Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam pomysłu na tytuł jeszcze
Autor Wiadomość
Did
#Jaleb #Cava

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Dod
Wysłany: 2019-08-16, 21:31   

- Więcej owiec! - powiedziałam, przyglądając się starciu owiec. - Chyba nie powinniśmy im przeszkadzać. Jeśli te elektryczne owce są wrogo nastawione do tych normalnych, to mogą w nas strzelić prądem. - westchnęłam, głaszcząc jajko, a następnie Paska.
Gdyby nie to, że strzelają prądem, ruszyłabym tam i stanęła w obronie owiec, wypadałoby, bo w końcu ukradłam im jajko. Aczkolwiek nie chcę oberwać prądem w twarz. Może bym to przeżyła, ale byłoby dziwnie. Poza tym, obiecałam bratu, że będę na siebie uważała, więc nie będę robiła głupich rzeczy. I tak już zrobiłam. Mogłam dostać kopytem w twarz za to jajko.
- Chowamy się gdzieś i przyglądamy się temu wszystkiemu czy wracamy? Mi to obojętnie. - pytam się Mii, dalej głaszcząc zdobyte jajko.
Nic nie poradzę, że jest strasznie miłe w dotyku! Jakbym głaskała chmurkę.

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Kyuubi 
Your worst nightmare

Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-08-27, 09:55   

Caleb
Baterie wydawały się pasować do elektronicznej książki. Po bliższych oględzinach odkryłeś, że są to właściwie nie baterie, a małe akumulatorki wielokrotnego użytku - niestety rozładowane. Być może istniał jakiś sposób na ich ponowne naładowanie?
Notes, który przekartkowałeś, w większości był pusty. Zapisane było jedynie kilka kartek, z niezbyt udanymi szkicami czegoś, co wyglądało jak obecnie szwendające się po świecie zwierzęta.

Gen
- Masz rację - stwierdziła Mia, obserwując całą sytuację. - Wygląda na to, że do tej pory dobrze radziły sobie bez naszej pomocy. Nie powinniśmy może aż tak ingerować w ich sprawy. Wystarczy, że zajumałyśmy im jajka - oznajmiła, odwracając się w stronę obozu i powoli ruszając w jego kierunku. - Dobrze jednak wiedzieć, że mamy tu jakieś źródło prądu. Jeśli udałoby nam się oswoić te elektryczne owce, nie musielibyśmy martwić się o energię. Kto wie, może nawet świecą w ciemności? Bo te, które trafiłyśmy jako pierwsze, są raczej zwykłe, jak Twój Pasek. Pewnie potrafią dużo rzeczy, ale nie konkretnych żywiołów. Chociaż może moglibyśmy je strzyc? Ubrań nigdy za wiele...

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]

Did
#Jaleb #Cava

Discord: Dod
Wysłany: 2019-09-09, 14:03   

- Prąd zdecydowanie by się nam przydał. Bez niego będzie nam ciężko, ale myślę, że się przyzwyczaimy. - powiedziałam, głaszcząc swoje jajko. - Wełna też by się nam przydała. W sumie to dużo rzeczy by nam się przydało. Aczkolwiek ważnym pytaniem jest... czy pogoda tutaj się zmienia. - dodałam, kierując się za Mią do obozu.
Ciekawe, co w tej chwili porabia Caleb. Mam nadzieję, że nie odpalił czegoś głupie, ale znając go, mogę się tego spodziewać. Chociaż na pewno nie przebije rabunku na owcach i przyglądaniu się owczej wojnie! To było coś! Oby udało nam się dotrzeć do obozu bez kolejnym niespodzianek, bo szczerze trochę się tym wszystkim zmęczyłam. Do tego muszę zająć się jajkiem!
- Znasz może jakieś miejsce w obozie, gdzie zawsze byłoby ciepło? Jajko chyba potrzebuje ciepła, a ja nie dam rady tulić mojego przez cały czas. Już czuję, że ręce zaczynają mnie pobolewać. - pytam się Mii.

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Sosik 
7 RINGS

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2019-09-10, 23:26   

Czego innego mogłem się spodziewać? Te rzeczy kurzyły się tutaj ładnych parę lat. Nie było to jednak kompletne fiasko - akumulatory pasowały, więc jeśli jakimś cudem znajdę źródło prądu, uda mi się dowiedzieć, do czego służy to urządzenie. Skitrałem je pod koszulką, wsuwając je za pasek od spodni. Niezwykłe kule postanowiłem przykryć wcześniejszymi zdobyczami, które znalazłem na drodze. A to jakimś kamieniem, jagódką czy apricornem, żeby Greg nie wypytywał, skąd mam takie znaleziska. Będę je musiał ukryć na granicy lasu z obozowiskiem i pokazać Gen.
- Popatrz króliku, ktoś cię już tutaj kiedyś spotkał - podzieliłem się ze stworzeniem swoim znaleziskiem z notesu, chowając go później tam, gdzie elektroniczną książkę. Do kieszeni, oprócz scyzoryka, wrzuciłem także ołówek. Na razie nie miałem czego tutaj szukać. - Dobra, wracamy do obozu. Gdybym zszedł ze ścieżki, mam nadzieję, że mnie skorygujesz - odezwałem się tym razem do jeża, opuszczając wnętrze schronu. Postarałem się zakamuflować go nieco bardziej, aby nikt przypadkiem na niego nie trafił. Ruszyłem śladami krzyżyków robionych na drzewach, rozglądając się jeszcze za apricornami, aczkolwiek powoli chciałem już wracać w stronę obozu. Szkoda byłoby jednak wrócić z niczym, po co tak naprawdę ruszyłem, bo jak na razie nie znalazłem żadnego apricorna.

Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

Odpowiedz do tematu