Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam pomysłu na tytuł jeszcze
Autor Wiadomość
Sosik 
7 RINGS

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2019-01-08, 01:11   

Osz ty w mordę, on mówił serio. A ja sobie od tak strzeliłem z tym ognistym stworzeniem. Muszę chyba uważać, co następnym razem powiem, bo widocznie ten świat zmienił się o 180 stopni.
- Wcale się wam nie dziwię, w encyklopediach o tym nie pisali... - przytaknąłem na jego słowa, wyobrażając sobie, jakie bogactwa ma do zaoferowania ta planeta. Jesteśmy na niej obcymi, teraz one rządzą Ziemią, skoro poradziły sobie lepiej od nas.
- Czyli... należą do was? Coś, jak na wzór psów? Prowadzacie je na smyczy, czy chodzą wam koło nogi? - zapytałem zaciekawiony. Królik idealnie wpasowywałby się w ten schemat, skoro był taką przylepą. Tylko jaką miałem pewność, że nie opuści mnie, kiedy będę go potrzebował?
- Postaramy się zająć nimi odpowiednio, prawda Gen? - zapewniłem, pytając przy tym o zdanie siostry. Nie chciałem dopytywać Jasona o konkretne przypadki stworków, które nie wytrzymały długo z ludźmi, żeby nie straszyć niepotrzebnie siostry. Jej futrzasty kompan wydawał się być zadowolony z imienia, może powinienem iść w jej ślady?

Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

Did
#Jaleb #Cava

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Dod
Wysłany: 2019-01-10, 22:15   

To smutne, że Caleb nie potrafi dostrzec w tych stworzeniach czegoś więcej, aniżeli wyłącznie podobieństwa do dawnych zwierząt. Sam fakt, że potrafią władać żywiołami, czyni ich czymś znacznie lepszym. To nowa ewolucja, która przystosowała się do nowego świata. Mam nadzieję, że dzięki nim ja również przystosuję się go niego.
- Ja już zajmuję się Paskiem. Czuję, że nawiązaliśmy więź. - zwróciłam się do Caleba, biorąc Paska na ręce, o ile mi pozwoli. - Możemy w czymś pomóc? - spytałam się Jasona, wyobrażając sobie go w scenie pocałunku razem z moim bratem. - Caleb jest świetny w wielu rzeczach. Myślę, że możesz go wykorzystać do czego tylko chcesz... znaczy wiesz o co mi chodzi. Jakieś patrole, budowa, cokolwiek. Ja za to mogę zająć się czymś w obozie? - dodałam, delikatnie gryząc się w język.
Tylko ja wiem czy powiedziałam to specjalnie, czy nie.

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Kyuubi 
Your worst nightmare

Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-01-16, 15:54   

- Odkryliśmy coś w pobliskim bunkrze - poinformował Was, zostawiając krokodylka samego. - Wygląda na to, że owe stworki potrafią przyjmować postać czystej energii, jednak potrzebny jest do tego specjalnie wydrążony orzech. Tak, wiem, jak to brzmi - uniósł brew - ale tak wynika z notatek zostawionych przez innych ludzi. Jeden z chłopaków już się tym zajmuje, jednak przydałoby się, gdyby ktoś pomógł mu szukać większej ilości tych apricornów, bo tak się podobno nazywają. Po zetknięciu z tym orzechem można nosić stworki w kieszeni, w środku skorupki. Bez tego faktycznie chodzą za nami jak psy, jednak nie wszystkie są posłuszne, czy nawet przyjaźnie nastawione. Jeśli chodzi o to, czy możecie pomóc... Hm, mam w sumie dwa zadania, które mogłyby Wam przypaść do gustu. Jedno to szukanie apricornów, drugie to przejrzenie i uzupełnienie notatek z bunkra o informacje, które sami odkryliśmy. Co sądzicie?
Pasek zdawał się być zadowolony mizianiem przez Gen. Królik spojrzał na niego zazdrośnie, po czym zwrócił pyszczek w stronę Caleba, nadmuchując policzki z fochem. Że co, jakiś gorszy jest, że jego na ręce nie wziął?!

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.

Sosik 
7 RINGS

Wysłany: 2019-01-28, 19:28   

- Wcale nie brzmi to tak dziwnie w kontekście tego, co już zobaczyliśmy - zapewniłem go, spoglądając na królika. Wydawało mi się, czy on się właśnie na mnie obraził? Przekręciłem oczyma w akcie bezradności, po czym schyliłem się, żeby pogłaskać go po głowie. Wypadałoby sobie nieco zaskarbić wierność tego stworzenia, jeśli mam robić cokolwiek poza obozem.
- Mogę zająć się szukaniem tych apricornów, jeśli pokażesz mi, jak wyglądają. Gen na pewno poradzi sobie z uzupełnianiem notatek. Po wypełnianiu tych wszystkich schematów to dla niej bułka z masłem - odezwałem się jako pierwszy, wcale nie przypadkowo. Nie chciałem, żeby moja siostra szła do lasu całkiem sama, skoro nie mogliśmy być pewni, co w nim spotkamy. A poza tym, wiedziałem, że doskonale poradzi sobie z uzupełnianiem notatek. Mówiłem szczerą prawdę, jej praca na Arce była dość absorbująca i wymagająca, jeśli chodzi o kwestie papierkowe. Nie powinna mieć z tym żadnych problemów.

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-01-30, 19:37   

- Jasne, mogę się zająć notatkami. Nic mi nie jest, ale nie czuję się jeszcze wystarczająco na siłach, by iść na wyprawę do lasu. Poza tym... nie chciałbyś, że Caleb zabrał się za notatki. To byłby dramat. - zwróciłam się do Jasona, puszczając oczko do Caleba.
Mam nadzieję, że odczyta mój sygnał i przeniesie swoją znajomość z Jasonem na wyższy poziom. Zdecydowanie bardziej pasuje do niego Jason niż Ava. Jako, że nie poznaliśmy większej ilość osób stąd, to wybór na ten czas powinien być dla niego oczywisty. Jeśli zmarnuje szansę na zbliżenie się do Jasona, chyba mu coś zrobię!
- Gdzie mam udać się, żeby przejrzeć notatki? Przez te kilka godzin sporo tutaj zrobiliście, więc nie chciałabym zgubić się po drodze. - spytałam się Jasona, zastanawiając się czemu tak łatwo mi się z nim rozmawia. To musi być kolejny znak na to, że to idealny chłopak dla Caleba. O tak, będę ich nazywała w myślach Jaleb.

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-01-31, 16:22   

- Super - Jason zatarł ręce, prowadząc Was do namiotu, w którym znajdował się chłopak odpowiadający za orzechy. Okazało się, że ich wnętrze jest jadalne, więc w tym samym miejscu ulokowała się także prowizoryczna kuchnia i palenisko, nad którym wisiał metalowy kociołek. Skąd kociołek? Cóż, może miał z nim coś wspólnego stworek, który wyglądał jak stalowy ptak, przechadzający się za chłopakiem z wielką chochlą.

Kucharz przywitał Was skinięciem dłoni i wrócił do wrzucania do kociołka liści, owoców i innych, przyjemnie pachnących rzeczy.
- To jest Edgar, zajął się naszą kuchnią - Jason wyjaśnił Wam to, co w sumie sami zdążyliście zauważyć. - Z kolei tam, przy stoliku, siedzą Mia i Greg. Dobrze się składa, że jesteś, Mia - zwrócił się do dziewczyny, po czym znów odwrócił się do Was. - To ona zajmuje się notatkami, jednak jest ich zbyt dużo, żeby dała sobie radę sama.
- Na razie zajęłam się częścią dotyczącą apricornów - poinformowała go, przy okazji uśmiechając się do Was przyjaźnie. - Właśnie przyniosłam kolejną porcję informacji. Jest jeszcze cały zeszyt informacji o potworkach, ale nie przejrzałam go jeszcze dokładnie. Jest niekompletny. - dodała.
Greg podniósł głowę znad orzeszka, w którym dłubał płaskim kamieniem i przyglądał Wam się w ciszy, jednak nie wyglądał na takiego, który miałby mieć Wam cokolwiek za złe. Ot, raczej po prostu był małomówny.

Mia
Greg

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-02-01, 09:43   

Onie, nowi ludzie i to jeszcze w liczbie trzy. W dodatku trafiła mi się rozgadana dziewczyna do współpracy. Mogłam iść do lasu, Greg nie wygląda, jakby lubił rozmawiać. Też nie lubię. Myślę, że byśmy się świetnie dogadali na migi, znaki, cokolwiek innego od słów. Przynajmniej ten stworek jest uroczy, wygląda trochę na kurczaka, tylko stalowego. Ciekawe jaka to stal i czy nadałaby się na jakieś lepsze narzędzia od chochli, bo chyba dzięki temu stworkowi Edgar trzyma ją w rękach? Czyżby ten stworek potrafił wytwarzać metal? Ale to byłby czad!
- Hej! - przywitałam się, podnosząc rękę do góry. - Niezwykle interesujący stworek wam towarzyszy. - uśmiechnęłam się do stworka, idąc w kierunku stołu, przy którym siedzi Mia i Greg. - Mogę się zająć tym zeszytem, przy okazji dowiem się czegoś więcej o tych przeuroczych stworzeniach. - zwróciłam się do rudowłosej dziewczyny, której na pewno nie będę łączyła z moim bratem. Jakoś mi do niego nie pasuje. Greg tak samo. Egdar byłby w porządku, ale jest Jason, więc wszyscy w porównaniu z Jasonem są nijacy. Tylko Jaleb w mym sercu na razie ma miejsce..

Sosik 
7 RINGS

Wysłany: 2019-02-12, 11:56   

udawajmy, że nie widzimy słowa "pokemon" w poście Dida.
-----------------------------
Skinąłem do wszystkich głową na powitanie, gdy znaleźliśmy się w namiocie, który służył za kuchnię. Widać, że każdy w obozie miał ręce pełne roboty. Nawet Gen rwała się do pomocy, chociaż wiedziałem, że wymaga to od niej sporego samozaparcia. Pewnie wolałaby iść do lasu, gdzie nie musiałaby z nikim rozmawiać. Dobrze jej jednak zrobi towarzystwo innych osób. Może się nieco uspołeczni. Nawet, jeśli naszym celem jest stąd odejść.
- Skoro tutaj wszystko jasne, możemy iść zbierać te owoce. Jestem gotowy, a ty, króliku? - zaproponowałem Jasonowi, kiedy Gen przysiadła się do Grega i Mii. Spojrzałem jeszcze na towarzyszącego mi stworka, aby upewnić się, czy również jest chętny do pomocy. Z tego co widziałem w namiocie, te całe apricorny to całkiem spore owoce. Na pewno łatwo będzie je dostrzec na krzaku bądź drzewie.

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-02-20, 16:32   

- Świetnie. - Jason zatarł ręce i pokiwał głową z uznaniem (i to wcale nie dlatego, że podzielał pomysły Gen o parowaniu z Calebem). - W takim razie zostawiam Was w dobrych rękach i idę zająć się budową większej ilości schronień.

Gen
Kiedy odszedł, Mia podniosła z prowizorycznej drewnianej ławeczki plik papierów i przejrzała go, zostawiając na równie prowizorycznym stole kilka kartek, po czym zwróciła się do Gen.
- Te papiery to niedokończone informacje na temat żyjących na Ziemi zwierząt. - poinformowała. - Nie ruszałam ich zbytnio, ale wychodzi na to, że zostały przez te wszystkie lata ponumerowane i opisane, przynajmniej częściowo. Chodź, pokażę Ci, gdzie zaczęłam je porządkować.
Ruszyła w kierunku części obozu, w której jeszcze Was nie było i wręczyła Ci kartkę ze szkicem, który wydawał Ci się dziwnie znajomy. Pod rysunkiem znajdowało się kilka linijek tekstu, coś, co przypominało specyfikację danego gatunku.

Caleb
Greg odebrał notatki od Mii i rzucił na nie okiem dość pobieżnie. Wyglądało na to, że nic specjalnie nie przykuło tam jego uwagi, dopóki nie sięgnął po ostatnią kartkę.
- Och, tego jeszcze nie mamy. - Pokazał Ci obrazek Apricorna w czarnym kolorze. - Dobrze byłoby znaleźć taki choć jeden. Z opisu wynika, że rosną na mokradłach, więc myślę, że dobrze będzie się tam wybrać. - Podniósł się z ławeczki i westchnął, zbierając narzędzia w kawałek szmatki. - Lepiej iść tam w dwie osoby.
Królik pokiwał głową, jednak zrobił nieco zaciętą minę, jakby podejrzewał, że nie będzie to najłatwiejsza wycieczka w Waszym życiu.

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-03-08, 23:46   

- Ten jeden wygląda zupełnie, jak Pasek! Może dowiem się o nim czegoś więcej, bo na razie wiem tylko tyle, że lubi się przytulać do ludzi. - powiedziałam, przeglądając kartkę z podobizną Paska.
Powiem szczerze, że jestem coraz bardziej zafascynowana pochodzeniem tych stworzeń. Już patrząc na kartki mogę powiedzieć, że jest ich sporo, a znając życie, to jest ich jeszcze więcej! Chciałabym chociaż zobaczyć każdego z nich! Nie tyle, co oswoić, ale zobaczyć!
- Mam je dalej porządkować? - spytałam się niepewnie Mii. - Znalazłaś może już kartki z stworzeniami, które są z nami w obozie? Jeśli nie, to może mi się to uda. Na pewno przydałyby się nam informacje o nich. - dodałam, czekając na jej odpowiedź.
Może uda mi się też znaleźć kartkę z królikiem Caleba? Aczkolwiek najpierw muszę przeczytać karteczkę Paska.

Sosik 
7 RINGS

Wysłany: 2019-03-18, 19:31   

Spodziewałem się raczej, że pójdę tam sam. Niestety, nie było mi to dane. Niby bezpieczniej iść w kilka osób, ale chciałem podczas tych poszukiwań zebrać też coś dla mnie i Genevieve, w razie gdybyśmy mieli ulotnić się z obozu na dniach. Zamierzałem też rozglądać się po lokacjach, bowiem chciałem poszukać jakiegoś miejsca dla naszej dwójki, a raczej czwórki, licząc te dziwne stworki.
- Rozglądaj się za tymi czarnymi owocami, ale nie skupiaj na nich całej swojej uwagi. Jeśli znajdziesz coś innego, daj znać - poinstruowałem królika, ściszając głos, aby Greg nie domyślił się, że coś kombinuje. Pozostaje też kwestia zabrania ze sobą tego wszystkiego, ale raczej powinniśmy wziąć z obozu jakąś siatkę albo pojemnik. W najgorszym wypadku zrobię kosz ze swojej kurtki. Jeśli znajdzie się coś wartego uwagi, a nie będę miał już na to miejsca, staram się zapamiętać to miejsce. Zawsze będziemy tutaj mogli wrócić z Gen.

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-04-03, 22:45   

Gen
Z kartki z rysunkiem Paska dowiedziałaś się paru istotnych informacji. Przede wszystkim odkryłaś, że jest to stworek o przynależności do żywiołu "normalnego", czyli niewykazującego żadnych naturalnych zdolności, jednak mogącego nauczyć się wielu umiejętności innych żywiołów. Gatunek, do którego należał, to Zigzagoon, zaś tuż obok znajdowała się informacja o tym, że po pewnej ilości walk zmienia się w Linoone, którego kartki pewnie będziesz musiała poszukać. Poznałaś także kilka poleceń, które możesz mu wydać oraz wiesz już, że najbardziej lubi jeść owoce, ale jest wszystkożerny.
Kod:
[b]Zigzagoon[/b] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imie: [/b] Pasek
[img]https://www.serebii.net/sunmoon/pokemon/263.png[/img]
[b]Poziom: [/b]6
[b]Typ: [/b][img]https://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Normal.png[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Zigzagoon[/u] (20) -> Linoone
[b]Ataki: [/b]Tackle, Growl, Tail Whip, Tickle
[b]Charakter i historia: [/b]Pochodzenie Paska nie jest do końca znane. Został schwytany przez grupkę młodych chłopaków, którzy planowali zrobić z niego obiad dla całej załogi lądownika z Arki. Uratowała go Genevieve, widząc w stworku coś więcej niż materiał na zupę. Zigzagoon jest jej wdzięczny i postanowił być jej lojalny. Sam w sobie jest pociesznym, przyjaźnie nastawionym do innych stworkiem, choć początkowo nieco nieufnym. Ma w naturze podnoszenie i zbieranie różnych drobnych przedmiotów, nie zawsze przydatnych.
[b]Umiejętności: [/b] Pickup - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
[b]Trzyma: [/b]zużyty Potion
[b]Historia właścicieli:[/b] [u]Genevieve Allen (Did)[/u]

Mia podała Ci plik dosłownie kilkunastu kartek, które przedstawiały stworki, które już widziałaś, a także takie, które jeszcze nie rzuciły Ci się w oczy. Był tu wodny krokodylek i stalowy ptak, a także elektryczna owca i dinozaur z bananami wiszącymi pod brodą, a także kilka innych cudów.
- Możesz próbować układać je żywiołami. Dzięki temu będziemy wiedzieli, jakich i czego nam brakuje - poinformowała Cię. - Kartki z tym królikiem niestety nam brakuje.

Caleb
Królik pokiwał łebkiem i zaczął rozglądać się dookoła, szukając czegoś, co mogłoby Wam się jakkolwiek przydać. Co chwilę wskakiwał w zarośla i przynosił Ci różne przedmioty, które udało mu się znaleźć.

W pewnym momencie, kiedy królik ponownie zniknął Ci z oczu, usłyszałeś pisk dochodzący z zarośli, za którymi buszowało Twoje zwierzątko. Stworek wyskoczył z nich jak poparzony (dosłownie) i schował się za Twoją nogą, patrząc w stronę krzaka z niepokojem wypisanym na pyszczku. Szeleszczenie jednak nie ustało - a spomiędzy liści wyłonił się taki oto stworek.

- To ten ognisty, który nam zwiał - usłyszałeś od Grega, który zawrócił się, słysząc panikę zajączka. - Ostrożnie. Albo z nim walczymy, albo się wycofajmy.

Sosik 
7 RINGS

Wysłany: 2019-04-10, 23:54   

Co prawda nie znaleźliśmy jak na razie potrzebnych czarnych apricornów, ale królikowi udało się znaleźć kilka przydatnych przedmiotów... no może poza jakimś kamieniem. Postanowiłem jednak wszystko zatrzymać przy sobie. Kto wie, co może się nam przydać? Te dziwne jagody były prawdopodobnie jadalne, więc one na pewno się nam przydadzą.
- Co jest, maluchu? - zapytałem, pochylając się nad biegnącym w popłochach stworkiem. Jego futro nieznacznie się zażyło, ale gdzie w środku lasu znalazłby jakieś źródło ognia? No tak... zapomniałem, że teraz wszystko jest możliwe i możemy się spodziewać niespodziewanego. Schowałem go za sobą, spoglądając równocześnie na intruza, który przestraszył mojego podopiecznego. Musiałem być uważny, jeśli nie chciałem zostać szaszłykiem.
- Walczyć? Niby w jaki sposób? - spojrzałem kątem oka na Grega. Nie wiem, co miał na myśli, ale to nie mogło się skończyć dobrze. Nagła ucieczka też nie była zbyt roztropna, stworzenie mogło poczuć się zagrożone nagłymi ruchami i zaatakować. Skoro nie mogłem go pokonać ani przed nim uciec, to zostało mi... go przekonać. - Witaj... jeżu? Myszko? Wybacz, nie wiem, jak cię nazywać. Nie mam wrogich zamiarów, razem z moim małym przyjacielem szukaliśmy jedzenia i innych przydatnych rzeczy. Królik nie chciał w żadnym razie zaburzać twojego spokoju. Proszę, przyjmij to w ramach przeprosin i udowodnienia moich szczerych intencji - siliłem się na dyplomatyczny a zarazem miły głos, chociaż stanie twarzą w twarz ze zwierzem, które może dmuchnąć ci w nią strumieniem ognia było cholernie stresujące. Wyciągnąłem jednak w jego stronę tę różową jagodę. Wyglądała całkiem apetycznie, więc miałem nadzieję, że się na nią skusi i odpuści plany dalszego ataku.

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-06-02, 10:59   

- Dla mnie jesteś super i nieważne, że twoim żywiołem jest normalność! Ja też jestem normalna! - uśmiechnęłam się do Paska, miziając go po główce. - Z tej kartki dowiedziałam się o tobie wielu rzeczy i widzę, że masz nosa do szukania skarbów! Niezwykle interesujące, może później poszukamy jakiś razem?Taki wypad w nieznane, jakby cokolwiek tutaj było mi znane. - dodałam, odkładając na bok kartkę o Pasku.
Będę musiała potem rozgryźć, co znaczy zdanie, że po kilku walkach Pasek może zmienić się w Linę... znaczy z pasków można zrobić linę, ale to chyba nie o to chodzi. Myślę, że to coś poważniejszego.
- Dobrze! Już się robi! - wzięłam stosik karteczek od Mii.
Muszę przyznać, nie spodziewałam się, że to zadanie będzie takie ciekawe! Mogę dowiedzieć się o tym stworzeniach tylu informacji, które sama zbierałabym przez miesiące! To fascynujące! Czuję się, jak kiedyś, kiedy pracowałam na statku. Przynajmniej tutaj się nie pobrudzę. Mniejsza z tym, czas poukładać te kartki typami i poczytać co nieco! Ta elektryczna owca mnie strasznie ciekawi! Dzięki niej moglibyśmy mieć światło i moglibyśmy zasilić również podstawowe urządzenia! Wystarczy tylko rozebrać statek i gotowe! Oczywiście skróciłam część zadań, bo to będzie trudniejsze, ale liczą się chęci!

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-06-12, 12:10   

Caleb
- Te stworki mają różne umiejętności. W dziczy walczą między sobą o terytorium, pożywienie, a podobno nawet dla zabawy, tak wynika z notatek, które znaleźliśmy. - Wyjaśnił Greg, obserwując Twoje poczynania. Zwierzątko, którego zadek płonął (i nawet nie sprawiało wrażenia specjalnie przejętego tym faktem) przyjrzało Ci się spod przymkniętych powiek (jak to-to w ogóle cokolwiek widzi?) i wzięło od Ciebie owoc, obwąchując go nieco nieufnie. Stwierdziło jednak, że chyba wszystko z nim w porządku, więc zwyczajnie wsunęło sobie jagodę do pyszczka, czekając na to, co postanowisz zrobić dalej. Greg, widząc, jaka jest sytuacja, klepnął Cię w ramię i powoli podał Ci coś, co przypominało skorupkę gładkiego orzecha wielkości piłki tenisowej. Przedmiot był lekki, jakby był pusty w środku.
- Masz, to jeden z prototypów - powiedział cicho, wciskając Ci kulkę. - Wystarczy, że to go dotknie, i istnieje szansa, że będzie Twój. To wydrążony apricorn - wyjaśnił. Stworek tymczasem właśnie wyrzucił listek, który znajdował się przy jagodzie i nieco zdezorientowany Waszym dziwnym, pokojowym nastawieniem, stał sobie w miejscu, nie do końca wiedząc, co powinien ze sobą zrobić.

Gen
Posortowałaś kartki, oglądając coraz więcej i bardziej wymyślnych stworków. Okazało się, że nie tylko zwierzątka zmieniły się nie do poznania - znalazłaś także notatki o ożywionym pęku kluczy, świeczce i balonie... Wszystko wskazywało na to, że lista rzeczy, których będziecie musieli nauczyć się od nowa, jest dłuższa, niż Wam się zdaje. Mia odebrała od Ciebie notatki i związała je prowizorycznie, tworząc niewielki zeszycik. W tym momencie wypłoszowaty chłopak wpadł do namiotu, ledwie łapiąc oddech.
- Jajka... Znaleźliśmy gniazdo! OWIEC! - zapowietrzył się i wybiegł, zapewne niosąc dalej radosną nowinę. Z tego co kojarzyłaś, owce nie składały jednak jajek. Czyżby to była jakaś pomyłka?
- Chcesz iść ze mną? - Mia spytała, odkładając notatki na bok. - Trzeba to obejrzeć, zanim znów wpadną na pomysł jedzenia czegoś, czego nie powinni.

Ostatnio zmieniony przez Kyuubi 2019-06-12, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu