FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Honor i magia - zawojujmy świat!
Autor Wiadomość
War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 16:25   

Duskull udał, że pożera Ci dłoń za to zaczepiania go, zabawnie to wyszło. I w sumie to sklep był zaraz obok was.
- Jasne, do zobaczenia i życzę powodzenia na tej ciężkiej trenerskiej drodze - powiedziała dziewczyna na to z uśmiechem na twarzy i poszła po chwili w swoją stronę, czyli do cukierni, która znajdowała się po drugiej stronie tej uliczki i zniknęła tam wraz z swoim pokemonem.
W sklepie widzisz rzeczy spożywcze, pokeballe... Nawet porządne mapy czy nawigacje. I jeszcze różne książki.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Koori 
Forumowy Wilkeł

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: OkamiRine
Discord: Koori
Wysłany: 2019-03-10, 16:55   

Parsknęłam cichym śmiechem. No cóż...
- Dzięki... Tobie powodzenia z cekinami - odparłam żartem i wyruszyliśmy do sklepu. Jest tu wszystko czego potrzebuję! Biorę od razu 5 Greatballi, 2 Ultraballe, mapę regionu, latarkę, parasol, śpiwór, jakiś pomniejszy namiot, który można ładnie spakować, jedzenie na cały tydzień typu sucharki czy inne takie i całą masę jedzenia dla pokemonów. Głównie mięsopodobnego, bo w końcu mam dwóch mięsożerców, ale dla Duskulla również wersję wegetariańską. A potem zatonęłam w przeglądaniu książek... Jak znajdę coś ciekawego to też biorę, a potem ze wszystkim do kasy.

War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 17:00   

No masz na przykład książkę o leczniczych ziołach, jadalnych i trujących rodzinach, w razie czego się przyda i tutaj chyba wiedzą jak daleko trenerzy mają do kolejnego miasta. I wszystko kosztowało Cię w sumie 2000$, było coś 200 ponad to ale sprzedawca dał Ci rabat z racji sporych zakupów jakie poczyniłaś i zaokrąglił cenę... Miło z jego strony, prawda? No i wkrótce masz wszystko ładnie spakowane i ogarnięte, jedzenia też powinno wam wystarczyć na najbliższy czas.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2019-03-10, 17:04   

Świetnie. Dziękuję sprzedawcy i wynosimy się stamtąd jak najszybciej. Teraz wypadałoby odpocząć... Rozglądam się za centrum pokemon. Według słów jednego z nauczycieli tam zawsze można było dostać pokój czy coś tam... Wchodzę i rozglądam się
- Dzień dobry? - rzuciłam niepewnie. Właściwie potrzebna mi będzie chyba jeszcze ta karta trenera czy co to tam było... No, ale poza tym to już miałam raczej wszystko. Schowałam oba pokemony do balli, żeby czasami nie wzbudzać nadmiernego zainteresowania

War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 17:40   

I jak spakowałaś wszystkie rzeczy to poczułaś poważne dociążenie w sowim plecaku, zdecydowanie będzie trochę gorzej iść ale coś za coś, za to przynajmniej masz pełen ekwipunek na najbliższy tydzień. W pokecenter przywitała Cię tak zwana siostra Joy. - Dzień dobry, w czym mogę pomóc? - spytała się Ciebie uprzejmie. Obok niej stoi typowy pokemon-medyk czyli Chansey. Ta stoi obok swojej właścicielki spokojnie i rozgląda się po trenerach znajdujących się w budynku, jakby pilnując porządku.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2019-03-10, 17:49   

- Dzień dobry - OmatkojakataChanseyjesturocza!
...
Znaczy ten. Fajny pokemon, trzeba jej to przyznać. Uśmiechnęłam się do siostry Joy
- Chciałam zapytać czy ma siostra może wolny pokój na dzisiaj... Dopiero zaczęliśmy podróż, a zmierzamy dość daleko i chcielibyśmy wypocząć. Znajdzie się coś? - zapytałam po chwili powstrzymując chęć pokiziania różowego pokemona po głowie. Zawsze miałam słabość do tych uroczych kulek z jajkami... Zwłaszcza, że były takie pomocne

War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 17:59   

Siostra Joy uśmiechnęła się rozbawiona zauważając, że chyba na początku się zacięłaś i znowu powiedziałaś do niej dzień dobry, szczególnie po tym jak się wpatrywałaś w jej poke-pomocnika Chansey.
- Oczywiście, że mamy wolne pokoje, bez problemu, proszę pokazać mi tylko swoją licencję trenera - powiedziała uprzejmie na to. W sumie to dostawaliście coś takiego, ale pewnie teraz utonęło pod tą toną zakupów, które zrobiłaś kilkanaście minut temu i musisz przekopać cały plecak.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2019-03-10, 18:06   

Cichutko westchnęłam. Świetnie!
- Proszę mi dać sekundkę - mruknęłam, po czym postawiłam plecak na ziemi i zaczęłam w nim grzebać. Karmy dla pokemonów, portfel, gumy do żucia, zapasowe majtki, jakiś stanik, trochę drobnych, kolejne gumy do żucia, papierek po cukierku, puszki, kolejne puszki... Pewnie jest na samym dole. Przetrząsam cały plecak najszybciej jak potrafię, ale też tak, żeby jak najmniej rzeczy wyrzucić na zewnątrz. Bo w końcu nie chcemy, żeby jacyś przypadkowi ludzie oglądali gacie w czerwone serduszka, prawda?

War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 18:13   

No nie... Ale po chwili Duskull i tak je dorwał i macha nimi teraz ucieszony, że może zrobić Ci kawał... A to zbój jeden, no! Ale dzięki temu znalazłaś swoją licencję, która okazała się być jakimś cudem zaplątana w tych majtkach... No cóż... Ale musisz szybko zareagować by duch za długo nimi nie majtał, bo już chyba do reszty nie chcesz się skompromitować? Siostra Joy w międzyczasie widząc, że legitymacja jest podała Ci klucz do pokoju z numerkiem 45.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2019-03-10, 18:18   

- GRIEF, BO NIE BĘDZIE KOLACJI - syknęłam głośno zabierając mu gacie, czerwona na twarzy jak te serduszka. Zamorduję go. Znaczy nie, on i tak jest duchem, ale spróbuję go zamordować. Bordowa wzięłam od siostry klucz i podziękowałam półgłosem, uciekając na górę. Mam nadzieję, że jutro na zmianie będzie ktoś inny. Dobrze, że ta kobieta to profesjonalistka i nie zaczęła się śmiać...
- Zamorduję Cię, przysięgam - wyburczałam obrażona do pokemona wchodząc do pokoju

War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 18:25   

Pokemon i tak był bardzo zadowolony z siebie i żartu, który Ci zrobił, zaśmiał się na to po swojemu i wkrótce jesteście w pokoju. Mały, przytulny, widzisz trzy legowiska, jakby siostra Joy od razu miała dostęp do danych mówiących ile to masz pokemonów w swoim składzie. Duskull po chwili lewituje sobie spokojnie i obserwuje to co się dzieje, możesz przynajmniej odpocząć... Łóżko tutaj jest takie mega wygodne! I masz też prywatną łazienkę do tego pokoju.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2019-03-10, 18:31   

No to pierwsze kroki do łazienki... Wypuszczam też pokemony, niech sobie zajmą miejsca. I zanim wlezę do wanny, nasypuję im jedzenia, żeby potem nie marudziły, że muszą długo czekać. A potem do wanny... I nie zamierzam z niej wychodzić, póki nie będę przypominać rodzynki. Potem ubrać się w piżamę i z powrotem do pokoju...
- No, mordki, mamy całą noc na odpoczynek - rzuciłam, wyciągając książkę. Do wieczora sobie poczytam, może się nawet czegoś nauczę

War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 18:43   

Kąpiel byla bardzo przyjemna, jeszcze masz tu do dyspozycji małe buteleczki z różnymi płynami do kąpieli, więc mogłaś pokorzystać.... Dbają o trenerów, to jest pewne. I niedługo mogłaś na spokojnie się położyć, pokemony najedzone już też leżą w swoich legowiskach i śpią, no poza Charmanderem, który leży na grzbiecie i wpatruje się w punkt na suficie, który jest po prostu jakąś plamką, maluch chyba ciągle się martwi... I opisy są bardzo interesujące. I dokładne ilustracje..

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Koori 
Forumowy Wilkeł

Wysłany: 2019-03-10, 18:47   

Zerknęłam na Charmandera. Biedaczek... Okropnie się przejmuje. A ja na razie nie mogę mu pomóc... Westchnęłam cicho i podnoszę się, odkładając książkę, po czym biorę malucha na kolana i przytulam do siebie lekko
- Naprawdę nie masz się o co martwić - szepnęłam do niego tak, by nie obudzić reszty - Znajdziemy to wszystko, zajmiemy się złodziejem i odniesiemy do waszego domu - zapewniłam go. Na chwilę obecną to był mój priorytet

War Machine

Wysłany: 2019-03-10, 19:20   

Pokemon pisnął cicho na Twoje słowa i patrzył się na Ciebie chwilę, wlepiając te swoje wielkie śliczne oczka w Ciebie i wtula się następnie, chyba ciągle mega przybity ale czujesz że Ci zaufał, no w końcu dał Ci się złapać, do tego wszystkiego to jeszcze forma shiny, co jest dodatkowo niezwykłe... I robi się ostatecznie bardzo późno, charmander ziewnął szeroko i chyba wreszcie zachciało mu się spać, na co zszedł z Twoich kolan, zwinął się w kulkę i zamknął oczy.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Odpowiedz do tematu