FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Honor i magia - zawojujmy świat!
Autor Wiadomość
War Machine

Wysłany: 2018-11-04, 12:29   Honor i magia - zawojujmy świat!

No to jadem z tym całym rozpoczęciem i w ogóle. No więc zaczyna się właśnie w tym momencie Twoja wielka, wspaniała przygoda - sprawa wspaniała, jako że w sumie po całym tym procesie nauki po prostu należy Ci się pierwszy pokemon. I niedługo jesteś w gabinecie dyrektora. Ten czekał spokojnie a przed nim na ozdobnych poduszeczkach znajdowały się trzy pokeballe.
- Witaj... A więc, oto nadszedł Twój wielki dzień. Pokemon, którego wybierzesz, stanie się Twoim pierwszym towarzyszem na Twojej drodze... A więc masz do wyboru pokemona takiego jak Seviper, Duskull oraz Yamask
- powiedział dyrektor, pokazując po kolei te oto kulki zawierające pokemony.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Kaoriann 
a.k.a Koori

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: OkamiRine
Discord: Koori
Wysłany: 2018-11-04, 16:18   

Rozejrzałam się. Pomieszczenie nie zmieniło się specjalnie od czasu, gdy widziałam je po raz ostatni. Właściwie w ogóle się nie zmieniło. Jedynie te poduszeczki były czymś nowym. Nie zastanawiałam się długo. Jeżeli chciałam pokonać mojego brata, musiałam wpierw iść po jego śladach. Oczyścić imię rodziny. Oczywiście, o ile to wszystko jest kłamstwem... Nie wiem, co zrobię, jeżeli okaże się to prawdą. Czy będę w stanie z nim walczyć, na śmierć i życie? Nie wiem.
Jednak moja przygoda dopiero się rozpoczyna.
Sięgnęłam po pokeball z Duskullem
- Wezmę tego - powiedziałam po chwili bez wahania. Pokemony-duchy zawsze były obecne w moim życiu i chciałam, by mimo wszystko tak pozostało

War Machine

Wysłany: 2018-11-04, 17:38   

Duskull "Grief"

Duskull (lvl37)-> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Lvl 6
Moveset
- Lvl up: Leer, Night Shade, Disable
- TM/HM/MT/EM: Imprison
- Transfer:
Charakter i historia: Pokemon mimo że jest duchem, to jednak należy do bardzo towarzyskich stworków i chętnych do kontaktu z innymi, a w swojej trenerce zakochał się od pierwszego wejrzenia, zatem.... Zapowiada się sporo różnych przygód. Młoda czarodziejka otrzymała go jako swojego pierwszego towarzysza po ukończeniu szkoły jaką jest Hogwart.
Ability: Levitate
Trzyma: -

Dyrektor skinął głową zadowolony i dostałaś oczywiście wszelkie potrzebne rzeczy oraz papiery potwierdzające zaliczenie i legalność licencji na pokemony... No, wszystko jest jak należy! To teraz musisz postawić na ostrą pracę i starania.
- Życzę powodzenia z Twoim celem - powiedział dyrektor z tym swoim łagodnym uśmiechem, masz wrażenie w pewnym sensie, że wierzy w Ciebie.

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Kaoriann 
a.k.a Koori

Wysłany: 2018-11-07, 01:34   

Schowałam papiery, pokedex i pokeball do torby. Zdałam. Jestem dorosłym czarodziejem, który może zacząć swoją własną drogę w życiu. Mogę w końcu zostać trenerem. Licencję przypinam do wewnętrznej strony mojej kurtki. Teraz tylko ostry trening i pokonanie ośmiu mistrzów. A potem pokonanie brata. Zerknęłam na dyrektora. Przynajmniej on we mnie wierzy... Uśmiechnęłam się do niego delikatnie.
- Dziękuję... przyda mi się. Do zobaczenia, dyrektorze - odpowiedziałam mu, a potem wyszłam. Czas na rozpoczęcie przygody!

War Machine

Wysłany: 2018-11-07, 07:17   

No to możesz teraz ruszać gdzie pragniesz. Masz prawo skorzystać z kominka i przenieść się gdzie zechcesz. Albo pójść na przykład w stronę zakazanego lasu, co nawet osobom z pokemonem jest odradzane ze względu na mnogość magicznych stworzeń... Widzisz że wraz z końcem roku szkoła już niemalże całkowicie opustoszała, zostały jeszcze tylko osoby co czekają w kolejce by pójść po własne pokemony... Na zewnątrz zauważyłaś kilka osób przy jeziorku, które podkradły wędki z składzika i łowią w tej chwili poke-ryby, by zdobyć od razu drugiego towarzysza... Oj współczujesz temu gostkowi co ma ognistego pokemona ale i tak próbuje, choć Magikarpia to pokona każdy, nawet z kopa butem...

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Kaoriann 
a.k.a Koori

Wysłany: 2018-11-08, 02:54   

Pierwsze miejsce, które chcę odwiedzić, to mimo wszystko las. Co prawda jest odradzany początkującym, to jednakże to miejsce zawsze mnie fascynowało. Miejsce, do którego czarodzieje, którzy nie ukończyli szkoły, nie mogli iść. Chciałam zobaczyć choć część tego mistycznego dla mnie miejsca! Chociaż kawałeczek... Wychodzę z gabinetu dyrektora i... pierwsze co robię to jednak udanie się w pobliże jeziorka. Jestem ciekawa, jakie pokemony wybrali moi znajomi ze szkoły. Intryguje mnie to... No i poza tum będę mogła zerknąć na te wodne pokemony. Przydałby mi się jeden, ale na pewno nie magikarp... Toż to jest tak słabe, że nawet głupi Kakuna byłby w stanie go pokonać...

War Machine

Wysłany: 2018-11-11, 10:08   

Widzisz, że gatunkó pokemonów jest co najmniej kilkanaście, nawet jedna dziewczyna ma Tropiusa z tego co widzisz, inny chłopak wybrał Ekansa... I jaki słodki Litleo! I widzisz, że w jeziorze roi się ok karpi, ale są też Goldeeny i Feebasy. Więcej nie widzisz żadnych innych wodnych pokemonów, jakie można tu złowić, choć słyszałaś też pogłoski że jakby mieć lepsze wędki to są szanse nawet i na Carvanche czy Frilisha. A niektózy wybrali po prostu zorganizowanie sobie dzikiej imprezy na zakończenie przygody w tej szkole, to też jest opcja. Całą tą sielankę przerwał jednak ryk. Ktoś wkurzył Gyaradosa...

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Kaoriann 
a.k.a Koori

Wysłany: 2018-11-11, 20:27   

Ups... Zerkam w tamtą stronę. Ktoś jest kretynem... I to grubym kretynem. Ten ryk nie wróży nic dobrego. Myślę chwilę. W sumie niby nie moja sprawa, ale jednak nie zostawię kumpla w potrzebie. Nawet, jeśli ledwo go znam. Biegnę w tamtą stronę wyciągając pokeball. Duskull wielkich szans z Gyaradosem nie ma, zwłaszcza, że nasz jedyny atak ma siłę zależną od poziomu pokemona... Ale możemy go osłabić. Macham do laski z Tropiusem
- Hej, pomóż nam! - rzucam, wypuszczając Duskulla. Pokemon na chwilę obecną jest typowo supportowy, ale damy radę! - Grief, użyj Leer, dwukrotnie, osłabiając jego atak, a jak użyje czegoś potężnego, zrób unik i użyj Disable, żeby mu ten atak wyłączyć! Jesteś szybszy i możesz latać wokół niego, więc sobie poradzisz - rzuciłam, spięta. Ważne, żeby ktoś nam pomógł, bo sami to sobie możemy...

Odpowiedz do tematu