FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
RagSzop (Dla Nas Dzień, Dla Nas Noc, Dla Nas Świat)
Autor Wiadomość
jKDx 
Toja

Chatango: tujestemkamild
Discord: !jKDx #7993
Wysłany: 2018-11-18, 14:56   

Gdy wszystko ucichło zabrałem powoli kimono z Arianne i założyłem z powrotem na siebie. -Kochanie już po wszystkim. Udało nam się pokonać tego pokemona i nie jest już zagrożeniem. Wiesz, że to znaczy, że wygrałem swój pierwszy pojedynek pokemon. Ralts spisałeś się doskonale i jestem z Ciebie bardzo dumny. Teraz pozostały już tylko formalności.. - Zasięgnąłem do kieszeni po jeden z pokeballi, które otrzymałem i rzuciłem nim w pokemona łasiczkę, mając nadzieję, że uda mi się go złapać.

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

DJSzopxX 
Christmas Princess

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: SzopProMagPowietrza
Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-24, 21:32   

Po tym jak podniosłeś siebie i Arienne z ziemi, wyciągnąłeś pusty pokeball i rzuciłeś nim w nieprzytomnego pokemona. Stwór nawet nie walczył i kula szybko przestała się ruszać.
Gratulację, udało ci się zdobyć pierwszego pokemona.
By dopełnić formalności, wypuściłeś nowego stworka i zeskanowałeś go pokedexem.
Sneasel wciąż był oszołomiony po walce, ale zdawało się, że ogarną co się stało. Po jego mince zrozumiałeś, że nie był zadowolony z nowej sytuacji, do tej pory pracował sam. Jednak nie zdawało się, by miał do ciebie jakieś pretensję.
Miłe rzeczy jednak na tym się skończyły, bo stworek sam podszedł do swojej kuli i schował się w środku. Może chciał koniecznie odpocząć, a może musiał przemyśleć swoją nową sytuację, a może i te dwie rzeczy naraz.
W tym momencie zauważyłeś jedną dziwną rzecz, było cicho, za cicho. Obejrzałeś się, po twojej dziewczynie nie było żadnego śladu.

~~~

Skan nie jest w 100% kompletny, nie ma evo i opisu umiejętności, ogarniesz sobie *_*

Kod:
[b]Sneasel[/b] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imie: [/b]
[img]https://www.serebii.net/sunmoon/pokemon/215.png[/img]
[b]Poziom: [/b]7
[b]Typ: [/b][img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/dark.gif[/img][img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/ice.gif[/img]
[b]Ewolucje: [/b]
[b]Ataki: [/b]Scratch, Leer, Taunt, Crush Claw (Egg Move)
[b]Charakter i historia: [/b] Mały i zadziorny rozrabiaka. Bywa bezwzględny i okrutny, zwłaszcza gdy chodzi o jedzenie. Z natury jest samotnikiem i cwaniaczkiem, ale ma spory potencjał, aby dostać wspaniałym sprzymierzeńcem i wojownikiem. Lucian natrafił na niego w krzakach i przeszkodził mu w zaatakowania ptasiego gniazda.
[b]Umiejętności: [/b] Pickpocket
[b]Trzyma: [/b]-
[b]Poziom Wytrenowania:[/b] Nowicjusz
Can you suture my wounds?

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

jKDx 
Toja

Wysłany: 2018-11-25, 13:05   

Co się stało? To nie mogło się stać. Czemu ona zniknęła? -Wracaj do ball'a mały. - Szybko schowałem Ralts do pokeballa i postarałem się poszukać jakiegoś śladu po zniknięciu mojej dziewczyny. Stałem w dość wysokiej trawie, więc musiały być jakieś ślady... no nie wiem połamana trawa cokolwiek. Zacząłem panikować. Straszliwie zestresowany rozglądałem się w poszukiwaniu jakiegokolwiek śladu i zacząłem dość głośno wykrzykiwać. -ARIENNE!!! - Przecież nie mogła tak po prostu wyparować. Z tego wszystkiego rozbolała mnie tylko głowa... no ale cóż... nie mogłem czekać, a musiałem działać.

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

DJSzopxX 
Christmas Princess

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-28, 11:31   

Krzycząc imię swojej dziewczyny, ruszyłeś w jej poszukiwanie. Szybko okazało się, że w tej sytuacji nie było samo znalezienie Arienne.
Usłyszałeś jej krzyk i szybko pobiegłeś w jego kierunku, a tam zastałeś ją, ale nie samą. Przy niej stało dwóch osiłków. Jeden, ten który trzymał jedną ręką dziewczynę za gardło, a drugą przykładał jej nóż do polika, miał prawie dwa metry, był łysy i odziany w czarny dres. Jego kumpel był trochę niższy, ale nadrabiał to upośledzonym irokezem i również nosił się na sportowo.
Cóż, nie wyglądali na takich, co rozwiązywali problemy poprzez walki pokemon.
- No mów mała, gdzie ci kretyni się schowali! - Mówił ten wyższy, powoli coraz mocniej przykładając ostrze do oblicza dziewczyny. Zobaczyłeś jak strużka krwi zaczyna biec w dół jej twarzy.
Oboje byli tak zajęcie, że ciebie nie zauważyli. Mimo tego miałeś tylko chwilkę, zanim to się zmieni.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

jKDx 
Toja

Wysłany: 2018-11-28, 19:18   

Kompletnie nie wiedziałem jak się zachować, ale nie mogłem pozwolić, żeby coś stało się Arienne. Trzeba było improwizować jak tylko się dało. -Ja odwrócę ich uwagę, a ty biegnij po cichu do Arienne i użyj protect, aby nic więcej jej się nie stało. Potem biegnijcie do miasta wezwać pomoc. - Szepnąłem do pokemona po czym wziąłem pierwszy lepszy leżący w trawie kamień i rzuciłem nim w głowę typa, który to miał nóż przy twarzy mojej dziewczyny. -Nie wiem kogo szukacie, ale od niej nic się nie dowiecie, ale wiecie co ja też nic nie wiem, ale mogę Ci powiedzieć, że ranienie słabszych to nie jest dobre wyjście. Kogo dokładnie szukacie pachołki? - Licząc, że ruszą w pogoń za mną szybko wskoczyłem go wysokiej trawy i zacząłem się skradać licząc, że gdzieś ich zgubię, a Arienne przez ten czas sprowadzi pomoc.

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

DJSzopxX 
Christmas Princess

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-29, 19:05   

Po wysłuchaniu twojego planu Ralts puścił ci spojrzenie, które mogłeś wyczytać jedynie jako: “Wiesz, startera masz tylko jednego, a dziewczynę zawsze możesz…” ale nie odważył się otwarcie zaprotestować, więc zgodził się na twój plan.
Niczym Filip (choć w twoim przypadku to może bardziej Kamil?) z konopi wyskoczyłeś z krzaków, powiedziałeś swoje i ponownie się w nich schowałeś. Dobrze, że w tym planie nie dałeś sobie czasu na spojrzenie w twarz osiłkom, gdyż byłoby ci teraz głupio.
Skradając się w krzakach, próbując ograć dwójkę napastników, podsłuchałeś dalszy kawałek ich rozmowy.
- Kto to kurwa był? - Spytał się jeden z nich, a jego głosie wyraźnie malowała się konfuzja.
- Ty... Ja chyba znam ten głos... - Dodał drugi po chwili. - To ten słynny raper! Mam jego płytę w bejce!
Nastała chwila niezręcznej ciszy.
- Te raper. - Odezwał się ponownie pierwszy głos. - Jak chcesz ocalić koleżaneczkę, to zarapuj nam coś, a jak nie to spierdalaj!
Na jego odpowiedź usłyszałeś pisk Arienne, nie widziałeś co jej zrobili, ale po dźwięku nie mogło to być nic miłego.
Cóż, nie każdy plan ma szansę się udać.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

jKDx 
Toja

Wysłany: 2018-11-30, 20:26   

Miałem nadzieję, że nic tragicznego jej nie zrobili... -Dobra już... zaśpiewam wam, coś... Tego utworu nikt nie słyszał, bo zaginął głęboko w czeluściach moich myśli.

Cytat:
To miasto jest jak nowe deli
Gdzie wszystko by za darmo chcieli
To miasto jest jak nowe deli
Bo czuje się tutaj tak jak w celi

Teraz to robię dla ludzi nawet z tego dziwnego miasta
A co drugi typ tutaj ma depresje i się chlasta
Tutaj gdzie nikt mi nie wierzył i nikt we mnie nie wierzył
Chyba, że wpadła kaska to byłem dobry i każdy się szczerzył.

No i moje miasto jest jak Transylwania
A każdy tutaj słynie z zabijania
Zabijania dla pieniędzy
I wysysania resztek nawet z biedy i nędzy

deli = dehli

-Mam nadzieję, że tyle wam starczy i proszę zostawcie ją w spokoju już. Może po prostu powiecie kogo szukacie, a ja pomogę wam go znaleźć. Mam trochę znajomości, więc może coś zdziałamy? - Miałem dość szczere intencje, ale najbardziej zależało mi na uwolnieniu mojej dziewczyny, która nadal była w tarapatach. Może da się ich jakoś ugadać, nawet pomocą. Jeśli nie to będziemy szukali jakiejś pomocy w jakikolwiek sposób, a moze.. ralts już po nią ruszyła i zaraz ktoś wyciągnie nas z tego gówna.

________

Doceń intencje i rymy

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

DJSzopxX 
Christmas Princess

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-03, 07:56   

Chyba dosłownie nikt się nie spodziewał, że jednak wyskoczysz z krzaków i zarapujesz, a już na pewno nie dwójka osiłków.
Obaj w milczeniu wsłuchali się w twój rap i dopiero jak skończyłeś, odważyli się cokolwiek powiedzieć.
- Mówiłem ci wujek, że on jest dobry, a ty nie, tylko Rychu Peja! - Rzekł ten z irokezem, klepiąc drugiego w ramię.
- Bucu, kurwa, wiesz dobrze, że rap to skrót...
- Od Ryszard Andrzejewski Peja... - Dokończył za niego ironicznym tonem ten z irokezem.
- Dobra, chuj, to co robimy? - Na twarzy "Wujka" zobaczyłeś prawdziwą konsternację, co więcej dopiero teraz zauważyłeś, że ma rozpięty pasek i chyba zamierzał ściągać spodnie.
- Umowa to umowa... - Rzekł niepewnie Bucu, który też nie był zadowolony z tego, że przerwałeś im zabawę.
- Jebać. - Odezwał się po chwili wujek, a w jego głosie czuć było frustrację. - Coś czuje, że te dzieciaki i tak nic nie wiedzą. Ale nie moja wina, że wszystkie pizdy wyglądają tak samo, no weź jakąś teraz odróżnij! - Warknął wściekły, po czym chwycił Arienne za ramię i rzucił nią w twoim kierunku. - Spierdalać mi stąd! A jak wasz jeszcze raz zobaczę, to taki miły nie będę!

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

jKDx 
Toja

Wysłany: 2018-12-03, 19:17   

Reakcja facetów, bardzo mnie zdziwiła, ale puścili nas wolno, więc co miałem zrobić. -Dziękuje panowie, ciesze się, że wam się spodobało, a jeśli chodzi o Rysia Peję to szanuję, bardzo, bo gdyby nie on to i ja nie tworzyłbym muzyki. A teraz uciekam, powodzenia w dalszych poszukiwaniach. - Nie zwlekając dłużej złapałem Arienne za rękę, Ralts schowałem do ball'a i ruszyłem z nią w stronę miasta, a tam chciałem zaplanować swoją dalszą drogę. Może już pora, by stawić czoła pierwszemu liderowi sali w regionie, a może jeszcze jakaś przygoda trafi nam się i będziemy mieli co robić. Na razie cel to miasto i centrum pokemon, gdzie uleczę swoje pokemony.

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

DJSzopxX 
Christmas Princess

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-08, 12:28   

Nie przejmując się niczym, wziąłeś Arienne pod pachę i żwawo ruszyłeś do centrum pokemon. Wychodząc z wysokiej trawy, musiałeś obejrzeć się dwa razy. Myślałeś, że widzisz tam w oddali Arienne, ale to była tylko jakaś randomowa laska, która była do niej bardzo podobna. Dziewczyna zdawała się przejęta i chyba wystraszona, ale co tam, zdobycie pierwszej odznaki jest istotniejsze.
Będąc w centrum, oddałeś siostrze swoje pokemony, a sam w końcu mogłeś się przyjrzeć Ariennie. Dziewczyna nie wyglądała najlepiej. Jej włosy były roztrzepane, jej ciuchy rozciągnięte i lekko porwane. Do tego trzymała chusteczkę przy poliku, aby tamować krew z rany, którą zadał jej "wujek".

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

jKDx 
Toja

Wysłany: 2018-12-08, 19:27   

-Kochanie wszystko okej? Może poproś siostrę o jakiś plaster chociaż, albo odkażenie. Jak odzyskam pokemony, a siostra Cię opatrzy możemy poszukać pewnej dziewczyny, która wyglądała dość niepokojąco. Może będzie potrzebowała pomocy, a my jesteśmy tu żeby przeżyć przygodę, więc to może być jedna z nich. Co ty na to? - Powiedziałem do Arienne i bardzo liczyłem na to, że się zgodzi. Zdobycie odznaki nie było aż tak istotne jak pomoc innym. Jeśli moja dziewczyna nie będzie na siłach to ruszę sam poszukać dziewczyny i postarać się jej pomóc. Może stało się coś poważnego, a ona nie ma kogo o nią poprosić.

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

DJSzopxX 
Christmas Princess

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-09, 13:46   

- Myślę... - Zaczęła bardzo niepewnie i nieśmiało. - Że zostanę...
Tutaj chwyciła swoje poszarpane ubrania i pociągnęła je, aby zademonstrować w jakim złym są one stanie.
- Wrócę do domu i się przebiorę...
W tym samym czasie przyszła siostra Joy z przenośną apteczką. Rana na poliku Arienne nie była groźna, ani głęboka. Jednak należał się nią szybko zająć.
Dostając pozwolenie od swojej dziewczyny, ruszyłeś za poczuciem obowiązku.
W biegu dotarłeś z powrotem do parku i udałeś się w kierunku wysokiej trawy.
Po dziewczynie nie było śladu. Być może weszła głębiej, ale jeśli tak, wujek i Bucu na pewno już ją dopadli.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

jKDx 
Toja

Wysłany: 2018-12-09, 14:37   

Odchodząc dałem dziewczynie buziaka w usta i ruszyłem z centrum pokemon. Gdy stanąłem przed wysoką trawą wiedziałem, że wujcio i bucu nie będą zadowoleni z tego powodu, że po raz kolejny mnie widzą. W końcu sami mnie z niej wyrzucili. Jeśli przyjdzie mi stawić im czoła może być trochę ciężko, ale co jeśli ona naprawdę miała jakiś poważny problem. Bez większego namysłu ruszyłem w trawę licząc, że może nie dostąpię zaszczytu spotkania wujcia i jego kolegi, którzy mogą zostawić mi stały uszczerbek na zdrowiu.

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

DJSzopxX 
Christmas Princess

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-09, 16:47   

Czując napływ adrenaliny, wskoczyłeś w trawę gotowy na najgorsze.
Niestety, a może stety, nikogo tam nie zastałeś. Wróciłeś dokładnie do tego samego drzewa, gdzie wcześniej spotkałeś Sneasla, z tą różnicą, że nie było już tam gniazda, może ptaszki się same stamtąd wyniosły.
Następnie udałeś się w bok, tam gdzie poprzednim razem znalazłeś Arienne, jednak i tam było pusto. Mimo tego nie poczułeś się lepiej. Tamta dwójka tak łatwo by się nie poddała, a tamta dziewczyna nie mogła tam być przez przypadek. Zacząłeś więc pośpiesznie przeszukiwać okolicę, starając się przy tym zachować czujność, lepiej żebyś ty natrafił na nich, niż oni na ciebie.
Trwało to kilka dobrych minut, ale nic nie znalazłeś, nawet żadnych śladów szamotaniny. Chciałeś już wrócić do domu, do Arienne, gdy nagle coś przykuło twoją uwagę.
W krzakach ujrzałeś coś fioletowego, gdy to chwyciłeś, okazało się, że to damska torebka. Potrzebowałeś sekundy na przypomnienie, ale byłeś praktycznie pewien, że tamta dziewczyna taką miała.
Torba była ciężka, na pewno coś w niej było, a poza nią, nie było żadnych innych śladów.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

jKDx 
Toja

Wysłany: 2018-12-09, 17:35   

Wiem, że nie wypadało, ale zajrzałem do damskiej torebki. Może właśnie tam znajdę jakiś ślad, w sumie nic innego nie mogłem zrobić, w końcu to jedyny jakikolwiek trop. Tylko co mogło się stać z dziewczyną? Przecież nie mogła tak nagle wyparować... Chyba? No, ale najważniejsze było znalezienie jakiejś wskazówki w torbie, może jakaś notatka, pamiętnik lub coś podobnego w tym stylu? Najgorsze w tym wszystkim było, to że nawet do końca nie wiem jak ta laska miała na imię, albo chociaż kogo mogła znać, a to by mogła być dość istotna informacja w tej sytuacji.

✦✧✦✧✦

Halldis Tryggvason
✦✧✦✧✦

Lucian Weiß
✦✧✦✧✦

Odpowiedz do tematu