Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje i ZAPISY
Autor Wiadomość
DC1 
dece

Discord: DC1
Wysłany: 2018-10-24, 21:54   Informacje i ZAPISY

Hi o/
Postanowiłem skrócić wątek, żeby nie zanudzać. Znajdziesz tu same podstawowe informacje.
W razie pytań, moja prywatna skrzynka jest zawsze otwarta.

1 Zazwyczaj gwarantuję odpis codziennie lub co kilka dni. Może to oczywiście ulegać zmianie zależnie od mojego wolnego czasu.
2 Formularz jest dostosowany do gry jednoosobowej, ale jeśli ktoś ma ochotę na wieloosobową, wystarczy zaczepić mnie na PRIV. Gier pokemonowych niestety nie prowadzę.
3 Wolę zwykłe gry, ale mogę prowadzić również osadzone w uniwersum fantastycznym, jeśli koncepcja nie jest sztucznie naciągania. Wszystko zależy od konkretów.
4 Kontynuacje przygód. Mogę prowadzić, ale jest to decyzja indywidualna, więc warto najpierw skontaktować się ze mną na PRIV.

Link do Karty Postaci: Wiadomo, tylko podlinkuj, żebym nie musiał przekopiowywać do paska przeglądarki.
Miejsce i czas startu: Region, miasto i czas, w którym zaczyna się przygoda.
Cele gry, marzenia postaci: Może być jeden, może być ich wiele. Duże cele i mniejsze pragnienia. W którą stronę ma skręcać Twoja przygoda.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Pewnie i tak wyniknie samo z gry. Krótsze odpisy będą bardzo częste. Dłuższe odrobinę rzadsze, ale jednocześnie obejmujące więcej akcji, więc nie ma obaw, że przez tydzień będziemy jeść jedną kanapkę.
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Jak często mają się znajdować w przygodzie i czy w ogóle.
Klimat przygody: Ponury, wesoły, romantyczny, tajemniczy itd. jeśli masz szczególną prośbę o kreowanie atmosfery.
Stosunek do zdobywania odznak: Odznaki jako dodatek czy główna oś gry?
Realizm, wątki fantastyczne: Nawet jeśli gra jest zwyczajna, wspomnij czy masz coś przeciwko nielicznym wątkom fantastycznym, duchom, dziwnym zdarzeniom itd.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Pokemony to wątek główny, jak w anime czy zwiedzasz świat realny tylko wzbogacony o ich obecność?
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Standardowa zasada 6 pokemonów przy sobie, a reszta w boxie czy noszenie wszystkiego przy sobie? Przedmioty zawsze ciągasz ze sobą w plecaku czy nie? Nie mam nic przeciwko żadnej z opcji.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Jedzenie, sen, odpoczynek codziennie czy parcie z akcją do przodu bez zwracania na to uwagi?
Ulubione pokemony: Kilka, kilkanaście pokemonów, które lubisz i chcesz złapać.
Nielubiane pokemony: Jak wyżej. Te gatunki, które chcesz widywać jak najrzadziej.
Możesz je dostawać za karę. :>
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Jeśli o coś zapomniałem zapytać, masz coś do dodania, czy nawet zwykłą prośbę, ten podpunkt jest cały twój.

Kod:
[b]Link do Karty Postaci:[/b]
[b]Miejsce i czas startu:[/b]
[b]Cele gry, marzenia postaci:[/b]
[b]Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?:[/b]
[b]Przekleństwa, przemoc, wątki +18:[/b]
[b]Klimat przygody:[/b]
[b]Stosunek do zdobywania odznak:[/b]
[b]Realizm, wątki fantastyczne:[/b]
[b]Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych:[/b]
[b]Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów:[/b]
[b]Realistyczne potrzeby fizjologiczne:[/b]
[b]Ulubione pokemony:[/b]
[b]Nielubiane pokemony:[/b]
[b]Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:[/b]

¯\_(ツ)_/¯

DropboxKenshiro 

Discord: DropboxKenshiro
Wysłany: 2018-10-30, 18:33   

Link do Karty Postaci: Tutaj
Miejsce i czas startu: Kalos, Aquacorde, czas obecny, jakiś czas po fabule XY
Cele gry, marzenia postaci: Sarah chce znaleść sposób na życie oraz nawiązać więź ze swoim Chespinem. No i przygoda to bardzo specyficzna forma jej terapii.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Różnie
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Mam 18, ale w żadnym wypadku
Klimat przygody: Taki klasyczny, ale lekki
Stosunek do zdobywania odznak: Jak trzeba będzie, to tak, ale Sara ma na to wyrąbane
Realizm, wątki fantastyczne: Taka mieszanka w odpowiednich proporcjach
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Tylko Kanon!
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Myślę, że tak
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Defekacja to przesada, ale spać trzeba. I jeść.
Ulubione pokemony: Wszystkie słodziaśne
Nielubiane pokemony: Duchy, psychiczne
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Sarah ma jakby Zespół Aspergera (jeżeli w świecie Poków choroby umysłowe są takie, jakie u nas). Ma problemy z odzywaniem się do ludzi, ale wobec Poków jest nieco bardziej otwarta.

Weltschmerz 

Discord: -
Wysłany: 2018-11-03, 00:21   

Link do Karty Postaci: > Klik <
Miejsce i czas startu: Koniec czerwca/Początek lipca. Region dowolny, acz raczej byłoby to jakieś niewielkie miasteczko na granicy 'śnieżnych' terenów.
Cele gry, marzenia postaci: Zebranie drużyny, która pomoże mu wygrać w regionalnych zawodach zimowych poke-zaprzęgów. Rozpoczęcie w ten sposób dalszej kariery w tym kierunku. Nie zdradzanie swoich zamiarów rodzinie. Unikanie najstarszego brata, jak ognia. Uświadomienie Vulpix, co tak właściwie zamierza zrobić. Na dobrą sprawę zebranie sprzętu, czy też uświadomienie sobie, że w sumie takie przedsięwzięcie wymaga też sprzętu, czy wielu innych czynników, które też wypadałoby spełnić.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Both? Najpewniej wyjdą w praniu.
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Jeśli wynikną z fabuły to czemu by nie. Chociaż raczej i tak z umiarem.
Klimat przygody: Wszystkiego po trochu, chociaż najbliżej chyba do jakiejś komedii. Ewentualnie typowej przygodówki.
Stosunek do zdobywania odznak: Hm... wydaje mi się, że to raczej jako dodatek.
Realizm, wątki fantastyczne: Why not. Tak długo jak się jakoś wpasuje w przebieg przygody.
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Raczej bliżej anime, aniżeli stricte realnego świata.
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Zostańmy przy standardzie. Coby nie było 'za łatwo'.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Mogą być. Oczywiście tak długo, o ile co kilka postów nie będzie cisnął pęcherz.
Ulubione pokemony: Psowate. Lisowate.
Nielubiane pokemony: Raczej brak szczególnych.
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Hm... not rly. Zawsze można dorzucić parę słów via PW. Chyba.

Emil: KP | Bank | Box
Wilbert: KP | Bank | Box

DC1 
dece

Wysłany: 2018-11-03, 20:03   

Weltschmerz, twoja karta i cała jej otoczka tak mi się podoba, że wydaje mi się, że będziemy się razem dobrze bawić. Akceptuję i możesz spodziewać się gry już niedługo :> Podesłałem też coś na PW.

DropboxKenshiro, sam pomysł na grę postaci z chorobą psychiczną jest fajny, ale mam wrażenie, że ani do karty, ani do zapisu się jakoś przesadnie nie przyłożyłeś. Grze brakuje też jakiegoś konkretnego celu, bo znalezienie sposobu na życie tak naprawdę... nic nie mówi. Nie zamykam Ci drzwi, ale nie chcę znowu przyjmować karty, która jest przeciętna i potem tego żałować. Jeśli to zmienisz, możesz się do mnie odezwać.

LeBlanc

Wysłany: 2019-04-23, 21:18   

Link do Karty Postaci:
Evaine "LeBlanc"
Miejsce i czas startu:
Litwick Mansion, późna jesień
Cele gry, marzenia postaci:
- Utworzyć silną armię, która da radę przeciwstawić się Yveltalowi w ostatecznej bitwie
- Uprzykrzać wszystkim życie i zabijać dla zabawy
- Próbować odzyskać utracone moce
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?:
Preferuję dłuższe i bardziej rozbudowane
Przekleństwa, przemoc, wątki +18:
Yas
Klimat przygody:
Horror/Fantasy/Magia
Stosunek do zdobywania odznak:
Może być, nie priorytetowo
Realizm, wątki fantastyczne:
Fantasy
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych:
Więcej pozapokemonowych
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów:
Yes
Realistyczne potrzeby fizjologiczne:
Nope
Ulubione pokemony:
Salandit, Mimikyu, Liepard, Pumpkaboo
Nielubiane pokemony:
Pidgey, Kricketot
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie:
-

DC1 
dece

Wysłany: 2019-04-30, 01:33   

LeBlanc, z tego co wiem to Twoja postać ma ścisły związek z LOLem, a ja nie mam zupełnie bladego pojęcia o tej grze, bo nigdy nie grałem. Wydaje mi się, więc że prowadzenie takiej gry przeze mnie zupełnie mija się z celem.

Foks 
foxtrot

Discord: GrumpyFoks
Wysłany: 2019-05-31, 00:06   

Link do Karty Postaci: » klik «
Miejsce i czas startu: Miejsce dowolne, w okresie wiosenno-letnim ^^
Cele gry, marzenia postaci: Oh, here we go... To tak w skrócie;
    » Chciałby dojść do tego, co spowodowało katastrofę kolejową, w której zginęli jego rodzice, a on stracił nogę. Uważa, że ma to związek z praca jego ojca, o której to nic za bardzo nigdy nie wiedział (wzmianki w historii). Podejrzewa, że ma to coś wspólnego z tajemniczym Mew i drugim pokemonem, którego w pamięci miał jedynie strzępy obrazu dostrzeżonego kątem oka w chaosie dokumentów ojca. « Tak, chodzi o Mewtwo. Tutaj ogólnie jest szeroka paleta, mam swoje wyobrażenia na ten temat, ale jestem mega otwarta. Ojciec mógł być naukowcem, mógł pracować dla Rocket'sów (czy innej organizacji), świadomie bądź nie, mógł próbować im przeszkodzić, mógł polować na Mew, być dobrym, być złym, mógł robić co Ci się tam wymarzy :D
    » Suzu jest ogromnym maniakiem Mega Ewolucji. Koniecznie chciałby zdobyć Lucarionite dla swojej Riolu i doświadczyć tego niesamowitego zjawiska na własnej skórze i z własnym pokemonem. Podziwia prof. Sycamore'a za jego badania i odkrycia - chciałby go poznać i dowiedzieć się jeszcze więcej
    » Tradycyjne rundki po salach i ligach, jak na prawdziwego trenera przystało
    » Rozwinięcie zdolności telepatii u swojego pokemona. Riolu chłopaka ma ku temu predyspozycje, jednak póki co słabo jej idzie i w większej mierze dzieje się to przypadkiem
    » Chciałby spotkać jak najwięcej legendarnych pokemonów. Nigdy nie myślał o ich złapaniu, jednakże chciałby na własne oczy zobaczyć chociaż jednego tak rzadkiego stworka « Jeśli skręcisz kiedyś przygodą w kierunku sugestii opisanym w pierwszym celu, to bardzo bym chciała by Suzu miał kiedyś styczność z Mewtwo. Może to być nawet ułamek sekundy czy coś <3

Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Wyjdzie w praniu, zależnie od potrzeb w danym momencie przygody
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Pewnie, świat pokemonów (przynajmniej w mandze) wcale nie był taki kolorowy, więc jak najbardziej, ale wszystko z odpowiednim umiarem :D
Klimat przygody: Akcja, ze szczyptą kryminału (zważywszy na historię), odrobiną komedii (bo Suzu trochę pajac). Niczym nie pogardzę, możesz dać wszystkiego po trochu
Stosunek do zdobywania odznak: Suzu jest jednak po części trenerem, także na pewno będąc w danym mieście uderzyłby przy okazji do sali
Realizm, wątki fantastyczne: Bardziej realizm, taki typowy świat pokemon, ale mniej pastelowy
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Preferuję pokemonowe
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Sześc poków zawsze mnie gdzieśtam kuło w serduszko (bo nigdy nie potrafiłam wybrać teamu), ale też żeby nie było za łatwo... Idk może nie tyle co nosić wszystkie balle ale ograniczyć się do max 8? 10? A ekwipunek przy sobie, w miarę możliwości (nie, kuchenki, stołu i krzeseł w plecaku nie trzymam xD)
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Hymm, myślę, że realistyczne
Ulubione pokemony: Większość z nich jest ognista xD Wszelakie psowate (Zoroark, Arcanine, Vulpix, Eeveelucje, Houndoom, Lycanroc, Silvally, Fennekin, etc) część kotowatych (Glameow, Luxray, Espeon). Poza tym smocze smoki (tak, liczę Charizarda XD) i parę takich wyłamujących się ze schematu (Raichu, Gliscor, Decidueye...). Jednym słowem: sporo tego. Jednak drużynę jaką mniej więcej sobie wymarzyłam dla Suzume (i która po części jakoś mam nadzieję uzbierać) to Lucario, Infernape, Luxray, Noivern, Garchomp, Absol, Leafeon, Gyarados, Decidueye, Alola Ninetales, Sandslash, Raichu i Zangoose. Jakoś się to potoczy, zobaczymy c:
Nielubiane pokemony: Jest ich w sumie sporo, ale największą karą dla mnie byłby Alola Exeggutor... Proszę, nie rób mi tego, będę grzeczna :C
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Wspólna przygoda z Atarim (zgłoszenie niżej). Chętnie będę w kontakcie na discu czy PW. Bardzo by mi zależało by zdobyć/wprowadzić Chimchara jako jednego z pierwszych pokemonów (zakładając, że złapię takowego na safari, gdzieś wygram, albo coś w tym guście) bo po prostu chciałam, by w teamie wcześnie był drugi fighter pasujący do riolu, który mógłby stać się jej dobrym partnerem <: Ale to oczywiście tylko sugestia ;D
Poza tym na wszelakie "sugestie" nakieruje Cię pewnie historia mojej postaci, ew cele wyżej lub po prostu narracja w trakcie przygody. Daje, tak mi się wydaje, całkiem szerokie pole do popisu i jestem mega otwarta <3

A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad
A niebios Pan nieskończony patrzy w MOJĄ stronę

C H O Ć...N A...G Ł O W I E...C A Ł Y...Ś W I A T..

Atari 

Wysłany: 2019-05-31, 17:01   

Link do Karty Postaci: KP
Miejsce i czas startu: Nie ma to dla mnie znaczenia, gdzie Ci wygodnie
Cele gry, marzenia postaci: To w sumie ciężka sprawa, o czym wspominam w kp. Wydaje mi się że miło by było jakby Atari został tym Strażnikiem, którego ma w profesji, fabularnie, na pewno by to gdzieś popchnęło (oczywiście musiałby się wpierw wykazać a jakiś sposób, w jakiejś dziedzinie) - może kimś w rodzaju stróża prawa i obrońcy pokemonów?
Chce standardowo zwiedzać świat i poznawać nowe stworki. No i jego chwilowym celem, który wyznaczył sobie po raz pierwszy jest spróbować zakumplowac się ze stalkującvm go Caterpie i przekonać by się do niego przyłączył.
Częstsze, krótkie odpisy czy rzadsze, długie?: Wedle potrzeby
Przekleństwa, przemoc, wątki +18: Nie mam nic przeciwko, jednak bez przesady
Klimat przygody: Co ci wpadnie do głowy, jednak nic skrajnie brutalnego
Stosunek do zdobywania odznak: W sumie to nijaki, może się to zmieni, ale raczej zostawiam to towarzyszowi
Realizm, wątki fantastyczne: Standardowy świat pokemon, tylko mniej różowy ;p
Stosunek wątków pokemonowych do pozapokemonowych: Hymmm... nie jestem pewny, ale chyba ok
Noszenie przy sobie ekwipunku i pokeballów: Jak dla mnie limit 6 poków jest raczej ok, jednak jestem otwarty na inne opcje
Realistyczne potrzeby fizjologiczne: Owszem, sen i jedzonko ważna rzecz
Ulubione pokemony: Ooo panie.... za długa lista... Ogólnie to startery z Kanto ( zwłaszcza bulba jak na tą postać), Mankey/heracross, Gastly, Lapras, Rhyhorn, Caterpie, Dratini, Fletchling... Tak na szybko
Nielubiane pokemony: Formy Alola -.- prawie wszystkie, poza Marowakiem i Vulpixem
Dodatkowe prośby i sugestie, kilka słów od siebie: Chciałbym wieloosobówkę z Foks i jej postacią - Suzume. Tak to chyba nie mam żadnych specjalnych próśb... W razie co zawsze jest PW :)

DC1 
dece

Wysłany: 2019-06-05, 05:58   

Foks, Atari - akceptuję. Myślę, że szczegóły ustalimy na discordzie, skoro już się na nim odezwałaś. ;-)

Odpowiedz do tematu