Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolna niczym hipogryf!
Autor Wiadomość
Mhrok 
the son of Sun God.

Discord: Mhrok
Wysłany: 2019-08-05, 22:27   

Uznałam, że wolę zapłacić za bilety i być w Goldenrod już wieczorem, aniżeli musieć tarabanić się tam przez kolejne półtorej dnia, albo i dłużej. Podczas mojej jakże fascynującej przygody w kolejce do okienka, poczułam wibracje, które okazały się być powiadomieniem o przyjściu wiadomości od Rina. Daję Kazu wyznaczoną kwotę na dwa bilety z przykazem, aby je zakupił, sama zaś odchodzę na bok i wybieram numer do swojego chłopaka.
- Cześć Rin. U mnie... u mnie wszystko w porządku. - zaczynam rozmowę, póki co nie chcąc niepokoić go wszystkim, co zdążyło się wydarzyć od czasu naszej ostatniej rozmowy.

Feel the mercy of the King of Gods, you will be destroyed with this one strike... Watch, Indra!
I will burn it all! Vasavi Shakti!

♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:

Daisy7 
CzeDar

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-08-06, 21:35   

zaktualizuj bank, -440$ // przeczytałam swój odpis i stwierdziłam, że Rin to człowiek, który mówi "wyjdź z domu, pobiegaj", kiedy spotyka kogoś z depresją x')
-------------
Kazu wziął od ciebie pieniądze i udał się do białej budki z oszklonym okienkiem, nad którym widział napis "kasa". Obserwowałaś go dopóty, dopóki nie usłyszałaś w słuchawce głosu Rina.
- Cześć, Haru. Na pewno? - zapytał niezbyt przekonanym głosem. - Są jakieś wieści ze szpitala? Czy stan twojej mamy uległ zmianie? - zainteresował się, a gdy odpowiedziałaś mu zgodnie z prawdą, że wciąż przebywa w śpiączce i lekarze nie przewidują poprawy, westchnął. - Tak bardzo chciałbym być teraz obok i cię przytulić, wiesz? Podziwiam, że jesteś taka silna, ale zastanawiam się, czy to siedzenie samej w Olivine dobrze na ciebie wpływa. Pewnie całe dnie rozmyślasz tylko o mamie, co oczywiście jest zrozumiałe, ale... uhm... nie zrozum mnie źle, Haru, chcę dla ciebie dobrze. Po prosto skoro jej stan się nie zmienia, może byłoby lepiej, żebyś trochę bardziej zajęła się sobą i robiła coś, co chociaż na trochę odciągnie cię od tego ciągłego rozmyślania i zamartwiania się. Nie mówię, że musisz od razu wyruszać gdzieś daleko, czy do nas dołączać, co w naszym obecnym położeniu byłoby dość trudne, ale chociaż przejść się do pobliskiego miasteczka, połazić trochę wśród ludzi... Rozumiesz?

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Mhrok 
the son of Sun God.

Wysłany: 2019-08-06, 22:15   

- Wiesz co, to nie jest taki głupi pomysł. - odpowiadam swojemu chłopakowi, wewnętrznie śmiejąc się z tego misia o małym rozumku. - Pogadam z Kazu, czy może nie mógłby gdzieś pojechać ze mną na weekend. Co myślisz o Goldenrod? - pytam retorycznie chłopaka. - Mogłabym z nim spędzić trochę czasu, kupić mu coś ładnego. A może i złapałabym mu jakiegoś dzikiego pokemona, żeby miał towarzysza. - roztaczam przed Rinem wizję utopii. - Dzięki kochanie, na ciebie zawsze można liczyć. A jak tam sprawa z Taro? - odbijam piłeczkę, obserwując w dalszym ciągu Kazu.

Feel the mercy of the King of Gods, you will be destroyed with this one strike... Watch, Indra!

♪ ♫
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-08-06, 22:59   

"misia o małym rozumku" *-*
-------------
- Brzmi okay. Powinniście spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, żeby się lepiej poznać. No i za pomoc w schwytaniu Pokemona na pewno będzie ci wdzięczny - pochwalił twój pomysł Rin. - Że tak powiem, sporo podróżujemy. Ciągle przemieszczamy się z miasta do miasta, z regionu do regionu przy pomocy tego czegoś, co znaleźliśmy tam w dżungli, w Veneris. Szukamy bazy Taro. Mamy kilka poszlak, którymi próbujemy się kierować. Na razie nic konkretnego nie znaleźliśmy, ale myślę, że jesteśmy blisko - odparł.
W międzyczasie obserwowałaś Kazu, który zakupił już bilety, jednak nie wrócił z nimi do ciebie, a udał się za białą budę. Delikatnie posunęłaś się w bok, by móc go widzieć. Okazało się, że twój brat ukrył się tam, by zapalić papierosa. No proszę.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Mhrok 
the son of Sun God.

Wysłany: 2019-08-06, 23:14   

- Tylko bądźcie ostrożni. - mówię do Rina na zakończenie rozmowy.
Telefon od chłopaka nieco mnie pochłonął, jednak nadal miałam ma oku Kazu, który po kupnie biletów na chwilę się ulotnił. Już miałam wyklinać go, że idzie sikać za kasę biletową jak jakiś Janusz, prawda była jednak inna.
- No nieźle. - pomyślałam, wykonując pierwszy krok w stronę brata, jednak ostatecznie przystanęłam.
Wróciło do mnie wspomnienie, gdzie sama wykradałam się z moim ówczesnym chłopakiem, żeby podwędzić sobie płuca. Nie byłam uzależniona i próbowałam usprawiedliwiać w swojej głowie brata. Mimo wszystko przysięgam sobie, że z nim o tym porozmawiam. Teraz jednak odwracam się, udając, że nic niepokojącego nie widzę.

♪ ♫
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-08-06, 23:29   

- Wy też. Do usłyszenia! - pożegnał się z tobą Rin.
Kazuto chyba nie zorientował się, że go dostrzegłaś, bo po kilku minutach wrócił, jak gdyby nigdy nic, nie wyglądając na zawstydzonego czy też speszonego. Żuł za to miętową gumę, co akurat było dość zrozumiałe.
- Mam - poinformował, podając ci bilety.
Odczekaliście do przyjazdu busa, a następnie władowaliście się do wnętrza pojazdu, lądując na dwóch wolnych miejscach obok siebie. Kazu był chyba trochę zmęczony psychicznie wydarzeniami minionej doby, dlatego zrezygnował z pogawędki na rzecz słuchania muzyki przez słuchawki. Po około pół godzinie zorientowałaś się, że przysnął. Siedziałaś sobie więc w ciszy przy oknie, spoglądając na mijany krajobraz, aż niespodziewanie poczułaś, że coś smyra cię po nogach. Zerknąwszy pod fotel, ujrzałaś pomarańczowy łepek wychylający się z kamiennej skorupy.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Mhrok 
the son of Sun God.

Wysłany: 2019-08-10, 18:46   

Kiedy Kazu usnął, wyciągnęłam telefon, aby napisać wiadomość tekstową do Rina.
- "Jeśli będziecie przypadkiem w Johto, powiedz albo napisz, to się spotkamy. Bardzo za tobą tęsknię ;*" - wysyłam w SMSie do swojego chłopaka, po czym przechodzę do pisania nowej wiadomości, tym razem do mojego ojca. - "Jest pewna sprawa, o której musimy porozmawiać. Prosiłabym o spotkanie. Miałbyś czas, żeby wpaść do Goldenrod?"
Po napisaniu wiadomości nie od razu ją wysłałam. Nie byłam do końca pewna, czy aby na pewno chcę aranżować spotkanie Kazu z naszym ojcem, po tym jak widziałam, jak przebiegało spotkanie z naszą mamą. Przez dłuższą chwilę wahałam się, ostatecznie jednak wysłałam SMSa. Wtedy to moją uwagę rozproszył niewielkim rozmiarów pokemon, który wyglądał na mnie spod fotela.
- Hej malutki. Co tutaj robisz? - zagadują pomarańczowego stworka o kamiennej skorupce.

♪ ♫
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-08-15, 23:19   

nwm, jak Haru zapisała ojca w kontaktach xd
----------------------------
SMSy wysłane, ale póki co nie nadchodziła odpowiedź na żadnego z nich, więc postanowiłaś zbadać sprawę kręcącego ci się pod nogami Pokemona. Zanim stworek zdążył jakoś zareagować, dziewczyna siedząca za tobą wychyliła głowę do przodu i zapytała, czy nie widziałaś jej podopiecznego. Okazało się, że skorupiak, do którego mówiłaś, to właśnie zguba nastolatki. Z Chizuru, bo tak ci się przedstawiła, przegadałaś całą drogę. I to o niczym konkretnym, ale miło było móc sobie tak swobodnie popaplać na luźne tematy. Do tego czas zleciał ci, jak z bicza strzelił. Nim się zorientowałaś, musiałaś budzić brata, bo dotarliście do celu. Po wyjściu z busa pożegnałaś się z nową znajomą, uprzednio wymieniwszy się z nią numerami (tak na przyszłość, bo kto wie...) i przy okazji zorientowałaś się, iż masz dwie nieodczytane wiadomości:
    RIN
    Jasne! Postaram się jak najszybciej, obiecuję

Dzisiaj, 15:32
    KAZUYA
    Myślę, że najwcześniej dam radę za jakieś 3 dni. Co się stało? Coś z Midori?

Dzisiaj, 18:20

Aktualnie jest godzina 21:10.
- Chyba wizytę u profesora trzeba przełożyć na jutro. Gdzie zwykle sypiasz, podróżując? W centrach Pokemon? - odezwał się jeszcze nieco zaspanym głosem Kazu.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Odpowiedz do tematu