Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Świat oczami wilczej trenerki
Autor Wiadomość
Daisy7 
CzeDar

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-04-15, 22:20   

- O, doprawdy? Nie żeby mi było szkoda tego niewychowanego koczkodana, ale no... nie jestem miłośnikiem przemocy, zwłaszcza tak brutalnej. W razie gdyby znowu zaczął coś odwalać, po prostu go wami nastraszę - podsumował zadowolony bóbr. - Okey. Skoro mam tylko jednego ucznia, powinno pójść nam dość szybko - dodał, po czym zabrał się za trening Miskanta.
- A nic, tak sobie leniuchowaliśmy, trochę pogadaliśmy - odparł Malachit.
- Ja tam nie traciłem czasu i skubnąłem co nieco trawy. Rośnie tu doprawdy smaczna odmiana - oznajmił Bambi.
- No a ja ich pilnowałam! - dodała dumnie Pidgeotto, która zdawała się oczekiwać na jakąś nagrodę za dobrze wykonane zadanie.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
[ Lou Neel | box | bank | trofea | [url=]przygoda[/url] ]
.
[ nieobecności ]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-04-17, 23:41   

Miskant trenował z bobrem, a ja socjalizowałam się z resztą mojej gromadki. Każde na swój sposób zorganizowało sobie czas- psowaci leniuchowali i gawędzili, Bambi wcinał trawę, Malachit zdaje się robił to samo, a Spartina pilnowała towarzystwa.
- No właśnie widzę, że spisałaś się pierwsza klasa: nikt się nie zawieruszył, wszyscy są cali i zdrowi, generalnie nikt nie odwalił nic głupiego... Innymi słowy, pełen profesjonalizm.
Trzeba by ją jakoś nagrodzić. Hm... Tylko co by tu wykombinować?
[b]- Tak sobie myślę, że za tak odpowiedzialne i dobrze wykonane zadanie przydałaby się jakaś nagroda. Hm... Co powiesz na nowy atak?[//b]- zaproponowałam.
Przypomniało mi się, że nosiłam jeszcze dwie płytki w swoim plecaku. Jeden z nich, "Toxic" brzmiał dość obiecująco. No, chyba, żeby Spartina wolała jednak coś innego w ramach nagrody.

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-04-23, 23:12   

Podczas gdy większość Pokemonów najbardziej ucieszyłaby się ze smakołyków albo porządnej porcji karmy z wyższej półki, dla Spartiny nie istniała lepsza nagroda aniżeli trening bądź możliwość poznania nowego ataku. Gdy tylko wspomniałaś o nowym ruchu, ślepia jej się zabłyszczały z podekscytowania. Bez problemu pozwoliła ci założyć sobie obróżkę, a następnie wsadzić do niej płytkę, dzięki której poznała Toxic.
- Nie mogę się doczekać, aż wypróbuję go w walce! - odparła z entuzjazmem.
Po około półtorej godziny bóbr poinformował cię, że jego zadanie dobiegło końca i nie czekając nawet na podziękowania, wskoczył do wody, a następnie odpłynął ku swojej żeremi.
- Co teraz robimy? - zainteresował się Japis.
- Zaraz zacznie zmierzchać - zauważył Malachit, który jako urodzony i wychowujący się w dziczy Pokemon świetnie rozpoznawał po wyglądzie chmur, nieba i innych naturalnych czynników, która mniej więcej jest godzina oraz jaka będzie pogoda.
- Wracamy na noc do lecznicy czy śpimy tutaj? - zapytał Szafir.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
.
[ nieobecności ]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-04-24, 18:03   

Spartina z nieskrywaną radością zrobiła użytek z płytki. Sama byłam ciekawa jak ten cały Toxic wygląda, ale wolałam na razie tego nie sprawdzać. Atak nie ucieknie. Niebawem dołączył do nas także Miskant, po zakończonym treningu. Wyglądał na zmęczonego, ale i zadowolonego... czego nie można było powiedzieć o bobrze. w sumie niewiele można było o nim teraz powiedzieć, bo czmychnął pod wodę do tych swoich tam czy co on tam tworzy... Tymczasem towarzystwo oczekiwał odpowiedzi na dość istotną kwestię- co teraz?
- Cóż, o tej porze niewiele już zrobimy. Wracać się też nie ma sensu, bo pewnie i tak nie ma już wolnych miejsc. A tutaj mamy cichutko, nikt się nie szwenda, blisko do wody jakby kogoś przysuszyło. No i dopóki nie będziemy naruszać przestrzeni osobistej tego bobra to pewnie nas nie pogoni. Drapieżniki też raczej nie połaszą się na taką grupę, więc raczej nikt nie powinien nam jakoś przeszkadzać. Innymi słowy kimamy tutaj- odparłam, przeciągając się. Uła, trzeba będzie znowu posmarować żebro przed spaniem...
- W ogóle moi mili, to my przez dobrych parę dni będziemy uprawiać takie leśne szwendactwo i z dziką rozkoszą widziałabym to tak, by nie nadziać się na nikogo człowiekowatego. Zauważyłam, że jak tylko napotykam ludzi to zaraz robi się wiele rzeczy do roboty, a skoro postanowiłam was trenować, pasowałoby w końcu zacząć to robić. I przykładowo jutro na pewno wezmę sobie was dwóch w obroty- wycelowałam pazurem w Malachita i Bambiego.
- Młody to wiadomo, priorytet wychowawczy, ale i tobie, koleżko nie zaszkodzi trochę ruchu. Zaczynacie leciutko zostawiać w tyle jeśli idzie o poziom doświadczenia i chciałabym to na spokojnie nadrobić. No, ale i pozostali opierniczać się nie będą, coś się wykombinuje żeby nikt się nie nudził. A potem, jak już obrzydnie mi maglowanie was wszystkich przez parę dni z rzędu, przejdziemy się do Lumiose i zobaczymy co to za centrum rozrywki, do którego to wejściówkę załatwił nam Bambi.
Taki miałam plan- piękny w swej prostocie. Znając życie, pewnie po drodze wyniknie jakiś czynnik losowy i gówno z niego wyjdzie... ale podumać zawsze można. Zawsze to jakiś konkretny koncept.

Ariana - Poke-KP

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-05-06, 13:37   

- Najpierw trening, potem relaks. Brzmi sensownie - zgodził się z tobą Malachit, któremu, podobnie jak Bambiemu, bardzo odpowiadała wizja ostrych ćwiczeń.
- To co. Śpimy wszyscy poza kulkami? - zaproponował Japis, na co reszta przytaknęła mu entuzjastycznie.
Takim sposobem rozłożyliście się na polance, zajmując jego znaczną część. Ale raczej nie ma bata, żeby jakiś drapieżnik, zwłaszcza wędrujący samotnie, postanowił zaatakować tak liczną grupę.
Przed snem posmarowałaś się jeszcze maścią, której niezbyt przyjemny zapach okazał się dodatkowym odstraszaczem dzikich stworków.

pon ~ 22 maja 2018 r.
Zbudziłaś się nad ranem jako pierwsza. Czułaś się wyspana i pełna sił. Nawet humor ci dopisywał dopóty, dopóki nie usłyszałaś, o czym Stantler mamrocze przez sen:
- Mamo, to już niedługo. Zatłukę ją kopytkami i rozszarpię porożem. Obiecuję.
Po czym na jego pyszczek wstąpił anielski uśmiech i ucichł.
- Wiem, że to nie moja sprawa, ale radziłbym ci uważać na tego porąbańca. Wygaduje takie rzeczy odkąd się zbudziłem, a to były dobre dwie godziny temu - gdzieś z góry odezwał się nieznajomy głos.
Uniósłszy łeb, ujrzałaś siedzącego na gałęzi i przyglądającego się wam z góry wiewióra.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
.
[ nieobecności ]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-05-06, 19:06   

Plan został przyklepany, wszyscy się ululali, ja nasmarowałam tą smrodliwą maścią i... w sumie też się potem ululałam. Noc minęła spokojnie- ale czy to zasługa naszego "stada" czy smrodu tej maści to już nie byłam taka pewna.
Obudziłam się nad ranem, jako pierwsza. O tak, trzeba wrócić do takiego trybu. Przeciągnęłam się, pozwalając sobie na ciche westchnięcie... i mniej więcej w tej chwili cały dobry nastrój trafił szlag. Bambi gadał przez sen. Jeśli miałam jeszcze jakieś wątpliwości co do lojalności jelonka teraz byłam pewna- młody wpadł na pomysł zemsty. Kiepska idea zważywszy, że większość śpiących tutaj, ze mną na czele to drapieżniki. Chociaż aktorzył całkiem nieźle, gdyby nie to mamrotanie przez sen pewnie trochę by zeszło nim upewniłabym się na dobre.
- Hm?- zastrzygłam uszami, kiedy ktoś się odezwał.
Wiewiór. Pocieszny, taki czarno-żółto-biały z wielkimi uszyskami i oczyskami. Jakoś tak mimochodem sięgnęłam po Dexa, aby uwiecznić w nim tego nadrzewnego gryzonia.
- Szczerze mówiąc przeczuwałam taki obrót wydarzeń, ale chyba łudziłam się, że młodemu jednak nie przyjdzie do łba tak durny pomysł. Niemniej dziękuję za ostrzeżenie, nie zaszkodzi- odparłam.
- Swoją drogą ładnie to tak szpiegować śpiących?- rzuciłam żartobliwym tonem.

Ariana - Poke-KP

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-05-09, 22:30   

- Szpiegować? - powtórzył mały ziomeczek. - Skądże znowu. Spędzam nad strumieniem prawie każdy poranek. Prędzej mógłbym podejrzewać, że to wy przyszliście obserwować mnie. Chociaż musielibyście być doprawdy bardzo marnymi szpiegami, zajmując pół polany i licząc na to, że nikt was nie zauważy - parsknął, co wybudziło Spartinę i Malachita.
- Nowy przeciwnik do pojedynku? - zapytała z nadzieją w głosie Pidgeotto. - Nie tym razem, koleżanko. Jeszcze nie zregenerowałem się po walce z Ekansem, który uznał mnie za idealny kąsek. I ma za swoje. Pewnie nadal leży sparaliżowany w trawie. Tylko obawiam się, że kiedy drasnął mnie zębem, zdążył wpuścić mi trochę trucizny - westchnął Emolga. - Pewnie nie macie żadnego lekarstwa na takie dolegliwości, hm?

Emolga
Pokemon Podniebna Wiewiórka

20 lvl | Static
status: dziki

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
.
[ nieobecności ]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-05-10, 11:45   

Zerknęłam pobieżnie na skan wiewióra. Dwutyp- znany mi już lot i nieznany mi jeszcze elektryczny. Czyli gryzoń z prądem. Intrygujące. Schowałam urządzenie.
- Podglądanie was, pokemonów, w naturalnym środowisku bywa dość pouczające, ale fakt, tym razem nikt nikogo nie podglądał- odparłam zawadiackim tonem.
W miedzyczasie obudzili się Spartina i Malachit. Moja ptaszyna jak zwykle liczyła na jakąś potyczkę (co z jednej strony było nawet spoko, choć żeby tak zaraz po obudzeniu?), ale Emolga szybko zgasił jej entuzjazm.
- Pewnie macie- odparłam, wyciągając z plecaka małą buteleczkę z Antidote.
- I pewnie mogłabym ci to oddać, ale... co będę z tego mieć?
Oj, pewnie i tak bym mu pomogła, bo z natury nie lubiłam, gdy pokemonom działa się krzywda. Jednakże ostatnio jakoś często pozbywałam się różnych przydatnych rzeczy. Hm... Skoro Emolga poznał już nieco zrąbaną naturę Bambiego raczej nie miałam co liczyć, że uda się go przekabacić "do nas"- nikt normalny nie pcha się gdzieś, gdzie może być nie tak całkiem bezpieczny. Choć z drugiej strony Bambi majaczył tylko o tym, że to mnie zarąbie kopytkami, więc czysto teoretycznie pozostali byli bezpieczni. Ech, tymczasem ten czarno-biały koleżka trochę kusił, ale siła go przecież nie złapię, to nie w moim stylu...

Ariana - Poke-KP

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-05-12, 22:56   

- Ooo, a to fart! - ucieszył się Emolga, wyciągając już łapki po lekarstwo.
Wyraz głębokiego zdziwienia pojawił się na jego pyszczku, kiedy nie pozwoliłaś mu od tak wziąć sobie Antidote.
- Emm... a co byś chciała? Nie wiem, czy mam coś, co mogłoby wam się przydać. W sumie to nie posiadam niczego, bo nie lubię nic przy sobie nosić. Ale znam trochę te tereny, więc mogę was gdzieś zaprowadzić. Co powiecie na rozległą łąkę? Roi się tam od Pokemonów trawiastych i owadów.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
.
[ nieobecności ]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-05-13, 16:35   

Emolga trochę się zaskoczył kiedy oznajmiłam, ze ot tak to tego lekarstwa nie dostanie. Wysłuchałam co miał mi do powiedzenia. Jego oferta była... średnia. Nie miał nic na wymianę. Co w sumie nie było szczególnie zaskakujące, bo i nie koniecznie tego oczekiwałam. Właściwie wiewiór określił, że zna doskonale okolicę i może nas gdzieś zaprowadzić. No spoko, ale szwendać się po okolicy to możemy i bez niego, prawie na to samo wyjdzie.
- To może... Może znasz jakiś atak, którego mogłabym nauczyć któregoś z moich podopiecznych?- zaproponowałam.
Lepszy rydz niż nic. Albo... A co tam, mogę go spróbować zagadać, że chodzi mi po głowie pochwycenie go. Ostatecznie stracić na tym nie stracę, a jak już to tylko zyskam. Jeśli będzie grymasić w kwestii ataków, to tak się zrobi.

Ariana - Poke-KP

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-05-13, 21:18   

- Hmm... Mógłbym podzielić się wiedzą na temat jakiegoś elektrycznego ataku, ale pytanie, czy któryś z twoich Pokemonów będzie w stanie go poznać - zastanawiał się Emolga, po czym zeskoczył-sfrunął z drzewa prosto na twoje ramię. - Popatrzmy - zachęcił cię do wyciągnięcia pokedexu.
Wspólnie zaczęliście przeglądać, czy któryś z twoich stworków może nauczyć się zaproponowanego przez wiewióra ruchu. Niestety żaden nie był do tego zdolny.
- Zostać twoim Pokemonem? - powtórzył, kiedy wyskoczyłaś z druga opcją. - Ty naprawdę nie masz żadnego elektrycznego Poka w drużynie? Kurczę, toż to wstyd - rozkminiał. - Okey. Dołączę do waszej ekipy, ale pod warunkiem, że wygracie pojedynek. Wiem, że przed chwilą nie miałem na niego ochoty, ale to kwestia honoru. Pasuje? A jak przegracie to i tak dostaję Antidote.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
.
[ nieobecności ]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-05-14, 22:29   

Wyszło, że Emolga nie mógłby nauczyć nikogo z mojej gromadki... właściwie czegokolwiek. Tymczasem postanowiłam spróbować z propozycją schwytania go. Wiewiór przyjął to zaskakująco dobrze, nawet z pewnym entuzjazmem.
- Brzmi sprawiedliwie, stoi- przyklepałam naszą "umowę".
Hm... Nie walczyłam jeszcze z pokemonem elektrycznym, kompletnie nie miałam pojęcia kto z mojej gromadki miałby największe szanse w tym starciu. Trzeba było to dobrze przemyśleć...
- Spartino, cieszy mnie twój entuzjazm, ale może tym razem pozwolimy się wykazać komuś innemu. Malachit, wchodzisz w to?- zagadnęłam koziołka.
W sumie nie zaszkodziłoby mu. No i wczoraj sama ostrzegałam, że go trochę przemagluję... Teraz pozostawała tylko kwestia określenia się czy do potyczki dojdzie "tu, że tu" no i pasowałoby wcześniej obudzić pozostałych.

Ariana - Poke-KP

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-05-15, 07:21   

- Niech będzie. I tak nie rozprostowałam jeszcze dostatecznie skrzydeł - odparł bez entuzjazmu Spartina, po czym wzbiła się w powietrze, by trochę sobie pokrążyć wokół polany.
- Przejdzie jej - pocieszył cię Malachit. - A co do mnie, jasne, że w to wchodzę! Całymi kopytkami! - dodał wesoło.
Zbudziliście resztę stworków i kiedy wszystkie odsunęły się na bok, by nie zajmować wam prowizorycznej areny, jaką stała się polana i strumień, mogliście przystąpić do pojedynku.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
.
[ nieobecności ]

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-05-16, 18:57   

Spartinie nie spodobał się fakt, że to nie ją wystawiłam do tej potyczki. Cóż, doceniałam jej umiejętności, ale musiała przywyknąć, że nie zawsze będzie walczyć tylko ona- inni też powinni się naumieć tego, jak toczy się pojedynki. Uśmiechnęłam się na pocieszające słowa koziołka- wiedziałam, że ma rację.
Tymczasem, kiedy już pobudziłam pozostałych i ogarnęliśmy odpowiednio dużo miejsca, można było zaczynać potyczkę.
- W porządku, przyjacielu, zacznijmy może na spokojnie od Growth. Nie wiemy czego się spodziewać po rywalu, trzeba go obadać. W sumie... Może to głupie, ale miej w pogotowiu swoje pnącza (Wine Whip)- majtaj sobie nimi w powietrzu tak, by Emolga nie mógł tak łatwo się do ciebie zbliżyć. Właściwie jak ci się uda go trzepnąć w powietrzu i zrzucić na ziemie to jeszcze lepiej. Hm... No, ale robić uników nie zaszkodzi. Jeśli idzie o ofensywę, postawimy może na Secret Power- dla pewności wszelkiej 2 razy i zobaczymy co z tego wyniknie. Postaraj się dać z siebie wszystko- pamietaj o unikach oraz staraj się jak najdokładniej celować w rywala, a będzie dobrze.

Ariana - Poke-KP

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-05-17, 23:45   

Pojedynek rozpoczął Emolga, używając Quick Attacku. Zrobił to tak szybko, że nawet nie za bardzo zdążyłaś zarejestrować wzrokiem, kiedy zbliżył się do Skiddo. Dopiero kiedy Malachit oberwał i syknął z bólu, ogarnęłaś, co się wydarzyło. Co jak co, ale trzeba przyznać, że prędkość to ten gryzoń ma perfekcyjną. Skiddo podszedł do tematu na spokojnie i najpierw postanowił zwiększyć swoje statystyki ataku oraz super ataku przy pomocy Growth. Wiewiór najwyraźniej uznał to za dobry pomysł i sam podniósł swoją zdolność do uniku, wykorzystując do tego Double Team. Takim sposobem zamiast jednej Emolgi miałaś ich przed oczami całą chmarę. Jednak koziołek nie dał za wygraną i wykonał Vine Whip. Po prostu ciskał pnączami we wszystkie gryzonie, jakie przed nim stały, aż trafił na tego prawdziwego. Przeciwnik w ramach zemsty uderzył, ale też sparaliżował Malachita Sparkiem. Dzięki temu nie oberwał Secret Powerem i mógł na spokojnie po raz drugi walnąć Quick Attackiem. Jednak drugi Secret Power powiódł się bez przeszkód. Co więcej, uśpił rywala!
- Brawo! - zawołała reszta twoich podopiecznych.
- To ogromna szansa! Nie zmarnujcie jej! Trzeba mu jak najmocniej dołożyć, zanim się obudzi - poleciła Spartina, która widocznie cały czas obserwowała walkę z góry.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
.
[ nieobecności ]

Odpowiedz do tematu