FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka Sala
Autor Wiadomość
Daisy7 
CzeDar

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Daisiak
Discord: Daisy7
Wysłany: 2018-10-21, 14:56   Wielka Sala

...czyli eventy ~

rysunek by Gwen Brown

Właśnie tutaj odbywają się różnego rodzaju eventy dla moich owieczek (może czasem również dla kogoś z zewnątrz, ale to tak bardzo okazyjnie). Nie spodziewajcie się za nie ogromnych nagród, gdyż nie jestem hojna w takich sprawach >3 Głównym celem owych wspólnych atrakcji jest spotykanie się Waszych postaci ze sobą, nawiązywanie więzi między nimi i takie tam fajne sprawy, byście czuli ze sobą specjalną wieź przyjaźni, xoxo.

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2018-10-28, 23:21   

I ty możesz zostać
A T O M Ó W K Ą

Miasto Townsville. Piękne, tętniące życiem i dobrą energią. Tu każdy może czuć się bezpie...
- Halo, Profesorze?! Potrzebuję pomocy Atomówek! Wygląda na to, że kilku najgroźniejszych przestępców dokonało kolaboracji i teraz wspólnymi siłami chcą zrównać nasze miasteczko z ziemią! - krzyczał przez telefon zrozpaczony Burmistrz.
Oczy Profesora Atomusa powiększyły się z przerażenia.
- Burmistrzu, ale... jest taki tyci tyci problemik. Otóż wysłałem dziewczynki na specjalny obóz dla utalentowanych dzieci. Chcę, żeby się rozwijały, bo w ich wieku zdobywanie nowych umie... - zaczął się tłumaczyć, nerwowo ciumkając fajkę.
- CO?! - Burmistrz aż złapał się za głowę.
- Chwila, mam pomysł! Przecież możemy poprosić o pomysł ich kuzynostwo.
- Kuzynowstwo? Jest pan pewien, Profesorze, że dadzą radę szajce kryminalistów?
- I to jeszcze jak!

Zostań kuzynką bądź kuzynem Atomówek!

Aby wziąć udział w evencie, należy stworzyć swoją atomówkową postać za pomocą tego kreatora. Ustaliwszy wygląd OC, kliknij w "Gotowe" i wykonaj test na supermoc. Po odpowiedzeniu na kilka pytań otrzymasz kartę postaci, którą musisz tu wkleić (musi być widoczna nazwa supermocy, wygląd postaci i ten opis poniżej -> przykład) w ramach formularza zgłoszeniowego :)
Na zgłoszenia czekam do 2 listopada br. (włącznie).

Jak widzicie nawet krótkie wtrącenie Xio nt Atomówek na chatango może obudzić we mnie hype na zrobienie drobnego eventu w takim właśnie uniwersum ;3
Śmiem twierdzić, że każdy z Was kojarzy Atomówki i coś tam na ich temat wie. A nawet jeżeli nie - nic nie szkodzi. Aby ogarnąć zarys fabularny tej kreskówki, wystarczy obejrzeć sobie jej czołówkę:

Atrakcja jest przeznaczona dla moich graczy, ponieważ nagrody zdobędą w swoich przygodach (nie mam jeszcze pojęcia, co to będzie, ale wplącze jakoś fabularnie). Niemniej, gdyby komuś (max. 1-2 osoby) spoza Hogwartu również zachciało się poczuć smak dzieciństwa i wystartować w evencie, zapraszam, lecz za dotrwanie do końca otrzyma jedynie symboliczne 1000$.
Zamierzam zrobić z tego event fabularny, gdzie główną rolę odgrywać będą Wasze odpisy, a nie jakieś zadania typu wykreślanka, krzyżówka, puzzle itd. (chociaż niewykluczone, że i coś takiego się trafi, zobaczymy). Niemniej nie będzie to raczej zbyt wymagająca atrakcja ;p

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

Sosik 

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2018-10-28, 23:50   

#spideypool #team

|| [Bank] [Box] [Karta Postaci] || Oliver Potter

Profesor V.

Chatango: professorvoriarty
Discord: Profesor Voriarty
Wysłany: 2018-10-29, 00:12   

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Chatango: GwenBrown

Wysłany: 2018-10-29, 08:48   

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Mhrok 
POP/STARS

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok

Wysłany: 2018-10-29, 22:56   

Ain't nobody bringing us
Down, down, down, down, down
They could try but
we're gonna wear the crown
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Did

Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Wysłany: 2018-10-31, 03:13   

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2018-11-04, 20:53   

1. Podajcie jesio imiona swoich postaci. I w przypadku postaci Lu oraz Doda - płeć .-.
2. Na podstawie wyników testów, a także wyglądów postaci przyznaję Wam następujące moce:
    Sosik - super szybkość (biegasz i latasz mniej więcej 2 razy szybciej niż pozostali), dodatkowo wszystkie koty są ci posłuszne
    Profesor V. - super siła (możesz podnosić rzeczy kilkukrotnie cięższe od ciebie), dodatkowo potrafisz regenerować swoje zdrowie dzięki przytuleniu się do drzewa
    Gwen - super charyzma (łatwo przekonujesz innych do swoich pomysłów, opinii), dodatkowo zawsze towarzyszy ci najlepszy przyjaciel człowieka, czyli Pieseł (pies, który też potrafi latać i ma bajerancką pelerynkę)
    Mhrok - super haker (bez problemu potrafisz włamać się do każdego systemu), dodatkowo dzięki okularom potrafisz widzieć przez ściany (ale tylko przez jedną na raz, nie przenikniesz wzrokiem całego budynku)
    Did - super siła (możesz podnosić rzeczy kilkukrotnie cięższe od ciebie), dodatkowo posiadasz bardzo wyostrzone zmysły smaku i węchu

+ każdy potrafi latać

--------- Kiedy tylko otrzymaliście telefon od wuja Atomusa, czym prędzej udaliście się do Townsville. Z jednej strony byliście podekscytowani możliwością walki ze złem i występkiem, a z drugiej nieco niepewni i przestraszeni. Wasze kuzynki często opowiadały o przerażających rzezimieszkach, z jakimi przyszło im walczyć, podczas gdy w waszym rodzinnym miasteczku największymi przestępcami byli nastoletni chuliganie oraz drobni złodzieje. No ale jak powiedziało się "a", to trzeba powiedzieć też "b", co nie?
--------- Jednak szczęście wam sprzyjało i pierwszymi bandziorami, na jakich trafiliście, okazali się Amebowcy, czyli trójka pierwotniaków, którym zamarzyło się siać zamęt, lecz niezbyt im to wychodzi. Teraz na przykład dopuścili się jakże strasznej zbrodni w postaci wyłączenia miejskiej kanalizacji. Niby nie brzmi tak źle, ale w kranach nie ma bieżącej wody, więc na dłuższą metę może być nieciekawie. Amebowcy zamknęli się w budynku wodociągów, w głównym pomieszczeniu, gdzie są te wszystkie zawory itd. (nie mam pojęcia, jak to naprawdę wygląda, więc wybaczcie x'3). Nie zamierzają stamtąd wyjść dopóty, dopóki profesor Atomus nie da im Związku X, dzięki któremu mogliby nabyć specjalne zdolności i być bardziej groźniejsi niż do tej pory. Co więcej, grożą, że jeżeli się nie pospieszycie, skażą wodę szkodliwymi dla ludzi, zwierząt i całego środowiska zarazkami.
--------- Jak zamierzacie rozwiązać tą sytuację? Posty możecie pisać do 8 listopada br., godz: 20:00. Każdy uczestnik może napisać dowolną liczbę postów, byle dał radę choć jeden, bo za nieodpisanie w danym etapie zostanie osłabiony w kolejnym, a za brak odpisów w dwóch etapach odpada z eventu i nie dostaje żadnej nagrody D:

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2018-11-04, 21:30   

Bazylia (tja, to imię mojej postaci xD) zastanowiła się chwilę.
- Może spróbowałabym użyć na nich mojej mocy charyzmy? Nagadałabym im porządnie, że to co robią jest nieodpowiednie i w ogóle. Z resztą wiecie, że mam gadane w te klocki, coś bym wykminiła. Pieseł też mógłby pomóc, w końcu jak widzicie jest na tyle uroczy, że nawet takie ameby się nad nim rozczulą. Albo... Ej, a jakby...- tym razem Bazylia przeszła do szeptu- A jakby użyć podstępu i wmówić im, że przynieśliśmy Związek X, a tak na prawdę to byłoby coś nieszkodliwego, np. jakiś sok czy coś? Można by ich unieszkodliwić, gdyby otworzyli drzwi, by zabrać "fałszywy Związek X".

Ariana - Poke-KP

Sosik 

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2018-11-04, 22:49   

Kitkat (ciekawe, dlaczego? ;o) to chłopiec...
- To całkiem dobry pomysł Bazylko. Mogłabyś spróbować wyciągnąć ich na zewnątrz, a kiedy tylko uchyliliby drzwi, wparowałbym tam do środka z zawrotną prędkością - odpowiedział, gładząc po główce leniwca, który wisiał mu na szyi. - Gdyby to się nie udało, to zawsze mogę zwołać okoliczne kociaki do pomocy. Na pewno znajdą do tego budynku jakieś inne wejście. Koty są w tym dobre - zaproponowałem, ściszając głos tak, jak moja kuzynka (czy siostra?). Koty znajdą i wejdą w każdą dziurę, więc w razie czego mają jakiś plan awaryjny.

#spideypool #team

|| [Bank] [Box] [Karta Postaci] || Oliver Potter

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-11-05, 11:01   

Moja atomówka nazywa się Veronica :3
- Świetny plan kuzyneczko. - odparłam do Bazylki. - Zaś jeśli chodzi o plan awaryjny... - tak jak reszta ściszyłam swój głos. - Gdyby się nie nabrali, mogłabym połączyć siły z Kitkatem. Postarałabym się włamać do systemu kamer, w końcu na pewno jakieś tam są, i dzięki temu obserwowałabym poczynania kotów, które pomogłyby nam znaleźć drogę do tych Amebowców.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Profesor V.

Chatango: professorvoriarty
Discord: Profesor Voriarty
Wysłany: 2018-11-08, 17:37   

- Podoba mi się pomysł przyniesienia fałszywego związku X. Mogę zaczaić się przy drzwiach, a kiedy Bazylia wywabi Amebowców, obezwładnię jednego z nich. Nie sądzę, żeby stanowiło to dla mnie jakichś problem - powiedziała ściszonym głosem Tiffany, jak zawsze bardzo dumna ze swojej ponadprzeciętnej siły.

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2018-11-08, 23:37   

--------- Planów awaryjnych wymyśliliście całkiem sporo, jednak okazały się one zupełnie niepotrzebne, gdyż główny wypalił bez najmniejszego problemu. Amebowcy nigdy nie wykazywali się zbyt wysokim IQ, dlatego nawet nie przeczuwali żadnego spisku i kiedy tylko Bazylia poinformowała ich, że macie Związek X, natychmiast otworzyli drzwi. A wtedy poszło już gładko, bowiem Tiffany powaliła ich kilkoma uderzeniami. Co prawda jeden z nich próbował uciekać, lecz nie miał szans w starciu z Kitkatem. Veronica i bezimienna postać Doda nie miały tym razem nic do roboty, aczkolwiek Pizzo-atomówce jeden z Amebowców kaszlnął prosto w twarz. Miejmy nadzieję, że nie był niczym zarażony...
--------- Ledwo oddaliście przestępców w ręce policji, a już otrzymaliście zgłoszenie o Księżniczce Forsiastej* siejącej panikę w Przedszkolu Pod Dębami. Dotarłszy na miejsce, zastaliście przestraszone dzieci pozostawione same na placu zabaw, podczas gdy Panna Keane (opiekunka) została uwięziona przez rozpieszczoną dziewczynę wewnątrz budynku. Smarkula, zauważywszy was, wyszczerzyła się chytrze, podbiegła do okna i pokazała wam następującą wiadomość zapisaną na kilku kartkach, które przekręcała:

--------- Jak zamierzacie rozwiązać tą sytuację? Posty możecie pisać do 12 listopada br., godz: 21:00. Każdy uczestnik może napisać dowolną liczbę postów, byle dał radę choć jeden, bo za nieodpisanie w danym etapie zostanie osłabiony w kolejnym, a za brak odpisów w dwóch etapach odpada z eventu i nie dostaje żadnej nagrody D: Przypominam, że Dod już wyczerpał limit braków odpisów.

* Bogata, rozpieszczona dziewczynka, która chciałaby być Atomówką, dlatego za pieniądze taty kupuje specjalne kostiumy i urządzenia mające zastępować jej brak super mocy. Tzecz jasna nienawidzi Atomówek, bo im zazdrości.

Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-11-08, 23:38, w całości zmieniany 2 razy  

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2018-11-09, 12:54   

Bazylia podumała chwilę.
- Może by dać jakiś element z Can Cana? Wiecie, na przykład te wymachy nogami nie są szczególnie skomplikowane, w miarę łatwo idzie się tego nauczyć. W każdym razie skoro taka taneczna sierota jak ja umie chociaż tyle, to i dzieciaki powinny dać radę- stwierdziła w ogólnym zamyśleniu.

Ariana - Poke-KP

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-11-11, 23:38   

- Nie wydaje się to głupie. - oceniłam pomysł Bazylii z Can Caną. - Jednak czy synchroniczne wymachy nie będą dla nich zbyt trudne? Może coś prostszego? Na przykład... Macarena? Tam wystarczy zapamiętać poszczególne ruchy rękoma, a zawsze mogłybyśmy stanąć z przodu i pokazywać dzieciakom, co mają robić. - zaproponowałam, nie negując jednak pomysłu mojej poprzedniczki.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci