FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
[+18] Tajemnica znikających dzieci
Autor Wiadomość
Koori 
Forumowy Wilkeł

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: OkamiRine
Discord: Koori
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-22, 21:21   

Przeciągnęłam się i ziewnęłam szeroko. To był dobry wypoczynek. Widok słońca ucieszył mnie - to znaczy, że miałąm jeszcze trochę czasu na przygotowania. Przede wszystkim kąpiel i coś do jedzenia. Nie mogę wpaść na polanę brudna i z burczącym brzuszkiem, prawda? Pewnie, że prawda. W takim razie pierwsze kroki kieruję do domowego składziku jagód, mając szczerą nadzieję, że jeszcze coś tam dla mnie zostało. W końcu sama sobie, niestety, jeszcze nic nie upoluję. Moją głowę wciąż zaprzątał jednak Murkrow. Czego będzie oczekiwał? Po co mu była to obietnica? Zaczynałam też powoli żałować, że się zgodziłam...

Galliusz 
Master of pages

Chatango: Gallowy
Discord: Astrades
Wysłany: 2018-12-29, 00:54   

A zatem podniosłaś się ze swojego legowiska i kierując się węchem, ruszyłaś w głąb jaskini, mając w głowie nie tylko myśli o jedzeniu, ale także o Murkrowie Svenie. Za nic nie mogłaś wykombinować czemu wymógł na tobie tą obietnicę w zamian za pomoc. Czas pokaże, czy faktycznie powinnaś żałować tej decyzji. Mimo że się nie śpieszyłaś, bo czas przecież miałaś, to w zamyśleniu i ciemnościach udało ci się pary razy potknąć, ale na szczęście nos cię nie zawiódł i trafiłaś do bocznej komory jaskini, w której rodzice składowali zapasy jedzenia. Jak przystało na twoją rodzicielkę, mimo wszelkich ciążących na niej spraw, dbała o zaopatrzenie domu. Miałaś pod dostatkiem jagód Pecha, Cherri i Oran. Mogłaś się nie tylko najeść, ale i wziąć coś na później, gdybyś tylko chciała.

Koori 
Forumowy Wilkeł

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-30, 02:51   

Ach, moja mama taka kochana. Zawsze można na nią liczyć w kwestiach jedzenia. Powinnam częściej jej pomagać w szukaniu jagód. Aż mi trochę głupio, że tak rzadko z nią chodziłam... Na razie jednak napycham swój brzuszek Oran jagodami... I jedną Pecha, są przepyszne. Nie biorę nic ze sobą - jakby to wyglądało, gdybym na zebranie przyszła z jagodą w pyszczku? Dziecinnie i głupio. A już nie mogę wyglądać dziecinnie. No cóż... Po najedzeniu się mam zamiar udać się nad rzekę żeby obmyć się ze wszystkich brudków świata, a potem przygotować się do zebrania. Już nie mogę się doczekać.

Galliusz 
Master of pages

Wysłany: 2019-01-05, 18:38   

Wybrawszy jagody na posiłek, zabrałaś się za jedzenie. Wkrótce owocowe pyszności mile wypełniły twój brzuszek i czułaś przypływ sił. Resztę zostawiłaś w spiżarce, myśląc o tym by dobrze wypaść. W każdym razie byłaś już wypoczęta i najedzona, ale miałaś jeszcze jeden punkt do odhaczenia przed udaniem się na Polanę Zebrań. Kąpiel. By się tym zająć, musiałaś opuścić legowisko, co też zrobiłaś. Na zewnątrz zastało cię późne popołudnie, a więc kwitło jeszcze dzienne życie. Ruszyłaś w stronę najbliższej rzeczki. Jednakże nie dotarłaś tam bez przygód. Z krzaków, które mijałaś coś, a właściwie ktoś, nagle wypadł. Wprost na ciebie, ze sporym rozpędem. Oboje skończyliście turlając się po ziemi, aż zakręciło ci się w głowie.
- O wow, to zabolało – jęknął chłopięcy głos. – O wow, to ty Koori, jak ci poszło? – zapytał owy pokemon, gdy się podniósł i przyjrzał tobie.
To był Guss, twój rówieśnik i Rockruff tak jak ty. Bawiliście się czasami, jak to szczeniaki z sąsiedztwa. Guss był bardziej roztrzepany od ciebie i miał talent do ładowania się w tarapaty.

Koori 
Forumowy Wilkeł

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-01-09, 01:17   

Podniosłam się z ziemi na nieco chwiejnych łapkach i przyjrzałam Gussowi. Dobrze było go widzieć po tym wszystkim
- Uwierz albo nie, ale zaliczyłam. Dzisiaj idę złożyć przysięgę i w ogóle... Stresuję się trochę, ale rodzice zawsze chcieli mnie widzieć w Straży... - uśmiecham się zadowolona z siebie. Choć w sumie bez Svena pewnie by mi tak łatwo nie poszło... A nie zawsze będę mogła polegać na kimś. No cóż. Przyglądam się Gussowi
- A Ty co tu porabiasz, oprócz wywracania przypadkowych pokemonów? - zaśmiałam się cicho

Galliusz 
Master of pages

Wysłany: 2019-01-13, 17:51   

- O wow, Koori, to wspaniale. Gratulacje! – zawołał uchachany Guss. – To pewnie będzie wspaniała przygoda. Nie ma co się stresować. Mnie to by pod żadnym pozorem nie przyjęli. Wiesz, z jakiegoś powodu robi się ciągle koło mnie harmider – dodał, drapiąc się zadnią łapką za uchem.
Ledwie zadałaś swoje drugie pytanie, ze strony, z której wypadł twój rówieśnik dobiegło gniewne wołanie.
- Gdzie on do cholery jest? Nogi z tyłka powyrywam temu szczeniakowi przebrzydłemu!
- No właśnie to porabiam, że… – zaczął Guss, podnosząc się na łapy i powoli przesuwając. Wtem ponad krzakami pojawił się wściekły pysk Ursaringa. – Że uciekam przed wpienionym niedźwiedziem! W nogi! – zawołał Rockruff i pobiegł w stronę rzeki.
Tymczasem niedźwiedź pojawił się na ścieżce w pełnej okazałości i nie wyglądał na takiego, z którym da się pogadać. Raczej na takiego, który przyłoży i tobie bo jesteś pod ręką.

Koori 
Forumowy Wilkeł

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-01-17, 12:25   

Waah! On nas zaraz zeżre a kości ustawi w jaskini do kolekcji!
- Coś ty mu zrobiiiiiił? - wołam rzucając się do ucieczki tuż za Gussem. No tak, on to zawsze wpada w jakieś tarapaty. Ale żeby rozwścieczyć Ursaringa? Tego jeszcze nie było. Chyba. W każdym razie nie przy mnie. Co mogło aż tak wkurzyć miśka? Hm... Może go obudził, albo coś? Nie, to chyba nie to. Staram się pędzić ile łapki dają, zaraz za Rockruffem. W końcu skoro do tej pory żyje, to pewnie wie, którędy będzie się najlepiej uciekało, nie?
...
Nie?

Odpowiedz do tematu