FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbuntowany... anioł?
Autor Wiadomość
Ridderak

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-20, 11:45   Zbuntowany... anioł?

Na samą wieść o tym, że nie wiedziałaś o niczym Fabia spojrzała na Ciebie jak na wariatkę. Zapewne nie była w stanie uwierzyć, że mogłaś nie widzieć o tak głośnej sprawie ja ta. Jakby nie wiedząc co ma zrobić, czy też powiedzieć po prostu wzięła łyk piwa, po czym odłożyła szklankę na stół.
- Kim byli pozostali? W sumie to... Nie wiem. Ich tożsamość nie została ujawniona. W sieci były jednak zdjęcia z akcji jak ich wydostano z owego miejsca. Chrisa rozpoznałam od razu. Nazwisk reszty nie podano, jedynie wiadomo tyle, że każdy pochodził z innego miasta. Nikt nie wie czy mieli cokolwiek ze sobą wspólnego, albo też po co ich porwano. - odpowiedziała nieco przerażona Fabia. Twój wybuch musiał sprawić, że już nie czuła się tak komfortowo, ale z drugiej strony czy jest się czemu dziwić?
- Może Chris coś więcej o nich wie... Zawsze mozesz go znaleźć i próbować spotkać. Może uda Ci się to nawet w Violet. Podobno tam ma się odbyć kolejny turniej... Może tam będzie.
Niewątpliwe była to cenna informacja jeśli chciałaś spotkać Chrisa o ile nie uda Ci się to już w Azalea Town.

Ajana

Wysłany: 2018-11-06, 00:01   

Schowałam na chwilę twarz w dłoniach w celu uspokojenia się. Wypościłam powietrze. Potrzebowałam zdecydowanie więcej czasu na ułożenie sobie tego wszystkiego w głownie niż tyle ile było mi teraz dane. Już nawet nie wiedziałam jakie pytania zadawać.Spojrzałam na kobietę wzrokiem wyrażającym głównie zmieszanie.
- Jeśli ktoś coś wie, to właśnie Chris. - Powiedziałam, nieskutecznie próbując nie brzmieć zbyt sarkastycznie. Nie planowałam być niemiła akurat dla niej. Cała ta historia była po prostu tak dziwna, że nie umiałam zachować zimnej krwi. - Właściwie to planowałam z nim porozmawiać. Tylko on jeszcze o tym nie wie. Tylko jeszcze najpierw muszę złapać jednego znajomego w Azalea. A skoro już o tym mowa, pójdę może szykować się do drogi.
Zostawiłam kufel piwa praktycznie nietknięty. Rzadko mi się to zdarzało, przyznaję. Ale też rzadko dowiadywałam się, że mój przyjaciel zaginął i nikt nie wie dokładnie co się z nim działo przez ten czas. Uznałam więc, że jak już mam robić niecodzienne rzeczy, to mogę pójść na całość. Coś mi mówiło, że to zdecydowanie nie koniec wrażeń na dzisiaj. Zdjęłam ze swoich kolan Espurra. Liczyłam na jego dziecięcą niewinność i na to, że pomoże mi na chwilę skupić się właśnie na tym, nie na wszystkich tych problemach.
- Dzięki za rozmowę. - Zwróciłam się do służącej. - Miło było pogadać z kimś z dawnych lat. I dziękuję za informacje. - Kiedy skończyłam mówić do Fabii, podniosłam się z krzesła. Przed ruszeniem do swojego pokoju zagadnęłam do Espurra z uśmiechem - Chodź, dam Ci w końcu Twój własny domek. I myślę, że mam już nawet dla Ciebie imię.

Ridderak

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-14, 21:58   

Espurr spojrzał na Ciebie z zainteresowaniem malującym się na jego pyszczku. Jeszcze nie wiedział chyba dokładnie co masz na myśli mówiąc domek, czy przypadkiem nie chcesz go zostawić, albo oddać do adopcji, ale ślepo Ci ufając potuptał za Tobą do pokoju. Tam już czekała na Ciebie Diana, która wstała chyba już jakiś czas i zdążyła wyszykować swoje futerko na dzisiejszy dzień. Usłyszałaś w międzyczasie wibracje swojego telefonu zwiastującą nadejście nowej wiadomości. Na ekranie wyświetliło się znajome imię przyjaciółki z uczelni. Ciekawe co też ciekawego miała do zakomunikowania. Wtem usłyszałaś też jak obok pokoju przechodzi Twój tata.
- O hej córuś. Niedługo wybieramy się z mamą do pracy. Może chcesz jechać z nami, albo byśmy Cie gdzieś podrzucili w Blackthorn? - zapytał.
http://pokemoncrystal.pl/topics17/521.htm#1353 - KP
http://pokemoncrystal.pl/topics19/518.htm#1350 - Bank

Ajana

Wysłany: 2018-11-27, 00:33   

Zaraz po wejściu do pokoju podeszłam do swojej torby w poszukiwaniu wolnych pokeballi. Wyjęłam jeden dla Espurra. Uśmiechnęłam się widząc wiadomość od Lindsey. Od razu domyśliłam się, że Nathan z nią rozmawiał. Co ją podkusiło żeby wstać aż tak wcześnie? Może zaraz się dowiem. Uznałam jednak, że zrobię to za moment. Odwróciłam się gwałtownie w stronę wejścia do pokoju słysząc głos taty.
- Hej! - zaczęłam z szerokim uśmiechem. - Podejrzewam, że do Azalea wam nie po drodze, dlatego chyba podziękuję. Nikt mnie nie uratuje przed tym szoferem. - Westchnęłam, starając się nie zrobić tego zbyt teatralnie. - Wiesz chociaż o której będę mogła stąd wyjechać?
Poczekałam chwilę na odpowiedź, po czym schyliłam się do Espurra. Pokazałam mu pokeball, który trzymałam w ręce.
- Tu będziesz teraz mieszkał. Dzięki temu będziesz mógł zawsze ze mną podróżować. Cieszysz się? Wybrałam dla Ciebie imię Ellliot, pasuje Ci? - uśmiechnęłam się serdecznie do pokemona i po usłyszeniu odpowiedzi dotknęłam go kulą.Teraz już mogłam spojrzeć na wiadomość, której nadejście całkiem mnie ucieszyło. Muszę przyznać, że byłam ciekawa co takiego Lindsey mogła mi napisać.

Ridderak

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-02, 13:22   

Na dnie torby plątało się 5 malutkich, czerwono-białych kuleczek. Chwyciłaś jedną z nich i powiększyłaś do odpowiednich rozmiarów.
- Cóż... Myślę, że zaraz po śniadaniu będziesz mogła ruszać. Szofer powinien już wtedy wstać. - zaśmiał się i poszedł dalej. Zostałaś sama ze swoimi pokemonami i przeszłaś do rzeczy w sprawie Espurra. Psychiczny pokemon wysłuchał tego co masz mu do zaoferowania. Słuchał z niezwykłą ciekawością i spojrzał na pokeballa, który bardzo mu się spodobał.
- Purr! - zapiszczał kiwając twierdząco głową, że zgadza się na wszystko. Pokeball pochłonął małego pokemona i nawet się nie zakołysał potwierdzając pochwycenie pokemona. Gdy to jednak nastąpiło, kula otworzyła się, a Espurr na powrót znalazł się na zewnątrz podskakując wesoło i ciesząc się, że oficjalnie został Twoim podopiecznym. W końcu miałaś czas na odczytanie zaskakującej wiadomości.
"Siema, co robisz dziś w południe? Może chcesz się spotkać? Będę w tym centrum handlowym Blackthorn, tym obok firmy Twoich rodziców."

Ajana

Wysłany: 2018-12-04, 18:10   

Czy ja będę miała drugiego pokemona, który nie odstępuje mnie na krok? Diana była moją partnerką od bardzo dawna, a ten chyba po prostu bardzo polubił spędzanie ze mną czasu. Może kiedyś mu to przejdzie. Na ten moment jeszcze nie zaczął mi przeszkadzać. Przeczytałam wiadomość od Lindsey. Czyli jednak Nathan z nią nie rozmawiał. Nie wiem po co wybierała się do Blackhorn, ale mogłam to wykorzystać. Sprawdziłam zegarek, żeby sprawdzić ile jeszcze mam czasu. Wstałam dość wcześnie, więc nie powinno być jeszcze zbyt późno. Sprawnie wstukałam odpowiedź na wiadomość.
Hej! Właściwie, to planowałam się spotkać z Twoim bratem. Myślałam, że Ci powiedział. Jedź ze mną dziś do Azalea, mam transport. W południe w Blackhorn?
Zaraz pomyślałam, że skoro szofer tak bardzo mnie polubił, to sposób bycia Lindsey odrzuci go jeszcze bardziej. Co prawda nie była bogatym, rozpuszczonym dzieciakiem, co mogło ją ratować przed skrajnie negatywnym osądem. W głębi serca nadal miałam odrobinę nadziei, że zawozić nas będzie jednak ktoś inny, ale wolałam być mentalnie gotowa na marudnego kierowce. Zostając w tym temacie, pomyślałam, że powinnam jednak powiadomić o tym rodziców. Postanowiłam najpierw zeskanować swojego nowego pokemona zanim o tym zapomnę. Wyjęłam otrzymane wcześniej urządzenie i skierowałam je na Elliota. Zaraz po zakończeniu procesu wrzuciłam je do plecaka i pośpiesznie wyszłam z pokoju.
-Tato! - Zaczęłam krzyczeć gdy tylko postawiłam kroki na schodach. Nie wiedziałam gdzie dokładnie był, dlatego postanowiłam zawołać na tyle głośno, żeby mnie usłyszał. Liczyłam przy okazji, że nie było w domu nikogo kto jeszcze nie wstał. - Zmieniłam plany. Muszę jechać do Blackhorn.

Ridderak

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-11, 13:31   

Cytat:
"Jasne, będę czekać... Albo Ty na mnie w razie czego :')"

Prawie natychmiast otrzymałaś odpowiedź od Lindsay. Plany zatem zostały prawie ustalone. Przed oznajmieniem ojcu o zmianie planów zeskanowałaś jeszcze nowoczesnym gadżetem swojego nowego pokemona, a oto dane jakie o nim otrzymałaś:

Espurr
Imie:

Poziom: 7
Typ:
Ewolucje: Espurr (25) -> Meowstic
Ataki: Scratch, Leer, Covet, Psychic
Charakter i historia: Espurr jest niezwykle radosnym i nieco nierozgarniętym pokemonem. Bardzo łatwo nawiązuje nowe przyjaźnie zarówno z trenerami jak i obcymi pokemonami. Czasem nawet jest zbyt ufny biorąc pod uwage to, że nie zna danej osoby. Uwielbia pieszczoty i bycie w ogólnym centrum zainteresowania. Stara sie pomagać we wszystkim jak tylko potrafi. Jest wielkim łakomczuchem, nawet jeśli prowadzi go to często do bólu brzuszka to będzie jadł tak długo jak będzie w stanie.
Umiejętności: Keen Eye - Infiltrator - Own Tempo (Hidden Ability)
*niepotrzebne skreślić*
Trzyma: -
Historia właścicieli:

Espurr również z ciekawością przyglądał się co urządzenie, które wyświetliło jego model 3D o nim mówi. Następnie pobiegłaś już prosto na poszukiwania ojca. Nie odszedł jednak zbyt daleko i bez problemu byłaś w stanie go złapać piętro niżej jak wchodził do swojego biura.
- W porządku. A skąd ta nagła zmiana planów jeśli można wiedzieć? - zapytał z zaciekawieniem na twarzy. W końcu jeszcze chwilę temu byłaś nastawiona na pozostanie w rezydencji i czekanie na pojawienie się szofera. Apropos pojawienia się szofera to była dopiero godzina 7. Do śniadania została jeszcze godzina.

Odpowiedz do tematu