FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
U boku diabła
Autor Wiadomość
Kardis 

Chatango: kardistar
Discord: Kardis
Wysłany: 2019-01-03, 00:05   

Gdy białowlosy odwzajemnił uścisk dłoni i uśmiechnął się, odpowiedziałam mu tym samym. Taki maly gest a cieszy i to bardzo. Mimo podróży autem w zupełnej ciszy i tak miałam bardzo dobry humor. Ciekawe co jeszcze wymyśli, sama Fantina byla mega niespodzianką, a coś czuje, że Elias ma jeszcze kilka w zanadrzu.
Po półtorej godziny wreszcoe zajechaliśmy na miejsce. Spodziewalam się ujrzeć kolejnego wielkiego hotelu, a stałam przed zwykłą kamienicą. Starałam się ukryć swoje zdziwienie, jednak gdy weszliśmy do środka ono minęło ustępując miejsca tzw. *wow*. Ten to ma rozmach...
-Mam nadzieję, że nie zamierzacie mnie użyć jako przynęty...-powiedziałam, a w moim głosie można było usłyszeć obawę. Nienawidziłam uczucia ścisku w żołądku, a mocniejsze bicie serca nie pomagało się z tym uporać. Z odsieczą przyszedł mi Elias szepcząc mi na ucho i chwytając mą dłoń. Od razu poczułam się lepiej i obdarzyłam chłopaka ciepłym uśmiechem. Nie zwracałam uwagi na prychnięcie Jeremiego. Zazdrości czy co? Niech sobie wreszcie kogoś znajdzie i zajmie się sobą.
Ruszyliśmy w kierunku swoich pokoi. Tak, pokoi ;-;. Niestety tym razem będę spać sama... Chociaż kto mi zabroni zawołac mojęgo towarzysza gdybym nie mogła spać, albo bym się czegoś bała prawda?
Miałam chwilkę czasu na ogarnięcie się i rozpakowanie. Gdy zobaczyłam Eliasa w drzwiach trochę zmartwiłam się jego podkrążonymi oczami. Przydałoby mu się kilka godzin snu, conajmniej kilka.
Uśmiechnęlam się gdy pokazał mi kartę. Zakupy zawsze mnie cieszyły. Jeszcze jak nie za moje pieniądze to tym bardziej.
-Zakupom się nie sprzeciwie, ale nie sądzisz, że przydałoby ci się trochę odpocząć? Może byśmy tak zostali wieczorem tutaj, obejrzelibyśmy jakiś fajny film, zjedlibyśmy coś fajnego, przeszlibyśmy się na spacer...-starałam się jakoś delikatnie cnakłonić chłopaka do zmienienia planów. Może i bym chciała potańczyć, ale wiem, że Eliasowi przydałby się fajny relaksujący wieczór... może z winkiem?

Rieul 

Chatango: rieulova
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2019-01-09, 21:17   

xxxxxxxxxx- Oczywiście, że nie. - Nathaniel wyglądał na zdziwionego Twoim pytaniem. - To wbrew zasadą, ale... Nie możemy wykluczyć, że Veilel będzie chciał się w jakiś sposób na Tobie zemścić. - dodał po chwili, zanim zniknęliście przy drzwiach pokoju
xxxxxxxxxxElias uśmiechnął się, podchodząc bliżej. Delikatnie chwycił Cię w pasie i zaprowadził do drzwi wyjściowych.
xxxxxxxxxx- Nie przejmuj się, nie musimy spędzać całego wieczora w klubie, nawet to niewskazane. Na spacer nie możemy się wybrać, a do klubu idzie i tak znaczna większość z nas, ale nie ma czym się martwić. - dodał, uśmiechając się raz jeszcze. - Film chętnie obejrzę, no, chyba że będzie to "Zmierzch". Po przeczytaniu książki chyba nie dam rady przeboleć tego, w jaki sposób ujęte są tam wampiry. - zaśmiał się, gdy wychodziliście z kamienicy. - No to, w którą stronę?

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

Kardis 

Chatango: kardistar
Discord: Kardis
Wysłany: 2019-01-16, 21:04   

Nie odpowiedziałam nic Nathanielowi. Bo niby co miałam powiedzieć? Cieszę się, że nie użyjecie mnie jak żywej przynęty tylko zabierzecie mnie do jednej z kryjówek diabła jak na tacy? Wolałam pominąć już ten temat, by się zbyt nie denerwować.
Elias szybko rozwiał moje nadzieję co do spędzenia wieczoru w tym budynku. Widocznie impreza mnie nie minie. No trudno, przynajmniej zaszalejmy na zakupach.
Gdy chłopak zapytał, w którą stronę idziemy powiedziałam tylko, by on prowadził. I tak nie znałam tego miasta więc nawet nie wiedziałabym, w którą stronę się kierować.
Wypuściłam z pokeballa Buneary, by spędziła ze mną trochę czasu. Kto wie? Może i jej spodobają się zakupy. Chociaż mały trening też by nam się przydał.
Coraz bardziej boli mnie fakt, że nie mogę normalnie podróżować. Sama bym decydowała o tym co zrobię, co zjem, dokąd pójdę. Nie to, że narzekam na obecność Eliasa, po prostu czuję się trochu uzależniona od niego i innych jego towarzyszy.

Odpowiedz do tematu