Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2019-04-11, 22:20
Szop Of You (I'm Your Fool)
Autor Wiadomość
Trebonth 
It's a dragon time!

Limit dodatkowych KP: 2
Discord: Itaku#1783
Wysłany: 2019-04-18, 14:00   

No chyba nie wytrzymam i pojem sobie z kilka. A co mi tam. - Dziękować tylko! - No i po tym jak pogodnie odpowiedziałem, to sobie wszamałem kilka takich. A co mi tam, apetyt mam wilcz- wróć, spory jak na mnie... tydzień i jeden dzień... sporo się nauczyłem ciekawych rzeczy przez ten czas... a nawet znalazłem dwoje kompanów... ale jak tylko skończyłem swoją porcję to cóż, zrobię ten trening dla siebie, czyli wyjdę na zewnątrz, sprawdzę co się dzieje dzisiaj przy okazji. - No, chcę wyjść na zewnątrz na godzinę, potrenować. - Po czym skierowałem się w kierunku wyjścia norki. A w sumie, czemu by nie szukać w trakcie ćwiczeń jagód? Ostatnio robiło się ich dość mało, więc bym od razu połączył dwie pożyteczności w jedną.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-04-20, 21:13   

Niedługo wszystkie jagody zostały przez was zjedzony, a wy sami byliście pełni. Po krótkim odpoczynku dwóch kompanów nie miało pretensji, ze wyjdziesz i potrenujesz. Co więcej Avril stwierdziła, ze sama potrenuje, ale w norce by niczego nie spalić. Babs wtedy wyautował się z tobą. -Może pomóc ci jakoś w treningu? Porzucać kamyki czy coś? Wiesz... jakbyś strzelał do tarczy. Kiedyś blisko nas jakiś człowiek tak robił. Miał dziwny przedmiot co strzelał patykami. Powiedział z podnieceniem przypominając sobie owe zdarzenie.

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-04-23, 19:24   

No, tego żem akurat nie przewidział, że ten pomysł będzie aż tak miło przyjęty. No, ale cóż, czego się nie robi dla sprawności... Och, a jednak znał ludzi? Cóż, mógłbym trochę więcej informacji jemu przekazać... o ile znajdę w swej głowie. Czekaj... tylko... ech... no nie mogę no przypomnieć tej pewnej informacji. Może olałem historię zbyt bardzo w szkołach? Nieważne. - W sumie przyznam rację, masz trochę lepszy pomysł Babs, no ale musimy znaleźć jakiś dobry płaski punkt. - Nie ważne czy kamień sterczący czy jakieś drzewko, oby spełniło swoją funkcję jak tarcza. - O, i kamyki też. - W sumie, z rzucania nie byłem aż taki zły, chociaż nie aż taki cholernie dobry. Tylko że to było zza starych dobrych czasów kiedy byłem młokosem. Cóż, nie wiem czy obecnie potrafiłbym tak dobrze nim rzucić, niby trochę już doświadczyłem, ale wciąż sporo tajemnic mi kryło to, czym ja jestem. I wcale nie chodzi mi tu o gatunek, może potem poszperam informacji.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-04-24, 20:56   

Niedługo znaleźliście nawet płaskie i spore kamienie. Drzewa też były blisko. Babs stwierdził, ze będzie rzucał mimo iż nie ma rąk,a le okazało się, że wynalazł idealny sposób. Pod nogi, potem podskakiwał i kopał potem w powietrzu jak doskoczył do kamienia. Ty musiałeś je tylko trafić w powietrzu i zniszczyć. -Mam nadzieję, że twoja celność się polepszy. W końcu jesteś chyba najsilniejszy z całej naszej trójki. Stwierdził maluch.

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-04-24, 22:33   

No to już mi fruwały te kamyki w powietrzu jak szalone, nawet jak jakimś cudem nie miał rąk ni pnączy. a- patrz, najsilniejszy? Cóż, chyba Babs rzeczywiście ma wysokie ambicje dla mnie. Ale... muszę się skupić, przecież mi tu wyfruną wszystkie! Dobra, załatwię to pnączami - oby trochę przed tym kierunkiem, w które leciały. Trochę prowizorycznie, ale potem serio muszę się wziąć za Babsa aby się nauczył tego ataku z wywracającymi pnączami... no w sumie mógłbym też i spróbować Avril to nauczyć... nie wiem, sam jeszcze nie znałem sporo rzeczy o swoich nowych umiejętnościach, to jak miałbym wiedzieć czego mógłbym ich nauczyć? Wciąż mogę jednak próbow- aaj! Szybko, po tym jak prawie sobie zawróciłem głowę myślami, wróciłem do treningu swej... ech, celności, jak to Babs określił.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-04-30, 11:07   

Niektóre trafiłeś i zniszczyłeś, ale też było kilka chybionych. Babs zawsze po chybionym mówił, ze następnym razem będzie lepiej. I tak zamyślony trafiałeś lub nie trafiałeś w kamyki. Po jakiejś godzinie jesteś tak zmęczony, że nawet pnącze nie chce się wysunąć. Sam żołądź też był zmęczony rzucaniem tobie kamyków. Padł na ziemię i dyszał zmęczony, ale szczęśliwy. - Super ci szło. Teraz na pewno nawet szybki pokemon nie da rady uniknąć.

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-05-08, 08:00   

O kurcze- oj. Niemalże padłem na ziemię dysząc, chociaż też trochę szczęśliwy. - No, a ty zaś masz talent do rzucania; lepszy niż nawet ja! - Tylko że kto kogo będzie nosił jak my obaj zdyszani? Ciekawi mnie też, czy Avril wciąż trenuje. Chociaż całe szczęście że mimo że nie chcą mi się wysuwać pnącza, to jednak trochę się podszkoliłem w zakresie swojej... celności. No ale odrobinę odpoczynku nie zaszkodzi - padłem na ziemię też ziając ciężko. Oby nas nie przyłapano na tym, to potem byśmy narwali jagód bądź czegoś tam jeszcze nie zrobili.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-08, 18:15   

Babs zadowolony wstał dopiero po paru dobrych minutach. Kiedy już odpoczął. Jednak słyszycie kroki. -No ładnie trenujecie. -Powiedziała Avril w żartach. Słychać jej rozbawiony ton. -No... Właśnie odpoczywamy i... Zaczął się Babs tłumaczyć. Lisica go uciszyła. -Wiem. Widziałam jak rzucałeś mu kamyki. Siada niedaleko was. Po tym zaproponowała, żebyście całą trójką poszukali jagód na kolację oraz by starczyło na jakiś czas.

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-05-15, 12:41   

Uff... ta Avril to musiała zawsze mieć dobre pomysły, niezależnie od tego co my robimy... Wstałem, chociaż trochę ciężko, bo to zmęczenie bywa. A w sumie, czemu by nie poszukać z nimi jagód. Tylko że wieczorem może spróbuję im opowiedzieć trochę, kim byłem. Chociaż nie spodziewam się, aby mi uwierzyli, chyba nie wiedzą że ludzie mogą innym... cholera, zabrać innym to co cenią u innych - człowieczeństwo. Chyba to nie jest powód czemu wciąż mam im za cholernie złe to że mnie sukinsyny w białych płaszczach przemienili. - Dobra! Ruszajmy, oby nam starczyło czasu. Ach... zapomniałem. Po poszukiwaniu jagód wam coś powiem. - Zaproponowałem i powiedziałem, chociaż trochę byłem nerwowy. Omijanie ciężkiego tematu niewiele mi się zda, ale to właśnie Avril i Babs mi się zwierzyli wieczorem, czemu nie miałbym ja? I idę już po te jagódki!

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-16, 20:15   

Pokiwali głowami zgodnie. Udało się wam po dłuższej chwili znaleźć polanę pełną jagód. Widzicie ich mnóstwo. Berri, Lum, Pecha, Watmel Berry i wiele innych. Ba: To jest raj. Powiedział i pobiegł. No i to był jego błąd. Nagle z krzaków wyskoczył Seviper i ledwo żołądź uniknął ataku. -Tak! A raczej mój teren na który weszliście bez pozwolenia. Więc albo nas przekonacie by dać wam trochę jagód albo wynocha!Widzicie jeszcze ruchy w innych krzakach. Widać, że nie jest on sam.

Trebonth 
It's a dragon time!

Wysłany: 2019-05-16, 22:54   

No nie... przecież to że to co zbyt piękne nie jest prawdziwe to wiem. Ale aby węże nas chciały zaatakować, to jakaś niemoralność. A to, że więcej szelestów jest, to... chyba raczej wygląda mi to na podejrzane. - Babs, Avril, mam złe przeczucie co do tego... węża. Nie wiem czy go przekonamy słowami, ale chyba zaryzykujemy. Jakby nie wypaliło, to musimy się bronić. - Szepnąłem ku Babsowi i Avril cichaczem, obawiając się tego że historia nie zadziała bądź go zdenerwuje, po czym... cóż. Wysyczałem to z siebie. - Ledwo co żeśmy pożar przeżyli dzień temu i musieliśmy się w głębię lasu wprowadzić, i akurat tak się składa, że nie mamy czego jeść. - Wiem, że ostatnie to może być niekoniecznie prawda, ale mamy tak mało jagód, że raczej resztek nie będę liczył, bo i tak by nie starczyły na kolację. No, ale po takich jak on, to nie wiem czego mam się spodziewać.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-20, 17:17   

Avril oraz Babs kiwają lekko głowami tak by węże nie widziały. Seviper słucha, ale nie wygląda na przekonanego. -No dobrze. I faktycznie niedawno była łuna na niebie. Dobra... Macie dwa krzaki. Wybierzcie sobie jakie chcecie. Powiedział spokojnie. Ale i tak was obserwował dla pewności. Twoi towarzysze dziękuje mu i ruszają do krzaków. Avril upatrzyła sobie Nanab Berry, a Babs wolał jednak Magost Berry. Zadowoleni zjedli kilka, a resztę zaczęli zbierać.

Odpowiedz do tematu