FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Szop Of You (I'm Your Fool)
Autor Wiadomość
DJSzopxX 
The Ice Dragon

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: SzopProMagPowietrza
Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-01-25, 13:08   

- Dobrze! - Rzekł pewnie Babs. - Nie bój się o mnie! Jestem twardszy, niż sobie wyobrażasz! - Zawołał pewnie, poczym ponownie wziął się w siebie.
Tym razem chyba jednak panował bardziej nad ciosem, gdyż jego oczy śledziły uważnie każdy twój ruch, a nie jak wcześniej, gdzie był kompletnie nieobecny.
Żołądź przyjął pierwszy atak, fakt faktem, że nie uderzyłeś z całych sił, w końcu nie chciałeś, aby stała mu się jakaś krzywda. Babs nawet się nie ruszył, a jedynie delikatnie się skrzywił. Dał ci znać, abyś ponowił atak, tym razem zrobiłeś to mocnej, a potem uderzyłeś go trzeci raz. Zdawało się, że nic z tego, iż Babs nie zdoła wydobyć z siebie fali uderzeniowej. Na wszelki postanowiłeś uderzyć czwarty i ostani raz. Jednakże zanim udało ci się go wykonać, Babs wydał z siebie ryk, a z jego małego ciałka wydobyła się potężna fala, która nie tylko oszołomiła ciebie, ale także Avril, która siedziała jakieś dwa metry od was.
- Haha! - Krzyknął wesoło Babs. - Widzieliśce tę moc?! - W jego oczach płonął prawdziwy ogień. - Nazwałem ten atak “Babsową Iniemamocną Destruktywną Eksplozją!” - Przy każdym słowie żołądź przybierał inną power pozę, choć miał krótkie nóżki i brak rąk, nadrabiał wszystko pasją i ogniem, więc każda z nich rzeczywiście wyglądała potężnie. - W skrócie Bide! - Oznajmił z dumą, na co Avril wybuchnęła szczerym śmiechem, a Babs odrazu do niej dołączył.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Limit dodatkowych KP: 2
Chatango: Trebonth
Discord: Halt
Wysłany: 2019-01-26, 15:32   

Ojć! To dopiero była moc - szał to taki był, że aż mnie ogłuszyło. Fakt faktem, że musiałem trochę tego żołędzia uderzyć, ale dopiero po tym jak wywołał tą falę, był on szczęśliwy - jak nigdy nic! Aż się zajął byciem tak zwanym celebrytą i ognie,. Szkoda że nie dałoby się tego powtórzyć, ale cóż - śmieszkowaniu się nie odmawia, i też trochę dołączyłem do tej samej czynności, co Avril... aczkolwiek może powinienem jeszcze go przy okazji nauczyć jakiegoś ruchu? Ach, ten no z pnączami przewracającymi.

Najpierw szepnąłem coś liszce to ucha, aby nie było że nie ostrzegałem. - "Psst, potrzebuję ochotnika na trening tejże techniki, którą pokażę twojemu towarzyszowi." - Przy czym trochę zachciało mi się uformować własne pnącza, ale jeszcze powiedziałem małemu osobno.
- "Babs, wiem, że ty naprawdę to potrafisz, ale słuchaj - może być tak, że ktoś będzie ciebie gonił. W takim przypadku, możesz zdać się na to, aby jakoś ten pościg opóźnić." - Po czym zademonstrowałem swój ruch przewracający z wykonaniem pnącz (Grass Knot). Jeśli się samiczka zgodzi, to na niej. Jeśli nie, to trudno, musiałbym albo na żołędziu, albo na ziemi to zademonstrować. Tak czy owak, chodzi mi o to, aby on widział, jak wygląda ten ruch.

DJSzopxX 
The Ice Dragon

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-02-03, 13:08   

Avril nie zdawała się być zbyt chętna, nie chodziło raczej fakt, że nie chciała ci pomóc, ale raczej sama nie bardzo chciała uczestniczyć w walkach. Jednak gdy powiedziałeś jej, że chodzi o pomoc Babsowi, zgodziła się.
Lisiczka wstała i zaczęła kierować się w waszym kierunku, udając że niby was goni, tak jak sam powiedziałeś. Użyłeś więc ruchu na Samiczce, pod nią pojawiły się małe pnącza, które zahaczyły o jej łapki. Gdyby to był prawdziwy pościg, zapewne by się przewróciła i padła na ziemię. Natomiast teraz potknęła się jedną łapką, ale dzięki pozostałym udało się jej zachować równowagę. Co w sumie było dobrą wiadomością, bo podczas tego treningu to chyba właśnie ona dostawała najmocniej wciry.
- Dobra, łapie! - Rzekł pewnie Babs.
Avril ponowiła krok, aby dać żołędziowi szanse na powtórzenie ruchu.
Ten skupił się mocno i skoncentrował w pełni. Jednak zamiast powtórzyć po tobie ruch, ponownie użył Bide. Tym razem całkiem szybko wydobył się z tego stanu, nie tworząc przy tym żadnej fali uderzeniowej. Zdawało się, że żołądź coraz lepiej panuje nad tym ruchem, niestety wyglądało na to, że niczego innego nie potrafi.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-02-03, 15:11   

Ech, mimo iż moja demonstracja była perfekcyjnie dobra, a i Avril się włączyła w niby-gonitwę i ten pokaz ruchu, który miałem nadzieję że się żołędziowi przyda, to jakoś wciąż nie panował nad innym ruchem niż Bide. Cóż, przynajmniej na plus jest to, że panuje nad tym atakiem. Czyli skupienie ma opanowane.
- "Spróbuj się skoncentrować na ziemi, nad którą jest tenże goniący, spróbuj też sobie wyobrazić te pnącza. Ale i tak ci dobrze idzie." - W sumie, to teraz ja trochę sobie poruszyłem kości - przecie jak długo mógłbym wytrzymać tylko stojąc na glebie? - "Gotów?" - Po chwili tą dwójkę bym zapytał na drugie podejście z tymi potykającymi pnączami.

No, to chyba będzie też ostatnia próba na dzisiaj - czuję się tak zmęczony, że normalnie... aż dziw że jeszcze stoję na nogach. Wygląda na to, że po tym jak Babsa uczyłem to zasnę jak kamień w norce.

DJSzopxX 
The Ice Dragon

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-02-16, 20:28   

Babs rzeczywiście spróbował jeszcze raz, a potem kolejny i kolejny. Niestety nic to nie dało. Udawało mu się wyłącznie wykonywać Bide. Jednak on sam się tym nie zrażał, co w sumie było najważniejsze, gdyż zupełnie nie odczuł tego po swoim ego.
W każdym razie, widząc, że dalsze treningi nic nie dadzą, we trójkę postanowiliście dać sobie dzisiaj spokój. Jakby nie patrzeć był to niezwykle długi i ciężki dzień, i to dla całej waszej trójki. Babs dał ci znać, że z chęcią odbyłby z tobą kolejną sesję treningową, oczywiście nie dzisiaj.
Zdawało się, że wszyscy zgodziliście się iść spać, ale wtem niespodziewanie znalazła się przy tobie Avril.
Wzrok miała skierowany w ziemię, a po jej pyszczku widać było, że nie było to przypadkowe. Wyraźnie coś ją trapiło i coś chciała ci powiedzieć, pytanie jedynie czy się odważy. W końcu zdecydowała się i spojrzała ci w oczy.
- Panie Treboncie… - Cała odwaga, którą wcześniej zbierała, nagle prysła, ale było już za późno i musiała dokończyć. - Czy… Pomodli się pan ze mną?

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-02-18, 21:55   

Ech, ja to nie wiem czemu Babs może tylko wykonać to Bide - ale cóż, jego sprawa. Zwłaszcza że i tak był zadowolony że to jemu wychodzi lepiej niż zwykle. - Dobra, na dziś już starczy, jutro coś najwyżej wykombinujemy. - Rozeszliśmy się do norek, po to aby przenocować. Mimo iż raczej jeszcze nie dość czułem się tą jaszczurką, którą jestem, to akurat lepsze to było niż gołe niebo.
No, ale dobranocka by się przytrafiła, a raczej mogłaby, gdybym nie... gdybym nie zobaczył jej jakoś utrapionej pytaniem. Potem sam tak na prawdę czułem się trochę nieswojo. Oczywiście znałem parę modlitw, ale głównie ograniczały się do spraw ludzkich. No cóż - wygląda na to że będę musiał powtarzać z nią... bądź po cichu się pomodlić o nasze zdrowie, bądź za to że przeżyliśmy... wszystko jedno. - Jasne że... tak. Prawdę mówiąc to trochę średniawo to moje zdanie wyszło, gdyż trochę zgubiłem język.
Chociaż jedno było pewne - musiałem wykrzesać z swojego umysłu cokolwiek związanego z dziękczynieniem i poprzednimi wydarzeniami.

DJSzopxX 
The Ice Dragon

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-03-13, 10:04   

- Dziękuję. - Rzekła szczęśliwa i wdzięczna Avril. - Kiedyś modliłam się co noc z moim bratem… Ale teraz… - Tutaj nieznacznie spojrzała na Babsa, który wyraźnie udawał, że was nie widzi i nie słyszy. - Robię to sama. Cieszę się, że znalazłam kogoś do wspólnej modlitwy.
Do tej pory parka zdawała się niezwykle zgrana i harmonijna, dziwnie widzieć, że jednak mają między sobą jakąś zadrę.
Samiczka dała ci znać, abyś poszedł za nią. Oboje oparliście się o wystający korzeń drzewa, gotowi do modlitwy.
- Znam tylko jedną modlitwę… - Zaczęła niepewnie samiczka i widać było w niej zawstydzenie. - Brat mnie jej nauczył i w sumie nawet nie wiem czy jest ona prawdziwa. Ale pomaga mi ona… dlatego co noc ją odmawiam. Mówił pan, że ma pan jeszcze siostrę i mamę, niech pan pomyśli o nich…
Avril wzięła głęboki oddech, spojrzała na nocne niebo pełnego gwiazd. Zamknęła oczy i zaczęła odmawiać.

"Lilla Li Lilla La
Znów nadeszła kolejna noc
Lilla Li Lilla La
Do was kieruje swój głos"

Nawet ktoś bardzo szczodry nie nazwałby tego modlitwą, to była piosenka. Piosenka małej sierotki, która szczerze wierzyła, że kiedyś spotka swoją rodzinę. Więc może, kto wie, była to najszczersza forma modlitwy. Avril miała niezwykle piękny i melodyjny głos, gdyby była człowiekiem, mogłaby nawet zostać wielką gwiazdą. Śpiewała płynie, melodyjne i czysto. Była to niesamowita i piękna scena, a ze względu na, o czym śpiewała, niezwykle smutna. Nie śpiewała o niczym konkretnym, oprócz refrenu głównie improwizowała, dlatego rymy czy poezja w słowach była rzadkością, ale to nic nie ujmowało. Opowiadała swoim rodzicom o dzisiejszym dniu, mówiła im wszystko, co ją dzisiaj spotkało. Jedną zwrotkę poświęciła także tobie, bardzo chciała, aby oni mogli też ciebie poznać. Pieśń choć smutna, była pozbawiona spodziewanego żalu, czy rozpaczy. Avril musiała być niezwykle dojrzała, jednak jej słowa zdradzały, że wciąż była tylko dzieckiem. Samiczka niespodziewanie zrobiła dłuższą przerwę, przez chwilę nawet pomyślałeś, że skończyła. Kiedy ponowiła śpiew, jej głos zaczął drżąc. Nie był już czysty, a po harmonii zostały tylko cienie. Po jej policzkach zaczęły płynąć łzy.

"Tak bardzo chciałabym was poznać
Tak bardzo pragnę usłyszeć wasz głos
Przeżyć z wami te wszystkie wspaniałe chwilę
Usłyszeć wasze historie, wszystko co dzisiaj zrobiliście
Wszystko, co przeżyliście i sprawiło, że czuliście"

Zdawało się, że samiczka popadła w spiralę smutku. Jednak, a przynajmniej takie miałeś wrażenie, potrzebowała tego. W jakiś sposób musiała dać upust smutkowi, a modlitwa była ku temu najlepszym rozwiązaniem. I rzeczywiście zadziałało, już po chwili jej głos odzyskał harmonię i czystość. Odbyła niezwykłą podróż i chyba nawet wróciła z niej silniejsza.

"I wiem, że moje nogi mogą iść jeszcze dalej
Ale moje serce potrzebuje czasu by je nadgonić"

Może nie zakończyła modlitwy zwyczajowym "amen", ale za to zakończyła ją z promiennym uśmiechem.
- Dziękuje. - Rzekła do ciebie szczerym głosem. - To dla mnie wiele znaczyło.
Samiczka następnie nieceremonialnie ziewnęła.
- Dobranoc! Jutro czeka na nas nowy dzień! - Oznajmiła ochoczo, po czym ruszyła do wcześniej przygotowanej norki.
Chciałeś iść za nią, gdy niespodziewanie zaczepił cię Babs.
- Trebonth... - Zaczął niepewnie. - Masz chwilkę? Wiem, że już późno, ale mam tylko jedno pytanie.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box
Crystal Wings
KP/Gra/Bank

Trebonth 
Snivioszek Strateg.

Wysłany: 2019-03-16, 10:08   

No tak, po modlitwie takowej to raczej nie zasnę... a może. Cóż - dziady z tych cholernych naukowców, że tak się na mnie uwzięli i na moją rodzinę. Wiem, że zabrano mi to, co miałem. Prócz jednej rzeczy - świadomości. Tego, co przeżyłem, nie zapomniałem.
No ale wracając do tematu, akurat i ta modlitwa trochę mnie otrzeźwiła. Może kto wie, czy ich spotkam. Matkę, siostrę, błąkającą się nie wiadomo gdzie i o której godzinie, pewnie nawet miewa jakieś myśli że została sama. A niech to szlak trafił ten ośrodek.
- Dobranoc, Avril. Mam nadzieję że i ten następny będzie dobry. - Cóż, ziewnąłem sobie, chciałem pójść za nią, nie mogłem, bo żołądź mi tu zaczynał mnie rozpytywać... cholera, nie wiem co powiedzieć aby nie zranić jego uczuć.
- Dobra no, mów ale szybko, bo nie mam całej nocy tylko po to, aby słuchać, snu też potrzebuję. - Powstrzymałem się od przeklinania. Ledwo. Ale niech no nie próbuje mi tu zawracać głowy pierdołą, gdyż nie odpowiem i tyle! Przy okazji trochę mi się oczy zaczęły zamykać z powodu zmęczenia - no a jakże inaczej? Przecie żadnym nocnym żandarmem nie jestem! Ewentualnie jak już dotrę do rana z tymi siłami to zasnę jak kamień i mnie ciężko będzie wybudzić.

Odpowiedz do tematu