FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Xioteru 
cute santa

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o

Wysłany: 2018-12-10, 18:08   

Asta,
Cytat:
Wybierz zastępce podczas Twojej ewentualnej nieobecności:
Na razie nie potrzeba.

Dla mnie w porządku, tak ode mnie.
Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2018-12-10, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  

Kyuubi 
Your worst nightmare

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Kyuubez
Discord: Zanate#3757
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-11, 17:44   

Niech żyje cztery razy tak i o. ;-; Nie mam się czego czepić.

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.

Lucifer 

Wysłany: 2019-01-11, 14:44   

Chciałbym zostać potężnym MG <3

Daisy7 
CzeDar

Chatango: Daisiak
Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-01-11, 15:19   

*jutro będzie tu formularz, bo ma być ładnie od 12 gru do 12 sty*

c:

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-01-12, 21:54   

Kod:
[img]https://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/b3RmLjQ4LjAwMDAwMC5abTl5YlhWc1lYSjYuMAA,/sinkin-sans.100-thin.png[/img]

[b]Pytania ogólne[/b]:

[list][b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Wybierz zastępce podczas Twojej ewentualnej nieobecności:[/b] (pole nieobowiązkowe)
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Kilkuosobowe przygody?:[/b] (Tak/Nie)
[b]Poke-przygody?:[/b] (Tak/Nie - Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?)
[b]Fakemony?:[/b] (Tak/Nie)
[b]Opisz w kilku słowach siebie i swój sposób prowadzenia gier:[/b] (Jako opis działu)[/list]

[b]Test[/b]:
[size=11]część teoretyczna[/size]

[list][b]Kto decyduje o tym, co w danej chwili robią Pokemony gracza (nie mam tu na myśli wymyślania taktyki do pojedynku) - gracz czy jego MG?:[/b]
[b]Czy Pokemon legendarny może zostać schwytany Ultraballem?:[/b]
[b]Czy gracz może zmienić wygląd swojej postaci, jeśli zostało to przeprowadzone w przygodzie (np. wizyta u fryzjera)?:[/b]
[b]Czy MG, który zrezygnował ze swojej posady po 3 tygodniach od rozpoczęcia jej sprawowania, zostanie ukarany? Jeśli tak, to jak?:[/b]
[b]Ile poziomów za trening w przygodzie może zdobyć jednorazowo Pokemon?:[/b][/list]

[size=11]część praktyczna[/size]
Napisz poniższe zadania z perspektywy Mistrza Gry, który przedstawia daną sytuację graczowi.

[list][b]Dwudziestoletniemu Finnickowi tak bardzo zależało na zostaniu mistrzem Pokemon, że odprawił rytuał, który przywołał do niego najprawdziwszego diabła. Co stało się po tym, jak szatan zmaterializował się w starej stodole?:[/b]

[b]Wciel się w postać burmistrza Snowpoint City i opowiedz, jakie atrakcje przygotował z okazji rozpoczęcia się ferii zimowych:[/b][/list]

[b]Skan[/b]:
[list][b]Przygotuj skan Pokemona, który posiada min. 1 typ "premiowany" przez pochmurną pogodę.[/b][/list]

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3

Lucifer 

Wysłany: 2019-01-13, 16:56   

Pytania ogólne:

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak, spełniam
    Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie
    Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Minimum jeden odpis na dwa dni
    Wybierz zastępce podczas Twojej ewentualnej nieobecności: (pole nieobowiązkowe) jKDx
    Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 3
    Kilkuosobowe przygody?: Tak
    Poke-przygody?: Tak (1)
    Fakemony?: A mogą być
    Opisz w kilku słowach siebie i swój sposób prowadzenia gier: Nie wiem jak mogę opisać sposób prowadzenia przygód bo nigdy takich nie prowadziłem, to będzie mój pierwszy raz. Można spodziewać się po mnie wielu wątków fantastycznych ale i realistycznych jeśli gracz sobie tego zażyczy. Postaram się dostosować do każdego uniwersum i postaci gracza bo MG jest dla gracza a nie gracz dla MG.

Test:
część teoretyczna

Kto decyduje o tym, co w danej chwili robią Pokemony gracza (nie mam tu na myśli wymyślania taktyki do pojedynku) - gracz czy jego MG?: O zachowaniu pokemon decyduje MG
    Czy Pokemon legendarny może zostać schwytany Ultraballem?: Może zostać schwytany Ultraballem
    Czy gracz może zmienić wygląd swojej postaci, jeśli zostało to przeprowadzone w przygodzie (np. wizyta u fryzjera)?: Tak, za zgoda MG
    Czy MG, który zrezygnował ze swojej posady po 3 tygodniach od rozpoczęcia jej sprawowania, zostanie ukarany? Jeśli tak, to jak?: Tak, dostanie warna o wartości 1
    Ile poziomów za trening w przygodzie może zdobyć jednorazowo Pokemon?:Od 0 do 2lv

część praktyczna
Napisz poniższe zadania z perspektywy Mistrza Gry, który przedstawia daną sytuację graczowi.

Dwudziestoletniemu Finnickowi tak bardzo zależało na zostaniu mistrzem Pokemon, że odprawił rytuał, który przywołał do niego najprawdziwszego diabła. Co stało się po tym, jak szatan zmaterializował się w starej stodole?:

Ostatnie czynności rytuału spowodowały głosny wybuch. Wszystkie światła w stodole czyli kilka świeczek które tu przyniosłeś w celu odprawienia rytuału przywołania szatana zgasły - nie widziałeś zbyt wiele ale kilka metrów przed tobą mogłeś zauważyć ciemny kontur poruszającej się postaci. Gdy oczy przyzwyczaiły się do ciemności, zacząłeś zauważać więcej szczegółów przyzwanej postaci - nie wyglądał tak jak to sobie wyobrażałeś. Nie miał rogów, czerwonej skóry i dziury w zębach ani kilku głów. Stał przed tobą elegancko ubrany mężczyzna o krótkich kruczoczarnych włosach, delikatnym zaroście i szczerym uśmiechem. Diabeł stał uważnie obserwując każdy twój ruch.
    - Odezwiesz się pierwszy czy mam stąd spadać? Po co mnie wzywałeś? - Spytał diabeł spokojnym głosem. Był wyraźnie zaciekawiony twoimi intencjami. Nie wyglądał wyjątkowo groźnie ani potęznie, zwykły chłop jakich na ulicach spotykasz setki. Czy to na pewno jest diabeł którego chciałeś wezwać a nie jakiś przebieraniec który postanowił zrobić sobie żarty z Ciebie i twojego największego marzenia?

Wciel się w postać burmistrza Snowpoint City i opowiedz, jakie atrakcje przygotował z okazji rozpoczęcia się ferii zimowych:

Na scenę wkroczył pokaźnych rozmiarów mężczyzna z równie pokaźnym siwym wąsem i posiadacz sporych rozmiarów brody która przewieszona była przez plecy by nie "jeździła" po wszędobylskim śniegu. Z początku miał problemy przy mikrofonie który mimo usilnych starań młodego technika, nie chciał współpracować. Zdenerwowany na współczesną technologię burmistrz poszedł po megafon z czasów młodości z którym praktycznie się nie rozstawał.
- Witajcie kochani mieszkańcy Snowpoint! Witam też turystów którzy przyjechali do nas z najróżniejszych zakątków świata. Tegoroczne ferie zimowe zapowiadają się na najlepsze w historii naszego miasta! Otworzono nowe trasy narciarskie, specjalnie dla trenerów pokemonów ognistych którzy lubią pojeździć z swoimi pokemonami po sniegu ale nie mogą bo... śnieg się topi! Tamtejszy śnieg jest sztuczny i się nie roztopi! Jak zauważyliście po ulicach naszego miasta krązy mistrz lodowych pokemonów. Zapraszam was do rozmowy z nim i zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Nasz mistrz chętnie pokaże wam swoje sztuczki. Oprócz tego wracają atrakcje z poprzednich lat takie jak Maraton rowerowy sponsorowany przez Zespół R (tylko dla odważnych rowerzystów) oraz impreza Morsów czyli pływanie w zamarźniętym jeziorze!

Skan:
    Przygotuj skan Pokemona, który posiada min. 1 typ "premiowany" przez pochmurną pogodę.

Cytat:
Ekans
Imie: Shu

Poziom: 15
Typ:
Ewolucje: Ekans (22) -> Arbok
Ataki: Wrap, Leer, Poison Sting, Bite, Glare,
Charakter i historia: Shu była cichą samiczką. Nie przepadała za swoim trenerem, zamiast słuchać go w pojedynkach, wolała gryźć go po kostkach i zatruwać mu życie. Często wstaje z samego rana, przed swoim trenerem by obejrzeć wschód słońca i wyobrażać sobie bolesną smierć swojego trenera np. taranowanego przez Taurosa lub rozszarpywanego przez Ursaringa. Nienawidzi go za zabranie z naturalnego środowiska.
Umiejętnośc: Intimidate -Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Chatango: GwenBrown
Wysłany: 2019-01-15, 11:49   

Hm... Nie widzę jakichś rażących błędów. Z takich pierdół, to w skanie pokemona powinna być tez ta rubryczka z Historią hodowcy, a tak poza tym jest raczej ok.

Byłabym na TAK

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-01-16, 22:07   

Yes, brakuje wspomnianej przez Gwen rubryczki. Pamiętaj o niej na przyszłość ;) I radziłabym unikać takich spersonalizowanych (?) Pokemonów, bo po co prowokować niepotrzebne fochy ;)

Ale jestem na TAK ~

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3

Kyuubi 
Your worst nightmare

Chatango: Kyuubez
Discord: Zanate#3757
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-01-17, 17:47   

Czyżby skan robiony programem? Tam jeszcze nie ma patcha z Historią właścicieli, więc no, jestem w stanie przymknąć na to oko. Myślę, że jak przekupimy poprosimy Grzega, to ją dostawi.

Także ogólnie tak, nie mam nic przeciwko. Zawsze to kolejna duszyczka do gnębienia nalotami na dział. ;3

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.

Xioteru 
cute santa

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o

Wysłany: 2019-01-18, 01:12   

Nie mam zastrzeżeń, jestem na tak. ;)

Odpowiedz do tematu