Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Kyuubi
Autor Wiadomość
Did
#Jaleb #Cava

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Dod
Wysłany: 2019-06-19, 12:41   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Ty - https://i.pinimg.com/564x/94/fe/30/94fe30a8589055a858d4f89ffc0d7004.jpg

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Kyuubi 
Your worst nightmare

Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-06-27, 01:51   

Schowałam pokeball z małpką, mając na uwadze, że powinnam ją później przeskanować (pewnie gdzieś tak koło listopada) i zobaczyć, czy mój ziemski pokedex jest w stanie cokolwiek z niej wyciągnąć. Jeśli nie, może mają tutaj już na tyle zaawansowaną technologię, żeby jakoś sprawdzić, co dany stworek potrafi? Cóż, później będę się tym przejmować. Pozwoliłam się zaprowadzić aż do drzewa... I mówiąc szczerze, spodziewałam się czegoś innego. Nie sądziłam, że mieszkają w drzewie, raczej wyobrażałam sobie jakieś lochy, albo jaskinię! Ulżyło mi, kiedy okazało się, że jednak to jednak Węże Drzewne, a nie jakieś jaskiniowe. Albo żeczne tududutududu.
- Fajne te owce. Strzyżecie je? - zapytałam Tal, machając Katarzynie na powitanie, żeby sobie nie pomyślała, że jesteśmy tu intruzami. - O, cześć.
Przyjrzałam się nowej osobie, zastanawiając się nad tym, jak bardzo chcę wyprowadzić go z błędu. Uznałam, że nie powinien jednak mieć o nas fałszywego wyobrażenia, więc postanowiłam sprostować powód naszego przybycia.
- Cóż... Wasz sposób pozyskiwania nowych osób jest dość nietypowy - zaczęłam - więc nie do końca się włamaliśmy. Całe miasto jest przekonane, że to jakaś sekta morduje ludzi, chcieliśmy tylko to powstrzymać. Jednak, jak widać, nikomu nie dzieje się krzywda...

Nie piszę w hide bo Ci się nie będzie chciało logować. xD

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-07-03, 17:54   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-07-16, 08:59   

- No to niezłe te owce. Nawet strzyc ich nie trzeba, bo same zrzucają wełnę. To o połowę mniej roboty! - pokiwałam głową z uznaniem dla natury, która wyposażyła stworki w automatyczne strzyżenie. Tak, to było zdecydowanie lepiej przemyślane, niż Mareepy. Ten świat robi się coraz ciekawszy!
- Właściwie są tu same nowe gatunki pokemonów, czy te znane też? - zapytałam, biorąc pod uwagę, że nic "naszego" tu jeszcze nie widzieliśmy. Poza własnymi pokemonami. Drgnęłam na myśl o inicjacji i świeceniu majtkami przed całym tłumem Węży, no ale innej opcji raczej nie było. Chyba, że jakiś parawanik nam rozłożą, albo coś.
Tududu tududu, drzewko okazało się być jaskinią, ale nie taką całkiem jaskiniową, bo całkiem nieźle urządzoną. Zaskoczyło mnie, że mimo miejscówki, miejsce sprawiało wrażenie dość przytulnego. I nawet mieli kolorowe ogniska, kul! Muszę się potem zapytać, jak je zrobili.
- Och, coś rośnie pod ziemią bez światła? - zapytałam, nieco zaskoczona. W końcu roślinki z natury jedzą światło, chyba, że mają cały ogród grzybów... Pokoje wyglądały okej, nie było się raczej czego w nich przyczepić. Ot, taka mała sypialnia.
- Mamy się jakoś specjalnie przygotować na inicjację? - zapytałam, siadając na łóżku, które przypadło mi w udziale, żeby sprawdzić, czy jest miękkie.

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-07-16, 12:13   

- Owszem, znajdziecie tutaj znane pokemony. Właśnie dzięki nim możemy hodować rośliny w jaskini. Wiedzieliście, że Lanturny gubią swoje światełka i wyrastają im nowe? Jak nie, to nic strasznego! To chyba ich nowa cecha w tym wymiarze. Wykorzystaliśmy te nadal jarzące się kulki do oświetlenia jaskini! Działają jak małe słońca, ale nie parzą! - Ty odpowiedział Ci na twoje pytania, po czym pożegnał się z wami i zabrał się za przyszykowanie eskorty po skradzione zapasy.
W międzyczasie postanowiłaś wypróbować łóżko! Bo czemu nie!? W końcu będziesz na nim spała przez dłuższy czas! Mimo, że jest to zwykły, wyciosany kamień, to jednak posłanie, które na nim leży... zmienia ten kamień w niesamowicie wygodne łóżko! Warstwa cieplutkiej i mięciutkiej wełny idealnie izoluje chłód bijący od głazu, a zastosowanie gładkiej, ale nie śliskiej, skóry sprawia, że sen na tym łóżku musi być cudny! Do tego ten kocyk, wyższa klasa spania.
- Hmm... nie! To tylko spalenie ubrań, a potem biesiada! Kocham inicjacje nowych członków, bo zawsze można się najeść! Nie głodujemy w tygodniu, ale wtedy nie trzeba się ograniczać, bo na drugi dzień mamy mniej obowiązków, więc można pójść spać z pełniutkim brzuchem! - Tal odpowiedziała Ci na pytanie.
- O tak! Jestem strasznie głodny, bo w sumie od rana nic nie zjedliśmy! Też chyba już kocham inicjację! - Nicolas uśmiechnął się do was, zostawiając swoje rzeczy na łóżku.
- Czemu ja nie dostałem sypialni? Co to ma być? - Mew zwrócił się do Tal, nie ukrywając oburzenia.
- Ee? Pokemony nie dostają swoich sypialni. - Tal powiedziała mu, na co Mew parsknął śmiechem.
- Ja wam jeszcze pokażę! Znikam i nie szukajcie mnie. Wrócę wieczorem! - Mew burknął, znikając w różowym pyłku.
- Chyba uraziłaś jego uczucia... - Nicolas spojrzał na Tal, a potem na Ciebie.
- Nie chciałam! - Tal przeprosiła was za zaistniałą sytuację.
Jeśli chcesz coś zwiedzić, masz do wyboru: ogrody, jezioro, centrum integracji, stołówkę z kuchnią, magazyn, okolice kamienne drzewo.

Kyuubi 
Your worst nightmare

Wysłany: 2019-07-29, 15:20   

Nagle zamarzyła mi się świecąca kulka Lanturna. No naprawdę, to będzie pierwsza rzecz, na jaką sobie tutaj zapracuję. Moja własna, świecąca kulka. Posiadanie takiej lampki musi być mega!
- Czyli w sumie nic strasznego - uśmiechnęłam się na myśl, że wcale nie będzie tak źle. Podniosłam się z łóżka, bo obawiałam się, że jeśli jeszcze trochę na nim posiedzę, to już w ogóle nie wstanę, takie okazało się być wygodne. Wygodniejsze niż w Centrach! Po wypoczynku na takim łóżku na pewno wszyscy są rano pełni energii do pracy.
- Jak w sumie zdobywacie jedzenie? - zapytałam. - Powstały tu już jakieś systemy hodowców i farmerów?
To by nawet mogło być zajęcie dla mnie. Przecież moja rodzina to hodowcy, sama też się tym zajmowałam. Westchnęłam tylko, gdy Mew się obraził. Nie chciał spać ze mną? Ustąpiłabym mu nawet trochę koca.
- Chętnie obejrzałabym jezioro i ogrody. - zwróciłam się do Nicolasa. - Można się tam kąpać? - spytałam dla odmiany Tal. Avalon na pewno by się cieszył, mogąc popluskać się w wodzie. Pewnie przyniósłby nie wiadomo skąd kółko do pływania, albo malutkie rękawki. Ciekawe w ogóle, skąd on bierze te wszystkie rzeczy, i czy nie będę musiała za nie potem płacić...

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: Wczoraj 21:21   

- Teraz nasze pożywienie pochodzi głównie z ogrodów, gdzie oprócz kwiatów, sadzimy warzywa i owoce. Wcześniej zbieraliśmy większość na powierzchni albo otrzymywaliśmy dostawy z normalnego świata. Mamy kilka osób, które zajmują się tymi rzeczami, ale każdy ma wkład w hodowlę i pomaga, kiedy tylko może. - Tal odpowiedziała Ci na pytanie, poprawiając włosy.
- Dla mnie może być. Też jestem ciekaw jeziora. Nigdy nie widziałem podziemnego! - Nicolas zwrócił się do Ciebie, wychylając się ze swojej "komory".
- Jasne, mamy nawet plażę! Co prawda nie jest jakaś spektakularna, ale ujdzie w tłoku. Myślę, że najpierw udamy się właśnie nad jezioro. - Tal dodała, prowadząc was do zbiornika wodnego.
Po drodze do jeziora zaczęłaś rozmyślać nad Mew i jego natychmiastowymi zakupami różnych rzeczy. To naprawdę intrygujące skąd on bierze te wszystkie rzeczy, ale może ma jakiś dom w wymiarze, gdzie tylko legendarne pokemony mają dostęp? Ciężko powiedzieć, w ostateczności zawsze możesz dostać wspomniany rachunek ze sklepu dla tajemniczych pokemonów.
- Jesteśmy! - Tal powiedziała do was, odsłaniając wam przejście do podziemnego jeziora, które rozciąga się przed wami na kilkadziesiąt metrów. Woda w nim jest nienormalnie przeźroczysta, mimo tego, że odbija błękitne i fioletowe światło z latarń powbijanych w ściany. Trzeba przyznać, że dobór oświetlenia w tym miejscu mają obłędny. Gdyby nie on, jezioro nie robiłoby takiego wrażenia! Jeśli chodzi o plażę, jest ona najzwyczajniejszą plażą, ale zamiast żółtego piasku, ten tutaj jest w kolorze skał. Ciekawe.
- Wow! Musimy tutaj popływać! Co o tym sądzisz, Chiyuri? - Nicolas spytał się Ciebie, zachwycając się jeziorem. - Szkoda, że Mew tego nie widzi! Pewnie wybuchłby z wrażenia! - dodał.

Odpowiedz do tematu