FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Na tropie swojej przeszłości. Na drodze swojej przyszłości.
Autor Wiadomość
Mhrok 
the dawn has arrived

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-15, 21:51   Na tropie swojej przeszłości. Na drodze swojej przyszłości.

link do poprzedniej gry - 19 stron

- Pewnie masz rację, zdawał się on działać zbyć chaotycznie, więc pewnie był on sam. - odpowiedział sam sobie Hayato, wyglądając na bardzo przekonanego takim wyjaśnieniem obecnej sytuacji. - Entei uciekł, ten chłopak też zniknął, więc póki co zażegnaliśmy niebezpieczeństwo.
Kontynuowaliście rozmowę na tematy niezwiązane z wydarzeniami w kopalni, główne mówiliście o wystawie, którą zwiedzałaś z Roarkiem kilka dni temu, czy o zbliżających się pokazach w Floaromie. Hayato po kilkudziesięciu opuścił was i wrócił do domu, przez co zostałaś z Roarkiem sam na sam. Nastała pomiędzy wami niezręczna cisza, którą ostatecznie przerwał chłopak:
- Chciałem ci jeszcze raz podziękować, że mnie uratowałaś. Wiem, że dużo ciebie to musiało kosztować, dlatego... Jestem niesamowicie wdzięczny, że wróciłaś.

I know of your
hellish masters, Xioteru.
But not even they
can stop me.
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Mintori 
Santa Dacchan.

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Mazuite
Discord: Mintori
Wysłany: 2018-10-16, 14:33   

Hayato ostatecznie nas opuścił, dzięki czemu… cóż, poczułam się zdecydowanie bardziej luźno. Mimo to jednak nadal pozostaje ta pewna cząstka stresu. Czy mogę mimo wszystko zaufać Roarkowi? Mogłabym w tym momencie powiedzieć, że czas pokaże, ale mi go jednak trochę brakuje.
- Trochę dziwnie się czuję z tymi podziękowaniami. W zasadzie nie zrobiłam tam wiele – mówię cicho, rumieniąc się. Mimo wszystko ciężko mi myśleć o sobie jak o jakimś wybawcy, ale… skoro moja obecność tyle zmieniła, to jak to wszystko wyglądało w pierwotnej wersji? – W zasadzie to ja ci powinnam dziękować za herbatę…
Marietta Delacroix:

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Mhrok 
the dawn has arrived

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-21, 09:27   

- To naprawdę drobiazg, uwierz mi. - odpowiedział tobie lider. - Wiem, że to co pomiędzy nami zaszło... Mimo wszystko widzę ciebie jako przyjaciółkę. Zwłaszcza, że wróciłaś. Zastanawia mnie jednak jedno... Nie żebym uważał to za jakiś spisek, czy coś, ale... Nie wydaje ci się to nieco dziwne? - powiedział nieco tajemniczo chłopak, po czym pochylił się do przodu. - Odnajdujemy w jaskini jajo, co było skrywane przed opinią publiczną, a w momencie, kiedy chcemy je lepiej zbadać, pojawia się ten mężczyzna. Jeśli dodać do tego fakt, że Einzbernowie odkryli coś podobnego na wyspie niedaleko Snowpoint... Zaczyna mi się to niezbyt podobać. Nie żebym był fanem teorii spiskowych, ale wydaje mi się, że tamtejsze jajo może mieć jakieś powiązanie z Enteiem. Chociaż tak naprawdę są to jedynie moje własne domysły. Nieco głupie, prawda?

I know of your
But not even they
can stop me.
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Mintori 
Santa Dacchan.

Wysłany: 2018-10-21, 22:06   

Czy wydaje mi się to nieco dziwne? Cóż, to w ogóle nie jest normalne pod żadnym względem, drogi Roarku, ale tego ci powiedzieć niestety nie mogę, tak to bywa w życiu. W sumie to ja niewiele mu mogę wyjaśnić. Może jednak lepiej będzie to przemilczeć?
- Naprawdę nie wiem, jak ci na to odpowiedzieć. To zdecydowanie jest zbyt dziwne. Skąd on w ogóle wiedział, że tutaj chodzi o Enteia, skoro nawet wy o tym nie wiedzieliście niemal do samego jego pojawienia się? – W sumie to nikt z nas tego nie wiedział, nawet ja, chociaż miałam tę przewagę, że mogłam przypuszczać, co rozegrało się w podziemnych korytarzach pierwotnie, bez mojej interwencji. – Hm... skoro to jest coś podobnego, myślisz, że w tych okolicach Snowpoint też może się coś zdarzyć? Znaczy nie życzę źle państwu Einzbernom, ale... naprawdę trochę się martwię, zwłaszcza po tym, co dzisiaj zobaczyłam.
Diabli wiedzą, co ten brunet jeszcze w przyszłości wyczynowe, ale mam poważne przeczucie, że pewnie jeszcze go zobaczę.
Marietta Delacroix:

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Mhrok 
the dawn has arrived

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-21, 22:13   

- Sprawę nadzoruje Candice, tamtejsza liderka. Jest ona również moją dobrą przyjaciółką z czasów szkolnych, dlatego też posyłam do niego Hayato w ramach wsparcia. Po tym co się wydarzyło tutaj dzisiaj sam bym bardzo chętnie pojechał, jednak Liga nie zgodziła się na taki wyjazd. - wyjaśnił tobie Roark, po czym przechylił się do przodu. - Widziałem dzisiaj możliwości Kiritsugu i Irisviel, i nie powinienem się niby niczym niepokoić, jednak ten mężczyzna... Nie daje mi on spokoju.
- Roark może mieć rację i sprawa z Enteiem, jak i te jajo spod Snowpoint mogą być powiązane. - usłyszałaś głos Ril, ten jednak zdawał się być zupełnie niesłyszalny dla twojego drugiego rozmówcy.

I know of your
But not even they
can stop me.
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Mintori 
Santa Dacchan.

Wysłany: 2018-11-02, 11:28   

- Chyba nikomu z nas nie da to w ogóle spokoju, ale... powinniśmy zaufać profesjonalistom, a takowymi są Hayato i ta liderka ze Snowpoint, prawda? - mówię, chociaż w rzeczywistości wcale nie mam tego wrażenia, że samo zaufanie coś zmieni. W końcu niewiele brakowało, żebyśmy wszyscy tam zginęli, a w końcu tutaj mieliśmy Roarka, Hayato i to małżeństwo, które okazało się kompetentnymi trenerami z doświadczeniem. Może jednak w rzeczywistości powinnam się tam udać jak tylko wrócę do właściwego dla siebie czasu? - Myślę, że też się wybiorę w tamte okolice. Planowałam się i tak wybrać prędzej czy później do Eterny, a to chyba po drodze do Snowpoint, prawda? Mimo wszystko... wolę się upewnić, że nic takiego się tam nie powtórzy.
Cóż, wiem, że nie powinnam się tak pchać w kłopoty, ale sama świadomość tego, że i tam ktoś mógłby zginąć... brrr.
Marietta Delacroix:

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Mhrok 
the dawn has arrived

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-09, 13:22   

- Miło mi to słyszeć. - odpowiedział tobie z uśmiechem Roark. - Ekspedycja do tego jaja ma się odbyć za 5 dni, zatem spokojnie zdążysz dotrzeć do Eterny, a nawet zmierzyć się z tamtejszą liderką. Później możesz pojechać pociągiem aż do Snowpoint. - wyjaśnił tobie lider. - Oczywiście nic tobie nie narzucam, jeśli w międzyczasie się rozmyślisz, nie będę miał ci tego za złe, w końcu nie jesteś mi nic winna. Jednak jeśli będziesz chciała, to... - chłopak podszedł do komody znajdującej się na korytarzu, po czym wyjął z niej zdjęcie szczytu Mt. Coronet i znajdującej się za nią zorzy, po czym ci je wręczył. - Powiedz Candice, że nadal mam jej za złe, jak mnie wtedy wystraszyła. I nie musisz się martwić o fotografię, mam kilka kopii.

I know of your
But not even they
can stop me.
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Mintori 
Santa Dacchan.

Wysłany: 2018-11-14, 14:41   

- Czyli mam kilka dni na podjęcie ostatecznej decyzji. Świetnie. - Bo rzeczywiście jest świetnie pod tym względem, będę mogła zostać pewnie dzień czy dwa w Eternie i pozwiedzać. Trochę jednak żałuję, że jeśli zdecyduję się na wycieczkę do Snowpoint, nie będę mogła zostać we Floaromie, jak planowałam, ale... zawsze mogę potem tam wrócić, prawda? Na razie zaś chowam fotografię z góry Coronet do torebki i powoli zaczynam się zbierać. Nie powinnam nadużywać gościnności Roarka za dużo. - I tak pewnie ci ją oddam prędzej czy później. I... chyba już na mnie czas. Nie, żeby coś, ale naprawdę wolałabym już ruszyć w dalszą wędrówkę.
Marietta Delacroix:

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Mhrok 
the dawn has arrived

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-27, 17:33   

- Oczywiście, nie ma żadnego problemu. - odpowiedział ci Roark, po czym odprowadził ciebie do drzwi. - Trzymaj się. I jeszcze raz wielkie dzięki za uratowanie mi życia. I że wróciłaś.

Przechadzałaś się uliczkami Oreburgha. Pomimo że twoja walka w kopalni miał miejsce prawie dwie i pół godziny temu, wydarzenie nadal było na ustach mieszkańców. Każdy starał się domyśleć, co tak naprawdę stało się pod ziemią, gdyż ubogi komentarz Roarka jak i postawa policji ograniczyła ilość informacji, która doszła do wiedzy mieszkańców.

I know of your
But not even they
can stop me.
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Mintori 
Santa Dacchan.

Wysłany: 2018-12-06, 16:39   

Może ja jednak postąpiłam zbyt pochopnie, skreślając Roarka niemal od razu? Może jednak powinnam mu dać szansę? Z drugiej strony zaś mam wrażenie, że po tym, czego się dowiedziałam, w moim życiu raczej nie ma miejsca na Roarka. Może gdyby nie to całe zamieszanie z Celebim... może wtedy by coś wyszło? Na razie jednak powinnam wrócić do swojego właściwego czasu - o ile to oczywiście możliwe. W tym celu szukam jakiejś bocznej uliczki, w której mogłabym się ukryć na parę chwil i wyciągam kartę, w której to powinna się kryć Ril.
- I co teraz? Normalnie wrócę do Floaromy czy przez to, że zmieniliśmy bieg czasu, muszę tam od nowa dotrzeć? Znaczy... nie mam nic przeciwko powtórce podróży, ale... - Nie chcę dopowiadać, że trochę mi żal spędzonych z Garethem chwil pod Floaromą.
Marietta Delacroix:

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Odpowiedz do tematu