FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wędrówki Pyzy i Alexa
Autor Wiadomość
Mhrok 
shadow of the saint.

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2018-10-15, 21:46   Wędrówki Pyzy i Alexa

link do poprzedniej gry - 6 stron

Marill ponownie obroniła się przed atakiem ze strony oponenta, po czym przeszła do zdecydowanej ofensywy. Sama walka w tym momencie stała się dosyć jednostronna, gdyż to twoja wodna mysz dyktowała warunki pojedynku. Działo się tak aż do momentu użycia przez nią drugiego Surf. Meowth należący do Lily ustawił się tak, że ogromna fala poleciała prosto na grupkę niewielkich krzewów. Niby nic, jednak został z niego wymyty pokemon o bladozielonym ciele ze stożkowatymi wypustkami na szyi tworzącymi coś na kształt obroży i sporych rozmiarów listkiem na głowie. Po chwilowym szoku stworek stanął na cztery nóżki i groźno zawarczał w stronę Marilla, która najpewniej przerwała mu drzemkę.

This is the howl of
a soul filled with hatred!

La Grondement Du Haine!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:

Daisy7 
CzeDar

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Daisiak
Discord: Daisy7
Wysłany: 2018-10-28, 17:15   

stożkowatymi wypustami...
---------
Nie spodziewałem się, że Surf, który spudłował, "przywoła" do nas ukrytego w krzakach Pokemona. Swoją drogą, co on tam robił? Bo raczej nie spał, skoro kilka metrów dalej toczył się pojedynek. Chyba że ma wyjątkowo głębokie sny, ale wątpię. Prawdopodobnie nas podglądał i być może czekał na dogodny moment, by zaatakować. No proszę, Migotka ułatwiła mu sprawę. Z tym, że nie mam w ogóle ochoty na kolejne starcie, skoro jeszcze to nie dobiegło końca. Eh...
- Sorki liściasty. To był wypadek. Gdyby kocur nie zrobił uniku, nie zostałbyś zmoczony - wyjaśniłem, mając nadzieję, że uda się wszystko załatwić po dobroci. A gdyby nie to... - W sumie to jego wina a nie mojej Marill - to może chociaż przeniesie gniew ze mnie i mojej podopiecznej na Lily oraz jej stworka.
Tak, wiem, jestem świnią. Ale nie taką totalną, bo posłałem koleżance przepraszający uśmiech!

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]

Mhrok 
shadow of the saint.

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2018-11-06, 22:36   

Na twoją uwagę Meowth odpowiedział jedynie prychnięciem, po czym przytulił się do nogi Lily. Liściasty pokemon początkowo zdawał się nadal nie zbyt ci wierzyć, jednak po dłuższej chwili najwyraźniej odpuścił i rozluźnił napiętą do tej pory sylwetkę.
- Chikooo. - odparł donośnie, niczym wilk wyjący do Księżyca.
- Chyba ci odpuścił. - oceniła Lily, która podeszła do ciebie. - W sumie poza pewną nerwowością wygląda na całkiem uroczego... albo uroczą. - dziewczyna nieco się zmieszała. - Będziesz próbował go, lub ją, łapać?

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2018-11-12, 13:35   

Upiekło nam się. Oby tak dalej, a okaże się, że mimo nieciekawej przyszłości jestem urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, czy jak to się mówi.
- Łapać? - powtórzyłem zaskoczony.
Jakoś w ogóle nie brałem pod uwagę takiej możliwości, dlatego pytanie dziewczyny zaskoczyło mnie. Pewnie pomyślała, że ma do czynienia z jakimś niedorozwojem, który nie wie, że Pokemony można chwytać w kulki.
- Sorki, zawiesiłem się - parsknąłem. - Nie. Odpuszczę sobie i porozglądam się za czymś latającym. Ale ty się nie krępuj.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3

Mhrok 
shadow of the saint.

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2018-11-27, 17:03   

- W sumie to spróbuję. - odpowiedziała ci Lily, po czym odeszła w stronę zielonego pokemona.
Odszedłeś kawałek dalej, kiedy to dziewczyna najpewniej zaczęła przekonywać stworka, żeby do niego dołączył. Patrzyłeś w przeciwnym kierunku, w stronę coraz bardziej rozszerzającej się rzeki i widocznego w oddali brzegu oceanu. Na tym tle bardzo wyraźnie widoczna była latarnia morska, która stała na wzniesieniu po jednej ze stron brzegu. Po drugiej stronie majaczyły zaś budynku, najpewniej to tam znajduje się North Cape, o którym wspominała ci już Lily. Mimochodem rozglądałeś się za jakiś latającym stworkiem, żaden jednak nie przelatywał w okolicy. Twoją uwagę przyciągnął jednak gęsty kłąb dymu, który unosił się ze znajdującego w pewnej odległości od was zagajnika.

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2018-12-03, 21:31   

Kłąb dymu? Sniff sniff. To by mogło wyjaśniać, że nie ma tu żadnych latających Pokemonów. Pewnie zwiały, bo życie im jeszcze miłe. Ale z drugiej strony czy my też nie powinniśmy zrobić tego samego? A może to wcale nie jest pożar? Już trochę tu przebywamy, więc chyba zdążylibyśmy wcześniej się zorientować i wyczuć, że coś się ostro fajczy. Hmm... Czyżby ktoś organizował sobie ognicho czy jak? Postanawiam to sprawdzić, jednak z zachowaniem jak największej ostrożności i dyskrecji. Akcja z panią fotograf, jej świrniętymi spiskowcami i dziwacznym Pokemonem nauczyła mnie, żeby nie wychylać się od razu na widok. Także staram się po cichu podejść w kierunku siwych oparów i jakoś tak z ukrycia podejrzeć, co tam się wyczynia. Gdyby się okazało, że to jednak pożar, używam pokedexa, by wezwać staż pożarną, po czym lecę do Lily i informuję ją, że musimy zwiewać.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3

Mhrok 
shadow of the saint.

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2018-12-16, 12:53   

Nagłe odejście nie umknęło uwadze Lily, która od razu ruszyła za tobą. Dopiero wtedy dziewczyna zauważyła kłęby dymu, które w jej mniemaniu musiały być oznaką pożaru. Po wejściu do zagajnika nie dane wam było jednak dostrzec ogromnych kolumn płomieni czy szalejącego ognia. W środku, na niewielkiej polanie, rozpalone było ognisko, przy którymi siedziały chłopak ubrany w czerwoną kamizelkę, obok niego zaś biegała trójka pokemonów, które się ze sobą bawiły.

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2018-12-25, 22:37   

Uuu... jak sielankowo. Podejść do kolesia, czy lepiej się nie wychylać? Wygląda na to, że jest sam, a nas dwójka, więc chyba nic nam nie zrobi. A ma całkiem fajne Pokemony, bo zgaduję, że należą do niego. Mógłbym podpytać, gdzie takie schwytał. Podsumowując, wychodzę na polanę.
- Hejka! - witam się głośno i od razu po wyjściu zza drzew, żeby przypadkiem nieznajomy ani jego stworki nie pomyśleli sobie, że próbuję się do nich zakraść i mam jakieś niecne zamiary. - Myśleliśmy, - w tym momencie wskazałem na Lily, która, mam nadzieję, poszła w moje ślady - że to jakiś pożar lasu i stąd dym, ale widzę, że masz wszystko pod kontrolą. Chociaż tak czy siak uważałbym na leśników. Fajna ekipa - wskazałem głową na hasającą trójkę stworków.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3

Mhrok 
shadow of the saint.

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2019-01-03, 15:59   

- Och, cześć. - odpowiedział wam chłopak.
Był on wyraźnie zaskoczony tym, że kogoś tutaj spotkał. Jego trójka podopiecznych trzymała się z tyłu, jednak jeden z nich - żółty szczur z żółtymi policzkami - wyraźnie wyrywał się do walki, chłopak jednak powstrzymywał go przed tym.
- Staram się. Zresztą, gdyby ogień się rozrastał, Poli pomoże mi z jego ugaszeniem. - w tym momencie kruczowłosy wskazał na niebieskiego pokemona ze spiralą na brzuchu. - A co wy tutaj robicie? Turyści podróżujący do North Cape z reguły wybierają podróż promem.

~ wygląd chłopaka

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Daisy7 
CzeDar

Wysłany: 2019-01-09, 12:08   

No proszę. Sądziłem, że raczej ten niebieski pączek z rękawicami bokserskimi na łapkach będzie się wyrywał do walki (swoją drogą skojarzył mi się trochę z Migotką, ale wątpię, żeby był jej ewolucją), a tu szczurek okazał się bardziej chętny do potyczek. Na szczęście jego opiekun dbał o to, by się na nas nie rzucił.
- Czyli zgaduję, że to typ wodny. A te dwa pozostałe? Znaczy się Bulbasaura kojarzę. Pokemon trawiasty. Ale myszowatego widzę po raz pierwszy. Czyżby ziemny? - postanowiłem poszerzyć swoją wiedzę. - Pytaj tej pani - ponownie wskazałem na Lily, przy okazji dając jej szansę, żeby się w końcu odezwała, bo póki co milczy jak jakaś niemowa. - Ona robi za przewodniczkę. Sugerujesz, że chce mnie wywieść na manowce? - parsknąłem.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

< 3

Odpowiedz do tematu