FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Świat po drugiej stronie światła (aka Fate/stay hyped)
Autor Wiadomość
Mhrok 
POP/STARS

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok

Wysłany: 2018-10-15, 21:43   Świat po drugiej stronie światła (aka Fate/stay hyped)

link do poprzedniej gry - 8 stron

Zupełnie niczym za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki w niewielkim lesie znaleźli się Harley i Logan. Pierwszy z nich przywitał was z daleka ciepło, po czym oznajmił, że nigdzie nie znaleźli niczego niepokojącego. Jednak gdy przyszli bliżej, uśmiech zszedł z jego twarzy.
- Czyżbyście z kimś tutaj walczyli? Nic wam nie jest? - pytał was opiekuńczo Harley.
Dopiero teraz na spokojnie mogłeś rozejrzeć się po okolicy, w której to widać było wyraźne ślady walki - dziury po dziwnej broni Jeźdźca, zaoraną ziemię, powyrywane fragmenty trawy czy ślady po włóczni Lansjer.
- W sumie to tak, ale nic się nam nie stało. - odpowiedział, nieco zakłopotany sytuacją, Tobias. - Przy okazji chyba przydało wam się kogoś przedstawić. Jest to... - chłopak wskazał dłonią na Zabójcę, który ukłonił się przed twoimi przyjaciółmi, po czym się przedstawił, oczywiście poprzez podanie jedynie swojej klasy. - Teraz udamy się do Kościoła Kotomine. Wiem, że już raz tam byliśmy, jednak teraz jest to konieczne. Takie tam "formalności" związane z Wojną.

Podróż autobusem przez część miasta zajęła wam jakąś godzinę. Słońce już zaszło, kiedy to wraz z Tobiasem wszedłeś do środka świątyni, zostawiając Harleya i Logana przed bramą na teren kościoła. W środku, niedaleko od ołtarza dojrzeliście wysokiego mężczyznę ubranego w długą szatę. Po chwili obrócił się do was i przemówił niskim głosem:
- Nie spieszyłeś się, wysłanniku Stowarzyszenia. Byłeś tutaj już wczoraj, jednak najwyraźniej dotarcie do środka musiało być niezwykle trudne.
- Po drodze doszło do pewnych... Zresztą nieważne. Ważniejszym jest, że oprócz mnie, zgłasza się do ciebie jeszcze jeden Mistrz. - Tobias wskazał tutaj na ciebie, stojącego do tej pory za chłopakiem. - Tak jak wspominałem ci już wcześniej, ja jestem Mistrzem Lansjer, on zawarł pakt z Zabójcą?
- Zabójcą? - mężczyzna wyglądał jakby na zdziwionego wyznaniem Tobiasa, szybko jednak zmienił swój wyraz twarzy na rozbawiony. - Haha, wygląda na to, że został jedynie jeden Mistrz do wyłonienia, ten który posiądzie po swojej stronie Szermierza. - "odpowiedział" wam kapłan, po czym się do ciebie zbliżył. - Jestem Kirei Kotomine. A jak ty się zwiesz, Mistrzu Zabójcy? - spytał ciebie mężczyzna swoim przeszywającym, niskim głosem.

Ain't nobody bringing us
Down, down, down, down, down
They could try but
we're gonna wear the crown
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Wysłany: 2018-10-15, 23:43   

- Tak, powiedzmy, że jestem cały. Zabójca, ekm... Will pojawił się w odpowiedniej chwili i uratował mi życie. - Chwalę mojego nowego towarzysza. Sługa to słowo, którego nie będę używał. Jest nacechowane bardzo negatywnie, przynajmniej w moim odczuciu. Po prostu Zabójca. Ten wyraz też nacechowany jest nieprzyjemnie. Will będzie neutralne i takie nie budzące podejrzeń.
To wszystko jest nie do pomyślenia. Moje życie przybrało takiego tempa, że nie jestem w stanie tego ogarnąć. Wszystko zaczęło się trzy dni temu, a mam wrażenie, jakby ten stan nawiedzał mnie bardzo długi czas.
Na propozycję Tobiasza się zgadzam, chcąc nie chcąc. Zostałem Mistrzem klasy Zabójcy, czekają mnie "formalności" i mam cichą nadzieje, że nie chodzi tutaj o kolejny rozlew krwi lub sieczkę, którą przed chwilą chciała ze mnie zrobić Jeździec.
Podczas jazdy autobusem siedzę w ciszy, próbując uspokoić huragan, który tratuje mój codzienny spokój ducha i niezachwiany stan zen. Wpatrzony w szybę w zachodzące Słońce zastanawiam się dokąd to zmierza. To wszystko.
Wzdycham ciężko przed bramą kościoła.
- Nie wiem co może się wydarzyć wewnątrz, ale bądźcie czujni. Proszę. - Mówię na boku do Harleya, chwilę później dołączając do towarzystwa Tobiasza przechodzącego przez bramę świątyni. Przez cały dialog Tobiasza i Kireia milczę, rozglądając się jedynie oczami po świątyni w poszukiwaniu zasadzki, pułapki lub czegoś na ten sam wzór, przez który straciłbym swoje życie w zagajniku.
Oczywiście, wciąż czujny na rozmowę, odpowiedziałem prędko na zadane pytanie, nie dając po sobie poznać "rozkojarzenia".
- Nazywam się Alexander Hale. Możesz mi mówić Xander. - Odpowiadam. - Nie jestem pewien czy mogę kierować to pytanie do Ciebie, Kirei, ale jak to się stało, że... - Chwilowa pauza na przemyślenie słów. - że św. Graal wybrał mnie na Mistrza? Nie jestem nikim ważnym. - Zupełnie nieświadomym, prawie przechodniem, dodałem do siebie w myślach.
- Jaką rolę pełnisz? I czym są formalności o których wspominał Tobiasz?

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-10-17, 10:02   

- Ja? Jestem arbitrem Wojny o Świętego Graala. Zostałem wyznaczony przez Kościół do nadzoru nad walkami, ażeby nikt spoza koła zainteresowanych nie został... przypadkowo w nie zamieszany. - odpowiedział ci Kirei, z małą przerwą przed wypowiedzeniem końcówki drugiego zdania. - Jestem też opiekunem Mistrzów, którzy stracili swoje Sługi. Teoretycznie mogą oni ponownie zostać wybrani na Mistrzów, zatem niektórzy starają się ich...
- Niektórzy starają się ich zabić. - odpowiedział za kapłana Tobias. - Sługi to starożytne dusze wielkich herosów i bohaterów. Posiadają one ogromną siłę i umiejętności, zatem częściej łatwiej jest też pozbyć się konkurencji nie poprzez walkę z nimi a z ich Mistrzami.
- Widzę, Wysłanniku Zakonu, że bardzo głęboko zainteresowałeś się tutejszą Wojną. - odparł, z nutką znudzenia, Kotomine. - Zatem Xanderze... Podczas Wojny będziesz musiał zmierzyć się z wieloma rzeczami, których nie napotkałeś najpewniej przez swoje życie. Jednak cena za to poświęcenie jest ogromna - możliwość spełnienia najskrytszego marzenia swojej duszy.
W tym momencie usłyszeliście pukanie dochodzące zza drzwi po jednej ze stronie ołtarza. Kapłan przeprosił was i życzył powodzenia w Wojnie. Wy zaś wyszliście przed kościół, gdzie za bramą czekali na was Harley i Logan.
- Tak jak mówiłem, Kotomine wydaje się być bardzo... chłodny w obyciu. - ocenił kapłana Tobias, chociaż wiedziałeś, że chciał użyć on słowa "dziwny" do opisania osoby, którą dano ci było właśnie poznać. - Z tego co on powiedział, sześć Sług zostało już przyzwanych, zatem Szermierz powinien się niedługo pojawić. Po incydencie z Jeźdźcem rozesłałem po okolicy kilku chowańców, którzy będą monitorować teren. Póki co mamy chwilę na odpoczynek. Zatem co powiecie na jakąś kolację? Może w starej części Fuyuki?

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Wysłany: 2018-10-17, 18:35   

- Nie podoba mi się. Obecnie jest ostatnią osobą, której zaufam. Nie zwróciłeś uwagi, że za tą lakonicznością i chłodem kryje się coś jeszcze? - Odpowiadam, gdy znajdziemy się w bezpiecznej odległości od kościoła tak jakbym nie chciał być podsłuchany.
- Erm... Zabójco? Will...? Widziałeś go? Co o nim sądzisz? - Pytam powietrze cicho licząc na to, że mój stronnik odpowie. Będąc już przy bramie, dołączając do Harleya i Logana pytam ich czy coś się działo podczas naszej nieobecności. Jeżeli nic, to odpuszczam temat, a jak coś miało miejsce to zamieniam się w słuch.
- Kolacja to dobry pomysł, chociaż nie jestem pewien czy powinniśmy się włóczyć po starym Fuyuki. Nie jest tutaj ostatnio bezpiecznie. - Odpowiadam Tobiaszowi czując głód na wspomnienie o jedzeniu. Przez prawie cały dzień jestem zestresowany i zżerają mnie nerwy, że nawet nie poczułem, kiedy zgłodniałem. - Co wy na to?

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-10-18, 22:59   

- Kotomine wydaje się być dosyć... specyficzny. - ocenił kapłana Anglik, ale doskonale wiedziałeś, że wolałbym on użyć słowa "dziwny" do tej oceny. - Podobno jego ojciec, który był arbitrem podczas ostatniej Wojny, został zabity przez jednego z jej uczestników. To aż dziwne, że on postanowił zostać jego następcą po śmierci. Jednak mój nauczyciel mówił mi, że Kościół, a przynajmniej ta część niewidoczna większości ludzi, podchodzi bardzo surowo i restrykcyjnie do zasad panujących wewnątrz.
- Przypomina mi on bardzo innego kapłana, którego miałem okazję spotkać. - usłyszałeś głos Zabójcy, po czym jego sylwetka wyłoniła się z powietrza. - Ale podobnie jak wy mam mieszane uczucia względem niego. Osobiście bym mu nie zaufał.
- Zatem skoro nie tam, to może skoczymy do mojego mieszkania? - zaproponował w zamian Anglik. - Zamówimy coś tam. Chowańce od razu mnie powiadomią, jeśli będzie się coś tam dziać, więc będziemy mieli wystarczająco dużo czasu, żeby zareagować.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Wysłany: 2018-10-22, 02:01   

Mimowolnie na moją twarz wpełza uśmiech, gdy słyszę głos Zabójcy. Na całe szczęście Will ciągle przy mnie jest i mogę na nim polegać, choć wciąż nadal nie dowierzam, że zostałem Mistrzem.
Zabójco? Czy tutaj też mnie słyszysz? - Pytam swoje myśli oczekując euforycznie na obecność blondwłosego jegomościa, jego obecność w chaotycznej plątaninie moich myśli. Jeżeli Zabójca odpowie na mój dialog w myślach, pytam go o kapłana, którego przypomina mu Kotomine i dlaczego.
Odczuwam potrzebę spędzenia czasu w domu, odpoczynku i relaksu, żeby nabrać siły, dlatego niechętnie zgadzam się na kolację w towarzystwie. Oczywiście towarzystwo wesołego Harleya i enigmatycznego Logana mi nie przeszkadza, jednak odkąd w moim życiu pojawił się Tobias dzieją się paskudne rzeczy, które niebywale wyczerpują moją energię do życia.
- Chętnie. Nie posiedzę jednak długo, Tobiaszu. Do tej pory byłem nocnym stworzeniem, który za dnia odpoczywał i cała ta wojna bardzo mnie męczy. Zatem chodźmy. - Zgadzam się, stawiając niejako swoje warunki, unosząc nieśmiało kąciki ust, szukając pocieszenia wśród znajomych.

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-10-24, 10:27   

- Oczywiście. Jako mój Mistrz jesteś ze mną w pewien sposób... Połączony. - usłyszałeś głos Zabójcy w swojej głowie. - Tobias wydaje się być bardzo inteligentny i w pewnym momencie do tego dojdzie, dlatego... Dlatego chciałem ci podać swoje prawdziwe imię. Nazywam się Henry Jekyll, jednak lepiej żebyś zwracał się do mnie albo Zabójca, albo Will. Dla większego bezpieczeństwa. A jeśli chodzi o tego kapłana... - twój towarzysz wykonał pauzę, zupełnie jakby myślał nad precyzyjną odpowiedzią. - Kilka lat temu brałem udział w innej Wojnie, w nieco bardziej odległym miejscu. Tam również arbitrem był wysłannik Kościoła. Jednak nie stał on biernie i patrzył na wydarzenia z boku, tak jak powinien. Dlatego radzę wam na niego uważać, gdyż mam co do niego złe przeczucia.

Po twojej zgodzie udaliście się do mieszkania Tobiasa. Wasz gospodarz zamówił kilka pizz ze znajdującej się niedaleko knajpy. Czas oczekiwania "umilaliście" sobie oglądaniem tutejszych wiadomości, nic jednak nie wskazywało na żadne nietypowe wydarzenia w mieście. Tobiasa wydawał się być z tego powodu uspokojony, jednak sam przeczuwałeś, że jest to tylko cisza przed burzą.
- Pozwól, że zapytam was o coś. Nie musicie odpowiadać, jeśli nie chcecie. - odezwał się do was w pewnym momencie Tobias. - Co byście zrobili, gdyby nie Wojna?
- Zamierzaliśmy wybrać się z Loganem do Aloli na krótkie wakacje. Jednak w aktualnych okolicznościach nasza wyprawa będzie musiała zaczekać. - odpowiedział Harley, po czym spojrzał na ciebie.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Wysłany: 2018-10-24, 14:03   

Na odpowiedź Willa uśmiecham się delikatnie, w zupełnie taki sam sposób, jakbym pomyślał o czymś miłym albo przypomniał sobie coś przyjemnego. Zresztą, nie odbiega to mocno od prawdy. Wsłuchuję się w głos mężczyzny, w pół delektując się telepatyczną więzią, a w pół odczytując przekazane wiadomości.
Henry Jekyll - Dumam w myślach. - Bardzo mi przyjemnie mieć Cię po swojej stronie, Henry. Oczywiście twoja tożsamość pozostanie tajemnicą. Will, William to też brytyjskie imię. Chciałbym... chciałbym jeszcze raz podziękować Ci za ratunek. Gdyby nie twoja obecność, moje ciało rozleciałoby się na kawałki.
Co do kapłana, przeraża mnie jego chłód. Rozumiem, wojna, ale... nie ufam mu. Również mam złe przeczucia. Miej oczy dookoła głowy, Will. Dobrze, że jesteś.
- Kończę myślową wypowiedź, ruszając z trójką moich towarzyszy do mieszkania anglika.

Jedząc takie dobre rzeczy niewątpliwie będę gruby, ale pizza to najwspanialszy twór włochów i adaptacyjne arcydzieło amerykanów, które właśnie w zamerykanizowanej formie trafiło do Hoenn.
Próbując się zrelaksować i odprężyć przy telewizorze, bezwiednie patrząc w jego ekran, pozwalając myślom na swobodny obieg, w towarzystwie przyjaciół i mistrza Lansjera, z tej mikro-homeostazy wytrąca mnie pytanie Tobiasa.
- Och... - Zaczynam, będąc mocno zdziwionym. - Nie zastanawiałem się nad tym jakoś mocno, nie planuję przyszłości, żyję dosłownie tu i teraz. Myślę, że starałbym się odkryć wszystkie tajemnice, jakimi naznaczyło mnie życie.

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-10-24, 15:50   

- Bardzo enigmatyczna odpowiedź. Ale powiem ci szczerze, że chyba większość magów by tak odpowiedziała. Jedni albo szukają prawd o świecie czy stara się rozwiązać jego tajemnica, a drudzy żyją tu i teraz, pławiąc się w luksusie i bogactwie. - odpowiedział ci Tobias. - Sam należę do tej pierwszej grupy, zresztą dzięki wpływowi mojego nauczyciela. Chciałbym kontynuować jego pracę i w pełni zgłębić tajemnicę Wojny o Świętego Graala - prawdziwą przyczynę jej zaczęcia, okoliczności każdej z nich. No i najważniejsze, co i z jakiego powodu sprawiło, że Piąta Wojna zaczęła się prawie dwa razy wcześniej niż poprzednie. To są moje główne cele na teraz. A potem? Pewnie wrócę do Londynu, do Wieży Zegarowej.
- Mistrzu... - usłyszeliście delikatny głos Lansjer, która po chwili wyłoniła się znikąd.
- Też to poczułem. - odpowiedział jej tajemniczo Tobias, po czym wstał i zwrócił się do twojej osoby. - Wygląda na to, że miałeś rację Xander, jeśli chodzi o stare Fuyuki. Wygląda na to, że walczy tam właśnie dwójka Sług.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Wysłany: 2018-10-24, 16:48   

- Przypadek. Wygląda na to, że Mistrzowie upodobali sobie starą część miasta na potyczki. - Wzdycham ciężko, przewracając oczami. Bez chwili wytchnienia i spokoju, nawet pizza nie zdążyła przyjść, a już coś jest na rzeczy.
Nic nie poczułem, a Ty, Will? - Zwracam się do stronnika w myślach, podnosząc w tym samym czasie wzrok na Tobiasza. - Mam mieszane uczucia - czy mieszać się i dowiedzieć się co jest grane, czy pozostać w ukryciu i czekać na rezultat walki? - Niepewnie pytam, analizując powierzchownie obecną sytuację.
Czy jeżeli potrafisz zostać niezauważony, to czy inni Słudzy mogą Cię wykryć? Nie za bardzo orientuje się w tym co potrafisz, a czego nie, ale czy mógłbyś iść na zwiad? Nie wiem czy mogę Cię o to prosić, ale z nazwy twojej klasy wynika, że ukrywanie się i cień są twoimi sprzymierzeńcami. - Pytam Willa w myślach, nie dzieląc się tym planem z Tobiasem. Jeżeli Zabójca potwierdzi, że może zrobić zwiad, pozostając niezauważonym, to wysyłam go na szpiegi do starego Fuyuki. Oczywiście dopytuje i upewniam się, że nasze telepatyczne połączenie utrzyma się na długim dystansie. W przeciwnym wypadku nie wysyłam Zabójcy, lecz czekam na odpowiedź anglika.

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-10-27, 16:44   

- Moje zmysły są jeszcze nieco przytłumione po niedawnym przywołaniu. Wybacz mi, że nie umiałem tak dobrze ocenić sytuacji jak Lansjer. - kajał się przed tobą Zabójca, w jego głosie słyszałeś wyraźnie, że jest mu bardzo głupio z tego powodu. - Oczywiście, przypisanie mnie do tej klasy daje mi kilka, że się tak wyrażę, bonusów. Nie wiem jednak, czy jeśli nie trafię na silnego przeciwnika, to czy nie zostanę wykryty. A jeśli chodzi o wykrycie... Zdaje się, że jeśli się na tym skupią, mogą wyczuć, że jest ktoś jeszcze, jednak nie jestem tego do końca pewny. Wyciągam te wnioski z poprzedniej Wojny.
- Wiem, że proszę o wiele, ale... Xander. - zwrócił się do ciebie poważnym tonem Tobias. - Byłbyś skłonny udać się ze mną do starej części Fuyuki? Jestem świadomy tego, że zostałeś wplątany w tę walkę zupełnym przypadkiem, więc nie chcę prosić ciebie o nic wbrew twojej woli...

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Wysłany: 2018-10-28, 02:07   

Nic się nie dzieje, Will. Proszę, wybacz mój ton. - Odpowiadam stronnikowi w myślach, przygryzając delikatnie wargę. Dobrze, rozumiem. Zróbmy tak. Udaj się do Starego Fuyuki przede mną, zrób zwiad i proszę, nie wychylaj się. Chcę wiedzieć co nas tam po prostu czeka. Jak poczujesz jakiekolwiek zagrożenie, ulotnij się i wróć do mnie. Nie chcę, żeby stała Ci się jakakolwiek krzywda.
Ucinam myśl, wracając świadomością do pokoju Tobiasa i jego słów do mnie. Wlepiam swoje spokojne oczy w anglika i unoszę delikatnie koniuszki ust.
- Tobiasie. - Odpowiadam, po głębokim wdechu i długim wydechu. - Jesteśmy sojusznikami, przynajmniej ja uważam Cię za kogoś wartego zaufania i za swojego sprzymierzeńca. Mimo, że mój udział w wojnie magów jest przypadkowy, pomogę Ci jak tylko będę umiał.
Co prawda pizzy jeszcze nie ma, ale... chodźmy. Chłopaki, idziecie z nami czy... może lepiej zostańcie bezpieczni.
- Reflektuję się w ostatniej chwili, powstając ze swojego siedzenia i otrzepując niewidzialny kurz ze swojej powierzchni.

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-11-06, 22:31   

- Myślę, że dla ich własnego bezpieczeństwa lepiej, żeby zostali tutaj. Nie chciałbym mieć żadnego z nich na swoim sumieniu. - odpowiedział ci Tobias, patrząc na Harleya i Logana przepraszająco. - Nie uważam was za słabeuszy czy coś w tym rodzaju, po prostu...
- Spokojnie, rozumiemy to. - odparł mu Harley, starając mu się poprawić humor szerokim uśmiechem.
- Dobrze, zatem ruszajmy. - powiedział ci Anglik, po czym opuściliście jego apartament.

Zgodnie z wytycznymi Lansjer spotkanie dwójki Sług nastąpiło na terenie szkoły średniej, Homurahara Academy. Zabójca, na twoją prośbę, ruszył przodem, aby dokonać rekonesansu. Kiedy pojawiliście się przed bramą wejściową na teren szkoły, wyłonił się przed wami twój Sługa.
- Widziałem tę walkę, skończyła się ona dosłownie kilka minut temu, kiedy jeden z nich opuścił teren szkoły. Tak, jak mówiłeś, była to dwójka Sług. Jednak... Było to coś dziwnego. - zaczął mówić Will, a po przyjęciu przez was pytających wyrazów twarzy kontynuował. - Jeden z nich, Łucznik, miał w asyście maga, jakąś dziewczynę ubraną w szkarłatne ubrania. Drugi zaś był sam, ubrany w niebieską zbroję. Tyle że... Wyglądał mi on na Lansjera. - Zabójca skierował swój wzrok na Tobiasa.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Xioteru 
i have sworn an oath

Wysłany: 2018-11-09, 01:46   

- Rin. - Skwitowałem krótko. - Dziewczyna w szkarłatnym płaszczu z dwoma puklami kasztanowych włosów spływających bujną kaskadą na ramiona. Spotkaliśmy ją już, wydaje się... niezupełnie groźna, do towarzystwa. Moglibyśmy spróbować zawiązać z nią sojusz, jeżeli by na to przystała. I oczywiście Ty byś przystał, Tobiaszu.
Sługą Rin jest Łucznik, o tym również się przekonaliśmy. Natomiast Lansjer? Przecież...
- Również zwróciłem się ciałem do Tobiasa. - Jak to jest możliwe, że zostało przyzwanych dwóch stronników tej samej klasy? Czy to możliwe? - Pytam drążąc umysł w zastanowieniu, a tak naprawdę to w oczekiwaniu na odpowiedź. Nadal nie posiadam wielu informacji, jednak wydaje mi się, że ta wojna będzie inna niż pozostałe. Nie dość, że przedwczesna, to ze zdublowanymi Sługami.
- Will, spisałeś się na medal. Pamiętasz coś z konkretniejszych cech jego wyglądu? Może widziałeś jego broń, czym się posługiwał? Jesteś pewien, że to nie Szermierz? - Pytam, szukając poszlak. Cóż, spodziewałem się Szermierza, czyli ostatniego Sługi, który miał zostać przyzwany na potrzeby tej wojny.

Mhrok 
POP/STARS

Wysłany: 2018-11-17, 22:32   

Tobias, stał niczym wryty, po rewelacjach Zabójcy. Ty byłeś zaskoczony pojawieniem się dwóch Lansjerów, jednak Anglik, posiadający o Wojnie o wiele obszerniejszą wiedzę, musiał być zupełnie zdezorientowany takim biegiem wydarzeń.
- To... To przecież nie może być... - powtarzał po cichu, zupełnie jak w jakimś amoku.
- Łucznik co prawda w bliskim starciu używał dwóch ostrzy, jednak wcześniej wystrzelił w przeciwnika celny strzał. Zaś jeśli chodzi o jego cechy wyglądu... - Zabójca wykonał w tym momencie pauzę, ręką złapał się za podbródek i zaczął się zastanawiać nad najcelniejszą odpowiedzią. - Niebieski pancerz ze srebrnymi elementami, niebieskie włosy, długi kucyk, przycięta grzywka z przodu. No i czerwona lanca. Zdaje się, że chciał wykonać jakiś wzmocniony atak, wtedy jego broń zaczęła pulsować dziwną aurą, jednak wtedy się oddalił.
- Xander, nie mam pojęcia, jak do tego mogło dojść. To wykracza poza reguły Wojny, gdzie powinno zostać przez Mistrzów przyzwanych jedynie siedmiu Sług. Ale w jednym masz rację. Rin może okazać się dobrym sojusznikiem. Chociażby aż do momentu, aż rozwiążemy tę dziwną sytuację. - powiedział do ciebie Anglik, po czym skierował się do Lansjer i Zabójcy. - Umielibyście ją wyśledzić? - tutaj obaj Słudzy przytaknęli, chłopak zaś znowu zwrócił się do ciebie. - Mógłbyś zbadać teren? Wtedy mielibyśmy pełny ogląd tej dziwacznej sytuacji.

Ain't nobody bringing us
They could try but
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci