FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pudełko na pokemony Mazirry
Autor Wiadomość
Galliusz 
Master of pagesLimit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Gallowy
Discord: Astrades
Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 183
Skąd: Spod czeskiej granicy
Wysłany: 2018-10-15, 21:06   Pudełko na pokemony Mazirry

Pudło Mazirry

Pokemony posiadane już fabularnie:

Pumpkin Cacnea
Imię: ---

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Cacnea (32lvl) -> Cacturne
Ataki: Poison Sting, Leer, Absorb, Growth, Leech Seed
EM: Grass Whistle
Charakter i historia: Pochodzi ze specjalnego konkursu. Cacnea to dobrze wychowany młodzieniec, dosłownie żywcem wyrwany z wyższych sfer. Mały lord? A gdzie tam! To tylko taki pic na wodę by wyrywać laski. Nie od dziś wiadomo, że panny lecą na dżentelmenów. Poza tym inaczej brzmi "bezpłodny dżentelmen" niż "bezpłodny przegryw". Temu kaktusikowi brak potomstwa może i nie przeszkadza, ale z dwojga złego wolałby je mieć niż nie mieć. Ogólnie Cacnea to raczej mózg drużyny niż mięśniak. Woli pokombinować zanim weźmie się za działanie.
Umiejętność: Sand Veil - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Alolan Vulpix
Imię: Lux

Poziom: 17
Typ:
Ewolucja: Alolan Vulpix (Ice Stone) -> Alolan Ninetails
Ataki: Powder Snow, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Ice Shard, Confuse Ray, Icy Wind,
Charakter i historia: Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Dostojny i dobrze ułożony pokemon z prawdziwie arystokratyczna manierą. On nie tylko wygląda jak jakiś lord, ale nawet się tak zachowuje. Porusza się z niebywałą lekkością i gracją, każda jego czynność wydaje się dogłębnie przemyślana. Nie jemu w głowie jakieś głupawki! Ceni sobie zdecydowanie bardziej wysublimowane rozrywki. Nie przeszkadza mu to jednak w toczeniu pojedynków. Nie to, że jakoś szczególnie je ukochał, ale skoro już walczy, tutaj też pokazuje niesamowitą klasę. Marzy o przejściu ewolucji, ze względu na kompleksy- w ciele Vulpixa od zawsze miał wrażenie że inni się z niego wyśmiewają i traktują jak głupią przytulankę czy dziecko.
Umiejętność: Snow Warning - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Pidgey
Imię: Xavi

Poziom: 9
Typ:
Ewolucja: Pidgey (18 lvl) -> Pidgeotto (36lvl) -> Pidgeot (Mega Stone) -> Mega Pidgeot
Ataki: Tackle, Sand-Attack, Gust
EM: Steel Wing
Charakter i historia: Mazirra znalazł go w trakcie swej wędrówki. Malec jako jedyny przetrwał atak drapieżników, w którym stracił rodziców i rodzeństwo. Pidgey jest nieco zamkniętym w sobie, strachliwym stworzonkiem. Kiedy jest sam czuje się strasznie niepewnie i nieporadnie. Woli mieć u boku kogoś silnego, kto mógłby nim pokierować. Kiedy coś robi stara się dawać z siebie jak najwięcej, by jak najbardziej zadowolić swego opiekuna. Traktuje Mazirrę trochę jak swego rodzica i nie pozwoli nikomu go skrzywdzić.
Umiejętności: Big Pecks - Obrona Pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Type:Null
Imię: Gryfon

Poziom: 1
Typ:
Ewolucja: Type:Null (Zadowolenie) -> Silvally
Zadowolenie: 10/75
Ataki: Tackle
Charakter i historia: Wykluł się w jaskiniach pomiędzy Tremol Town i Dacapo Town. Choć bezpłciowy z natury, uważa sie za samca. To pokemon cichy i wycofany z natury. Woli trzymać się z boku niż uczestniczyć w centrum wydarzeń. Choć nie domaga się tego głośno, już od pierwszych chwil życia marzy, by pozbyć się koślawego hełmu, który skrywa jego łeb. Między innymi z tego powodu obawia się kontaktów z innymi - uważa, że to żelastwo wszystkich odpycha i nawet jeśli w rzeczywistości jest inaczej, Null z marszu przejawia postawę obronną. Posłuszny, raczej nie lubi sprawiać nadmiernych kłopotów swemu opiekunowi.
Umiejętność: Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Gible
Imię: Sharr

Poziom: 2
Typ:
Ewolucja: Gible (24lvl) -> Gabite (48lvl) -> Garchomp (Mega Stone) <-> Mega Garchomp
Ataki: Tackle
EM: Twister
Charakter i historia: Wykluł się w jaskiniach pomiędzy Tremol Town i Dacapo Town. Smoczek z marszu dał się poznać jako ciekawska i zawadiacka istotka. Wydaje się bardzo roztrzepany, ale w rzeczywistości nie okazuje się aż takim nieogarem. No, może troszeczkę. Czasami. Lubi dla zabawy podgryzać innych. Nie kąsa jednak "na śmieć", w swoich wygłupach jest stosunkowo delikatny, a w pewnych okolicznościach potrafi się pohamować. Zazwyczaj jednak jeśli sytuacja sprzyja, kąsi sobie w najlepsze...
Umiejętność: Rough Skin - Kiedy Pokemon zostaje zaatakowany fizycznym atakiem, HP przeciwnika spada o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)
_________________
  
 
 
     
Galliusz 
Master of pagesLimit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Gallowy
Discord: Astrades
Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 183
Skąd: Spod czeskiej granicy
Wysłany: 2019-03-11, 20:26   

Pokemony niewprowadzone fabularnie

Mimikyu
Imię: Pina

Poziom: 46
Typ:
Ewolucja: Mimikyu
Ataki: Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack, Charm, Slash, Shadow Claw, Hone Claws, Play Rough l Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack, Charm, Slash, Shadow Claw, Hone Claws, Play Rough l Destiny Bond
Charakter i historia: Pina znaleziona została przez Oie w gruzach jakiegoś domu. Bardzo tajemnicza istota, cicha niczym mysz i zabójcza jak ogień. Z wyglądu spokojna ale to tak naprawdę urodzona morderczyni, która wręcz zmusza trenerkę aby załatwiała jej co chwilę jakieś walki. Potrafi wchodzić w sny bez pomocy Oie i skutecznie pomaga jej w "misji". Jest wredna i podła dla innych, przez co wiele pokemonów ją unika. Szczególną nienawiścią pała do innych Mimikyu oraz Pikachu - jak jakiegoś zobaczy to będzie musiała z nim zawalczyć (próbując przy okazji go zabić) Doskonale wie, że Oie nie ma nic przeciwko jej krwawym zapędom. Bardzo często w zachowaniu naśladuje jak papuga swoją wybawczynię, za którą oddałaby życie - chociaż nie okazuje tego. Lubi pączki, truskawkowe ciastka i głaskanie po głowie.
Umiejętność: Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Sandslash
Imię: Taoshi

Poziom: 20
Typ:
Ewolucja: Sandshrew (20 lvl) -> Sandslash
Ataki: Scratch, Defense Curl, Sand Attack, Poison Sting, Rollout, Rapid Spin, Fury Cutter, Magnitude, Swift, Fury Swipes l Toxic, Shadow Claw, Earthquake, Poison Jab, Brick Break, Rock Tomb, Protect, Super Fang, Iron Tail, Stealt Rock, Stomping Tantrum, Sandstorm l Seismic Toss, Metal Claw, Mud-slap, Seismic Toss, Dynamic Punch, Psych Up
Charakter i historia: (Pochodzi z wymian u Ann) Taoshi to bardzo lojalny pokemon, który za życiowy cel obrał sobie po prostu bycie ninja. Skoro ma takie wielkie pazury, to się po prostu prosi. Samczyk nie odpuszcza sobie treningów, walk, dobrego jedzenia czy nauki nieznanych mu sztuk walk - z racji tego jest bardzo wojowniczy. Podziwia swoją trenerkę za jej pochodzenie i to, co przeżyła, jednak skrycie chciałby aby ta była nieco bardziej pogodna. Sandslash jest też nieco bardziej inteligentniejszy niż inne Sandshrewy. A widać to po tym, że potrafi napisać swoimi pazurami kilka wyrazów po japońsku: "tak", "nie", "głód", "uśmiech", "razem!" oraz "niezwykłe". Ma słabość do wszystkiego co słodkie, jednak pożywia się ów słodkim jedzeniem tylko jeżeli ma dostęp do wody. W ogóle musi mieć dostęp do wody, bo ciągle męczy go dziwne pragnienie i musi dużo pić.
Umiejętność: Sand Veil - kiedy szaleje burza piaskowa (Sandstorm), unikliwość pokemona wzrasta o jeden poziom
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Shiny Gardevoir
Imię: Rima

Poziom: 30
Typ:
Ewolucja: Ralts (20 lvl) -> Kirlia (30 lvl) -> Gardevoir (Mega Stone) -> Mega Gardevoir
Ataki: Growl, Confusion, Double Team, Teleport, Disarming Voice, Lucky Chant, Magical Leaf, Heal Pulse, Draining Kiss, Calm Mind, Psychic, Moonblast, Stored Power, Misty Terrain, Healing Wish l Destiny Bond
Charakter i historia: Ralts była kiedyś obiektem testowym w jakimś dziwnym "laboratorium" o nieznanej nazwie. Nie zdołali jej jednak za wiele zrobić, kiedy na jej drodze pojawił się Ian oraz Arsiel postanowiła korzystać z okazji i zwiewać z nimi. Ostatecznie dołączyła do Arsiela. Ma podobne zainteresowania co swój trener, interesuje się wszystkim co łączy się z różnymi badaniami i genetyką. Wie co w trawie piszczy i mogłaby godzinami siedzieć nad mikroskopem i robić obserwacje na temat swojej krwi. Nauczyła się trochę pisać litery i liczby. Poza spełnianiem się w swoim hobby, jest wojowniczką która n a d o d a t e k jest wspaniałą Gardevoir o dużej sile i wiedzy. Po nagłej śmierci Arsiela, została zaadoptowana przez... kosmitkę i ten fakt w ogóle jej nie przeszkadza
Umiejętność: Synchronize - Kiedy użytkownik zostaje podpalony, zatruty lub sparaliżowany, status przeciwnika zmienia się na taki sam, chyba, że jest on na niego odporny ze względu na swój typ lub umiejętność.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Pichu
Imię: ---

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Pichu (Szczęście) -> Pikachu (Thunderstone) -> Raichu
*Zadowolenie: 0
Ataki: Thunder Shock | Charm | Tail Whip | Sweet Kiss
Charakter i historia: Pochodzi ze Specjalnej Strefy Safari. Pichu to taka mała, żarłoczna wiercipięta. Wcina żarcie w każdej formie i ilościach, a jednocześnie wszędzie go pełno i ciężko mu usiedzieć na tyłku. Może dzięki temu jeszcze nie wygląda jak taka różowa, spasiona kula z wielkimi uszyskami- co zeżre to spali na bieżąco. Poza tym? Cóż, małe to to, niezbyt poważnie podchodzi do wielu spraw. Większość czasu najchętniej spędzałby na zabawie i psotach (i jedzeniu oczywiście!). Ogólnie na swój sposób grzeczny i posłuszny, ale jak każdemu, czasem trafi mu się moment buntu. Ma fioła na punkcie koloru różowego i... księżniczek. Innymi słowy widok tego gryzonia w zwiewnej kiecce w kolorze majtkowego różu, koronie na łebku i innych księżniczkowych fatałaszkach to coś do czego lepiej przywyknąć.
Umiejętność: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Fennekin
Imię: Vesta

Poziom: 8.5
Typ:
Ewolucja: Fennekin (lv. 16) -> Braixen (lv.36)->Delphox
*Zadowolenie: ---
Ataki: Scratch | Tail Whip | Ember
Charakter i historia:
Lisek zamieszkiwał norkę w lesie razem z dwójką rodzeństwa. Jednak ich ścieżki szybko się rozeszły. Siostra została schwytana przez trenera, a brat dołączył do stada. Fennekin długo nie rozpaczał nad stratą rodziny. Zaczął podróżować po lesie i tak wkroczył na terytorium Persiana. Rozpętała się walka, w której lis przegrywał przez brak doświadczenia. Ostatecznie musiał uciekać. Tak spotkał swoją przyszłą właścicielkę.

Jest odważny, ale czasami ponosi go brawura. Nic więc dziwnego, że łatwo pakuje się w większe bądź mniejsze tarapaty. Dość pewny siebie oraz swoich umiejętności. Dlatego ciężko znosi jakąkolwiek porażkę. W stadzie woli obierać rolę "zastępcy szeryfa". Chętnie pomaga innym pokemonom oraz swojej właścicielce. Nie przepada za jakimikolwiek czułościami typu przytulanie, buziaki, kokardki itp. Lubi uczyć się nowych rzeczy.
Umiejętność: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)

Shiny Rowlet
Imię: Widar

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Rowlet (lv. 17) -> Dartrix (lv.34)-> Decidueye
*Zadowolenie: ---
Ataki: Leafage | Tackle | Growl | Peck | Astonish
Charakter i historia:
Pochodzi ze Strefy Safari. Rowlet to dość zdystansowany względem innych pokemon. Nie jest szczególnie wylewny w uczuciach, a że lubi innych trzymać na dystans wydaje się być zimny i nieprzyjemny. To akurat nie do końca prawda, bo sam sobie jest całkiem miły kiedy już się go dobrze pozna. Po prostu nie za bardzo umie kontakty z innymi, ot i wszystko. Uwielbia kiedy się go smyra po brzuszku, co samo w sobie wygląda dość pociesznie- w końcu mówimy tu nie o jakimś psiaku, ale sowie. Uwielbia spędzać czas poza pokeballem i niezbyt chętnie daje się w nim zamknąć na dość długo. Marzy by wziąć udział w jakichś prestiżowych zawodach.
Umiejętność: Overgrow- Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Galliusz (KP Mazirry)
_________________
  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

Twierdza RPG Maker
Twierdza RPG Makera

PokeSpecial

WAW Pokemon

Król Lew PBF

The Original Diaries
The Original Diaries

SNM
SnM

PokeSerwis

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Memento Mori

Riverdale

Ninshu

Dark Times RPG

Nemea

Orchard Stable

PokeKingdom

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Yellowlair Oats

Over Undertale
over-undertale

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

FT Path Magician

Amaimon
Amaimon

Mortis

Czarny Horyzont

Artemida - Warrior Cats

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Dragon Abyss

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Avengers Assemble

Wizard's WorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.