FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
fate/dragonborne - silence before storm
Autor Wiadomość
Xioteru 
cute santa

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Wysłany: 2018-12-26, 16:52   

Dziewczyna, którą zacząłeś trząść popatrzyła na Ciebie krzywo, z dezaprobatą, by jedynie przytaknąć na twoje słowa. Powstałeś prędko z krzesła jakbyś był w gorącej wodzie kąpany i ruszyłeś w stronę drzwi, które wychodzą na otwarty pokład, który obecnie jest cały mokry od deszczu, którego szum słyszałeś już wcześniej, jednak teraz dopiero go rozpoznałeś. Pewnie dlatego wszyscy są w poczekalni.
Zwróciłeś swoje kroki w drugą stronę, czyli ku schodom na dolny pokład, gdzie między innymi znajduje się bar, toalety oraz kajuty i pomieszczenia służbowe. Bez zastanowienia się poszedłeś w stronę baru i pierwszą rzeczą jaką dostrzegłeś przez szklane drzwi to różowe włosy Hany. Przechodząc przez oszklone drzwi, kobieta zwróciła swoją uwagę na Ciebie, przenosząc wzrok z wiszącego menu na twoją zmartwioną twarz.
-Coś się stało? Wyglądasz na przerażonego. - Hana rozgryzła Cię w mgnieniu oka, jednak zanim zdążyłeś jej odpowiedzieć, ta została zawołana do okienka z zamówieniami.
Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2018-12-26, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  

Mhrok 
shadow of the saint.

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2018-12-27, 16:56   

- Jak dobrze, że ciebie widzę. - rzuciłem bezwiednie do Hany, zanim doszło do mnie, że dla niej może to zabrzmieć co najmniej dziwnie.
Chciałem jej opowiedzieć o swoim śnie, koszmarze będącym przez pewien czas moją nową rzeczywistością. Nie chciałem wmawiać sobie, że nagle zostałem obdarowany zdolnością przepowiadania przyszłości, ale miałem dziwne przeczucie. Czułem, że, nawet jeśli nie w samym Slateport, stanie się coś złego.
Kiedy tylko Hana odbierze swoje zamówienie, siadam z nią przy jakimś wolnym stoliku, który jednocześnie będzie znajdował się w ustronnym miejscu, aby móc na spokojnie z nią porozmawiać.
- Miałem pewien... sen. Tyle że sama jego treść była bardzo niepokojąca. - zacząłem rozmowę, po czym streściłem to, co widziałem podczas pobytu w krainie Morfeusza. - Myślisz, że to coś oznacza? Coś... Złego? - pytam na koniec.

This is the howl of
a soul filled with hatred!

La Grondement Du Haine!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:

Xioteru 
cute santa

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Wysłany: 2019-01-08, 21:17   

Zasiedliście w rogu jadalni gdzie bez obecności wścibskich uszu mogłeś zwierzyć się Hanie, która podczas całej twojej opowieści spokojnie przeżuwała zamówione przez siebie belgijskie frytki. Gdy skończyłeś, różowowłosa wlepiła w Ciebie spojrzenie pełne jakby... niezrozumienia i obojętności, po czym wzięła głęboki wdech.
-Yuki, nie umiem odpowiedzieć na twoje pytanie. Dla mnie, w połowie syntetycznej istoty, pojęcie snu i wyobraźni jest bardzo abstrakcyjne. Uważam jednak, że przede wszystkim nie powinieneś tego ignorować, a co najważniejsze, musimy przygotować się na taką ewentualność, że to właśnie dzięki twoim magicznym zdolnością jesteś w stanie przepowiadać niedaleką przyszłość. Bardzo trudno jest mi to interpretować, jednak jeżeli czułeś, że to jest bardzo realistyczne wydarzenie, musimy mieć plan działania. - Kobieta z "wrodzonym" spokojem odpowiedziała niejako na twoje pytanie, by następnie zostawić Cię przy stoliku, odnieść tacę i zawołać Cię gestem, byście wyszli na górę na pokład, gdzie znajdowała się Hiyori.
Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2019-01-08, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  

Mhrok 
shadow of the saint.

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2019-01-18, 23:01   

- Przepowiedzieć niedaleką przyszłość?
Myśl o takiej zdolności przeszła mi z szybkością błyskawicy po głowie. Równie szybko pojawiło się pytanie: "Jak mogłem posiąść taką umiejętność?". Słyszałem o tym, że rodzina z Johto posiada wyjątkową zdolność dogadywania się ze smoczymi pokemonami, ale żeby przepowiadanie przyszłości? Wydaje mi się to zupełnie nierealne.
- Jeśli chodzi o... "to coś", zdawało się być "ono" wyjątkowo wrażliwe na Moonblast Piruluk. - starałem się dobierać słowa na tyle rozważnie, aby wyglądało to na zwykłą rozmowę o walce pokemon. - Do tego przydałoby się też znaleźć kontrę na jego pewną "umiejętność", to jednak chyba nie jest temat na teraz. - rozglądam się po pokładzie pełnym ludzie. - Och i właśnie. Wiem, że uznasz mnie za co najmniej mało rozważnego, ale... Chciałbym, żebyś, jeśli wszystko o czym ci mówiłem, okaże się prawdą, pomogła mi ochronić Hiyori.

This is the howl of
a soul filled with hatred!

La Grondement Du Haine!
MYukine Hakui:

Harumi Hasashi:

Odpowiedz do tematu