Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mirajane - Ku nieznanemu +18(odpisy z różnym terminem)
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-07-16, 21:56   

- Nikt na tej ziemi nie jest w stanie go otworzyć. Znaczy był, mój ojciec ale wiemy jak skończył. Savitar zabił go bez większego problemu. Jedyna inna opcja to znaleźć statek na tyle szybki który zdoła zrobić wyrwę, ale z tego co wiem to Baymax był najszybszym statkiem kosmicznym, a obecnie jest zniszczony. Tak czy siak nie ma na razie żadnego sposobu. Ostatni portal między wymiarowy jaki widziałem, wróć będe widział jest za około rok. Z tego co widziałem dzięki Oku będzie to wielka bitwa w której będe brał udział, ale nie mamy tyle czasu - Odparł, cóż jesteś w kropce

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-16, 22:16   

-No i ***, no i cześć. Zacytowałam dobrze znany tekst z filmu. Miałam ochotę się wściec. Jak na złość teraz ten gostek może być gdziekolwiek, a ja nie mam całego życia by go szukać. -Będę na dachu. Idę na górę. Przy okazji wypuszczam tam jedynie małe pokemony czyli Flamy'ego i mimikyu. -Macie chwilę dla Siebie. Przy okazji macie szanować nowego członka drużyny Mimikyu o imieniu Illidian. Nienawidzi Pikachu. Siadam sobie na skraju dachu i patrzę w dal.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-07-20, 19:20   

Siedziałaś tak patrząc, miasto jest ogromne, a dom w sumie niezbyt. Jednak, mało kto stara się zwracać na niego uwagę. Może jakieś zaklęcia? Po chwili niebo zaczęło robić się coraz bardziej zachmurzone. Zastanawiałaś się co to jest, gdy wówczas na niebie pojawił się... Zamek?! w Chmurach?! Po chwili obok zobaczyłas jak pojawił się portal a z niego Dante - Proszę Proszę, nie sądziłem że to zjawosko pojawi się w tym stuleciu. Coś musiało się zmienić. Musimy tam się udać, i to teraz. Bowiem pojawienie się tego zamku nie oznacza niczego dobrego. Zresztą, tamtejsza biblioteka powinna pomóc odnaleźć go

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-22, 17:10   

Zerwałam się momentalnie jak tylko zobaczyłam, ze coś się zmienia. Nie wiedziałam co się działo, ale przypominało mi to jeden z pałaców w grze Persona 5. Nie wiedziałam co o tym myśleć. Na szczęście Dante szybko się pojawił i wyjaśnił sytuację. Schowałam pokemony do pokeballi. -No to chyba nie warto tracić czasu skoro mamy się tam udać nie? Masz latającego pokemona czy twoje portale są aż tak zaawansowane, że teleportujesz nas tam od razu? Zapytałam patrząc na Zamek. Wiedziałam, że muszę się tam dostać jak najszybciej.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-07-26, 23:53   

- Mam Dalej swojego startera - Odparł wyjmując Ball Wówczas pojawił się... No właśnie, bo Zwykłym charizardem. Znacznie większy, wgląd oraz wzrok - Jakiś czas temu Bolt za sprawą mojej magii zdołał zmienić Podtyp, zachowując ataki poprzedniego... - Odparł

Smok rozłożył skrzydła, Chaos który wyskoczył z Balla spojrzał na wielkiego smoka z miną "Phi też mi coś! Jestem lepszy", Jednak wówczas prawdopodobnie kamienny smok wzbił się tak szybko w powietrze że Chaos wykonał tylko zaskoczoną minę

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-27, 09:55   

Patrzyłam zdziwiona na Charizarda Dantego. Cholernie mi się podobał w takiej formie. Oczywiście Chaos myślał, ze jest lepszy. Uwielbia się przechwalać. Jednak szybko jego pewność siebie została rozwalona. Lekko się uśmiecham. -Spokojnie Chaos. Dla mnie i tak jesteś numerem jeden jeśli chodzi o Charizardy. Pogłaskałam go po pysku i wchodzę by mógł mnie zabrać. Wiedziałam jednak, ze będzie próbował jakoś przyćmić tamtego Smoka i pokazać, żę jest lepszy.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-08-09, 18:07   

Chaos wystartował szybko i starał się dogonić drugiego smoka, jednak był znacznie wolniejszy. Widać pomimo tamtej kamiennej skóry te ogromne skrzydła coś dawały. Gdy zbliżyliście się dostrzegłaś ze dookoła coś lata. Nie były to zwykłe pokemony, a raczej coś jak kulki elektryczności - Electro Web - Odparł po czym jego smok wbił się w to, w końcu nie jest podatny na ataki electro. Po utorowaniu przejścia obrażony Chaos stwierdził że też tak umie i zbliżył sie do sieci. W efekcie oboje zostaliście porażeni prądem. Smok Dantego zdjął z was ową sieć - Utemperuj go - Skwitował

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-11, 13:23   

-Sam się $&^%% utemperuj magiku &%$##%^#&. To, że magicznie zmieniłeś se Charizarda nie znaczy, ze musisz się mądrzyć i rządzić się moimi pokemonami.-Krzyknęłam do Dantego. Wkurzał mnie. Nie dość, ze miał pretensje do moich pokemonów to jeszcze lansował się dziwnym charizardem. -Widziałeś jaki mądrala się znalazł? -zapytałam Chaosa gdy już udało się zdjął z nas sieć i poleciał dalej. Miałam ochotę dać mu posmakować piorunów ze sztyletu, ale to może kiedy indziej.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-08-27, 20:10   

- To że Bolt jest taki to cóż, magia. A co do Chaosa. Utemperuj go... To że nie umie się powstrzymać nie zwalnia go z tego zeby sie zachowywał. Zresztą Chaos taki był zawsze zanim go otrzymałaś. Bolt jest jego bratem z miotu - Odparł i odeszli ku wrotom zamku, ty natomiast spojrzałaś na niego potem na Chaosa. Smok zrobił tylko zaskoczoną minę

Stał tak przez chwilę i był mocno zaskopczony. Chciałas go przepchnąć ale jakoś ci to nie szło, dopiero jak go poraziłaś prądem to się ogarnął i zaczał iść powoli

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-27, 20:21   

-Sam sie utemperuj! -Weszłam mu w słowo. - Chyba muszę pogadać z Mirą by to zrobiła. Rozpuściłeś się jak dziadowski bicz! Dopiero po tym jak dałam mu dokończyć trochę się zdziwiłam, ale też byłam na niego wściekła. Nie wiedziałam tylko czemu. Jednak musiałam jakoś ruszyć Chaosa, a dopiero po piorunie się ogarnął. -Po pierwsze przestań próbować udowodnić, że jesteś lepszy. Działaj z głową. Inaczej tamta Charizard nigdy cię nie zechce. Szeptałam do niego tak by tamten ważniak nie słyszał. Czasami muszę mu wchodzić na ambicje by się ogarnął.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-09-10, 21:06   

Smok spojrzał na ciebie po czym napiął klatę, odepchnął Bolta i wszedł do zamku - CZEKAJ NIE! - Wrzasnął Dante, wówczas zza drzwi wyłoniły się cienie które po chwili przybrały formę Duchów by na koniec okazać się Gengarami - SHIEEET - Wrzasnął i pomachał rękoma po czym wszędzie pojawiły się światła - TO NIE SĄ POKEMONY! TO CIENIE! - Odparł do smoka i ciebie - Przybierają postać czegoś co moze być dla nas widziane jako duch, w tym przypadku Gengary. Ale to bynajmniej nie są Pokemony, zjadły by go w chwilę - Odparł

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-09-18, 17:52   

-TY DEBILU! -krzyknęłam do pokemona i schowałam go do balla. Mocno trzymałam go po chwili w obu dłoniach. - MAM BANA NA WYCHODZENIE PRZEZ MIESIĄC! Wrzasnęłam po raz kolejny i spojrzałam na owe cienie. Miło, ze prawie zdechł. -Dobra... Biorę głęboki wdech i wydech. -Co mamy z nimi zrobić by nie dać się zabić? Zapytałam szybko po uspokojeniu się oraz schowaniu pokeballa ze smokiem do torebki. Już wolę nie mieć go pod ręką jak znowu mu odbije.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-10-06, 23:06   

- Cienie to cienie, światło jest dla nich nie wskazane. Jednak, jeśli się zbliżą i dotkną kaplica. Dla tego - Odparł i wyczarował światło(Takie jak w Gothic) - Teraz na jakiś czas mamy je z głowy. Po chwili dopiero zaadoptują się na światło i znowu podejdą. Nie wiem ile to zajmie, tak czy siak trzeba szybciej sprawdzić czemu akurat tutaj pojawił się owy zamek. Nie powinno go być tutaj, w tym planie a co najwyżej na planie powietrza. Tak, tam gdzie są istoty powietrza. I nie, nie ma tam tlenu jak na ironie - Dodał idąc dalej.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-10-07, 21:28   

Kiwam głową i idę za nim nadal zła na swojego smoka. Żałowałam, że sama nie umiem tworzyć światła. Co najwyżej elektryczne co raczej by nie mogło aż tak bardzo jak jego. -W każdym razie... gdzie mamy się kierować do jakiejś pseudo sali tronowej czy coś? Chyba że jakieś inne pomieszczenie będzie zawierało informacje. -powiedziałam do Dantego. Coraz mniej mi się podobało to co się tutaj odwala oraz to, że musiałam z nim przebywać. Miałam nadzieje, ze szybko zrobimy co trzeba i wyjdziemy stąd.

KP, BOX

Odpowiedz do tematu