Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mirajane - Ku nieznanemu +18(odpisy z różnym terminem)
Autor Wiadomość
Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-31, 00:05   

-Dziękuję Dante. -Powiedziałam jak tylko się zgodził. Wreszcie się zaczyna układać. -Mewtwo. Pokemon stworzony przez ludzi. Genetycznie. A nie probówka... Patrząc na drugą mnie widziałam już, ze nawet w przyszłości będę miała mała oleju w głowie. -I nie nasza tylko religijnego dupka, który ma kamień umysłu. Ja tu jestem tylko po głupią runę by uratować mojego ukochanego. Nic więcej. Powiedziałam szorstko.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-05-31, 21:53   

- To jest dla mnie chwila, ale sprawa wygląda nieco inaczej jeśli biega o ptaki. Nie chce używać pełnych możlwiości pokemonów, dlatego ptaki to wasza sprawa. Ja mogę wam zdobyć kamyczki oraz te runę. Reszta to wasza sprawa - odaprł, Druga ty spojrzała na niego - Jesteś z Earth-2, jak pokonałeś Thanosa? - Spytała, on spojrzał na nią - Thanosa? Jeszcze nawet go nie spotkałem - Odparł, wówczas Mirajane v2 westchnęła cicho - Rozumiem....

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-31, 22:03   

-Jasne. Powiedziałam i już sięgałam po ball w którym siedzi pokemon, który zaatakuje ptaki. I zastanawiało mnie to czemu jeszcze nie spotkał Thanosa skoro już było po ego pstryknięciu. -Jedyne co może przywrócić do ciebie Mira osoby, które zostały zabrane przez pstryk to zabawa z czasem. innego wyjść na szybko nie wiedzę. I sama zajmę się ptakami. Mam pewnego pokemona do tego. Powiedziałam i czekałam tylko na znak. Pewnie Ray z chęcią się zabawi. Obawiałam się jedynie Articuno.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-06-03, 16:28   

- Dobrze, bractwo jest też na miejscu - Odparł Ezio, wówczas Vigilante wyszedł przed niego - Nie wchodź mi w drogę, twoja śmierć w tych czasach moze zmienić zbyt wiele... BANKAI - Wrzasnął, wówczas gdy dym opadł dostrzegłaś pełną formę, w sumie nigdy jej nie widziałaś. On odleciał tylko prosto do pałacu. Tam po chwili gdy wy się udaliście słychać było jak dzieje się źle. Ptaki dostrzegły was i zaczęły lecieć - Dobra! Aero! - Wrzasnęła Mirajane v2 i po chwili użyła Mega formy na pokemonie. Mega aero zaatakował. Blaze natomiast na koniu wjechał prosto do pałacu

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-06-03, 18:21   

Wypuszczam od razy mojego czarnego 7-metrowego smoka i używam kamienia. -Leć Ray! Pokaż tym ptakom na co cię stać. Ice beam! Ptaki są mega podatne na lód oprócz jednego, ale wiedziałam, że da radę. Potem Chaos i lecę na nim do świątyni. Dotykam sztyletu na plecach. Bałam się, ale nie mogłam się teraz poddać plus miałam potężnych sojuszników i musiało się teraz udać to co planowaliśmy. Może i ten Dante jest młodszy albo z innej ziemi niż ten, którego znam, ale i tak jest silny.

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-06-10, 21:54   

Ptaki zagrodziły ci wejście do środka. Po chwili widać było coś nietypowego, wielka fala energia odrzuciła ciebie, Mirajane v2, Ezio oraz innych którzy również tutaj byli. Legendarne Trio pokręciło główkami i wzbiło się wysoko w powietrze. Ze środka wyleciał Vigilante prosto w jedną z kolumn. Chwilę za nim MewTwo. - SĄDZIŁEŚ POTWORZE ŻE MOŻESZ ZABRAĆ TEN KRZYSZTAŁ!? ŻE ZDOŁASZ MNIE POKONAĆ?! KAMIEŃ POKAZAŁ MI WIZJE! WIZJĘ W KTÓREJ TO TY CHCESZ JE ZNISZCZYĆ I WYRZUCASZ JE W KOSMOS!!! - Wrzasnął i podniósł berło ku górze. Twój Pokemon rzucił się na niego, tak samo ja inne. MewTwo wytworzył barierę by ich nic nie zraniło, ale widac było że nie da to na długo dobrego efektu.
Wówczas z gruzów wyszedł Rider - Nie... To ty jesteś... Potworem - Łańcuch przebił naglę głowę Borgi i obwinął się wokół jego szyi - Idź do piekła - Dodał i pociągnął, głowa ładnie przetoczyła się przez salę, kamień zaczął lewitować. Rider owinął go łańcuchem - Dobrze wiem Co mam zrobić Dante - odparł, Spojrzałas tylko na niego który kiwną głową. Łańcuch otoczył się wokoł kamienia - Mirajane, przekaż Edowi... Że odpuszczam mu winne piwo - Dodał i nastąpił wybuch. Przed efektem ochroniły was skrzydła.... Gdy ich właściciel je zabrał, po katedrze, krysztale oraz Blazie nie było śladu... Tylko kawałek łańcucha

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-06-10, 22:05   

Widząc jak Dante dostaje wpierdol trochę mnie to zdziwiło. Jednak kamień naprawdę jest potężny. Widziałam, że nie jest dobrze, ale potem do akcji wkroczył Blaze i... tutaj mnie zaskoczył. Patrzyłam na to jak bierze kamień, a następnie wybuch. Nie wiedziałam co powiedzieć. Jednak wiedziałam, ze mam przekazać tą wiadomość. Nawet jeśli były w moim odczuciu niepoważna. -Czyli... jest o jeden kamień mniej? Zapytałam cicho po tym jak otrząsnęłam się z szoku. Zawołałam Ray'a i podziękowałam mu za to, że tak dzielnie walczył. Po tym schowałam go do pokeballa. -Nie mogę jeszcze wracać. Muszę znaleźć runę. Pomożecie mi?

KP, BOX

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-06-13, 14:10   

Po chwili Dante rzucił co to co miałaś mieć - Łap, teraz co do twojego powrotu - Odparł i podszedł do maga, wówczas amulet się otworzył i widać było klejnot - Pożycz na chwilę - Odparł biorąc Oko Agamoto i owijając je na mieczy - Jaraxxus, otwieramy przejście - odparł i M2 otworzył Portal, a on ustabilizował go oddajac oko - To twoja droga powrotna - Po czym sam otworzył sobie przejście oraz Mirajane V2 - Wróć na swoją ziemię - Dodał i każdy rozszedł się w swoją stronę. Ty po powrocie zastałaś zdziwionego swojego Dantego - Jak wróciłaś do naszych czasów? - Odparł mocno zaskoczony, dostrzegłaś iż Mira siedzi nad książkami do historii by szukać jakiś zmian w czasie by dało się określić jaki przedział jest brany pod uwagę

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-06-13, 16:33   

Złapałam zadowolona przedmiot. -Dziękuję. Pomachałam każdemu na pożegnanie i wracam do siebie. Przez portal. -Inny ty, z innej ziemi miał mewtwo i otworzył mi portal. Długa historia, ale... Johny już nie wróci... Opowiadam co się stało i jak wróciłam dokładnie. -Ale została mi jeszcze jedna runa... Nie poddam się teraz. I nie pozwolę by jego poświecenie poszło na marne. Staram się zdjąć z siebie to ubranie z tamtej epoki. Mam go dosyć. Nie krępuje mnie nawet to, że stoi niedaleko mnie Dante i Mira. Miałam teraz tylko jeden cel.

KP, BOX

Odpowiedz do tematu