FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dante - Dalej wszystko rozwalamy
Autor Wiadomość
Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-28, 20:58   

Bolt jakimś cudem podniósł się i uciekł, a reszta mieszkańców jest zdziwiona i mówi coś pomiędzy sobą. udało ci się zaskoczyć Boga jak skupił się na uciekającym Bolcie. Dzięki czemu udało ci się go złapać oraz zabić. Nie została po nim nawet kupka popiołu. Udało ci się też uciec. Mira dalej nieprzytomna. Chyba jeszcze trochę minie zanim wstanie więc masz czas dla samego siebie. Bolt kładzie się gdzieś w kącie i poszedł spać. Chyba te pioruny trochę mu napsuły krwi.

Dante Aligieri 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-28, 21:06   

Leżąc patrzyłem w sufit - "343 zabity.. Słowa rzucone na wiatr.... Rano każdy będzie widział że jest tu... Ktoś z Earth-2... Ciekawe co powiedzą..." - Pomyślałem, po chwili wstałem i udałem się do ogrodu z pokemonami. - "Nie umiem tego siebie pojac... Niby jest pierdolniety ale Mira nie ma żadnej blizny na ciele, Triss również. Może jest surowo wychowywana ale on sam nie wie jak to zrozumieć.... Ważne jest to że każdy z tych Dante narodził się w swoim świecie... Jedynie ja trafilem do świata... Gdzie nigdy Dante nie istniał... Oznacza to że ten cały świat jest już pierdolnięty..." - rozmyślałem idąc przez owy ogród...

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-28, 21:19   

Bolt dalej spał więc do ogrodu udałeś się z resztą pokemonów. Rozumiałeś, że ten Dante o swoją rodzinę dba, ale w inny sposób niż ty, a innych zabija dla własnej uciechy. Miałeś na głowie mnóstwo myśli gdy wpadł na Ciebie pewien nieduży pokemon. Widzisz, ze to turtwig. Ucieka przed kimś. Widzisz ogromnego Charizarda, który jest w połowie zgaszony oraz widać, ze wpadł do wody gdyż jeszcze lekko nią obcieka. Wścieka się na malucha, on chowa się za tobą przestraszony. Chyba czas byś załagodził ten głupi, pokemonowy spór.

Dante Aligieri 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-07, 22:02   

- Ty... Wynocha - Odparłem patrząc na niego - A ty mały, nie boisz się mnie? Nie czujesz strachu jak cały ten świat? W sumie... Przypominasz mi Mojego X-mark'a... Też z innego świata - odparłem patrząc na niego i czekając na jego reakcje. Dodatkowo zastanawiałem się co zrobić dalej w tym świecie... Musze jakoś wrócić... Jeśli tutaj go nie ma to gdzie? Którą ziemię sobie wybrałem... Dużo pytań, mało czasu... - Najgorzej będzie zabić Mirę, brighta oraz Mayę... Triss uśpię - Dodałem pod nosem patrząc na malucha

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-07, 23:14   

Charizard warknął zły i poszedł sobie, a Turtwig zadowolony się tuli do Ciebie. Zauważasz tez, ze każda z części jest jakby odgrodzona więc maluch musiał spędzić większość czasu w ogrodzie odizolowany od reszty tego okropnego oraz chorego świata. Patrzy na Ciebie swoimi oczkami i słucha. Przekręcił łebek jak powiedziałeś o swoim pokemonie jakby nie wiedział o czym mowa. Wskoczył ci na ręce i zasnął jakby nigdy nic. Przeszło ci szybko przez myśl, zę skoro to ogrody Dantego to pewnie ten pokemon tez jest twój wiec nie będzie kradzieżą to jak sobie go po prostu weźmiesz. W końcu sam chciał.

Dante Aligieri 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-14, 23:43   

- Nie zostanie odesłany jako nadmierny pokemon... Tak ja Gorefriend... - Skwitowałem Pykając go w główkę i idąc dalej. Miałem w głowie kilka pomysłów... - Muszę wrócić na swoją ziemię... Ale jak? Jaraxxus jest osłabiony poprzez te skoki... Gdzieś na pewno ma jakies urządzenie... Chwila, aby zasilić coś tak potężnego potrzebował by dwóch pokemonów... Dialgi i Palki. Co prawda z Dialgą nie mam dobrych stosunków ale raczej nie będzie się sprzeczać jak powiem że jestem z innej ziemi... Okej, to teraz znaleźć miejsce gdzie trzyma je zamknięte i przekonać do współpracy - [i]Jaraxxus, z tego co myśle musi mieć gdzieś tutaj ukrytą Dialge i Palkię jako pokemony zasilające jakiś portal. Nawet on i jego M2 nie dadzą rady tak często otwierać portali. A tak wrócimy do siebie

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-15, 22:23   

Twoje rozmyślania przeszły szybko na dwa pokemony panujące nad czasem oraz przestrzenią. Mewtwo wysłała ci obraz jak zasalutował i zaczął ich szukać. Dopiero po 30 minutach coś znalazł. J: Mam coś, ale nie jestem pewien czy to one. Strasznie ciężko wyśledzić ich energię jakby coś zakłucało to wszystko. Pewnie sa chronione i dlatego miałem takie trudności. Już ci pokazuje drogę. Po chwili w głowie masz obraz jak dojść i gdzie jest wejście. Okazuje się, że jest to w starej opuszczonej kopani i jedna z niepalących się pochodni to dźwignia, która otwiera tajne drzwi. J: Nie ma za co... Warknął chłodno.

Dante Aligieri 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-16, 19:16   

- Dzięki Jaraxxus - Odparłem i udałem się tam jak najszybciej. Muszę dowiedzieć się jak wrócić do swojego domu oraz zniszczyć ten wymiar... Gdy stanąłem przed drzwiami - Pochodznia? Chyba kpisz - Dodałem komentując pomysły tego Dantego i najzwyczajniej w świecie wyrwałem drzwi, po chwili złapałem isę za ramie - Może i jestem super silny, ale chyba coś jest ze mną nie tak... Pewnie ta przybijająca atmosfera powoduje mi nerwoból... - Następnie udałem się dalej w celu znalezienia tego czego szukam...

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-17, 19:28   

J: Łał. Podziękowałeś mi. Święto normalnie. Na miejscu drzwi, a raczej kawał ściany został przez ciebie po prostu wyrwany. Widzisz ładnie oświetlony korytarz. Jest tu też mnóstwo obrazków. Jest na nich pewna kobieta. Jedna w czerwieni, zapisana jako kobieta w czerwieni, inna w zieleni nazwana Kobieta w zieleni. Dostrzegłeś cztery kolory. Czerwony, niebieski, zielony i pomarańczowy. Kiedy jesteś blisko końca korytarza słyszysz dźwięk tłuczonego szkła. Widzisz jak obrazy są na ziemi i zaczęły wychodzisz z nich kobiety. A raczej tylko do połowy i dalej już ciągną za sobą ramę.

Odpowiedz do tematu