FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Darkrai - Przygody ciąg dalszy
Autor Wiadomość
War Machine

Wysłany: 2019-01-11, 20:05   

- No to w sumie sprawdzimy Laverre a potem ewentualnie sprawdzimy Lumiose - powiedziałam, czemu nie, prawda? To ruszamy dalej w naszą stronę, no bo cóż innego nam zostało? Jak zdecydowaliśmy się by działać w jakiejś sprawie to działamy i musimy sprawdzić wszystkie opcje. I nie odzywam się więcej, chyba że ktoś zacznie jakąś rozmowę. Ja ciągle jestem myślami przy rodzinie i przy tym, że chciałabym się z nimi spotkać. Cieszy mnie fakt, że zaakceptowali to w jakim jestem stanie.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-12, 18:01   

Darkrai uśmiecha się, a Jeff tylko spojrzał wzrokiem który mówił. "Oj daj mi spokój.". Ruszacie zadowoleni. Kiedy zaczyna się ściemniać widzicie blask miasta. Ludzie uśmiechają się. Ja: Doszliśmy... Mówi zadowolona Jane. Ruszają bardziej żwawym krokiem, ale jednak nagle słychać kroki za wami. Kiedy się odwracacie to nikogo nie ma. Jednak gdy znów macie spojrzeć na miasto widzicie trzech facetów, którzy wyglądali jak szafa. Wielkie barki, umięśnione dłonie, ubrani w dresy. Widać, że Jeff chce robić za bohatera i występuje lekko przed Jane. -Albo oddajcie pokemony oraz te duchy albo macie ostry wpierdol. I to za darmo.

War Machine

Wysłany: 2019-01-26, 15:33   

- My w sumie to nie mamy typu duch - zauważyłam tylko na to po chwili. - I jak szukacie guzów to jesteście na dobrej drodze! - odgroziłam się tym facetom i widać że mam wielką ochotę na walkę, pytanie tylko jakie silne pokemony oni posiadają, choć w starciu z dwoma legendami i tak mogą mieć spory problem, tak iwęc czekam na rozwój sytuacji, a już myślałam że będzie spokojnie, a jednak spokojnie nie będzie jak się okazuje... Przynajmniej się tutaj nie zanudzimy, prawda?

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-01-27, 18:52   

Darkrai już poruszał karkiem. Gdyby miał kości to by mu strzelały. D: Tak bardzo chcecie... Okej. Widać błysk w oku, ze chce walki. Jeff spojrzał na Ciebie i kiwnął głową. To chyba znak, ze możesz walczyć. Jako iż mężczyźni nie spodziewali się obrony z waszej strony to wypuścili swoje stworki. Okazuje się, ze to tylko Magmar oraz Emolga. Jeden spojrzał na wiewiórkę oraz swojego kompana zniesmaczony, ale nic nie powiedział ostatecznie do niego. A skupił się na Darkrai. Tobie zaś została do pokonania Emolga.

War Machine

Wysłany: 2019-02-09, 18:21   

No to ja używam od razu Ominous Wind i czekam na jakiś silniejszy atak tej wiewiórki by go zablokować przy pomocy swojego Disable w takim razie, niestety na ten moment nie potrafię za wiele ataków ale dam z siebie wszystko by wygrać no i jako pokemon legendarny jestem zdecydowanie silniejsza niż taka Emolga, więc po prostu po raz kolejny atakuje Ominous Wind i jestem gotowa robić uniki w każdym wypadku jakbym miała oberwać od niej czymś.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-11, 21:57   

Pierwszy thundershock trawił, ale dzięki disable zblokowałaś jedyny atak, który coś ci robił czyli własnie thundershock. Bez tego wiewiórka nie miała nic innego czym m,mogła by cię zaskoczyć. Ataki normalne nie działały, a Charge nie były atakiem, który zadawał obrażenia. Po za tym czasami patrzyła na swojego trenera jak na idiotę, ale robiła co mówił. Dzięki temu wszystkiemu dajesz sobie z maluchem z łatwością radę. Widać, że nie ma szans, a mimo to jej trener dalej walczy. Widzisz, że emolga mówi coś zła pod nosem, a obok was magmar też dostaje lanie od drugiego Darkrai.

Da: 90%
E: 67%

War Machine

Wysłany: 2019-02-16, 15:27   

No ładne, dobre sobie, faktycznie zabawna sytuacja w takim razie... Na spokojnie w takim razie dokańczam sprawę z Emolgą, atakując ją raz po ras swoim Ominous Wind tak by zakończyć jej siły na tą walkę, poza tym zerkam jak radzi sobie mój Darkrai, on jest jednak zdecydowanie silniejszy i pewnie poradzi sobie zdecydowanie szybciej niż ja, no chyba że jego przeciwnik jest zdecydowanie silniejszy niż mój, ale to zobaczymy w takim razie. Trzeba działać i walczyć uparcie!

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-16, 20:12   

Widzisz jak twój kochany właśnie wykańcza magmara Quick attack. Nawet się nie zmęczył. Emolga praktycznie daje ci się pokonać. Trenerzy byli źli więc wycofali pokemony i widać było waszych kolejnych przeciwników. D: Eeeee... Co?-mówi widząc przed sobą małego togepi, który cieszył się z tego, zę wyszedł z balla. Każdy patrzy tylko w ciszy. Jeden z mężczyzn zrobił się czerwony i zawrócił malucha. -Chyba... pomyliłem pokeballe. To pokemon mojej małej siostry. Wytłumaczył osiłek, a każdy pokiwał lekko głową. Ja: Taaa... na pewno tak. Zaraz zaś do walki weszła Mightyena, a przed tobą stał Onix.

+ 2 lvl

War Machine

Wysłany: 2019-02-24, 16:33   

- Słodziak... -stwierdziłam tylko na widok Togepi i spojrzałam na tego Onixa, w takim razie od razu używam na nim Ominous Wind i staram się trafić w jego łeb. I co to, mogę używać Quick Attack? Skoro tak to w takim razie atakuję swojego przeciwnika przy pomocy tego ruchu i po tym używam Disable by zablokować jakiś atak Onixa zadający obrażenia by trochę ułatwić sobie życie w takim razie tym wszystkim, nie będzie źle. Chyba

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-24, 16:49   

Onix mocno obrywa od twoich ataków. Zaatakował cię Rock Throw oraz Stealth Rock. Przez to był teraz szybszy od ciebie. Na szczęście przy użyciu Disable padło akurat na ten atak. Przynajmniej nie będzie aż tak szybki jak jest. -Dobrze ci idzie. Zaś ja mam problem. to coś zła Crunch. Powiedział szybko drugi Darkrai. Musiałaś się naprawdę starać by unikać jego ataków, ale czasami Quick attack ci to bardzo ułatwiał. Sam pokemon jednak naprawdę był twardy. Darkrai z kolei miał mały problem z wilkiem, którego miał za swojego przeciwnika, ale nie poddawał się.

Da; 76%
On: 65%

War Machine

Wysłany: 2019-03-02, 09:02   

*przypomnę że Darkrai to typ mrok nie duch xD*

I w takim razie po raz kolejny używam Quick Attack po to by uderzyć tego Onixa i szybko do niego dotrzeć, po czym używam Ominous Wind zaraz przy nim, może jak uda trafić mi się w oko to go to mocno rozproszy, co też w takim razie próbuję zrobić. I mam nadzieję że sobie mój Darkrai też dobrze poradzi... Noo zobaczymy, ja daję z siebie w tym momencie wszystko co jestem w stanie wyciągnąć z tego pokemonowego ciała! Po tych atakach po raz kolejny używam Quick Attack i zaraz po tym Ominous Wind, pilnuję się też z unikami.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-03-02, 20:46   

(Wiesz... Jego wygląd jest naprawdę mylący xD)

Onix obrywał cios za ciosem, a twój quick attack był bardzo dobry do unika jego ataku Rock throw. Tak więc nie minęło dużo czasu jak ostatecznie Onix padł na ziemię. Mimo iż męczyłaś się z nim kilka minut to Jeff był naprawdę dumny z ciebie. Darkrai tez niedługo skończył walkę i szybko dresy uciekły widząc, że nie mają z wami szans. Je: Uciekajcie albo was dogonię i owe koszmary dopadną was na jawie. Powiedział dzielnie pokazując was. Jane przewróciła oczami z uśmiechem i przytuliła się do niego. Da: Naprawdę nieźle ci poszło kochana. Masz talent.

D; + 2 lvl

War Machine

Wysłany: 2019-03-16, 07:24   

Bardzo ucieszyłam się na fakt, że wygrałam... Wheee! Spojrzałam na resztę ucieszona a słowa Darkrai tym bardziej mnie upewniły w fakcie, że świetnie się spisałam. - Dziękuję - powiedziałam do niego szczęśliwa i przytulam się po chwili. Choć jestem zmęczona trochę po tych walkach, mimo wszystko pokonałam dwa pokemony pod rząd, a nawet jak na legendarnego pokemona jestem jeszcze wyjątkowo niedoświadczona i w ogóle... - No to ruszamy dalej? - spytałam się.

Darkrai KP

KP CHRISTINE
BOX | BANK

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-03-16, 19:43   

Tuli cię on szybko i ruszacie do centrum bo trenerzy zauważyli, że trochę jesteście zmęczeni. By zaoszczędzić na czasie szybko jesteście uleczenie przez maszynę. Dopiero w pokoju macie trochę wolności. Same pokemony jak zawsze domagają się pieszczot oraz jedzenia. Każdy zadowolony je kiedy dostał swoją porcję. Dar: Będzie ciekawe. Z taką drużyną nie damy rady. Mówi widząc same podstawowe formy swoich towarzyszy. Nagle odezwała się Poochyena, która zwykle;e siedziała cicho. Po: Nie bój się towarzyszu Darkrai. No i po chwili widzisz u Darkrai'a Mindfuck.

Odpowiedz do tematu