Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Dida [+18]
Autor Wiadomość
Did
#Jaleb #Cava

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Dod
Wysłany: 2019-07-03, 17:24   

Ale ja głupia jestem! Głupia jak sznycel. Nie wiem czemu sznycel, ale może sznycle nie są najmądrzejsze. Takie steki pewnie są od nich mądrzejsze, bo w końcu można je przyrządzić na różne sposoby, a taki sznycel zawsze będzie sznyclem. Nieważne! Głupia jestem, bo przecież się w syrenę zmienię. Jak ja będę brała prysznice? W tych hotelach, to wanien nie ma, żeby moja tłusty ogon się w nich zmieścił. Czuję, że ostatnio się zapuściłam i zamiast syreną, jestem śledziem.
- Proszę! - uśmiechnęłam się do Riana, wyciągając kilka butelek z wodą. - Pij ile chcesz! Mam ich sporo... jak głodny jesteś, to też mam kanapki. W sumie, to też mam pralkę, więc jak chcesz coś wyprać, to śmiało! Tylko musimy znaleźć kontakt. Rower też się znajdzie. Ogólnie, to mam dużo rzeczy w torbie. Ciekawe czy ty byś się do niej zmieścił, hmm? Kiedyś musimy to sprawdzić! - zaśmiałam się, zapominając na chwilę o cierpieniu, które przysporzyli mi Menelaoz i Anzelm. Obym ich więcej nigdy nie spotkała, bo spalę ich albo jeszcze gorzej! - Udajemy się dzisiaj nad jezioro czy może zrobimy coś innego? - spytałam się go po chwili.

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-07-05, 20:22   

Możliwe, że istniał jakiś sposób, by poskromić twoje syrenie przemiany. Na razie jednak jeszcze go nie odkryłaś. Tak więc ogarnianie dobytku następowało u ciebie z poziomu gruntu. Grzebiąc w swojej torbie udało ci się znaleźć całą masę różnych rzeczy. Sporo pierdół albo tak zwanych "przydasiów". Chociaż jakby pogrzebać głębiej, pewnie dokopałabyś się i to tworów zwanych "pochujami", które jak sugeruje nazwa nosiłaś... No właśnie.
Widząc w twej dłoni butelkę z wodą, Rian nie zważając na ból rozsądzający czaszkę, rzucił się ku tobie i praktycznie w kilka sekund opróżnił butelkę. Z błogim westchnięciem wybąkał "dziękuję" i zległ obok, nakrywając oczy ręką.
- Woda brzmi spoko. Jezioro jeszcze lepiej, zróbmy tak, proszę- odparł.
No, to już masz odpowiedź. W międzyczasie poranne słońce trochę ci wysuszyło. Jeszcze chwila i cię powinno odmienić- akurat padłaś tak korzystnie, na taką sporą, oświetloną słońcem połać ziemi.

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-07-15, 16:48   

- To postanowione! Idziemy nad jezioro... przywołać legendę. Może w drodze przypomni mi się jaką, bo po alkoholu mam jeszcze dziury w pamięci. - powiedziałam, czekając, aż się odsyrenię.
Będę musiała zbadać pochodzenie syreniego gena w moim ciele. Resztę genów też mogłabym zbadać przy okazji, bo po moich obliczeniach wyszło mi, że jestem hybrydą czterech gatunków. Ciekawe czy jest jakiś rekord w tym. Mogłabym się w sumie postarać o pierwsze miejsce w byciu zlepkiem różnych stworzeń. To byłby czad! Szkoda, że nie mam przy tym widocznych cech każdego gatunku, oprócz elfa oczywiście. Posiadam spiczaste uszy i zmysłową urodę. Chociaż, co mogłabym mieć widocznego z faktu bycia czarownicą? Trzeci cycek?
- Hmm, nie będziemy szli tam na pieszo. Ja bym dała radę, ale ty niekoniecznie. - zwróciłam się do Riana, prosząc w międzyczasie Celestię i Eve o pomoc w dotarciu nad jezioro, gdzie będą działy się cuda!

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-07-20, 21:57   

Czekanie na odsyrenienie nie trwało zbyt długo... Ale wystarczająco długo, byś mogła sobie snuć różne dziwne rozkminy, a Rian zlec przy akompaniamencie jęków godnych dobijanego wołu. W każdym razie już kilka minut później śmigałaś na swych smukłych nogach. Potem z pomocą Celestii, udało wam się wtarabanić półżywego bruneta na odwłok Eve, gdzie mógł się rozłożyć niczym Filemon na zapiecku i nie rymnąć o ziemię. Ty wskoczyłaś na są poczciwą legendę i takim sposobem dostojnie rozpoczęliście wędrówkę nad jezioro.
Droga była prosta... dosłownie i w przenośni. Kiedy już dotarliście do odpowiedniego wyjścia z miasta, trasa jak okiem sięgnąć wiodła pościusieńko, jak od linijki. Po drodze nikt was nie zaczepiał ,a jeśli już ludzie podziwiali twoich podopiecznych i ogólny splendor jaki roztaczałaś siedząc na grzbiecie Latias. Podróż działała też kojąco na Riana, który dzięki pędowi powietrza pomału się docucał i nawet zaczynał przypominać nieco bardziej żywszego żywego trupa.
Jakieś dwie godzinki później dotarliście do wzniesienia, za którym, wg. znaków które mijaliście po drodze, miało już znajdować się jezioro. Jezioro Valor tak konkretnie. A kiedy już wspięliście się na szczyt i rzucili okiem na roztaczające się w dole widoki... to gdybyś już nie siedziała, to właśnie byś sobie siadła z wrażenia i ogólnego szoku. Po jeziorze nie została nawet kropelka wody czy ślad wilgoci na ziemi! Przed wami najzwyczajniej w świecie ziała gigantyczna dziura w ziemi. Rian aż się popłakał ,kiedy zorientował się ,że nie będzie mógł wleźć i ukoić swego skacowanego ciała w wodzie. No, wygląda na to, że musisz uważać o czym rozkminiasz, bo tym razem "dziura w ziemi zamiast jeziora" wyraźnie się sprawdziła.

Ariana - Poke-KP

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-07-23, 15:33   

- To żart? - powiedziałam, stojąc na wzgórzu. - Nieśmieszny, bardzo nieśmieszny. - dodałam, kładąc się na ziemi.
Naprawdę, spodziewałam się wszystkiego, ale nie tego! Jak to możliwe, że cała woda z tego jeziora zniknęła? Akurat, kiedy to jezioro jest mi potrzebne? Zapewne ten ziomek, co rzucił na mnie klątwę, maczał w tym palce! Jak się dowiem, kto to, to pożałuje! Taką mu klątwę w podzięce rzucę, że będzie czuł za każdym razem, kiedy je coś dobrego, kalafior! Kalafior jest niedobry, wiec będzie cierpiał!
- Rian, mam dość, czemu świat rzuca mi pod nogi kłody. Jakby to jeszcze były kłody z ładnego drzewa, to nic bym nie mówiła, ale to jakieś badyle z ogrodu sąsiadów. - krzyknęłam, powstrzymując się od płaczu. - Żegnaj Rian. Stoczę się, jak beczka z tego wzgórza. Może się w coś uderzę i stracę przytomność, a jak się ocknę, to woda magicznie się pojawi! - westchnęłam, ruszając w dół, turlając się.
Pewnie nawet to mi się nie uda, więc przynajmniej szybciej dotrę do jeziora. Muszę sprawdzić czy ziemia w nim jest jeszcze mokra. A może, ono tam jest? Tylko ja go nie widzę? To też sprawdzę!

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-07-28, 21:39   

Ej! Ale kalafiory to ty szanuj xD
~~~
Cóż, gdyby Rian akurat nie siedział na grzbiecie twej pajęczycy, pewnie stoczyłby się wraz z tobą. Niemniej twoja podopieczna delikatnie acz stanowczo wybiła mu ten pomysł z głowy i ze zrezygnowanym westchnięciem, w towarzystwie Celestii, całe stadko zaczęło powoli schodzić za tobą.
Ty tymczasem toczyłaś się w dół. W sumie nawet majestatycznie i gdyby nie lekko dołujące okoliczności, pewnie miałabyś z tego kupę uciechy. Tylko lądowanie było nieprzyjemne kiedy zatrzymałaś się na łasze piasku i ów piasek nieprzyjemnie dostał ci się do ust, nosa i oczu.
- Przepraszam, panienko, cała jesteś?- usłyszałaś zatroskany głos jakiegoś dziadka.
Kiedy już trochę udało ci się przejrzeć na oczy, faktycznie dojrzałaś przed sobą staruszka. Jegomość był jednym z tych malutkich, milutkich, zasuszonych przez czas staruszków, co to mimowolnie kojarzyli się z takim typowym dziadkiem. Ten konkretny nie bardzo wiadomo czemu, trzymał w dłoniach sieć rybacką, którą chyba aktualnie naprawiał. Albo tworzył, trudno zgadnąć. Tak czy siak, to dość osobliwy widok przy jeziorze wyschniętym na wiór.

Ariana - Poke-KP

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-08-13, 06:27   

Kolejny starszy mężczyzna! To nie może wróżyć nic dobrego. Zawsze, kiedy spotykam jakiegoś dziadka, to dzieją się okropne rzeczy. Już się nie mogę doczekać, co tym razem wymyśliło dla mnie życie.
- Panieruję się w piasku, nie widać? - odpowiedziałam, wypluwając piach, który dostał mi się do ust. Nawet nie mam sił, żeby denerwować się na swój głupi plan sturlania się ze wzgórza. - Chciałam się wykąpać, ale ktoś mi zabrał jezioro, więc zostaje mi kąpiel w piasku. Chyba, że wie Pan, gdzie się podziała cała woda z tego zbiornika. - westchnęłam, biorąc garść piasku i rzucając ją przed siebie. Pewnie większość spadnie mi na głowę, ale mam to gdzieś!
Jestem pewna, że ten dziadek mi nie pomoże i tracę tylko na niego czas. Aczkolwiek, jakbym go olała, to tym razem teleportowałam się na środek oceanu, na bezludną wyspę. Dlatego wolę już się do niego odezwać, ale z rozsądkiem! Nadal nie rozumiem tego spotkania z Menelaosem. Oby to nie był jakiś jego znajomy.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-15, 20:40   

Dziadek westchnął ciężko.
- Och, dobrze panienkę rozumiem. Znaczy z tym jeziorem- powiedział staruszek, wyciągając do ciebie swoją sękatą dłoń, by pomóc ci się podnieść.
- Cały interes mi się przez to psuje. Bo jak tu prowadzić smażalnię ryb bez jeziora i ryb? To właściwie świeża sprawa jest...A wszystko to sprawka strażnika, Azelfa. To on sprawił, że woda zniknęła.
Strażnik jeziora zniknął jezioro? Osobliwe dość, ale w sumie nie takie nieprawdopodobne. Znaczy bardziej niż chociażby najazd jakiejś obcej cywilizacji. Chociaż z twoim szczęściem nawet pojawienie się UFO nie było takie dziwne. W każdym razie pewnie nie zrobił tego dla zabawy. Znikanie jeziora to poważna sprawa, trzeba to ogarnąć logistycznie i w ogóle. Musiał być jakiś powód.

Ariana - Poke-KP

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: Wczoraj 21:39   

Tego się nie spodziewałam. Nie dość, że ludzie rzucają mi kłody pod nogi, to teraz i pokemony. Czemu. Dlaczego to wszystko mnie spotyka, a nie kogoś innego? Tego żula powinno nękać, za te herezje, co odprawił wczoraj! Spałam na ławce, nie ogarnęłam się, a teraz jeszcze jezioro mi zniknęło. Skandal.
- Oh... nie mam pojęcia, co można byłoby zrobić w takiej sytuacji, ale obiecuję, że odzyskam wodę! Nawet, jakby ją miała wiadrami nalewać, to jezioro będzie miało ponownie w sobie wodę! - odpowiedziałam dziadkowi, odwracając się do wzgórza. Rian pewnie jeszcze nie zszedł z niego, ale teraz potrzebna mi jest Celestia w ludzkiej postaci! Jest w końcu legendą, więc może mi pomoże.
- Celestio, mogłabyś do mnie przyjść? - krzyczę do mojej towarzyszki. - Wiesz może jak skontaktować się z Azelfem? Zabrał wodę z tego jeziora i chciałabym się dowiedzieć... dlaczego. Może też potrzebuje pomocy? - pytam się Celestii, kiedy dotrze do mnie.
Jeśli ona mi nie pomoże, to zastaje mi udanie się na środek jeziora. Nie wiem czemu, ale na środku jeziora może coś się znajdywać! Jeśli nie, to się przejdę.

Odpowiedz do tematu