FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Dida [+18]
Autor Wiadomość
Did
#Jaleb #Cava

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Wysłany: 2018-12-28, 15:07   

- Oczywiście, że weźmiemy te urocze alpaki! - powiedziałam, przyglądając się pluszowym alpakom.
Są niesamowicie śliczne, więc nie mogłabym wyjść stąd, nie kupując chociaż jednej! Kupiłabym wszystkie, ale po co mi tyle alpak? Gdyby były żywe, to mogłabym założyć hodowlę, ale w tym wypadku są martwe. Dlatego wezmę chyba tę miętową. Tak, ona musi być moja!
- Wzięłabym tę miętową, bo skradła moje serce bardziej niż inne. A ty, Rian? Jaką alpakę chcesz? - spytałam się Riana, biorąc od niego w międzyczasie pierwszą z kreacji przygotowaną przez Madame Fru Fru. - Znajdę tutaj jakąś przymierzalnię, żebym mogła zrobić pokaz dla Riana? Tych wersji strojów jest tyle, że sama nie zdołałam wybrać. Muszę poznać opinię mojego towarzysza, a przy okazji zawsze chciałam zrobić mini pokaz ubrań w jakimś sklepie! Często widuje się takie coś we filmach! - zwróciłam się do Madame Fru Fru, a gdy okaże się, że jest tutaj przebieralnia, wdrażam swój plan w życie! Tylko to nie będzie zwyczajny pokaz! Zrobię to w stylu May! Musi być show, bo jak tak bez! Mam nadzieję, że Rianowi się spodoba, ale nie zatka go do tego stopnia, że nie będzie w stanie pomóc mi z wyborem odpowiedniej wersji ubrań!

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Chatango: GwenBrown
Wysłany: 2018-12-29, 22:42   

Podziwiając uroczość i puchatość alpak, z miejsca zdecydowałaś się przygarnąć tę w wybranym przez siebie kolorze. Właściwie w miętowym było jej bardzo twarzowo. Rian, wyglądając zza stosu ubrań, wypatrywał tej, która najbardziej przypadłaby mu do gustu.
- Tamta łaciata wygląda całkiem sympatycznie. Mogłabyś? Nie... Nie ta, tam obok... O, stop! Ta, właśnie ta czarno-biała- brunet poniekąd "nawigował" twoją rękę, jako, że sam nie bardzo był w stanie.
Takim sposobem pierwszy zakup w pewnym sensie popełniliście- wybrane przez was pluszaki stały sobie odłożone na bok. Pozostała tylko kwestia ciuchów.
- Naturalnie, naturalnie! Madame Fru-Fru jest przygotowana na każdą ewentualność!
I tak niewiasta zaprowadziła cię do przymierzalni. Ale takiej epickiej- szeroka, nie jakaś klitka, gdzie ledwo szło się zmieścić. No i te czerwone zasłonki, wyglądająca jak kurtyna... No bomba, scenografia zrobiła się w zasadzie sama, praktycznie na poczekaniu. No, to chyba pora pokazać pazur i powywijać tym i owym- jak pokaz to pokaz, prawdaż?

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2018-12-30, 15:47   

Czas zacząć show! Nawet wiem już od czego! Za dziecka nie nosiłam peleryny i nie udawałam super bohaterki, więc to najwyższa pora, żeby to zmienić!
- Jesteś gotowy? - zwróciłam się do Riana, wcześniej przygotowując pierwszy strój. Jest nim jedynie peleryna, którą założyłam na bieliznę. Gdyby nie był to sklep Madame Fru Fru, wyszłabym nago. - Możesz mi mówić Super May. - uśmiechnęłam się ponętnie do Riana, krocząc ku niemu, odsłaniając z każdą chwilą coraz więcej ciała, które zakrywa peleryna. - Masz ochotę poznać moje super moce? - szepnęłam mu do ucha, odwracając się i wracając za kurtynę, podrzucając w drodze peleryną do góry.
Pierwsza kreacja skończona, czas na drugą! Muszę jakoś wykorzystać ten prześliczny róg jednorożca i już wiem jak! Połączę z nim strój gijinki i maczugę! To będzie dosłownie bomba!
- Przybyłam tutaj z pokoju. - powiedziałam, powoli rozsuwając kurtynę i wyłaniając się z mroku przymierzalni w świecącym stroju i błyszczącej opasce jednorożca. Za sobą chowam maczugę. - Mogę zbadać Cię sondą? - westchnęłam, idąc w stronę Riana w zwolnionym tempie, nienaturalnie wysuwając nogi do przodu. - Jak nie, to w twarz z maczugi! Uga Buga! - krzyknęłam, stając w rozkroku i uderzając pięściami o piersi. Delikatnie, uważając, żeby sobie nie przywalić z maczugi.
Resztę stroi przymierzam zwyczajnie, w końcu drugi raz pokaz nie zachwyciłby tak samo. Poza tym różnią się one tylko kolorem. W tej kwestii liczę na pomoc Riana.
- I jak? Którą wersję mam wybrać? - zwróciłam się do Riana, wychodząc już z przymierzalni w normalnych ubraniach, ale nadal z rogiem jednorożca na głowie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2018-12-30, 21:32   

I zaczęłaś pokaz, można by rzec z przytupem. Jeśli chciałaś wywołać u twej skromnej widowni jakieś emocje to zdecydowanie ci się udało. Z każdą chwilą Madame Fru-Fru coraz mocniej wachlowała swoim wachlarzykiem, czasem dojrzałaś też jak przygryza wargę czy wzdycha "chyba namiętnie"- cóż w tym wieku trudno jest być tego pewnym. Z kolei Rian z początku siedział jakby zbaraniały z wrażenia. Potem zauważyłaś jak zaczyna się pocić, a ostatecznie wyraźnie zakłopotany co raz wyczyniał coś nogami- a to sobie przytupywał, a to zakładał nogę na nogę, a to ocierał nogę o nogę... Cóż, nie byłaś głupia, szybko zorientowałaś się co było na rzeczy, ale i tak nie przerywałaś- oglądanie bruneta w takim stanie było całkiem przyjemne, zwłaszcza, że przy tej chudej, szklanozębej babie głupio było mu zareagować jakoś, hm... konkretniej.
- Ta stylizacja z rogiem i pałą... MACZUGĄ! Chodziło mi...- wypalił w pierwszej chwili lekko rozmarzonym tonem, ale zorientowawszy się co właśnie palnął, zaraz zrobił się czerwony jak burak i zaczął plątać.
No, czyli jego zdaniem wygrywała stylizacja numer dwa, a jeśli szło o kolorystykę za każdym razem stawiał na czerwień, tudzież połączenie czerwieni z czernią. No, poza maczugą- ta akurat była w kolorze drewnopodobnym.

Ariana - Poke-KP

Did
#Jaleb #Cava

Wysłany: 2019-01-10, 20:34   

Wiedziałam, że ten pokaz spodoba się Rianowi, ale nie wiedziałam, że aż tak! Jestem z siebie naprawdę dumna, a w dodatku mam kolejne marzenie skreślone z listy. Jeszcze trochę ich na tej liście jest, aczkolwiek kiedyś na pewno je spełnię!
- Hm... wezmę obie kreacje w odcieniach czerwieni z czernią, ale też dodatkowo pierwszą kreację z odcieniach błękitu! Wyjątkowo mi się spodobała. - zwróciłam się do Madame Fru Fru, zerkając na zegarek. - Teraz pora na ciebie Rian! - dodałam.
Co dalej będziemy robić? To wszystko zależy od tego, kiedy stąd wyjdziemy. W tym szale zakupów zapomniałam kompletnie, o której tutaj przyszliśmy. Jak to łatwo człowiek może się w czymś zatracić. Przynajmniej nie zmarnowałam tego czasu na nic nie robieniu! Jestem bogatsza o trzy stroję i alpakę! Teraz jeszcze tylko Rian coś wybierze i możemy iść na miasto.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-01-12, 22:53   

Wybrałaś kreacje dla siebie, a Madame Fru-Fru zaraz pospieszyła z odsieczą i zaczęła je pakować do eleganckich torebek. Po podliczeniu wszystkiego, wydałaś razem równe 10.000$. Ale warto było. Tyle samo wyniósł rachunek Riana, bo podobierał ciuchy tak, by pasować wizualnie do ciebie. Teoretycznie wyszło mu taniej, ale dobrał sobie jeszcze przebranie lamy, bo było po taniości i "miało takie pocieszne uszka". Ty zapłaciłaś za siebie, on za siebie i rozradowani opuściliście ten przybytek.
- W sumie, jak nie przepadam za zakupami to tutaj było nawet przyjemnie- stwierdził chłopak.
- To co teraz? Przebieramy się i szalejemy? Od czego zacząć?

Ariana - Poke-KP

Odpowiedz do tematu