FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Dida [+18]
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Chatango: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 400
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-14, 20:06   Przygoda Dida [+18]Maylene odwołała w miedzyczasie swojego podopiecznego do balla. Oczywiście odwzajemniła uścisk twojej dłoni.
- To było zajebiste!- wykrzyknęła rozradowana.
- Już nie pamiętam kiedy ostatni raz trafiła mi się taka walka! Nawet nie wiesz jak bardzo zrobiłaś mi dzień. Tymczasem- liderka sięgnęła do kieszeni i wyjęła nieduże, drewniane pudełeczko z wypalonym na wierzchu symbolem z łożonych z kilku rombów czy kwadratów. Jak się okazało po chwili, tak wyglądała tutejsza odznaka, bo taką właśnie plakietkę kryło pudełeczko. Poza tym znajdowała się tam płytka z atakiem Power-Up Punch oraz 3.120$. Miły prezent. I zasłużony.
- Gratuluję wygranej, było świetnie! Ale.. May, chodź, bo coś niedobrego dzieje się z twoją torbą!
Rian ostatnie zdanie wykrzyczał jakby z nutką paniki w głosie. Maylene wyglądała na zdziwioną, ale chyba z ciekawości ruszyła powoli za tobą zobaczyć co takiego moze się dziać z cudzymi torbami. Tymczasem twoja własnośc zaczęła się szamotać na boki, jakby coś, a może nawet kilka cosiów usiłowało z niej wyjść. Kiedy tylko się do niej dobrałaś, ze środka wytoczyła się... piątka pokemonów! Zaskoczyłaś się i to srogo, bo nie miałaś pojęcia skąd mogły się wziąć. Chyba że... No tak! Przecież dokładnie jajka tych pokemonów kupiłaś na straganiku Tema. Najwyraźniej musiały się właśnie wykluć. I tak było, bo po szybkiej inspekcji znalazłaś odłamki skorupek.
- No proszę. Widać nawet los postanowił ci zrobić mały prezent na okoliczność wygranej- zachichotała liderka.
Los? Kto wie, kto wie...

Kod:

[color=dodgerblue][b]Ducklett[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imie: [/b]Kotlet
[img]https://play.pokemonshowdown.com/sprites/bw/ducklett.png[/img]
[b]Poziom: [/b]1
[b]Typ:[/b][img]http://pldh.net/media/types/water.png[/img][img]http://pldh.net/media/types/flying.png[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Ducklett[/u] (35lvl) -> Swanna
[b]Ataki: [/b]Water Gun,
[b]EM:[/b] Air Cutter
[b]Charakter i historia: [/b]Wykluł się zaraz po wygranej walce May z liderką sali Maylene. Kotlet to zawadiacki kaczorek, z tendencją do zaczepiania innych i cwaniakowania. Trochę to kłopotliwe, trochę wkurzające, a trochę żałosne. W sumie zależy od sytuacji i tego do kogo w danym momencie podbija. Uwielbia kotlety schabowe. Przy czym jest heretykiem i dla niego kotlety z piersi kurczaka to też kotlety schabowe BO TAK. Choroba, nie dość, że heretyk to jeszcze taki trochę kanibal...
[b]Umiejętności: [/b] [u]Hydration[/u] - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
[b]Trzyma: [/b]---

[color=green][b]Bulbasaur[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imie: [/b]---
[img]https://play.pokemonshowdown.com/sprites/bw/bulbasaur.png[/img]
[b]Poziom: [/b]1
[b]Typ:[/b][img]http://pldh.net/media/types/grass.png[/img][img]http://pldh.net/media/types/poison.png[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Bulbasaur[/u] (16lvl) -> Ivysaur (32lvl) -> Venusaur (Mega Stone) -> Mega Venusaur
[b]Ataki: [/b]Tackle,
[b]EM:[/b] Curse
[b]Charakter i historia: [/b]Wykluł się zaraz po wygranej walce May z liderką sali Maylene. Bulbasaur, zwany Bulzuarem (w sumie nie wiadomo kto go tak nazywa- sam się tak określa) to stworek spokojny, grzeczny i... jakby średnio rozgarnięty. Nie to że jakiś opóźniony w rozwoju czy durny jak but z lewej nogi, ale miewa chwile kiedy nie grzeszy mądrością. Coby jednak nie mówić stara się i to jest najważniejsze, o!
[b]Umiejętności: [/b] [u]Chlorophyll[/u] - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
[b]Trzyma: [/b]---

[color=pink][b]Fomantis[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imie: [/b]---
[img]https://play.pokemonshowdown.com/sprites/bw/fomantis.png[/img]
[b]Poziom: [/b]1
[b]Typ: [/b] [img]http://pldh.net/media/types/grass.png[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Fomantis[/u] (34lvl) -> Lurantis
[b]Ataki: [/b]Fury Cutter,
[b]EM:[/b] Defog
[b]Charakter i historia: [/b]Wykluła się zaraz po wygranej walce May z liderką sali Maylene. Ta mała modliszka nie jest jakąś morderczą suczą, która tylko patrzy jakby tu usidlić jakiegoś samca i użreć mu łeb. Nie, nie- to urocza modnisia z nutką romantyzmu. Fakt, wzdycha do jakiegoś księcia z bajki (który kiedyś NA PEWNO ją spotka), ale zdecydowanie nie w kontekście mordu. W sumie to ona ogólnie nie przepada za używaniem siły- ot, pacyfistka.
[b]Umiejętności: [/b] [u]Leaf Guard[/u] - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
[b]Trzyma: [/b]---

[color=pink][b]Bounsweet[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imie: [/b]---
[img]https://play.pokemonshowdown.com/sprites/bw/bounsweet.png[/img]
[b]Poziom: [/b]1
[b]Typ: [/b] [img]http://pldh.net/media/types/grass.png[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Bounsweet[/u] (18lvl) -> Steenee (Lvl Up + Stomp) -> Tsareena
[b]Ataki: [/b]Splash,
[b]EM:[/b] Charm
[b]Charakter i historia: [/b]Wykluła się zaraz po wygranej walce May z liderką sali Maylene. Urocza mała bawełenka. Albo owoc? Cóż, na pewno coś bardzo uroczego i słodziasznego. Uwielbia być w centrum uwagi. To taka mała pieszczocha, która zawsze i wszędzie, będzie się każdemu pchać na kolana i domagać długiego i porządnego tulenia. Troszkę zdziecinniała i tchórzliwa, ale ostatecznie jest jeszcze mała- ma prawo. Pewnie przejdzie jej gdy troszkę urośnie.
[b]Umiejętności: [/b] [u]Leaf Guard[/u] - Zapobiega zmianie statusu Pokemona przez przeciwnika, kiedy słońce mocno świeci.
[b]Trzyma: [/b]---

[color=orange][b]Sandygast[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imie: [/b]---
[img]https://play.pokemonshowdown.com/sprites/bw/sandygast.png[/img]
[b]Poziom: [/b]1
[b]Typ:[/b] [img]http://pldh.net/media/types/ghost.png[/img] [img]http://pldh.net/media/types/ground.png[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Sandygast[/u] (42lvl) -> Palossand
[b]Ataki: [/b]Harden, Absorb,
[b]EM:[/b] Ancient Power
[b]Charakter i historia: [/b]Wykluł się zaraz po wygranej walce May z liderką sali Maylene. Tajemniczy pokemon. Lubi się chować, udając zwykłą, nie wyróżniającą się łachę piasku i ujawniać się w najmniej spodziewanym momencie. Czasem dla zabawy straszy tak innych, czasem robi tak żeby się kogoś pozbyć i odstraszyć (zwykle w takim wypadku dochodzi do tego jakiś finezyjny sposób na to, by wyglądać na jeszcze groźniejszego). Ma takie skryte marzenie, aby ewoluować... bo wtedy będzie wystarczająco duży, by "pożerać" swych wrogów i zamykać w środku, jak w więzieniu.
[b]Umiejętności: [/b] [u]Sand Veil[/u] - Unikliwość Pokemona wzrasta o jeden poziom podczas burzy piaskowej. Dodatkowo, kiedy Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie dzikiego Pokemona w miejscach gdzie ona szaleje spada o 50%.
[b]Trzyma: [/b]---
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 173
Wysłany: 2018-10-28, 23:42   

Jakie słodziaki! I nie musiałam zbierać na nie ani jednej naklejki! Wytarmosiłabym im te ich pocieszne mordeczki, ale boję się, że coś im zrobię! Dlatego dostaną tylko jednego przytulasa, ale od serca!
- Najlepsza nagroda, jaka mogła mnie spotkać! - zwróciłam się do liderki, przytulając nowo narodzone pokemony. - Nie sądzisz, że ta kaczuszka, wygląda praktycznie jak taki malutki kotlecik?! Tak! Nazwę ją Kotlet! A raczej go! Bo to on! Wyrośnie z niego majestatyczny łabędź, ale teraz musi odpocząć razem z resztą gromadki! - uśmiechnęłam się do pokemonów, chowając je do pokeballi.
Hmmm. Walka odhaczona, nowi członkowie zawitali do mojej rodziny, więc chyba pora ruszyć do przodu z odzyskaniem starych! Nie ma sensu zwlekać dłużej z wizytą nad jeziorem. Im szybciej tam dotrę, tym szybciej wymyślę sposób, żeby przywołać legendy. Jeszcze nigdy nie wzywałam żadnej, więc może być z tym problem. Nie sądzę, że zjawia się od tak. Na pewno będę musiała zrobić coś specjalnego, żeby być godna spotkania z nimi!
- Rian. Jesteś gotowy udać się nad jezioro, bo ja tak? Czuję, że to ten czas. Wiesz, jak przy... nieważne, nie zrozumiesz, ale to ten czas! - zwróciłam się do Riana, dumnie ściskając pięść w powietrzu.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Chatango: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 400
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-30, 12:47   

Co jak co, ale każdy rozczulił się nad twoją nową, "niespodziankową" nagrodą. Co jak co, ale wykluwanie się pokemonów jest zawsze na plus. Rian podobnie jak ty był zachwycony Kotlecikiem i chciałaś czy nie, musiałaś pozwolić mu wziąć malucha na ręce i pogładzić po piórkach.
Tymczasem pożegnaliście się z Maylene i po paru minutach ponownie byliście poza Salą. No proszę, walczyłaś całkiem sprawnie, bo minęło raptem jakieś dwie godziny odkąd tu weszliście. No, dwie z "haczykiem" jeśli doliczyć radowanie się nowo wyklutymi stworkami.
- Po tym co widziałem, w ogóle nie wątpię, że dasz radę pokonać wszystko co stanęłoby nam na drodze. Jeśli o mnie chodzi możemy...
Przerwało mu głośnie burczenie brzucha. Jego brzucha.
- Wybacz, jestem dziś jakiś niedojedzony. Może wcześniej moglibyśmy wstąpić gdzieś coś przekąsić?- dodał z zakłopotaną minką.
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Jeziorko | Rezerwat | Stragan

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 173
Wysłany: 2018-11-01, 19:45   

- Jasne, jezioro nam nie ucieknie. - uśmiechnęłam się do Riana. - Chociaż śmiesznie byłoby, gdybyśmy udali się nad nie, a tam wielka dziura bez wody. Zanim bym się wkurzyła na maksa, umarłabym ze śmiechu. - zachichotałam, przeczesując dłonią włosy.
Może to brzmi nierealnie, ale patrząc na moją przeszłość, to mogłoby mnie to spotkać! Pewnie wtedy musiałabym sama napełnić z powrotem jezioro wodą! Ciekawe czy wodnym pokemonom może się kiedyś skończyć woda, którą walczą? Intrygujące pytanie. Tak samo, jak te, skąd one do cholery biorą tą wodę, którą z siebie wylewają. Może jak kiedyś pójdę na studia, to napiszę o tym pracę? Temat na pewno spotkałby się z zainteresowanie publiczności!
- Hmm, masz może ochotę na coś niezdrowego? Zjadłabym kebaba albo jakieś dobrego burgera, ociekającego tłuszczem i frytki z sosem tysiąca wysp, który jest po prostu mieszanką ketchupu i majonezu. Co ty na to? - pytam się Riana.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Chatango: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 400
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-11-04, 20:36   

Rian na wspomnienie fast foodów aż się rozpromienił. Wyraźnie spodobała mu się twoja propozycja.
- Podoba mi się twój sposób rozumowania. Poza tym już prawie zapomniałem jak smakuje taki kebab- odparł z szerokim wyszczerzem.
A zatem postanowione- kierunek budka z kebabami! Albo jakiś lokal tego typu. W każdym razie ruszyliście w miasto. Klucząc pośród uliczek udało wam się w końcu natrafić na coś co wyglądało dość zachęcająco, a oferowane produkty nie wyglądały jakby ich spożycie miało grozić bolesną obstrukcją. Co prawda obsługujący interes łysawy, wąsaty mężczyzna wyglądał jak taki stereotypowy Janusz Biznesu, ale jakoś tak przyjemnie mu z oczu patrzyło. A i ceny miał całkiem ok. Za dychę można było dostać tutaj na prawdę dużego i bogato "wyposażonego" kebsa.
- Co podać?- zapytał jegomość, kiedy przyszła wasza kolej.
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Jeziorko | Rezerwat | Stragan

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 173
Wysłany: 2018-11-17, 10:50   

/ muszę się poprawić z odpisami ;_;

- Poproszę dwa największe kebaby, jakie potrafi Pan zrobić! Dla mnie z sosem mieszanym.[/i] - odpowiedziałam mężczyźnie. - Niech nie żałuje Pan mięsa i dodatków. Jeśli będzie trzeba coś dopłacić do ceny, to nie ma problemu! Chcę się najeść! - dodałam, nie mogąc się doczekać chrupiącego mięska i cieplutkiej bułki.
Chyba częściej powinnam wybierać takie punkty z jedzeniem. Niby to zwykły kebab, a czuję się, jakbym miała zaraz dostać najlepsze danie na świecie, przygotowane przez najlepszego szefa kuchni! Czy będę mogła się nazwać szczęśliwą, mając kebaba w ręku? Chyba tak!
- Wiesz co? Zrobiłabym na deser coś szalonego. Co ty na to, żeby wypożyczyć jakieś dziwne stroje i latać w nich po mieście? Możemy też zagrać w wyzwania! Będziemy musieli coś zrobić w tych strojach, co ty na to? - pytam się Riana, czekając na mojego kebaba.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Chatango: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 400
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-11-18, 19:18   

Oj tam. Może tak troszeczkę ;P
~~~
Złożyłaś zamówienie, a oczy jegomościa zza lady aż błysnęły. A kiedy dosłyszał nieśmiałe "Dla mnie to samo" od strony Riana, wąsy aż mu się same podkręciły i jeszcze chętniej zabrał się do działania. Chyba dawno nie trafili mu się tacy "zgłodowani" klienci. Kebaby przygotował wam na bogatości, tak od serca. Mięsa i dodatków było aż na grubo, do tego sosiwo, tu i tam znajdujące jakąś dziurkę w bułce, aby się wysączyć na światło dzienne. Tak czy siak, wyżerka była przednia! Jak na pozornie zwykła budkę z kebabami pojedliście porządnie, jedzonko było smaczne i wydałaś raptem 20$. Toż to całe nic!
- Że jak?- Rian z początku omal nie udławił się kęsem posiłku.
- Powiem ci, że zaskoczyłaś mnie tym pytaniem. No, ale... Sam nie wiem... Oj, dobra! Jak to mówią: "namawiał, namawiał i namówił"! Odwalmy coś, o czym będą tutaj opowiadać przez długi czas!
No, to się nazywa entuzjazm. Hm, jakieś koncepcje na tę "odrobinę szaleństwa"?
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Jeziorko | Rezerwat | Stragan

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 173
Wysłany: 2018-11-25, 11:50   

- Dziękujemy! - uśmiechnęłam się do kebab-twórcy, odbierając od niego mojego kebaba, w którego od razu się wgryzam. - OMG. JAKIE TO DOBRE. RIAN! JAKBYM JADŁA CHMURKĘ OBLANĄ SOSEM! Wszystko jest takie soczyste i przepyszne, chyba się zaraz rozpłynę. - zapiszczałam z radości, rozczulając się nad moim kebabem. - Pamiętasz, jak opowiadałam Ci kiedyś, że wyszłabym za homara, którego jadłam? Teraz wyszłabym za tego kebaba. A kebaby z tortilli byłby naszymi dziećmi! Takie zawijane kebaby z niebieski, majestatycznymi włosami. Powiewającymi na wietrze! - rozmarzyłam. - Dobrze, koniec tego! Każ mi coś zrobić, coś przypałowego, a ja to zrobię! Potem zamienimy się, ok? - zwróciłam się do Riana.
Ciekawe, co wymyśli. Mam nadzieję, że poniesie go wyobraźnia i każe mi zrobić coś szałowego! Nudzę się i potrzebuję rozrywki! Tak przez wielkim starciem! Nie można iść na nie, będąc spiętym!
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Chatango: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 400
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-11-26, 18:29   

Doznania smakowe zaiste były przednie. Wąsacz cieszył się waszym szczęściem, a ucieszył się jeszcze bardziej gdy twoje okrzyki rozkoszy nagnały mu kolejnych klientów, ciekawych tego kebabowego cuda. Oj, chyba powinniście zacząć pobierać opłaty za taką "społeczną reklamę".
- O masz. Hm... Może przebierzemy się w jakieś zryte stroje, takie całkiem od czapy, np. za jaskiniowców i upozorujemy jakiś napad? W każdym razie na jakieś charakterystyczne miejsce, do jakiejś instytucji można by wparować czy nawet do tutejszego Centrum. A jakby co zawsze możemy się tłumaczyć, że to artystyczny happening, a inni to bezguścia totalne i w ogóle nietolerancyjni są, czy coś tam.
No, zawsze to jakaś koncepcja. A przynajmniej jakiś początek.
- Wybacz, nie jestem najlepszy w te klocki. Ty masz bujniejszą fantazję, na pewno wykombinujesz coś lepszego- odparł z lekkim zakłopotaniem na twarzy.
Aww, jaki on uroczy gdy się tak nieporadnie rumieni!
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Jeziorko | Rezerwat | Stragan

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 173
Wysłany: 2018-12-02, 11:53   

- O! To jest myśl! Może nie za jaskiniowców, a za kosmitów? Co ty na to? - spytałam się Riana, kończąc kebaba.
Będę za nim tęskniła, ale jeszcze przez jakiś czas będzie we mnie. Ta myśl pozwoli mi się ostatecznie z nim rozstać. Nie sądzę, że kiedykolwiek zjem tak dobrego kebaba, jak tutaj. Najpierw homar, a teraz kebab. Czemu jedzenie sprawia mi tyle cierpienia po wspaniałych chwilach rozkoszy na podniebieniu? Czy ktoś potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie? Bo sama nie znam odpowiedzi.
- ALBO! Przebierzmy się za gijinki, ale takie od czapy, co ty na to? Myślę, że byłoby mega zabawnie! - dodałam, czekając na odpowiedź Riana.
Tyle pomysłów, a tak mało czasu na ich realizację.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Chatango: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 400
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-12-02, 22:55   

Rian rozważał twój koncept, rozkoszując się ostatnimi kęsami kebaba. Chyba nie tobie jednaj było smutno, że "to już koniec".
- Ej, a jakby to połączyć? Zróbmy takie szalone combo - dziwne gijinki w strojach kosmitów i z maczugami jaskiniowców. Nikt się czegoś takiego nie spodziewa!- błysnął pomysłem.
No, no. Ktoś tu się zaczyna pomału rozkręcać. Tymczasem wszystko co przyjemne oraz smakowite, niestety kiedyś się kończy. Czy tego chcieliście czy nie, zjedliście swoje kebaby i musieliście opuścić budkę z kebabami. Jakby nie patrzeć, na następnego żadne z was już nie miało miejsca. Odprowadzałaś budkę tęsknym spojrzeniem. Czy jeszcze tu wrócicie?
Tymczasem mogliście uskutecznić wasz szalony pomysł. Ale na początek potrzebowaliście przebrania i... jak na to, szło wam dość topornie. Gdzie nie zaszliście to albo ciuchy kijowej jakości albo w jakichś rozmiarach całkiem nie na was.
- Obleźliśmy chyba wszystko w tym mieście, już nóg nie czuję!- jęknął Rian, gdy tak sunęliście chodnikiem.
Naraz zatrzymał cię i wskazał ręką na szyld sklepiku ukrytego w jakimś zaułku, który prawie byście przeoczyli.
- "Ciuszki na każdą okazję u Madame Fru-Fru"- przeczytał czarnowłosy.
- Dobra, albo trafiliśmy i coś znajdziemy, albo to jakiś sex-shop. Wchodzimy czy dajemy sobie spokój?
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Jeziorko | Rezerwat | Stragan

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 173
Wysłany: 2018-12-06, 12:19   

Jak człowiekowi coś potrzebne, to zawsze tego nie może znaleźć! Mam nadzieję, że w tym sklepie znajdziemy to, co chcemy. Naprawdę nie mam już siły biegać po tym mieście. Najchętniej, to bym padła na łóżko i nie wstawała z niego do jutra. W końcu jutro... wielki dzień!
- Najwyżej zmienimy plany. - uśmiechnęłam się do Riana, otwierając drzwi do krainy Madame Fru-Fru. - Dzień dobry. - powiedziałam, wchodząc do środka.
Madame Fru-Fru brzmi jak jakieś imię czarownicy. Nie wiem czemu, ale najbardziej jestem ciekawa wyglądu tejże Madame. Wyobrażam sobie ją, że jest ubrana w jakiś zwisający szal, chustę na głowie i ma szklane oko! Tak! Szklane oko dałoby jej +10 do prestiżu. Jak nie będzie miała szklanego oka, to wychodzę!
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Chatango: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 400
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-12-07, 23:47   

Nie mając nic do stracenia, weszliście do środka. Sklepik okazał się... osobliwy. Był raczej z tych mniejszych, ale z bogatym asortymentem typu "na winie" - co się nawinie to do sklepu. No, tylko tu bardziej w kontekście czegoś do zarzucenia na grzbiet. Co jak co, ale towar wręcz się wylewał z wieszaków. Ogólnie w środku, gdyby nie i tak przytłumione oświetlenie, sączące się ze stylowych lamp z bordowymi kloszami, byłoby zwyczajnie ciemno. Na podłodzie przywitał cię czerwony dywan. Meble oraz drewniana boazeria na ścianach były z dość ciemnego drewna, ryzykowałabyś nawet strzał w jakiś heban. Wasze wejście obwieścił dźwięk małego srebrnego dzwoneczka wiszacego przy drzwiach.
- Już podążam!- usłyszeliście kobiecy głos.
Zaraz też pojawiłą się i Madame Fru-Fru w swej własnej, osobliwej osobie. Kobieta była dość wiekowa, no, może nie taka "stuletnia", ale spokojnie lawirowała około sześdziesiątki. Chuda jak kij od szczotki i blada jak sama śmierć- wyglądała jakby wstała z grobu. Długa suknia z czarnej koronki tylko potęgowała to wrażenie. Na głowie miała fikuśny czarny kapelusik z czerwonym piórkiem. W dłoniach ukrytych w długich czarnych rękawiczkach trzymała wachlarzyk z piór- również czerwony. Kobieta zdecydowanie musiała osiwieć dawno temu, bo czerń jej włosów była tak nienaturalnie nienaturalna, że w ciemno założyłaś, że musiała się farbować. Do tego tona "szpachli" na twarzy, która miała chyba zniwelować to co popsuł czas- niestety, wyszło raczej gorzej. Niestety, niewiasta nie miała szklanego oka. Lepiej- kiedy uśmiechnęła się znad wachlarza zauważyłaś calutki garnitur... szklanych zębów. A może to nie było szkło? Cholera jedna wie w sumie...
- Madame Fru-Fru wita w swoich skromnych progach. W czym mogę służyć, gołąbeczki?- zapytała, posyłając Rianowi coś na kształt zalotnego spojrzenia.
Biedulek, nie wiedział gdzie ma oczy podziać. Tymczasem choć miejsce i właścicielka były dziwne, o tyle asortyment był dość obiecujący.
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Jeziorko | Rezerwat | Stragan

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 173
Wysłany: Wczoraj 19:12   

Tak, to jest to! Tak wyobrażałam sobie Madame Fru Fru. Chociaż ze szklanym okiem byłoby jej bardziej do twarzy niż ze szklanymi zębami. Niestety muszę się nimi zadowolić. Myślę, że dam jakoś radę... patrząc na ilość rzeczy w tym sklepie! Na pewno zrobię tutaj większe zakupy, nie opłaca się kupować jedynie stroju gijinki i paru maczug.
- Witaj. Jestem May, a to Rian. - uśmiechnęłam się, witając się z Madame Fru Fru. - Szukamy czegoś, co pomogłoby nam stworzyć połączenie gijinki pokemona ze strojem kosmitów. Do tego przydałby nam się dwie maczugi. - powiedziałam, rozglądając się po sklepie. - Ja szukałabym jeszcze jakieś gustownej peleryna, opaski na oczy i rogu jednorożca na głowę. Czy znajdziemy takie coś u Madame? - dodałam, czekając na odpowiedzieć
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's WorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.