Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2019-08-26, 09:34
04.08.2019 - 25.08.2019
Autor Wiadomość
Tibia 

Wysłany: 2019-08-14, 09:53   

Połamałam czekoladową tabliczkę na mniejsze kawałki i otworzyłam opakowanie, jednak zamiast podać ją łakomemu Gastly'emu w całości, postanowiłam spróbować się z nim trochę pobawić w ramach przełamania lodów, przy okazji testując jego refleks - rzecz bardzo przydatną w występach na scenie pokazowej.
- Nie można zjeść ot tak całej tabliczki jednym kęsem, od tego może cię rozboleć... emmm, to coś odpowiedzialne u ciebie za trawienie. - Patrząc na lewitującą gazową kulę, w połowie zdania zorientowałam się, jak idiotyczne było to, co właśnie chciałam powiedzieć. Szybko zaczęłam mówić dalej, żeby odwrócić uwagę od mojej gafy. - No, w każdym razie, co powiesz na małą zabawę? Ja bym rzucała kostkami czekolady w różne strony, a twoim zadaniem będzie je wszystkie wyłapać, nim spadną na ziemię. Powinieneś mieć bardzo szybki i chwytny język, więc nie powinno być to dla ciebie dużym wyzwaniem.
W tym momencie wyrzuciłam wysoko w powietrze w różne strony trzy pierwsze kostki czekolady i wstrzymałam się z następną porcją, obserwując uważnie reakcję ducha. Chociaż z reguły ten gatunek uwielbiał irracjonalne zabawy, ten osobnik mógł być inny, a wolałam go nie rozdrażnić.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-08-14, 15:00   

Atari Faktycznie, wychylił się ku tobie jakiś "ziemniaczek"- Trapinch, samiec na 9lvl

Tori A czy ty wiesz, dokąd teraz tupta jeż? Togedemaru, samiec na 6,5lvl

Nani "Zielone jabłuszko, przedziabane na krzyż, czemu ty gadzino krzywo na mnie paczysz?" ;P A tak na poważnie przytuptały dwa stworki, z czego jeden słusznych gabarytów:
- Carnivine, samiec na 8lvl
- Onix, samiec na 7lvl

Tibia Co tam język- duszek skakał po kolejne kawałki niczym wygłodniały pieseł do kiełbasy! Zabawa w łapanie czekolady musiała podpasować duszkowi, bo wyraźnie zmartwił się kiedy tabliczka już się skończyła. Ale co się nawcinał to jego ;P

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Nani 
jakiś Stwór

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-14, 16:55   

Kładę kolejne zielone jabłko.

Atari 

Wysłany: 2019-08-14, 19:58   

a chłopak bardzo szybko wycofał się tyłemm, wywracając się po trasie na cztery litery. NIe chciał paść ofiara szczek tego stworka. Mało zgrabnie wycofał się szukając dalej. Szukamy dalej

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-08-14, 22:41   

Gwen
Sporo tych stosików powstało, ale niestety przywołały tylko jednego Pokemona, mianowicie różowego Weedla (samiec, 5 lvl), który akurat pełzał w pobliżu.

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-14, 23:25   

Nani Tym razem tylko jeden stworek się skusił- samiczka Sunkern na 11lvl

Atari Tymczasem wonsz. Ekans, samiec na 8lvl

Gwen Nie przeszkadzam robalkowi i idę dalej, tym razem dla odmiany wyłażę z lasu i idę na jakąś łączkę. Potem sięgam po jagody Nomel i wykładam 35 sztuk, ułożonych w kilka stosików.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Atari 

Wysłany: 2019-08-14, 23:51   

wonsza tez sie booooje! To gryzie i tamto gryzie? strasznie sie dzieje!
Atari poszedł wiec dalej mając nadzieje na cos mniej ...uzębionego

Nani 
jakiś Stwór

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-15, 02:13   

Okej zostały mi dwa jabłka, także używam kolejnego. Uwzięłam się na trawiaste pokemony, jednak nie potrzebuję bezużytecznego kwiatka. Skoro mamr kiedyś skopać tyłek bratu i mamie, to muszę brnąć dalej przez safarii. W końcu coś się znajdzie :meow:
#lifeisbrutal

Tibia 

Wysłany: 2019-08-15, 07:39   

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy, a żywot otwartej czekolady zawsze jest wyjątkowo krótki. No cóż, life is brutal, jak to mówią...
- Niestety to była moja ostatnia czekolada, nie mam więcej przy sobie - powiedziałam przepraszająco, widząc zmartwione spojrzenie ducha. - Chętnie dałabym ci jeszcze kilka tabliczek, ale tutaj nie mam jak jej zdobyć. Obawiam się, że nie ma żadnego sposobu. Chooociaż... W rzeczywistości jest coś, co możesz zrobić, co zapewni ci możliwość - ba, regularną możliwość! - karmienia się tym i innymi przysmakami. Ale to by była niełatwa decyzja z twojej strony, wymagająca zostawienia za sobą całego dotychczasowego życia. Z doświadczenia wiem, że to niełatwe, ale w ostatecznym rozrachunku się opłaca. Taka sytuacja wymaga odwagi. Byłbyś gotów podjąć ryzyko i mi zaufać?

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-15, 11:18   

Atari Kiedy kąsiciele są subcio T-T A tymczasem... Shroomish, samiec na 10lvl

Nani Nie poddaj się! A tymczasem:
- Shroomish, samiec na 12lvl
- Cherubi, samica na 6lvl
- Ferroseed, samiec na 9lvl

Tibia Duszek rzucił ci podejrzliwe spojrzenie. Chyba wietrzył w tym jakiś podstęp czy inny haczyk.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Atari 

Wysłany: 2019-08-15, 13:58   

ale chłopak się ich jeszcze booooi.
Atari widząc spacerującego pokemona uśmiechnął się. Nie zbliżał się jednak nie chcąc zakłócać mu dnia. Udał się szukać POkemona ziemnego Badając przy okazji ekwipunek. Znalazł parę jagód które miał ochotę wypróbować. Może skusi się ten cwaniaczek?
Lum 9

Nani 
jakiś Stwór

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-15, 14:51   

No to kładę jeszcze jendo zielone jabłko.

Tibia 

Wysłany: 2019-08-15, 14:57   

Najwyraźniej zamiłowanie Gastly'ego do słodyczy nie było na tyle duże, aby skłonić go do porzucenia nieufności. To w zasadzie dobrze o nim świadczyło, przynajmniej duch był rozsądny. Stwierdziłam, że najlepszym sposobem na rozwianie jego podejrzliwości będzie zagranie z nim w otwarte karty. Jeżeli mimo to zdecyduje się odlecieć... cóż, ma do tego prawo.
- Rozumiem twoje wątpliwości, więc przedstawię ci teraz pokrótce, o co dokładnie chodzi. Na początek możemy potraktować tę całą sytuację jako umowę z korzyściami dla obu stron. Ja ze swojej mogę ci zaoferować dobrą opiekę - w co wlicza się oczywiście również smaczne jedzenie - sympatyczne towarzystwo innych duchów oraz możliwość zobaczenia na własne oczy różnych ciekawych miejsc, o jakich ci się nawet nie śniło. I pewnie zastanawia cię, co chcę w zamian? Cóż, jako aspirująca koordynatorka Pokemon, chciałabym móc występować z tobą w pokazach, gdzie mogłabym ukazać twoją unikatowość, grozę i piękno. Oczywiście z tym wiąże się masa pracy zarówno z twojej, jak i mojej strony, aby efektownie prezentować różne ruchy i ich kombinacje, ale nagrodą za to dla ciebie jest zachwyt tłumów. No i oczywiście także radość z doskonalenia swoich zdolności. To jest jedna rzecz, którą od ciebie chcę. - Po tym potoku słów na chwilę przystanęłam, aby zaczerpnąć oddech, po czym posłałam Gastly'emu delikatny uśmiech. - A druga, cóż - chciałabym po prostu móc lepiej cię poznać i może z czasem zdobyć twoją przyjaźń.

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-08-15, 22:21   

Gwen
A więc jednak postanowiłaś opuścić las. Sprawdźmy, co spotkasz na łączce:
- Combee, samiec, 14 lvl
- Foongus, samica, 4 lvl

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-16, 12:39   

Atari Jagódki to nie taki zły pomysł. Przywabiły one:
- Nidoran, samiec na 7lvl
- Cubone, samiczka na 8lvl
- Skitty, samiczka na 10lvl

Nani Tym razem przytuptało stworków 3:
- Caterpie, samczyk na 5lvl
- Petilil, samiczka na 9,5lvl
- Foongus, samczyk na 8lvl

Tibia Wszystko szło całkiem nieźle, dopóki stworek nie usłyszał o pokazach. Skrzywił się przy tym z niesmakiem i chyba nie bardzo wiedział co teraz zrobić. Z jednej strony pasowała mu zaproponowana umowa, ale z drugiej, kwestia przebieranek mierziła jego ego.

Gwen Mijam towarzystwo i tuptam dalej poprzez te trawiaste zakątki, na które wylazłam. Może nawet trafię na jakiś strumyk czy coś, by nie było tak całkiem monotonnie. Potem wykładam jagody Magost w ilości 20 sztuk.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi