Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2019-08-26, 09:34
04.08.2019 - 25.08.2019
Autor Wiadomość
Nani 
jakiś Stwór

Limit dodatkowych KP: 2+1
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-08, 15:19   

O mój borze zielony, nie, nie nie nie. Żadnych wróżek. Idę dalej przez wysokie trawy.

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Wysłany: 2019-08-08, 15:47   

Ciągle nie to ... zostawiam Pokemony w spokoju i ruszam dalej, wyciągając 2 Corn Berry.

Atari 

Wysłany: 2019-08-09, 13:06   

Atari aż się podniecił widząc lecącego pokemona, jednak zaraz dotarło do niego że nie jest to stworek dla niego ( normalnie bym skakał pod sufit, ale dla tej postaci niestety nie pasuje mi on).
Postanowił więdz udać się w bardziej skaliste rejony i użyć jednej z rzeczy które akurat posiadał. Wyjął...HUMUS i zastawił w postaci wabika. Sam zaś schował się na jakimś drzewie albo za krzakiem.

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-08-09, 14:17   

Gwen
Wygląda na to, że małpy lubią jagody kolekcjonerskie, bowiem na miejsce przybyły:
- Oranguru, samiec, 3 lvl
- Passimian, samica, 9 lvl

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-08-09, 20:48   

Kamil Glucio był średnio przekonany, ale o dziwo nie uszedł w siną dal. Czyżby druga szansa od losu?

Foks Klacz prychnęła i tupnęła przy tym, zupełnie jakby mówiła "Z pyska żeś mnie to wyjął!". Widocznie niezbyt podobało jej się to, że okresowo była zaczepiana przez trenerów płci obojga i nie mogła sobie nawet w spokoju poskubać trawy. Obserwowała cię może z minimalnie większą łaskawością, ale i tak czujnie, jakby czekając na okazję by zrobić użytek z kopytka.

Nani Już wiem, czym cię straszyć xD Tymczasem w trawie buszowała... chmurka? A nie, to tylko Swablu, samiczka na 7lvl

SayuriSagi Tym razem do jagódek zleciały się:
- Flabebe z niebieskim kwiatkiem, samiczka na 8lvl
- Caterpie, samiec na 9lvl

Atari Słony humus przywabił tlyko dwa stworki, ale dobre i to:
- Sandshrew, samiec na 11lvl
- Baltoy, bezpłciowiec na 6,5lvl

Gwen O, tym razem pojawiły się małpiszony i to z gatunków, co to ich nawet nie miałam w swej gromadce. Szok i niedowierzanie. Ale nie zamierzałam ich niepokoić. Teraz, kiedy wyzbyłam się wszelkich pojedynczych "popierdółek", postanowiłam korzystać z jagód kapkę bardziej na bogato. Na pierwszy ogień poszedł zapasik 10 jagód Bluk. Potem zacznie się jazda i dokarmianie dzikiej przyrody.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Nani 
jakiś Stwór

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-09, 20:52   

Oj a to ciekawe, że tutaj spotkałam Swablu. Nie spodziewałam się ale pomimo tego, idę dalej przez wysokie trawy. W pewnej chwili zatrzymuje się i kładę gdzieś pomiędzy trawami zielone jabłko jako wabik. Żeby efekt był lepszy, lekko je nacinam aby zapach jego soków lepiej się rozszedl po okolicy.

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993

Wysłany: 2019-08-09, 21:01   

Eh glutek ewidentnie nie był mną zainteresowany. -Cóż... Jak to mówią przez żołądek do serca, co ty na to? Przecież podróżując ze mną będziesz miał masę przysmaków, którymi będziesz mógł się delektować kiedy tylko zechcesz, w dziczy nie dostaniesz takich rarytasów. Poza tym będziesz mógł wylegiwać się i spać całe dnie bezpiecznie, bez świadomości, że zaraz coś może Cię zjeść. Naprawdę nie przyciąga Cię wizja tego wspaniałego leniuchowania się, a przy tym przeżywania masy przygód. Na pewno coś z tego bardzo Ci się podoba. - powiedziałem stworkowi, nadal nie zabierając ręki z wyciągniętym ballem.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Foks 
foxtrot

Discord: GrumpyFoks
Wysłany: 2019-08-09, 21:24   

- Tak też myślałem - mruknął Suzume z lekkim uśmiechem. Chłopak w duchu cieszył się faktem, iż Ponyta nie uciekła, a wręcz nawiązała z nim jakiś kontakt. Wciąż nie była może zbyt przyjaźnie nastawiona, ale też nie atakowała co było dobrym omenem. Stojąc tak w odległości RJ powoli i bez gwałtownych ruchów sięgnął do plecaka zapewniając gestami, że kucowi nic nie grozi. Chłopak wyciągnął jabłko. Konie lubia jablka i kostki cukru, jednak obecnie Suzume miał tylko to pierwsze do dyspozycji. - Może mała odmiana od tej trawy? - rzucił blekitnooki pokazując owoc pokemonowi by następnie położyć ja na ziemi i odsunąć się parę kroków by dać Ponycie przestrzeń. - Reasumując. Nie chciałabyś się stąd wyrwać? Bez obawy że zza każdego krzaka wyskoczy napalony trener?

A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad
A niebios Pan nieskończony patrzy w MOJĄ stronę

C H O Ć...N A...G Ł O W I E...C A Ł Y...Ś W I A T..

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-08-09, 23:49   

Gwen
Ominąwszy małpiszonki, usypałaś kilka kolejnych jagód, które przyciągnęły do ciebie:
- Spearow, samiec, 3 lvl
- Azurill, samica, 14 lvl
- Pachirisu, samiec, 12 lvl

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Atari 

Wysłany: 2019-08-10, 13:22   

Atari z zainteresowaniem przyglądał się małemu szkodnikowi pokemon. Sandshrew zdawał się ciekawym wyborem, jednak chłopak liczył na spotkanie kogoś innego. Także z tego regionu. Jednak Baltoy... Chłopak cały czas żył w błędnym przeświadczeniu że to pokemon typu kamiennego. Cóż, czasami zdarzają się takie pomyłki.
Cóż, trzeba więc podróżować dalej i postarać sie jeszcze raz. Cierpliwość proszę państwa!
Poruszając sie powoli aby nie spłoszyć tej dwójki i nie przeszkadzać im w jedzeniu poszedł w inne, podobne do tego miejsce. Liczne kamienie, ubita ziemia, jakiś pagórek. Idealne miejsce dla pokemonów ziemnych, czy też kamiennych
Jako że posiadał jeszcze jedną porcję Humusu, to ponownie wykorzystał go jako wabik na pokemony.

Tibia 

Wysłany: 2019-08-10, 18:42   

Po uiszczeniu opłaty weszłam do strefy Safari i rozejrzałam się uważnie po tej nowej dla mnie okolicy, aby zadecydować, gdzie najlepiej udać się na poszukiwania nowego towarzysza. Najbardziej pragnęłam schwytać jakiegoś ciekawego ducha i aby zwiększyć swoje szanse w tym kierunku, musiałam wybrać odpowiednie środowisko. Na pewno musi to być odpowiednio mroczne i niegościnne miejsce, duchy kochają takie klimaty. W końcu zdecydowałam, że wejdę głęboko w leśną gęstwinę, cały czas trzymając się w pobliżu rzeki - jeśli takową znajdę - aby się nie pogubić. Następnie wystawię jako wabik tabliczkę ciemnej czekolady i przycupnę za krzakiem, aby poczekać na Pokemony.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-08-10, 19:46   

Nani Jabłuszko to nie taka zła rozkmina, przywabiło ono:
- Bellsprout z Valencii, samiec na 7lvl
- Hoppip, samica na 11lvl

Kamil Glutek był przekonany średnio na jeża, więc ostatecznie musiałeś go tą kulką pacnąć. Gibał się długo. Odnosiło się wrażenie, że dłużej niż powinien, ale o dziwo tak pospolita kula wystarczyła do złapania glutka. Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na kolejne otwarcie Safari :)

Foks Klacz podeszła "na sztywnych nogach", nerwowo strzygąc uszami. Ale poczęstowała się jabłkiem. Tymczasem kiedy poruszyłeś kwestię napalonych trenerów, klacz zarżała i wymownie strząsnęła łbem w twoją stronę. Och, chyba daje ci do zrozumienia, że w jej mniemaniu jesteś jednym z takich osobników.

Atari Czując humus, zbiegły isę nastepujące stworki:
- Shiny Roggenrola, samiec na 5,5lvl
- Mudbray, samiec na 9lvl

Tibia Trochę zajęło ci znalezienie odpowiednio mrocznego miejsca, ale to oraz użycie wabika opłaciło się. widzisz:
- Poochyena, samiec na 9lvl
- Gastly, samiec na 10,5lvl
- Purrloin, samica na 5lvl

Gwen Nie przeszkadzałam tej pociesznej trójce i chyłkiem ruszyłam dalej. Jeszcze kilka dni i podkarmię cała masę stworków z Safari. Ale za to o ile lżejszą będę mieć swoją torbę podróżną! Tymczasem postanowiłam wejść głębiej w krzaki i wyłożyć nieco jagód Watmel- cztery stosiki po osiem jagód w każdym, czyli całe 32 sztuki.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-08-10, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  

Foks 
foxtrot

Discord: GrumpyFoks
Wysłany: 2019-08-10, 20:52   

Suzume nie miał specjalnych trudności w odczytaniu intencji pokemona. Usiadł spokojnie na trawie czekając na jakiś ruch ze strony Ponyty. Ta zjadła podrzucone jej jabłko i skomentowała, po swojemu, wcześniejsze słowa chłopaka.
- Ja? - powiedział RJ po czym zaśmiał się pod nosem by zaraz ponownie spojrzeć na ognistego kuca - no co ty, ja nie mam zamiaru cie do niczego zmuszać - dodał zaraz z lekkim wzruszeniem ramion - co by mi to dało, nie rzucam w ciebie ballem bez ostrzeżenie, nie? Ja ci co najwyżej mogę złożyć propozycje, ale sama zadecydujesz co z nią zrobić, koleżanko - ciągnął Suzume nie wstając z ziemi. - Chętnie bym widział takiego waleczne pokemona w swojej drużynie, ale nic na siłę. Ale fakt, też jestem trenerem, jednak ja daje ci wolne kopyto, że tak powiem - powiedział błękitnooki i znów się zaśmiał. Nie miał zamiaru na siłę łapać Ponyty, zwłaszcza, że ta zdecydowanie miała coś przeciwko takiemu zachowaniu i ic potencjalna współpraca, gdyby Suzume wyrwał ją z zaskoczenia z naturalnego środowiska, byłaby bardzo, ale to bardzo ciężka.
- Może iść ze mną, w nieznane, w świat pełen przygód, tych bezpiecznych jak i tych niekoniecznie - a znając Suzume głównie tych drugich - ciężko trenować ze mną by stać się lepszą, zdobywać doświadczenie w licznych potyczkach zarówno z innymi trenerami jak i z siłami natury! - chyba kogoś poniósł monolog, ale wszytko, co mówiło chłopak było prawdą. Często przedzierał się przez najróżniejsze klimaty, stawał w szranki z rożnymi ludźmi i codziennie dziarsko kroczył w nieznane, ku jutrze - co ty na to? Jesteś gotowa na przygodę? Dołącz do mojej ekipy, Ponyta - dokończył, zdaje się, Suzume i wyciągnął Pokeball by położyć go na ziemi, na wyciągnięcie reki od siebie. -Możesz też zostać tutaj, a ja odejdę i dam ci spokój. Więcej mnie nie zobaczysz - dodał jeszcze spoglądając błękitnym oczami na ognistego pokemona.

A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad
A niebios Pan nieskończony patrzy w MOJĄ stronę

C H O Ć...N A...G Ł O W I E...C A Ł Y...Ś W I A T..

Atari 

Wysłany: 2019-08-10, 21:28   

Chłopak z ukrycia przyglądał się dwóm pokemoną. Jakie było jego zdziwienie kiedy zobaczył ziemnego osiołka oraz....kamienne ...coś. Z oczyma jak monety zrobił zwrot i...noo wiecie.
Nie był specjalnie zainteresowany tymi pokemonami, a juz na pewno nie tym kamiennym, mimo że wydawał się mieć takie fajne, niecodzienne kolorki. Widać jego przynęta średnio się sprawdziła. Na chwilę obecną nie wiedział co może jeszcze wykorzystać. Musiał przejrzeć swój ekwipunek, ale można to zrobić w trakcie poszukiwań. Może trafi mu się w ten czas gatunek jakiego poszukuje? Ruszajmy więc szukać dalej w tym terenie.

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Wysłany: 2019-08-10, 22:12   

- Jedzcie sobie spokojnie, w razie czego mogę wam dać więcej jagód, mam ich naprawdę sporo. - zwracam się w stronę Pokemonów, a następnie przyglądam się trochę bliżej Flabebe, która wygląda naprawdę uroczo. Może warto z nią porozmawiać? - Powiedz, czy w okolicy dzieją się jakieś ciekawe rzeczy?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi