Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2019-08-26, 09:34
04.08.2019 - 25.08.2019
Autor Wiadomość
Foks 
foxtrot

Discord: GrumpyFoks
Wysłany: 2019-08-06, 20:52   

Parę kroków wystarczyło, by na drodze naszego Wróbelka pojawił się kolejny pokemon. tym razem był to psowaty stworek typu mrocznego - poochyena. Chłopak przyjrzał mu się przez chwilę by następnie nie zakłócając jego spokoju i nie przeszkadzając w tym, co tam akurat piesowaty robił, przejść obok i szukać dalej. Rozważał pozostawienie jakieś pok-karmy, ale... nie, jeszcze nie teraz! I czasu i otwartej przestrzeni było pełno, toteż chłopak szedł dalej.

A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad
A niebios Pan nieskończony patrzy w MOJĄ stronę

C H O Ć...N A...G Ł O W I E...C A Ł Y...Ś W I A T..

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Limit dodatkowych KP: 2+1
Wysłany: 2019-08-06, 21:15   

Idę dalej, wyciągając teraz 4 Bluk Berry.

Nani 
jakiś Stwór

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-06, 21:34   

Hmm no to też nie, jakoś nie lubię kotów. Spojrzałam na okolice i spróbowałam znaleźć wyższą trawę, jednak musiała być w słońcu. Z maddary stworzyłam sobie jakiś kij aby móc tą trawę rozgarniać. Starałam się w tej trawie wyczuć charakterystyczny, słodki zapach jaki wydzielał Fomantis. No i też go wypatrzeć, kiedy śpi w słońcu powinien mieć rozłożone swoje listki na głowie.

Kamil 
Toja

Discord: Kamil #7993

Wysłany: 2019-08-06, 21:44   

nawet przy nim nie zwalniam kroku.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-08-06, 21:45   

Gwen
Ominąwszy zapracowaną mrówkę, kawałek dalej rozłożyłaś jeszcze inne jagody (ile Ty ich masz, zią xd), które zwabiły parkę trawiastych Pokemonów:
- shiny Ralts, samiec, 14 lvl
- Turtwig, samiec, 11 lvl

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Atari 

Wysłany: 2019-08-06, 22:35   

Atari wszedł spokojnie do safari. Miał zamiar wyszukać obie jakiegoś ciekawego pokemona. Czego szukał? w sumie to sam dobrze nie wiedział. Po prostu był ciekaw co też tutaj znajdzie. A może zastawi jakąś przynętę. Kto wie

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-08-07, 22:42   

Foks Słusznie, czasu jak lodu ;P Enyłej- nieopodal pasie się samica Ponyty na 10lvl

SayuriSagi Jagódki przywabiają:
- Rhyhorna, samca na 9lvl
- Hoothoota, samicę na 12lvl
- Alola Sandshrew, samca na 14lvl

Nani Na razie skutecznie wypłoszyłaś, ale Bounsweet- samiczkę na 11,5lvl

Kamil Słuchaj panie- Różowy Nidoran, samiec na 12lvl

Atari A na początek spotykasz samca Pikipeka na 10lvl

Gwen No właśnie "do zesrania" i pomyślałam, że coś z tym zrobię- bo jak nie tu, to gdzie? xD Tymczasem skierowałam się dalej w las, tym razem wystawiając trzy różne jagódki- po jednej Jaboca, Yache i Wacan, coby szybciej przejść do tych liczniejszych "zbywających jagód" i wypchnąć te pojedyncze zapchajdziury. W końcu jagody to jagody. Ciekawe co do nich przytupta?

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Atari 

Wysłany: 2019-08-07, 22:47   

nieeee, Atari uznał że ten pokemon nie jest dla niego i idzie dalej zastawiajac sie coraz poważniej czy nie zostawić małej przynęty...tylko jakiej?

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-08-07, 23:06   

Gwen
A więc tym razem postawiłaś na mix jagód. Dobrze, dobrze. Ich zapachy pomieszały się ze sobą, tworząc naprawdę cudowny aromat. Aż dziw, że nie stworzyli jeszcze perfum na bazie takiej mieszanki. Ale wracając do Pokemonów, znów przydreptały dwa:
- Bounsweet, samica, 14 lvl
- Bunnelby, samica, 9 lvl

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-08-07, 23:28   

Ruszam w dalszą drogę

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

Nani 
jakiś Stwór

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-08, 00:22   

Nie ma to jak wisienka która zmienia się w pokemona pr... No mniejsza. Dalej przedzieram się przez trawę.

Foks 
foxtrot

Wysłany: 2019-08-08, 01:01   

Skoro ustaliliśmy, że czasu było naprawdę dużo, to możemy dojść do wspólnych wniosków iż Suzume nieśpiesznie szwendał się po terenie Safari mijając co rusz jakieś pokemony. Żaden jednak nie przykuł jego uwagi na dłużej, no może poza Magikarpem, którego to chłopak jednak odpuścił, szukając innego stworka, przeciwnego typu. Wędrując tak i rozglądając się dookoła, błękitnooki dostrzegł kolejnego stworka o charakterystycznej, ognistej grzywie i ogonie.
Jest!
Tak, jest! Jest i Ponyta, której to szukał Suzume!
Chłopak niemalże podskoczył z radości, jednakże opamiętał się w ostatniej chwili - nie chciał przecież kuca spłoszyć. Okej, będzie dobrze - rzucił w myślach wypuszczając powietrze z lekkim świstem. Pokemony tutaj są raczej przyzwyczajone do obecności człowieka, więc Ponyta nie powinna tak od razu uciec (miejmy nadzieję). Błękitnooki mógłby od razu rzucić w pokemona pokeballem, ale zdawał sobie świetnie sprawę, że ten gatunek wręcz wymaga zbudowania zaufania - nie chciał więc jej prostacko i na chama wyrywać z naturalnego dla niej środowiska i to jeszcze w środku posiłku! Trzeba to jakoś rozegrać, może spróbować nawiązać jakiś kontakt? nić porozumienia? Spróbujmy!
- Cześć piękna - rzucił chłopak z uśmiechem badając reakcję pokemona, będąc równocześnie zachwycony napotkanym stworkiem. Chciał sprawdzić czy w ogóle zwróci na niego uwagę czy oleje młodego trenera kompletnie. Suzume wciąż utrzymywał pewien dystans, by Ponyta nie czuła się nazbyt osaczona.
Zaczynajmy!

A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-08-08, 11:11   

Atari Jagody, karma, żarcie... Coś się znajdzie ;P A tymczasem widzisz lecącego nieopodal Noibata, samca na 10lvl

Kamil Synu- hit sezonu!- w pobliżu pełza sobie Ditto na 10lvl

Nani Oj tam, oj tam ;P A co powiesz na jajeczko? Togepi, samiczka na 9lvl

Foks Ponyta przerwałą skubanie trawy, ale sądząc po tym jak nerwowo parkała i strzygła uszami, raczej nie był to spokojny kucyk. Właściwie to był ten rodzaj kucyka, co to mógł sprzedać solidnego kopa za niewinność. Ale na razie jeszcze nie atakowała.

Gwen Ominęłam towarzystwo i poszłam dalej. No, teraz będzie można rzucać konkretniejszymi ilościami jagód. Na pierwszy ogień poszły jagody kolekcjonerskie w ilości "z grubsza pojedyncze". Położyłam więc na ziemi po jednej jagodzie Nanab i Cornn oraz dwie Pinap i czekałam co wydarzy się potem.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

Kamil 
Toja

Wysłany: 2019-08-08, 11:20   

Bingo! Właśnie na taki rzadki gatunek czekałem. Bezpiecznym krokiem zbliżyłem się do glutka, tak aby go nie przestraszyć. Po czym odezwałem się. -Witaj Ditto, przyszedłem na te safari, aby znaleźć jakiegoś rzadkiego i ciekawego pokemona do swojego zespołu. Po długich poszukiwaniach w końcu trafiłem na Ciebie i przyznam, że chyba lepiej trafić nie mogłem. Czy zechciałbyś może przyłączyć się do mnie i wyruszyć wraz ze mną w podróż po tym wielkim i niewdzięcznym świecie? Siedzenie non stop w jednym rezerwacie musi być nudne, a w końcu jesteś tu po to, aby ktoś w końcu zabrał Cię stąd ze sobą. Co ty na to? - Powiedziałem po czym wyciągnąłem przed siebie safarii ball i trzymając go na dłoni czekałem na decyzję pokemona.

✖✖✖

Tea Kayumanggi
✖✖✖
✖✖✖

Foks 
foxtrot

Wysłany: 2019-08-08, 12:30   

No, do grona My Little Pony, to ta ognista kobyłka zdecydowanie nie należała. Suzume nie zbliżając się o krok czekał na jakąś reakcje ze strony pokemona i szybko takowa dostał. Ponyta podniosła łeb i momentalnie kładąc uszy po sobie wypuściła z chrap gwałtownie powietrze. Jeszcze nie było tragedii, jeszcze nie biła w ziemie kopytem,nie rżała ostrzegawczo i nie stawała dęba. Było to wciąż do ugrania, tak więc RJ nie tracił nadziei, że jakoś sobie z tym poradzi.
- Wohoho! Waleczna z ciebie klacz - powiedział na jej reakcje nie zrażony przestroga płynąca z zachowania pokemona. Ciekawe czy z natury jest taka agresywna, czy może ktoś ja dziś po prostu wkurzył i ma dość? No nie dowiemy się tego zbyt szybko. Chłopak podniósł obie dłonie do góry w geście kapitulacji pokazując tym samym, że nic w nich nie ma - nie chciał przypadkiem dostać kopa za nic, okej? Tak więc nadal nie zbliżył się nawet pół centymetra, aczkolwiek postanowił dalej poprowadzić monolog skierowany do Ponyty, póki miał jej pełną (wkurzoną) uwagę. - Nie masz dość tego całego rezerwatu? I tych randomowych trenerów, którzy wyskakują ci zza krzaka jak dzikie Houndoury i bez ostrzeżenia próbują cię złapać? To musi być denerwujące, a na pewno wielu próbowało siłą dostać takiego pokemona jak ty - dobrze, że on nie spróbował, serio! Ponyta na pewno wyskoczyłaby z kuli i jeszcze sprzedała mu kopniaka. No nic, zobaczymy czy kucyk zainteresuje się chociaż trochę słowami chłopaka i pozwoli mu mówić dalej czy tez strzeli mu kopa i pokłusuje sobie w sina dal.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi