Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2019-08-26, 09:34
04.08.2019 - 25.08.2019
Autor Wiadomość
Nani 
jakiś Stwór

Limit dodatkowych KP: 2+1
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-20, 12:14   

- To ty myśl dalej, jak się rozmyślisz to możesz ode mnie odejść. Ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, czy było warto a dla mnie to nie probkem puścić złapanego pokemona wolno
Powiedziałam i rzuciłam w niego Pokeballem.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-08-20, 14:17   

Atari Pokemon w milczeniu omiótł cię wzrokiem. W końcu pokiwał głową. Najwyraźniej nie obawiał się ciebie i twoich zamiarów... na razie.

Nani Stworek był tak zatopiony w myślach, że fakt wciągania do balla odnotował kiedy było już za późno na próby uników lub ucieczki w krzaki. Szczęśliwie pospolita kula wystarczyła do pochwycenia pospolitego kamyczka o niepospolitym kolorze. Pamiętaj o odjęciu Pokeballa z KP! Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na następne otwarcie Safari :)

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Wysłany: 2019-08-20, 17:00   

Ja

- Znam jeszcze kilka innych piosenek, które mogą ci się spodobać, posłuchaj. - teraz troszeczkę głośniej zaczynam śpiewać coś innego. - I co o niej myślisz? Podczas podróży można czasem spotkać ludzi, którzy grają lub śpiewają tak po prostu na ulicy, dzięki czemu można poznać coraz to nowsze melodie.

Gwen

Po przejściu ładnego kawałka drogi wzdłuż strumyka, który stopniowo stawał się coraz większy, dotarłaś w końcu nad brzeg dużego zbiornika wodnego, w pobliżu którego dostrzegłaś naprawdę sporo Pokemonów. Kilkoro z nich nawet odważyło się podejść po pozostawione przez ciebie jagody:
- Slowpoke, samiec, 11 lvl
- Totodile, samica, 12 lvl
- Whismur, samiec, 9 lvl
- Grubbin, samiec, 8 lvl
- Różowy Bellsprout, samica, 12 lvl

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-20, 18:54   

SayuriSagi Ta piosenka także przypadła do gustu małej wróżce. A słysząc o tym, że gdzieś w szerokim świecie ludzie śpiewają takie cudności od czapy... Cóż, mała była zachwycona.

Ja: No, teraz ekipa była całkiem różnorodna. Tymczasem zerkam w kalendarz. Niby nie nastawiałam się szczególnie na schwytanie jakiegoś stworka, jednakowoż... czas się pomału kończył.
- Hm, pomyślmy... Jakie stworzonko wywołałoby uśmiech na mej mordce?- rozkminiałam sobie, idąc dalej.
W końcu wykminiłam i zdecydowanym krokiem opuściłam okolice wody. Stworzenie które chodziło mi po łbie raczej nie lubiło wody. Potuptałam więc w stronę jakiegoś bardziej kamienistego zakątka i zaczęłam się rozglądać. Cóż, to stworzonko raczej ciężko jest przeoczyć- w końcu Onix jest dość słusznej postury. Z resztą, zobaczymy co mi się nawinie. Tymczasem znalazłszy odpowiednie miejsce, wyłożyłam po 30 sztuk jagód Rabuta, Nomel i Magost. Cokolwiek przyjdzie to tych jagód, przynajmniej sobie podje porządnie.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Atari 

Wysłany: 2019-08-20, 22:31   

Chłopak rozsiadł się więc wygodnie obok tego wielkiego potworka.
Cudowny widok, prawda? Uśmiechnął się i zapatrzył w dal. Musiał przyznać że z tej górki widok był iście ciekawy dla oka. Szkoda tylko że nie było tutaj żadnej Białogłowej.
Po dłuższej chwili Atari wyjął coś do jedzenia. Pączek wydawał się dobrą nagrodą za trudny wspinaczki.
szkoda tylko że tak tutaj mało miejsca. Zamknięta przestrzeń. Mówił zajadając się łakociem. Nagle zrobił wielkie oczy i zdał sobie sprawy z gafy.
cholerka, wybacz! Zapiszczał lekko po czym przeczesał plecak. Nie zostało mu tam wiele jednak coś wynalazł.
nie mam nic specjalnego dla kogoś takiego jak ty, jednak mam too. Mówiąc to rozsypał na ziemi karmę dla pokemonów. W odległości. Tak aby nie poczuł się zagrożony.
zjemy sobie i popatrzymy na krajobrazy haha

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Wysłany: 2019-08-21, 13:03   

Ja

- Oprócz tego są przecież różne koncerty, gdzie można posłuchać całych zespołów; Pokazy, gdzie czasem koordynatorzy wraz ze swoimi partnerami decydują się zaprezentować coś w rodzaju musicalu; telewizyjne talent show ... trzeba jeszcze doliczyć do tego portale społecznościowe i inne podobne witryny, gdzie można udostępnić swoje własne dzieła albo covery istniejących utworów. - wyjmuję z plecaka swój Pokedex i przez chwilę przy nim majstruję, próbując się połączyć z wielką siecią, po czym pokazuję Flabebe dwie kolejne piosenki.

Gwen

Dotarcie do wybranego przez siebie miejsca zajęło ci trochę czasu, ponieważ jak słusznie zauważyłaś - kamienne Pokemony raczej nie przepadają za zbyt dużą ilością wody. Najważniejsze, że dotarłaś gdzie chciałaś i wyłożyłaś kolejne jagody, do których ściągnęły się następujące stworki (wywołując przy okazji małe trzęsienie ziemi, ponieważ część z nich wyskoczyła z jakiś nor):
- Sandshrew, samiec, 10 lvl
- Gligar, samica, 5 lvl
- Aron, samica, 9 lvl
- Geodude, samiec, 11 lvl
- Onix, samiec, 13 lvl

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-21, 17:52   

Atari Taki układ chyba podpasował nosorożcowi, bo z zadowolonym pomrukiem, przysiadł obok i też zaczął wcinać.

SayuriSagi Mała z zaciekawieniem zerkała na ekranik urządzenie, kiedy sprawnie przeczesywałaś zasoby Pokeneta. Chyba nieczęsto obcowała z taką technologią, bo popatrywała na ciebie z wyraźnym podziwem, że ogarniasz.

Ja: Długo mi zeszło, zanim znalazłam odpowiednie miejsce do poszukiwań kamiennych lub ziemnych stworków. Ale jakie było moje zaskoczenie, kiedy do wyłożonych przeze mnie jagód przytuptała (a raczej wyskoczyła spod ziemi) aż piątka! Tymczasem wypatrywałam sposobnej okazji i skinęłam na Onixa.
- Psst! Onix, mogę zająć ci chwilkę?
Chciałam się skupić na nim, a nie na pozostałej gromodce. Na zachętę pokazałam kamiennemu wężowi otwartą przegrodę w mojej torbie, wypełnioną zapasem jagód kolekcjonerskich.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Atari 

Wysłany: 2019-08-21, 21:17   

całe szczęście pokemon postanowił przysiąść się do chłopaka i zajadli sobie razem jedzonko.
miłe popołudnie, trzeba było przyznać. Udało mu się tez złapać oddech po tej wspinaczce. No ale do rzeczy. W końcu udało mu się odszukać tego Poka jakiego szukał.
Mam nadzieję że ci smakuje. Uśmiechnięty Atari przyglądał się jak nosorożec wcina swoją porcję. Pozostało tylko przejść do rzeczy. Nie jest to łatwe.
Troszkę mało tutaj dla ciebie miejsca, co? Jesteś potężnym pokemonem, fajnie by było widzieć cię na wolnej przestrzeni, co nie? Zaczął lekko bez składu, lecz z pewną determinacją
ja niedawno wyruszyłem w podróż i mówię ci Ile ciekawych miejsc można zobaczyć. haha oczywiście nie samemu. Mam dwójkę kumpli. Froakie oraz Caterpie. zaczął się rozpędzać, jednak się zamknął zdając sobie sprawę że może wystraszy tym Rhyrhorna. Popatrzył czy aby ten nie zareagował źle

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Wysłany: 2019-08-22, 20:47   

Ja

- Jeśli jesteś zaciekawiona, to zawsze możesz się wybrać ze mną i z moimi przyjaciółmi w podróż, podczas niej będziesz miała okazję nie raz i nie dwa posłuchać takiej muzyki. - puszczam jeszcze jedną piosenkę, tym razem taką ze wstępem, po czym wyciągam w stronę Flabebe Safariball.

Gwen

Wąż popatrzył przez chwilę na ciebie z niejakim zainteresowaniem, po czym przybliżył trochę swoją głowę i ... capnął cię za ubranie. Pomimo głośnych protestów podniósł cię do góry, a następnie przeczołgał się czy jak tam się porusza do jednego z tuneli, na końcu którego znajdowała się ogromna grota, ze ścian której wyrastały jasnoniebieskie kryształy. Tutaj Pokemon cię usadził na ziemi, po czym sam się wygodnie ułożył, w dalszym ciągu cię obserwując.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-22, 21:34   

Atari Olbrzym zareagował dość spokojnie. Nawet obdarzył cię czymś na kształt przyjacielskiego spojrzenia. W sumie sympatycznie wam mija ten czas, nie można powiedzieć.

SayuriSagi Co tu dużo gadać- po tak przyjemnie spędzonym czasie Flabebe by była chyba durna, gdyby się nie zgodziła. Tak czy siak dała się złapać. Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na następne otwarcie Safari :)

Ja: Cóż... to było dość osobliwe. W pierwszej chwili myślałam, że Onix chce mi zrobić krzywdę, ale okazało się, że tylko przenosi mnie do jednego ze swoich tuneli. Odstawił mnie potem w miarę delikatnie, a potem ułożył się kawek dalej i czujnie mi się przypatrywał.
- Intrygujące... Różne rzeczy spotykały mnie w Safari, ale takie coś to pierwszy raz.
Uznałam, że ten tu raczej wie co jest grane i nie ma sensu udawać, że jest inaczej.
- Na początek przyjmij te jagody, aby przyjemniej nam się rozmawiało. Z resztą, w pewnym sensie ci je obiecałam- odezwałam się wysypując cały zapas jagód Rabuta (czyli 60 sztuk). Onix jest spory, więc nie było sensu bawić się w wykładanie pojedynczych jagódek- pewnie nawet nie poczułby dobrze ich smaku, a tak niech wcina na zdrowie.
- Powiem ci, że trochę mnie zaskoczyłeś swoim zachowaniem. Jesteś nieco inny, niż tutejsze stworki. Ale oczywiście w tę dobrą stronę!- dodałam zaraz zakłopotana, żeby nie pomyślał sobie, że próbuję go obrazić.
- Chcę powiedzieć, że pewnie i tak domyślasz się po co tu jestem. W sumie może zacznijmy od początku: nazywam się Gwendala Brown i jestem trenerką. Podróżuję po świecie razem ze swoją dość liczną gromadką, przeżywając przy tym mniej lub bardziej pokręcone przygody. I... właściwie to nie jest przypadek, że zaczepiam akurat ciebie. Pomyślałam sobie, że może moglibyśmy się trochę lepiej poznać i m-może moglibyśmy, no wiesz, opuścić razem Safari. A-ale nie to, że tak teraz już! W końcu znamy się za krótko. W-więc może po prostu spędźmy ze sobą trochę czasu i potem zobaczymy co z tego będzie, jak myślisz?
Byłam szalenie ciekawa reakcji olbrzyma. Zechce dać mi szansę, czy od razy wyprosi w diabły ze swego tunelu? W sumie Strefa będzie otwarta jeszcze trochę, może akurat uda nam się znaleźć jakiś wspólny język?

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-08-22, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  

Atari 

Wysłany: 2019-08-23, 00:05   

Będę z tobą szczery. Przyszedłem tutaj bo szukałem kogoś takiego jak ty. Zaryzykował chłopak. Bardzo bym chciał mieć tak silnego pokemona w swoim zespole. Zapewnił bym ci mase przyjaciół oraz dużo miejsca i piękne widoki. Ciężko ogarnąć ile na świecie jest ciekawych i wartych zobaczenia miejsc! Nakręcił się, jednak starał się dozować swój nastrój. Nie mógł go wystraszyć.
Opiekował bym się tobą, zapewnił masę jedzenia. Uczę się gotować!zapewnił energicznie. Ktoś taki jak ty na pewni bardzo by nas wzmocnił

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Wysłany: 2019-08-23, 16:37   

Gwen

Onix spokojnie wysłuchał wszystkiego, co miałaś mu do powiedzenia, a następnie przybrał zamyślona minę - a przynajmniej takie odniosłaś wrażenie, ponieważ trochę ciężko odczytywać emocje kogoś, kto ... no cóż, zbudowany jest w całości z kamieni. W końcu przechylił swoją olbrzymią głowę na lewy bok i skierował spojrzenie na sufit groty, jakby chcąc powiedzieć „no nie wiem ...". W międzyczasie rozejrzałaś się dookoła. Jaskinia musiała chyba pełnić funkcję mieszkania Pokemona, ponieważ w jednym kącie dostrzegłaś coś w rodzaju legowiska, a w innym - trochę jagód, przy czym to „trochę" to była nawet niezła górka, większa od ciebie. Dodając do tego pięknie wystrojone wnętrze za sprawą kryształów ... musisz mu chyba przedstawić porządną propozycję, aby przekonać go do opuszczenia tego miejsca.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-23, 22:31   

Atari Rhyhorn obdarzył cię przyjaznym spojrzeniem swoich ślepi. Najwyraźniej obcowanie z tobą dawało mu pewną namiastkę tego jak traktujesz pokemony.

Ja: Onix wydawał się tu całkiem nieźle zadomowiony. Raczej może być ciężko go przekonać, ale przynajmniej sobie pogadamy. Byle tego nie spartolić i go niechcący nie zdenerwować...
- Cóż, pewnie nie jestem pierwszą, która deklarowała opiekę, żarcie i poszerzenie horyzontów poprzez podróżowanie po świecie. Nie ukrywam, też mogę zaoferować coś takiego, jak każdy trener. Tylko, że jest coś jeszcze. Staram się możliwie jak najmocniej dbać o swoich podopiecznych. Nawet jeśli czasem wydaje się, że o którymś zapomniałam to tak na prawdę wcale tak nie jest. To ,że rozglądam się akurat za Onixem to też nie jest taka całkiem pomysł od czapy i, że "muszę koniecznie mieć Onixa, bo to wzmocni moją drużynę". Tak po prawdzie już jednego mam. Nazywa się Lapis i jest dość... no, inny. Lapis to Kryształowy Onix, jak pewnie sam wiesz dość rzadki i budzący podziw u innych. Ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że jest smutny. Pomimo obcowania z moją barwną gromadką wydaje się jakiś nieswój. Pomyślałam, że może potrzebuje towarzystwa w postaci kogoś z jego własnego gatunku. Wiesz, takiego kumpla do wspólnego drążenia tuneli albo udawania starty głazów. Wdaje mi się, że to mogłoby mu sprawić radość. Czasami wydaje się, że ta jego inność troszkę go przytłacza, nawet jeśli udaje, że jest inaczej, ale może obecność innego Onixa podniosłaby go na duchu?
Zamilkłam na chwilę, dając olbrzymowi czas na przetrawianie tego co usłyszał.
- Wiem, że proszę o wiele, ale na prawdę wierzę, że twoja obecność pomogłaby Lapisowi. Jesteś nietuzinkowy, raczej ze sporym potencjałem. Opuszczając Safari mógłbyś zyskać nie tylko ty sam, czy to na podziwianiu widoczków, treningach czy toczeniu pojedynków, ale też mógłbyś pomóc komuś innemu. Ale doskonale rozumiem, że na coś takiego potrzeba czasu, że takie decyzje trzeba dobrze przemyśleć. I wcale nie zamierzam się wściekać, jeśli zdecydujesz się zostać tutaj. Ostatecznie masz tu swoją przytulną siedzibę, swoje życie i przyzwyczajenia, pewnie też jakichś znajomych. To normalne i naturalne. Ale... proszę, może chociaż mógłbyś przemyśleć moją propozycję?
Na razie jeszcze nie wyciągałam żadnego balla. Wolałam poczekać na reakcję Onixa- jeśli zechce dać mi szanse, na pewno da mi jakoś to po sobie poznać i wtedy będę mogła działać z jakąś kulą. A jeśli da mi do zrozumienia, że "ić, pańciu stąd", to po prostu uszanuję jego zdanie i dam mu spokój. Wojowanie z nim i zamykanie w kuli na siłę jest co najmniej bez sensu.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Wysłany: 2019-08-24, 19:37   

Gwen

Pokemon spojrzał na ciebie z większym zainteresowaniem, gdy tylko zaczęłaś opowiadać mu o Lapisie i wydawał się być autentycznie przejęty dolą swojego pobratymca, jednak nadal nie sprawiał wrażenia do końca przekonanego jeśli chodzi o opuszczenie Safari. Może możliwość porozmawiania z nim chociaż przez moment sprawi, że ostatecznie zgodzi się na twoją propozycję?

Wiem, że nie można walczyć na Safari, ale takie spotkanko chyba nie jest niedozwolone, co?

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-08-24, 20:02   

Ja Jeśli to pokojowe spotkanie to jak najbardziej można- zdarzało się już parę razy :)

Onix wyglądał na średnio przekonanego. Chyba chciałby zapoznać Lapisa tak na "teraz" i zobaczyć, czy w ogóle znajdą wspólny język. Właściwie miało to sens.
- Wiesz co, może najlepiej będzie, jak sobie we dwóch trochę poobcujecie. Daj mi tylko sekundkę...
Zdjęłam z ramienia swoją torbę i zaczęłam grzebać w przegródce, gdzie trzymałam wszystkie balle. Dobrze, że je sobie oznaczyłam odpowiednimi naklejkami, bo weź się inaczej połap człowieku- a tak elegancko, paczę i widzę kto gdzie mieszka. Tak czy siak wypuściłam Lapisa.
- Onix, to właśnie jest Lapis. Lapis- to Onix- przedstawiłam ich sobie.
No nic, oni sami chyba najwięcej sprawią w kwestii dogadywania się. Mogłam tylko poobserwować co z tego wyniknie i dopiero wtedy wkroczyć z pustym ballem, gdyby chłopcy przypadli sobie do gustu jako ewentualni kumple.

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

XXX

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi