Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2019-09-01, 13:33
Przygoda Mitsuyo
Autor Wiadomość
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 715
Wysłany: 2019-07-25, 16:26   Przygoda Mitsuyo[9:00]
Tegoroczna jesień w Nacrene City była piękna, praktycznie wcale nie padało, a kolorowe liście oraz stworzonka gromadzące zapasy na zimę, tworzyły razem niesamowity widok, który można podziwiać całymi dniami. Jednak dziś nie na to dzień, ponieważ mimo braku deszczu, to poranek był dość zimny i ewidentnie podczas wyjścia z domu trzeba przyodziać jakiś płaszczyk lub kurteczkę. Tobie jednak w głowie nie było siedzenie w domu, a po prostu wydostanie się z tego miasta. Henry, na którego natrafiłaś praktycznie zaraz po wyjściu z domu, w ciszy szedł razem z tobą, ale po chwili dość nieśmiałym głosem zapytał się Ciebie o coś. -Właściwie, to czemu wyruszasz w przygodę? Co się stało? - Chłopak spytał nie wiedząc jeszcze, w co się pakuje.
_________________

✖✖✖

Kenshin Iwao Itō
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
 
     
Vii


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 9
Wysłany: 2019-07-25, 17:06   

Z pewną ulgą w oczach spojrzałam ostatni raz na swój dom. Miejsce w którym nauczyłam się wielu rzeczy, a teraz miałam zamiar wszystko odrzucić! Ale czy to ważne? Ważne jest teraz tylko to, aby nacieszyć się w życiu chwilą spokoju... Spróbować zapomnieć o swoim życiu. A jak nie wyjdzie... To cóż... Będzie z pewnością smakowicie.
Z moich zamyśleń wyrwał mnie głos... Henry'ego! Ale ciekawski! Ale nieśmiały! Co prawda, idziemy razem tylko z powodu tego samego kierunku, aleeeeee... Może po drodze uda mu się zrobić jakiegoś psikusa? Pomęczę go trochę, to sobie pójdzie i będę miała swój spokój, a wtedy... A wtedy! Na spokojnie zrealizuje to co planuję.
- Ach! Henry-kun! - odezwałam się stosunkowo głośno, aby zaskoczyć go nagłą reakcją. - Wyruszam poznawać świat! Zbierać pokemony! I ogarnąć jakieś lekarstwo na chorobę w rodzinie... - dodałam, choć przy ostatniej rzeczy sposępniałam, a przynajmniej zewnętrznie... O ile na twarzy, specjalnie miałam poważny wyraz, to wewnątrz uśmieszek, aż się tworzył. Ciekawe jak bardzo się przejmie, hehe! Nie mogę doczekać się jego miny na wieść, że to tylko żart!
_________________
Ishiwari Mitsuyo: karta postaci | box | bank
 
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 715
Wysłany: 2019-07-26, 22:16   

[9:00]
Gdy usłyszał ostatnie zdanie, chłopak wręcz osłupiał. -Jaka to choroba? Czy to śmiertelne? Czy ty również jesteś na to chora? Czy lekarstwo na to coś w ogóle istnieje? - ewidentnie zaniepokojony młodzieniec zasypał Cię deszczem pytań, widać było, że bardzo przejął się całą sytuacją. Po chwili jednak chłopak zupełnie ochłonął i już cierpliwie czekał na odpowiedź, a przy okazji odezwał się. -Słuchaj, jest ranek. Jak wiadomo, rano każdemu potrzebne jest smaczne i pożywne śniadanie, może miałabyś ochotę coś ze mną przekąsić? Umiem ugotować co nieco i mam przy sobie przenośny palnik gazowy oraz parę składników, więc mógłbym coś upichcić. Co ty na to? - zapytał cię chłopak, jednak słychać było jak nieśmiałym i zawstydzonym głosem to zrobił.
_________________

✖✖✖

Kenshin Iwao Itō
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
 
     
Vii


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 9
Wysłany: 2019-07-27, 14:38   

Złapał się...! Z każdym kolejnym zdaniem jego przejęcie, mimowolnie na mojej twarzy kreował się dumny uśmiech, powoli, powoli, ale jednak... Z trudem już utrzymywałam pół-poważną twarz, gdy skończył wyrażać swoje słowa przejęcia, praktycznie już wybuchłam.
- Pfff! - parsknęłam nagle, po chwili wybuchając rozbawionym śmiechem. - Szkoda, że nie widziałeś swojej twarzy! Hahah! - dodałam nieco się uspokajając, choć na darmo, bo znowu się roześmiałam, dla takich chwili się żyło. Och... Czuję personalną dumę z siebie!
- Śniadanie? Z tobą? Umiesz gotować? Aż tak jesteś zdesperowany na dziewczynę, że od razu zapraszasz jakąś losową na... Prawie-randkę!? - na jego kolejne słowa podekscytowana zareagowałam, choć oczywiście, jak mogłam sobie oszczędzić okazji do żartowania?
- Ale chętnie coś wszamam. - dodałam po chwili, ignorując jakiekolwiek reakcje na ten niewinny żarcik.
_________________
Ishiwari Mitsuyo: karta postaci | box | bank
 
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 715
Wysłany: 2019-08-04, 10:58   

[9:03]
Chłopak zaczerwienił się na twarzy, ale gdy zauważył, że nie dążysz dalej w ten wątek, postanowił nie zwracać na siebie uwagi i poczekać, aż jego twarz wróci do normalnego odcieniu skóry. -Nie mam zamiaru robić z tego prawie randki, a po prostu jestem dość troskliwą osobą i tyle. Nie wyobrażaj sobie za dużo, bo jeszcze się tak rozmarzysz i coś stanie Ci w gardle. - Powiedział chłopak, delikatnie zaśmiewając się.

[9:05]
Po krótszej chwili szukania dobrego miejsca na rozstawienie się, trafiliście na niewielki placyk campingowy. Stały tu dwie ławki, stolik, było miejsce na ognisko i na zaparkowanie, ale wam nie było to zupełnie potrzebne. Wystarczył stół i ławki, byleby chłopak miał gdzie działać. Zanim zdążyłaś się dobrze rozsiąść, chłopak był już gotów do działania.

[9:30]
Upłynęło ponad dwadzieścia minut, podczas których chłopak bardzo zacięcie pracował w kuchni. W ciągu następnych paru sekund usłyszałaś. -Podano do stołu miła pani. - przed tobą pojawiło się kilka potraw, które wyglądały naprawdę smakowicie. Tosty francuskie, jajecznica, jajka na miękko, na twardo, różne kanapki, nic tylko zjeść wszystko. Pytanie co masz w planach po śniadaniu?
_________________

✖✖✖

Kenshin Iwao Itō
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
 
     
Vii


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 9
Wysłany: 2019-08-05, 17:24   

Zripostował! Aż przez moją twarz przeszedł grymas zaskoczenia, jednak po chwili zastąpiło go zakłopotanie. Nieco nerwowo podrapałam się z tyłu głowy, zdając sobie sprawę z tego, że na obecną chwilę nie mam w sumie jak odbić tej piłeczki.
- Yahaha... Chyba nie mam jak zripostować... - zaśmiałam się głupio, podsumowując przy tym sytuację.

Za to na samym placyku campingowych, czekałam już z niecierpliwością na to co upichci Henry! Szczerze, nie byłam pewna co on przygotuje, ale jedno było pewne w milionie procentów... Byłam głodna na są myśl o tym! W końcu, po AŻ dwudziestu minutach żarcie się pojawiło!
- Dużo tego... - mruknęłam zaszokowana tym co widzę, nie byłam nawet pewna czy mogę... - Na pewno mogę...? - zapytałam dla pewności, z mniejszą pewnością niż zwykle. Jednak po sekundzie, dwóch zabrałam się do jedzenia, lepiej skorzystać z okazji!
- Ale cóż, nasze krótkie, przypadkowe spotkanie raczej dobiegnie końca! Mam zamiar upuścić to miasto i zająć się... Czymś! Takim fajnym czymś! - po skończeniu posiłku, cała już pełna, zaczęłam przedstawiać plan na "co teraz".
- A ty co zamierzasz, he? - spytałam dość zaciekawiona, choć domyślałam się, że najpewniej rozejdziemy się na najbliższym skrzyżowaniu. I dobrze! Raczej się nie dogadam... To tylko przypadkowy nieznajomy.
_________________
Ishiwari Mitsuyo: karta postaci | box | bank
 
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 715
Wysłany: 2019-08-05, 23:52   

[9:45]
Zjedzenie śniadania zrobiło dobrze wam obojgu i oczywiście dało nowe, świeże siły do działania. -Mam nadzieję, że Ci smakowało. - powiedział chłopak, delikatnie rzucając uśmiech w twoją stronę. -Moje plany? Nie mam zielonego pojęcia. Chodzę tam gdzie mnie wiatr poniesie i gdzie tylko chcę. Jestem wolny i niezależny od nikogo, chociaż czasami samotność doskwiera, to czasem przyłączam się do takich jak ty, którzy na pierwszy rzut oka wyglądają na miłych. Mając świadomość, że z głodu na pewno się nie umrze i że żaden z dzikich pokemonów mnie raczej nie zabije, bo za dobrze się z nimi dogaduje, to podróżowanie jest całkiem miłe, ale tak jak już mówiłem czasami muszę gadać do drzew. - powiedział chłopak, który po woli zaczynał pakować swoje klamoty. -To co? Chyba pora ruszać, nieprawdaż? Tutaj chyba nasze drogi się rozchodzą. - powiedział, po czym delikatnie westchnął i zaczął powoli oddalać się od Ciebie.
_________________

✖✖✖

Kenshin Iwao Itō
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
 
     
Vii


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 9
Wysłany: 2019-08-11, 22:50   

- To trochę jak ja, haha! - zaśmiałam się w odpowiedzi na plany chłopaka, trochę jak ja... Choć z tego, co mówi, wynika, że jego podróże są... Cisze. Może nawet smutne? Nie takie niepopularne uczucie, a sam jest nawet... Miły? O czym ja myślę?! Może, mógłby mi nieco towarzyszyć...? Pytanie, czy kogokolwiek potrzebuje... Co najwyżej do ogarnięcia jedzenia, a On wydaje się idealny do tego.
- E-Ej! Czekaj! - rzuciłam za nim, gdy zaczął się oddalać. - Może pójdziemy razem do kolejnego większego miasta? Mnie się nie chce gadać do drzew albo pokemona, Tobie też raczej nie, więc obu nam się opłaca! - dodałam, przedstawiając swój skomplikowany i dziwny ciąg logiczny, inny od realnego, choć to i tak niczego nie zmienia.
- Trochę mi się śpieszy, więc wolałabym już iść jak coś. - mruknęłam jeszcze, nieco ciszej, choć dalej słyszalnie.
_________________
Ishiwari Mitsuyo: karta postaci | box | bank
 
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 715
Wysłany: 2019-08-16, 11:12   

[9:48]
Choć poznać po sobie nie dał, to coś w środku mówiło Ci, że chłopak w środku wręcz skakał z radości. -W sumie może masz rację, od gadania z drzewami mógłbym skończyć jak Baal Netbek. Dobrze, a więc do jakiego wielkie miasta zmierzamy? - zapytał chłopak, licząc na to, że twoja trasa może będzie lepiej zaplanowana niż tak jego. -Tak swoją drogą, masz już przy sobie jakieś pokemony? Ja mimo dobrego kontaktu z tymi stworkami, jeszcze żadnego własnego nie posiadam. Jeśli posiadasz, to czy mógłbym się z nim zapoznać? - chłopak z dobrą intencją zapytał Cię o twojego stworka.
_________________

✖✖✖

Kenshin Iwao Itō
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.