Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ISEKAI - Szukam Gracza/MG
Autor Wiadomość
DJSzopxX 
Lato to wrażeń moc

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Wysłany: 2019-07-19, 21:02   ISEKAI - Szukam Gracza/MG

Ok, zacznijmy od poruszenia słonia w pokoju.
"Ale szopie ty nie masz mg" shthfcup
Rzeczywiście, nie mam teraz statusu mg na forum, ale no gdybym chciał... TO DAŁBYM Z SIEBIE ABSOLUTNIE WSZYSTKO PODCZAS TESTU NA MG I WIERZĘ, ŻE ADMINI I CAŁA SPOŁECZNOŚĆ CRYSTALA DAŁABY MI SZANSĘ *_*
A tak na poważnie, na ten moment obczajam czy wracać teraz, czy lepiej poczekać do sierpnia/września.
A teraz wróćmy do tematu tematu.
Dla tych co nie są weebami, Isekai to gatunek mangi/anime/light novel/chińskiej bajki gdzie główny bohater zostaje przeniesiony z "naszego świata" do innego.
Ok, tutaj przyznam, że kp gdzie jakiś przegryw naszego typu, który spędza cały czas na pokemonach, zostaje nagle przeniesiony do świata pokemonów brzmi sexy af i z ogromną chęcią bym taką kp poprowadził, jednak to nie do tego pieje w tym temacie.
Chodzi mi o taki bardziej fantasy isekai, albo i jeszcze bardziej scifi fantasy, wiecie jak w Winx Club (xD) ale na poważnie, winx club ma bardzo fajny świat, który jest połączeniem fantasy i technologi, niestety jest całkowicie utopiony poprzez narzut na marketing jaka ta seria prezentuje
Ogólnie prowadziłem już parę gier isekai i zawsze najmilej je wspominam, jedną z nich uważam wręcz ze swoją mangus opus, ale no... R.I.P. Bulbinek [*] jeżeli to czytasz, to mimo, że minęło 3-5 lat, pamiętam tę grę w całości, daj słowo a rzucę ci streszczenie i możemy zacząć gdzie skończyliśmy
Mógłbym napisać dlaczego tak uwielbiam tą serię (oglądał tylko digimony, re:zero i to dziwne z czołgiem i gothic lolitą), ale chyba lepiej, aby gracz sam to odkrył podczas gry :)

Odpowiadają mi wszystkie formy
Zwykły pokemon wysłany do świata fantasy bez ludzi, gdzie poki mają swoje królestwa (jak u Bulbinka [*])
Zwykły pokemon, który przemienia się w gijnkę i trafia do świata gijinek też jest ulta sexy. Tak samo jak zwykła gijnka trafia do świata samych gijnek.
Ale powiedzmy sobie szczerzę, nie o to pieje, a jeśli pożądasz moim tokiem myślenia, to już na pewno wiesz do czego to zmierza *_*
Trener trafia ze swoim starterem do świata gijinek i jego starter też zamienia się w gijnkę i z jakiegoś powodu wszystkie gijnki mają wygląd dziewczyn (ładnych dziewczyn, bez dyskryminacji ofc).
To jest dokładnie przygoda, za którą umarłbym, aby ją poprowadzić.
Czy ta przygoda byłaby kinky haremem? Yeah, bez wątpliwości. Jednak jeśli ktoś u mnie grał wystarczająco długo to wie, że w moich przygodach jest zawsze coś więcej, to dziwne uczucie, że coś jest jednak nie tak, tutaj byłoby nie inaczej UwU

No dobra, ale z tym, że szukam mg, no więc... clickbait? Ale nie no, choć wolałbym takie gry poprowadzić, to sam bym z chęcią w coś takiego zagrał, nawet w opcję takiej Diasy7 przeniesionej do świata pokemonów. Dunno PW me or something.

PS. Jestem w trakcie 10 odcinka (z 150) Jojo i już kocham to anime i na pewno będę chciał grę w tych klimatach, nie ważne czy miałbym grać czy prowadzić, więc jak ktoś coś, to też piszcie.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy

Limit dodatkowych KP: 2+1
Wysłany: 2019-08-31, 21:56   

Tak z ciekawości - dałbyś radę poprowadzić przygodę z postacią z Overlorda, która trafiła do świata Pokemonów (ale co to jest to nie wie) i chce odnaleźć drogę powrotną do swojego? Bo zaczęłam robić KP bez ogarnięcia, czy ktoś ją przyjmie xD[/list]

Odpowiedz do tematu