Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafael Xetro - Piękno Oblivii czeka!
Autor Wiadomość
Vaphel 

Discord: Vaphel
Wysłany: 2019-07-20, 11:40   

Pre.S. To biorę Psychic.
- Castform. Bądź w gotowości - rzeklem do mojego podopiecznego. Przeciwnik zawsze jeszcze mógł się podnieść. Tymczasem zrobilem to co zamierzałem wcześniej - wyjalem pusty Pokeball z torby i rzuciłem nim w przeciwnika biorąc porzadny zamach. Miałem nadzieję na powodzenie tej akcji bo wystarczająco oslabilismy Roselie. Mogła być przydatnym Pokemonem w naszej drużynie, ale to się miało jeszcze się dopiero wydarzyć lub nie.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-22, 17:35   

Castform teraz latał wokół niej czekając na polecenie. Pokeball od razu pomknął w kierunku roślinnego pokemona. uderzył centralnie w głowę. Pokemon zmienił się w energię i kula go wchłonęła. Upadła na ziemię i zaczęła się trząść, jednocześnie świecąc na czerwono. Niedługo po tym przestała i castform zadowolony krzyknął. Chciał wsiąść kulę i co ją podać, ale jedyne co mógł to poturlać ją w twoim kierunku z uśmiechem na swojej twarzy.

+1,5 lvl dla Castforma.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-22, 20:02   

- Brawo mały - rzeklem do stworka glaszczac go po główce. Podnioslem Pokeball z Roselia i schowalem go do plecaka. Jutro miałem w planach wybrać się na górę, może nawet na kilka dni. Dzisiaj jednak czas bylo wracać do Pokecenter by załapać się na nocleg. Po drodze chciałem też rozejrzeć się za jakimś trenerem lub co lepsze koordynatorem. Najłatwiej było to rozpoznać po stworkach więc szukałem takich, ktorzy ze swoimi trenowali lub chociaż mieli je wypuszczone. Castform miał jeszcze trochę sił na walkę ale nie było to dla mnie najważniejsze tego dnia.
P.s. Chcę wymienić tą Roselie na Vaporeona w wymianach i potrzebuje jakieś jej dane no i potem wprowadzenie fabularne.;p

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-27, 11:46   

Castform był bardzo zadowolony z pochwały. Na spokojnie ruszyłeś z powrotem. Obok ciebie przelatuje Yanma. Zaraz po tym ktoś wpada na ciebie. Zderzacie się z dość sporą siłą. Kiedy lądujesz na ziemi słyszysz głos chłopaka. -Żyjesz? Strasznie cię przepraszam, ale goniłem pewną ważkę. Uznałem, ze mogłaby mi się przydać w walkach. Po tym podaje ci rękę byś mógł wstać. Orientujesz się, że to ten sam blondyn co był przy wyjściu z pokecenter.

(Daje ci skan, ale i taki pro tip. Następnym razem jak złapiesz pokemona to napisz, ze go skanujesz podkexem. Wtedy będzie od razu skan ;) )

Roselia
Imię: brak

Poziom: 4
Typ:
Ewolucja: Budew ----> Roselia ( Szczęście w dzień + 1lvl) -----> Roserade (Shiny Stone)
*Zadowolenie: 0
Ataki: Absorb, Gworth
Charakter i historia: Ta Roselia uwielbia marudzić oraz stroić się. Zależy jej tylko na wyglądzie. Innych tez ocenia tylko po tym. Kiedy ktoś ją ubrudzi wpada w szał i ma ochotę zabić. Nie ma też zamiaru walczyć. Chyba, ze trener jakimś sposobem ją przekona lub przeciwnik ją ubrudzi.
Umiejętność: Poison Point
Trzyma: -

Kod:
[center]Roselia [img]https://gpx.plus/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imię:[/b] brak
[img]https://cdn.bulbagarden.net/upload/9/99/Spr_7s_315_f.png[/img]
[b]Poziom: [/b]4
[b]Typ:[/b] [img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/grass.gif[/img][img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/poison.gif[/img]
[b]Ewolucja:[/b] Budew ----> [b]Roselia[/b] ( Szczęście w dzień + 1lvl) -----> Roserade (Shiny Stone)
[b]*Zadowolenie: [/b]0
[b]Ataki:[/b] Absorb, Gworth
[b]Charakter i historia:[/b] Ta Roselia uwielbia marudzić oraz stroić się. Zależy jej tylko na wyglądzie. Innych tez ocenia tylko po tym. Kiedy ktoś ją ubrudzi wpada w szał i ma ochotę zabić. Nie ma też zamiaru walczyć. Chyba, ze trener jakimś sposobem ją przekona lub przeciwnik ją ubrudzi.
[b]Umiejętność:[/b] Poison Point
[b]Trzyma:[/b] -[/center]

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-27, 12:28   

Nie chciałem Ci robić zbędnej roboty skoro chciałem ją wymienić. ;)
Podnioslem się na nogi i otrzepalem ciuchy po czym spojrzałem na kolesia, który na mnie wpadł. W środku wszystko mi się gotowalo, ale nie zamierzałem dac tego po sobie poznać. Po przejrzeniu danych z Pokedexu na temat Roselii miałem jednak pewien pomysł na zemstę.
- Nic nie szkodzi- odparlem po czym dodałem - nie widziałem żadnej ważki. Było w niej coś specjalnego? A propos złapałem przed chwilą Roselie ale szczerze powiedziawszy to nie znajduje dla niej miejsca w druzynie. Nie chciałbyś się wymienić?

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-27, 16:25   

(spoko :D )

Chłopak nie sprawia wrażenia złego ani takiego, który by ci wbił nóż w plecy. -Nie. Tylko chciałem lekko urozmaicić drużynę. Nic więcej. I Rosalia tak? Chłopak zamyślił się. -Czemu nie? Co byś powiedział gdybym dał ci swoją Vaporeon. Nie jest ona zbyt silna i nie lubi mnie więc może z tobą będzie lepiej. Po czym podał ci pokeball. Czekał tylko teraz na to aż dasz mu swój pokeball z Rosalią. Uśmiecha się i czeka cierpliwie nie poganiając cię.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-27, 21:52   

Jest problem. Mhrok nie zgodził się na Vaporeona, ale zgodził się na Magby'iego. XD
__((________________(((_(((__(_(_(_(_(__(_(_(__
Spojrzalem na kolesia. Może tamta sytuacja w Pc nie była podyktowana okropnym charakterem. Uważać jednak trzeba. Chlopak zaproponowal Vaporeona. Niby nie taki zły Pokemon ale przez może między wyspami będzie ciężko na nim płynąć. Lepsza byłaby jakas pokeryba albo inny stwór o wiekszym cialku.
- A nie masz czegoś innego? - spytalem z nadzieją w głosie. Liczylem na jakiegoś spoko poczka.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-03, 22:47   

(spoko :D)

Blondyn schował pokeball i zamyślił się ponownie. -Kurczę nie za bardzo... Chyba, że... Ściąga plecak i zaczyna go przeszukiwać. -Mam! Wyciąga pokeball, który nie jest czerwono-biały lecz jest zielony z łezkami nad przyciskiem. -Dostałem go wieki temu, ale mało go używałem. Nie jest mi szczególnie potrzebny. Może tobie się on przyda. Podaje ci ten ball z uśmiechem. Nadal nie wygląda na złego nawet po tym jak odmówiłeś. Chyba naprawdę dużo trzeba by go zdenerwować. -RYUJI! Umarłeś tam? -krzyczy ktoś. Po głosie poznałeś, ze krzyczy kobieta.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-08-04, 08:36   

- Biorę w ciemno - odparlem do chłopaka. Nie wiem czemu ale chciałem się pozbyć tej Roselii a z drugiej strony wiedziałem, że są Pokemony, które czesto są lekceważone czy to na Konkursach czy to w walce i tak musi wyglądać moja drużyna.
- Musimy iść do Poke center, bez tego to kijowa ta wymiana- dodalem po czym odwrocilem się w kierunku głosu, który zapewnewolal do chlopak, z ktorym teraz stałem. Czy to wróg czy przyjaciel?

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-11, 13:26   

-Jasne. Możemy ruszyć. Kiedy usłyszał głos kobiety przejechał ręką po twarzy. -Już idę Ann! Spojrzał na ciebie. -Sorry. Przyjaciółka z która podróżuje. Ma temperament i jest trochę nie cierpliwa. Rusza w stronę głosu. Kiedy wychodzicie z krzaków okazuje się, że to ta sama trójka, która wychodziła. Ryuji szybko wyjaśnia co się stało i przedstawia was. Dziewczyna to oczywiście Ann, a chłopak w okularach to Ren. Czasami pieszczotliwie przezywają go Ren-Ren.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-08-11, 13:49   

Przywitalem się ze wszystkimi i przedstawilem po czym pociągnąłem chłopaka za sobą do Pokecenter by przypieczetowac naszą wymianę. Gdy tylko to nastąpi skanuje Pokemona Pokedexem by dowiedzieć się o nim czegoś więcej. W sumie by dowiedzieć się czegokolwiek. Nowy Pokemon to było to czego teraz potrzebowałem.
- Nie chcecie jutro zrobić sobie dwudniowej wycieczki do Ruin albo na górę Sorbet? - spytalem. Dobrze mieć jakieś towarzystwo w taką wyprawę.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-08-15, 11:03   

Każdy miło się przywitał. od razu widać, że Ann jest dość energiczna, Ryuji aż za bardzo za to Ren jest dość spokojny. W centrum zobaczyłeś, że w pokeballu znajduje się Magby. Castform patrzył ciekawy na to. Po czym przytulił się mocniej. Chyba lekko się wystraszył tej całej wymiany. Kiedy usłyszeli o Górze uśmiechnęli się. Re: Czemu nie? Może czegoś się nauczymy, a przy okazji Ann będzie mieć coś jeszcze na pokazy. Ann: To, że mam tylko Glaceona nie znaczy, że przegram. Udaje obrażoną, ale po chwili uśmiecha się.

Magby
Imię: brak

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Magby ----> Magmar ( 30 lvl ) -----> Magmortar (Wymiana + magmarizer)
*Zadowolenie: 0
Ataki: Smog, Leer, Ember
Charakter i historia: Jak na swój gatunek ten magby uwielbia wręcz przebywać w towarzystwie swojego trenera. Nie zmienia to też faktu, że jest bardzo waleczny oraz to, że dla swojego trenera zrobi wszystko. Uwielbia jeść słodkie rzeczy oraz jest bardzo otwarty na inne pokemony.
Umiejętność: Flame body
Trzyma: -

Kod:
[center]
[b]Magby[/b][img]https://gpx.plus/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię:[/b] brak
[img]https://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados/magby.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b] [img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/fire.gif[/img]
[b]Ewolucja:[/b] Magby ----> Magmar ( 30 lvl ) -----> Magmortar (Wymiana + magmarizer)
[b]*Zadowolenie:[/b] 0
[b]Ataki:[/b] Smog, Leer, Ember
[b]Charakter i historia:[/b] Jak na swój gatunek ten magby uwielbia wręcz przebywać w towarzystwie swojego trenera. Nie zmienia to też faktu, że jest bardzo waleczny oraz to, że dla swojego trenera zrobi wszystko. Uwielbia jeść słodkie rzeczy oraz jest bardzo otwarty na inne pokemony.
[b]Umiejętność:[/b] Flame body
[b]Trzyma:[/b] -[/center]

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-08-15, 12:30   

Wypuściłem nowego towarzysza i poglaskalem go po główce. To zrobilem z Castformem, ktory najwidoczniej przestraszył się całej procedury. Kolejny punkt misji zaliczony.
- Ja też biorę udział w Konkursach - odparlem - póki co do pierwszego trenuje z Castformem, ale myślę, że Magby będzie mógł wystąpić w kolejnych. Mamy jeszcze kilka dni więc myślę, że po powrocie z gór zdążymy jeszcze obejrzeć ruiny. Tam też na pewno spotkamy ciekawe Pokemony.
Musiałem przejrzeć całą wyspe zanim ruszymy na kolejną.

Odpowiedz do tematu