Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafael Xetro - Piękno Oblivii czeka!
Autor Wiadomość
Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-10, 19:47   Rafael Xetro - Piękno Oblivii czeka!

Dzień był piękny oraz słoneczny. Mimo iż wiało to dalej słońce mocno piekło skórę. Castform mimo tego był bardzo zadowolony z aktualnej pogody. Tym czasem tobie cały czas brzmiały w głowie słowa Profesor Palm. "A wiec ty jesteś Rafeal? Miło mi poznać. To pokemon dla Ciebie. A teraz przejdę do Sedna. Na naszych wyspach dzieje się coś dziwnego. Z jakiegoś powodu pokemony dziczeją i stają się groźne dla ludzi. Póki co jest przypadek groźnego Bulbasaura oraz Toxicroag, ale jednak ciągle rośne ich liczba oraz inne gatunki. Nie wiemy jednak też czym to jest spowodowane. Udaj się w głąb wysp i znajdź rozwiązanie." Castform dalej zadowolony latał wokół ciebie.

KP, BOX

Vaphel 

Discord: Vaphel
Wysłany: 2019-07-10, 22:06   

Przywitalem się z moim nowym towarzyszem, ktory okazał się być Castformem. Ciekawy Pokemon o wyjątkowej zdolności do zmieniania swojego typu i wyglądu w zależności od pogody. Misja była ważna, ale jej częścią było zbudowanie postaci. Musiałem iść do Centrum Pokemona zarejestrować się w Konkursach. Udałem się więc w tamtym kierunku. Kolejnym krokiem będzie pójście w świat i poszukanie Pokemonow zarówno tych agresywnych jak po prostu dzikich.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-10, 22:16   

Bardzo szybko znalazłeś Pokemon Center. Tego czerwonego dachu nie dało się pomylić z niczym innym. W środku było kilku trenerów. Kiedy chcesz podejść do siostry Joy przed Ciebie wchodzi pewien chłopak i prosi o zapis na ligę. Castform widząc jego chamstwo warknął cicho. Widać, ze nie podobało mu się to zachowanie. Chłopak zaś nie zrobił sobie z tego nic i na spokojnie bez pospiechu wypełniał kartę by zakwalifikować się na Ligę pokemon. Z jego torby nagle wyskoczył Purrloin, a raczej głowa pokemona.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-11, 22:47   

Nie chcialem zwracać na siebie zbednej uwagi więc dalej grzecznie stałem w kolejce dając temu głupiemu frajerowi zapisać się pierwszemu. Poglaskalem mojego Castforma by go uspokoić. Rozlew krwi nke był nam tu potrzebny. Zastanawiałem się co trzeba będzie zrobić dalej. Na pewno przyda nam się kilkoro towarzyszy, jakiś latający i pływający Pokemon. Poza tym trzeba będzie drużynę dobrać tak by nadawała się i do Konkursów i do naszej misji.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-14, 11:44   

W końcu chłopak odszedł i widzisz jak idzie do dziewczyny z bardzo jasnymi blond włosami. Przechodziły praktycznie w biel. Był chłopak, który miał typowe blond włosy. Wyszli bardzo szybko. Teraz twoja kolej. -Witaj. W czym mogę pomóc? -zapytała Joy patrząc na Ciebie oraz na twojego pokemona. Jej głos szybko sprowadził cię na ziemię. Widzisz dwa dokumenty. Dla trenerów i koordynatorów.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-14, 20:53   

Uroda tej dwójki była zaiste zadziwiająca, jednak nie bylem tu po to by nawiązywać nowe znajomości. Na to jeszcze przyjdzie czas. Tymczasem nadeszła moja kolej. Siostra Joy wyglądała wyjatkowo groźnie. Zupełnie inaczej niż ta z rodzinnego Goldenrod.
- Dzień dobry. Chciałbym zapisać się na Konkursy - rzeklem i szybko uzupelnilem odpowiedni formularz. Gdy tylko to zrobię wręczam go pielęgniarce i mówię - czy mógłbym dostać jeszcze jakiś grafik Konkursów?
Gdy już dopełnie formalności udam się za miasto by złapać jakiegoś poczka.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-15, 20:47   

Podała ci dokument, gdy tylko powiedziałeś o co chodzi, a zaraz po tym grafik kiedy i w jakim mieście one są. Pierwsze z tego co widzisz są tutaj w Aqua Resort. I masz całe dwa tygodnie na przygotowanie. Castform patrzy na grafik, a potem na Ciebie. Jakby nie wiedział za bardzo co to literki i liczby mają oznaczać. Słyszysz też rozmowę trenerów. -Za dwa tygodnie pierwsze konkursy. Drugi trener pokiwał głową. -Racja. Musze już zacząć trenować by oczarować Jury. Wychodzą oboje na zewnątrz. Jak widać inni już wolą nie tracić czasu.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-16, 11:20   

Spojrzałem jeszcze w grafik by sprawdzić czy jest to Konkurs z jednym Pokemonem czy z dwoma. Tak czy owak mieliśmy sporo czasu by potrenowac. Było nam to potrzebne gdyż Castform zna tylko jeden atak, który przyda nam się w Konkursie. Myślę, że kilka walk pozwoli nam osiągnąć jakieś dodatkowe. Będziemy też mieli czas by rozejrzeć się po mieście. Mozna tu też spotkać jakieś dzikie stworki. Wyszedlem więc na dwór by złapać jakiegoś Pokemona albo trenera do treningu.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-16, 20:54   

Widzisz, że jest z jednym. Masz farta bo masz u swojego boku tylko i wyłącznie castforma. Na dworze roiło się od turystów, trenerów i mieszkańców. Każdy korzystał z miłego i słonecznego dnia. Póki co w mieście jest mnóstwo pokemonów, które trzymają się blisko właścicieli. Możliwe, że znajdzie się coś za miastem. Castform nagle coś poczuł i poleciał tam. Ty zresztą też. Coś pieczonego oraz słodkiego. Po krótkiej chwili widzisz co to było. Stragan z goframi.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-17, 09:04   

Nie lubiłem gofrow ale wziąłem jednego dla Castforma skoro tak bardzo mu się one spodobały. Następnie zacząłem chodzić i rozglądać się po tym pięknym miasteczku wycieczkowym. Zdobycie jednak nowego stworka było priorytetem więc powoli kierowałem się w stronę obrzeża miasta. Znajdowała się tam droga Sophian, która dawała dostęp do innych ciekawych lokacji, które warto było zwiedzić między innymi ze względu na śledztwo.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-18, 19:47   

Pokemon zadowolony przytulił się, a potem zadowolony zjadł gofra przy stoliku. Po tym wyszliście z miasta i przed wami rozciąga się ładna droga oraz lasy. Widać sporo trenerów, którzy tutaj trenują lub po prostu odpoczywają. Wiesz już, ze musisz iść w głąb by coś znaleźć. W głębi lasu jest spokój. Słyszysz szelest i po chwili z krzaków wychodzi Roselia. Nie zauważyła cię i zmierza w tylko sobie znanym kierunku. Castform patrzy pytająco.

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-18, 22:13   

- Castform - szepcze do mojego Pokemona - to jest nasza szansa na zdobycie nowego stworka. Zajdz ja od tyłu i uzyj Hidden power.
Gdy tylko moja strategia podziała rozpoczynam dalsze instrukcje - kolejny Hidden power! Otocz się drobinami tego ataku i zaatakuj Tackle przeciwnika. Gdyby chciał kontraatakowac uzyj kolejnego Hidden power jako kontry. Spróbuj też użyć Tackle by wyrzucić go w powietrze i nastepnie Hidden power!
Miałem nadzieje, że Castform zrozumie wszystkie moje instrukcje. Od tego zależał nasz sukces.

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-19, 11:15   

Pokemon kiwnął głową i bardzo ostrożnie lewituje by nie uderzyć w gałązki i nie wpaść nie nic bo mimo wszystko między krzakami była bardzo mała wyrwa. Kiedy był wystarczająco blisko używała ataku. Roselia poleciała do przodu. Zaraz po tym znów oberwała. Szybko się jednak podniosła i użyła Absorb. Mimo iż Castform ciągle atakował to Roselia zaczeła unikać i kontrować atakiem Absorb.

R: 75%
C: 91%

KP, BOX

Vaphel 

Wysłany: 2019-07-19, 14:24   

- Castform, unikaj bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem - rzeklem do stworka po czym wydalem kolejne komendy - hidden power, stwórz wir z drobinek i pchnij go w stronę przeciwnika tak ny go w nim uwięzic. Nastepnie kolejne Hidden power do środka kręgu. Atakuj dopóki się nie uwolni a gdy to nastąpi uniknij jego ataku i zaatakuj Tackle!
Gdy stworek wykona ostatnią komendę rzucam Pokeballem w przeci2nika.
Ps. Jakiego typu jest nasz Hidden power?

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-20, 11:33   

pokemon pokiwał głową dając znak, że rozumie. Ataki bardzo sprawnie mu idąc nie dając możliwości by Roselia mogła kontratakować. Kiedy próbuje użyć Absorb castform używa krzaków oraz drzew by się chronić za nimi przed atakiem. Roselia wtedy problem ze znalezieniem gdzie może się znaleźć. Po kolejnym ataku Tackle roselia pada i ma kłopoty z tym by wstać.

PS: Z tego co wiem masz sobie wybrać typ hidden power.

R: 44%
C: 88%

KP, BOX

Odpowiedz do tematu