FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Eventy i inne dobrodziejstwa...
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!

Chatango: GwenBrown
Wysłany: 2018-10-14, 19:45   Eventy i inne dobrodziejstwa...

Tak jak w temacie- raz na jakiś czas zarzucę tu dla was jakimś zadankiem z nagrodami albo prezentem z jakiejś okazji.

Temat przeznaczony wyłącznie dla moich graczy.
Chyba, że zaznaczę gdzieś wyraźnie, że dopuszczam do zabawy kogoś z ogółu Crystalowego ludu ;)

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2018-11-01, 11:54   

Uszanowanko!

Z lekkim poślizgiem, ale i ja rzucę czymś Halloweenowym w dziale. Zabawa jest zarówno dla moich graczy jak i dla wszystkich innych, którzy nie mają co ze sobą zrobić, a chcieliby kilka RC za pół darmo ;P

Jedyne co musicie zrobić to odszukać 7 nietoperzy ukrytych na tym obrazku:

Proste nie? Za każdego znalezionego nietoperka dostajecie 1 cukieraska, czyli łącznie 7 RC.

Odpowiedzi, czyli zaznaczone na obrazku nietoperki, wysyłacie mi na PW i tylko tam do 04.11.2018 włącznie.
W odpowiedzi zwrotnej dostaniecie potwierdzenie ile RC możecie sobie dopisać.

Miłego szukania! :3

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2018-12-06, 22:21   

Uszanowanko!

Z okazji Mikołajek mam małe "co nie co" zarówno dla moich graczy, jak i szyszkich innych ludków. Bo w sumie czemu nie, skoro nagrody będą raczej z tych skromnych ;)

Jedyne co musicie zrobić to napisać w kilku słowach jakie by były dla was idealne Mikołajki, idealny prezent- generalnie opiszcie mi swoją wizję takich Mikołajków idealnych.

Wszyscy biorący udział jako nagrodę otrzymają 1.000$ oraz 1RC.

Moi gracze, dodatkowo (bez względu na to czy tyczy się to poke-przygód czy przygód ludzkich) dostaną też Czekoladowego Mikołaja. W sumie można z nim coś podziałać tylko fabularnie- zjeść, nakarmić pokemona, rzucić w wściekłą kobietę z okresem by się odczepiała... Jakaś okazja się znajdzie xD

Odpowiedzi wrzucacie tutaj do 31.12.2018 włącznie.
Nie musicie czekać na jakieś potwierdzenie ;)

Przyjemnych Mikołajek! :3

Ariana - Poke-KP

Kesty
mere creature

Limit dodatkowych KP: 2
Chatango: Kestyy
Discord: Kesty#2955
Wysłany: 2018-12-06, 23:47   

Powiem tak - nie jestem osobą, która trzyma się tradycji. Gdyby nie to, że inni mówią o Mikołajkach, zapewne zapomniałabym, że taki dzień istnieje x'D Sama wymiana samymi drobiazgami lub zrobienie "czegoś szczególnego", jak spotkanie, wyjście gdzieś, czy cokolwiek, wydaje mi się dość ciekawą opcją, ale mogę to zrobić w każdy inny dzień, a nie nastawiać się, że akurat w tą jedyną "specjalną datę", zrobię coś dla drugiej osoby x'D Czyli... uh... wychodzi na to, że nie mam żadnej specjalnej wizji Mikołajek? :I Traktuje to trochę jak każdy inny dzień, tbh.

Wracając jednak, ja dostałam w tym roku swój idealny prezent. Gdy mama się podpytała, co chcę, to powiedziałam jej: jedzenie. I jedzenie dostałam, bo czekało na mnie w domu sushi ;w; Mama mnie kocha ;w; Pewnie też, jak na nolife'a przystało, idealnym prezentem byłyby jakieś komiksy lub gry, ale na to czekam na zniżki na Steamie, o. '-'

N o w . s h u t . y o u r . d i r t y . m ou t h . I f . I . c o u l d . b u r n . t h i s . t o w n
I . w o u l d n t . h e s i t a t e . t o . s m i l e . w h i l e . y o u . s u f f o c a t e . a n d . d i e

「 MEFY 」 「 BANK 」 「 BOX 」 「 CD 」 「 OGRÓD 」

A n d . t h a t . w o u l d . b e . j u s t . f i n e . a n d . w h a t . a . l o v e l y . t i m e
T h a t . i t . w o u l d . s u r e l y . b e . S o . b i t e . y o u r . t o n g u e
A n d . c h o k e . y o u r s e l f . t o . s l e e p

Panda 
Here I go-!

Chatango: SadistPanda
Discord: Panda
Wysłany: 2018-12-07, 20:09   

Idealny prezent? Gdybym wróciła do domu, weszła do pokoju, zajrzała do szafy i wlazła w świat Narnii, gdzie bym żyła długo i szczęśliwie, o tak.
A bardziej realistycznie to by mnie zadowoliło kigurumi Pandowe i pomieszczenie wypełnione przeróżnymi gadżetami o wyglądzie Pandowym. Bambus na parapecie do tego o.
Aczkolwiek, najpierw by Mikołaj musiał wymienić mi mamę na inny model. Byłabym wdzięczna.

KP Hanako / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

and joy leads to happiness~

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]

Galliusz 
Master of pages

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Gallowy
Discord: Astrades
Wysłany: 2018-12-08, 21:13   

Idealne Mikołajki? Nic przekombinowanego. Ot, budzę się rano, wchodzę do pokoju i zastaję rodzinę, a potem wszyscy dajemy sobie nawzajem prezenty i cieszymy nawzajem. Idealnym prezentem mogłaby być nawet dobra książka. Dobrych książek nigdy za wiele.

Asta 
Jesień przyszła!

Chatango: AstaLupus
Discord: Asta
Wysłany: 2018-12-09, 07:31   

U nas idealnym prezentem był Pieseł! Oczywiście wzięliśmy ją dużo wcześniej. Jednak zawsze sobie powtarzamy zgodnie, że lepszego prezentu nie mogliśmy trafić. To taki nasz dzieciok, który ma lekkie psiowe ADHD. Uwielbia jogę o poranku :v Nie wiem skąd się nauczyła tych wszystkich pozycji. Czasem budzi się w niej mustang i zaczyna skakać w koło, a potem biegać. Innym razem zasypia na "krawędzi życia oraz śmierci". W ogóle jest cudna, zawsze szczęśliwa i ma miliony pokładów psiowej miłości. Mogłaby zalizać człowieka, a ja mogłabym pisać o niej godzinami :D

W każdym razie nic nie zastąpi naszego Pieseła, a dzięki niej praktycznie mamy już wszystko ;)

Jeśli zaś chodzi o samą ideę idealnych Mikołajek. To wracam do domu, zjadamy razem przepyszny obiadek z ulubionych składników. Potem film, wspólny spacerek z Piesełem... romantiko kolacja, trochę poczytanie książki, a wieczorem... dum dum duuum... oficjalna wymiana prezentami :) Nie grymaszę, więc dla mnie może to być coś skromnego np. mały, czekoladowy mikołaj, świeczka, nawet kubek gorącej herbatki o! ~

SayuriSagi 
Vincent

Wysłany: 2018-12-09, 16:39   

Aby Pokemony stały się prawdziwe ;-)
A taki realnym idealnym prezentem dla mnie byłoby ... w sumie dużo rzeczy lubię: książki fantastyczne i kryminały, gry RPG albo karcianki takie jak Pokemon TCG, DDR (to tańczenie na takich specjalnych matach, co chyba często można zobaczyć na konwentach), właśnie same konwenty (zazwyczaj na nich jestem w roli darmowej siły roboczej, ale z jakiegoś powodu mi to nie przeszkadza), horrory, MLP, anime i mangę ... oraz oczywiście Pokemony!
Jeśli mam wybierać, to chciałabym dostać pluszowego Darkraia i Dusknoira, ale nie takich małych, tylko o takich wymiarach, jak niby mają w grach.

Did
#Jaleb #Cava

Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-12-20, 12:23   

Dla mnie idealnymi mikołajkami byłby dzień wolny, o! Zjadłoby się jakiś dobry obiad i nic nie robiło. Jeśli chodzi o prezent, to only DLC do DBD <3 albo jakieś ubranie ;=;

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Wysłany: 2019-03-08, 21:23   

Uszanowanko!

Z okazji Dnia Kobiet mam małe "co nie co" zarówno dla niewiast jak i panów. Tym razem ograniczam się tylko do gromadki moich graczy :)

Jedyne co musicie zrobić to dokończyć poniższe zdanie:

"Gdybym mogła/mógł być zwierzęciem to byłabym/byłbym..."

Czemu to tak? Cóż, chyba nosi mnie już przed lubelskim Zooparkiem, a poza tym w tamtym roku pytałam was o kwiatki, więc nie chciałam się tak całkiem powtarzać ;P

Niezależnie od tego czy gracie u mnie ludziem czy pokemonem:
- Dziewczyny otrzymują 2RC
- Panowie otrzymują 1RC
Uprzedzając pytanie- tak, Gall może skorzystać na obie KP ;P

Odpowiedzi wrzucacie tutaj do 17.03.2019 włącznie.
Nie musicie czekać na jakieś potwierdzenie ;)

Wszystkiego najlepszego, dziewczyny! :3

Ariana - Poke-KP

Did
#Jaleb #Cava

Chatango: dodpromagognia
Discord: Dod
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-03-08, 21:36   

Gdybym mógł być zwierzęciem to byłbym koniem. Całym białym albo czarnym, ponieważ mógłbym biegać dziko po polanie z majestatycznie rozwianą grzywą. i kopać ludzi kopytem. xd

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

SayuriSagi 
Vincent

Wysłany: 2019-03-09, 12:10   

... nigdy się nie zastanawiałam jakim zwierzęciem chciałabym być, ale jeśli ma być to jakieś z istniejących naprawdę stworzeń to wybrałabym chyba królika albo chomika, ponieważ lubię te maluchy. A gdyby dano mi wybór jakieś magicznego zwierzęcia - królikorożcem bez dwóch zdań :)

Galliusz 
Master of pages

Chatango: Gallowy
Discord: Astrades
Wysłany: 2019-03-11, 20:39   

Gall gdyby mógł być zwierzęciem to... Nie byłby zaskakujący i oryginalny, bo wybrałby wilka. Uwielbiam ich majestat, po prostu.

Odpowiedz do tematu