FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin czatu.
Autor Wiadomość
Xioteru 
i have sworn an oathLimit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 200
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-10-14, 17:27   Regulamin czatu.

-
R e g u l a m i n - c z a t u
*


1. Użytkownik jest zobowiązany do znajomości i przestrzegania regulaminu czatu. Administracja forum oraz moderacja czatu mają prawo do nakładania na użytkowników kar w postaci ostrzeżeń pisemnych (dalej: ost) oraz blokad czasowych (dalej: ban) w związku z łamaniem regulaminu czatu. Konsekwentne łamanie regulaminu grozi permanentną blokadą na czat (dalej: perma-ban).
Uwaga! Wszystkie sytuacje sporne rozstrzyga administracja forum.

2. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad kultury osobistej oraz netykiety zarówno na shoutboxie, chatango jak i forumowym discordzie.
Użytkownicy nie mają przyzwolenia na jakiekolwiek przejawy mowy/pisma nienawiści, nietolerancji oraz chamstwa, a także trollowania i spamu.
Uwaga! W przypadku oszukiwania, naśmiewania się, obrażania lub obgadywania innych użytkowników czatu, użytkownik karany jest banem na 10 minut oraz usunięciem wiadomości. Każda kolejna gorsząca wiadomość będzie skutkowała banem na czat na 3 godziny oraz warnem o wartości 1 na forum, który możliwy jest do odpracowania.
Uwaga! W przypadku, gdy na czacie pojawi się kłótnia/spór/konflikt/flejm, wszyscy użytkownicy zamieszani w kłótnię karani są banem na czat na 2 godziny oraz warnem na forum o wartości 1, który jest możliwy do odpracowania.
Uwaga! Zabronione jest używanie słów i wyrażeń oznaczonych przez słowniki jako niecenzuralne oraz wulgarne. Przeklinanie oraz używanie wulgaryzmów w dowolnej formie karane jest 1 ostrzeżeniem, a następne banem na 10 minut. W obu przypadkach wiąże się to również z usunięciem wiadomości. Notoryczne przeklinanie karane jest banem na 2 godziny oraz warnem na forum o wartości 1, który możliwy jest do odpracowania. Nieodpowiednie słownictwo może zostać ocenzurowane gwiazdkami, jednak też nie może być nadużywane.

3. Użytkownik czatu zobowiązany jest do uzupełnienia w profilu rubryk dotyczących nicków na czatach zewnętrznych: chatango oraz discord. Zabronione jest podszywanie się pod kogoś. Podszycie się pod jakiegokolwiek Użytkownika karane jest banem na 3 godziny i warnem o wartości 1, który można odpracować.
Uwaga! Użytkownik może korzystać z tylko jednego konta na czatach - tego samego, które zostały wpisany w jego profilu.

4. Zabrania się spamowania jakimikolwiek treściami na shoutboxie, chatango oraz discordzie. Spam w dowolnej formie karany jest banem na czat na 3 godziny oraz warnem o wartości 1, który można odpracować oraz usunięciem wszystkich wiadomości użytkownika. Uporczywy spam karany jest perm-banem.
Uwaga! Dotyczy to również gier przeglądarkowych.

5. Zabrania się spoilerowania, wyjawiania treści filmów, seriali, gier na shoutboxie, chatango oraz discordzie. Spoilerowanie w dowolnej formie karane jest banem na 1 godzinę oraz usunięciem wiadomości użytkownika. Uporczywe spoilerowanie karane jest banem na 2 godziny oraz warnem na forum o wartości 1, który jest możliwy do odpracowania.

6. Zabrania się rozmów w kategoriach +18.
Uwaga! Tematy +18 mogą być poruszane w godzinach nocnych (23-8) przy upewnieniu się, że na czacie nie przebywa osoba niepełnoletnia. Nie zastosowanie się do zasady karane jest banem na 1 godzinę oraz usunięciem wiadomości.

7. Zabrania się zmuszania i poganiania użytkowników o odpis w grach w jakikolwiek sposób, jeżeli użytkownik odpisuje terminowo - w czasie przewidzianym przez Regulamin Forum. Natarczywe proszenie o odpis karane jest banem na czat na 1 godzinę oraz usunięciem postu.

8. Zabrania się reklamowania na jakimkolwiek czacie stron o nieodpowiednich treściach (pornografia, wulgaryzmy, mowa nienawiści) oraz stron z zawartością piracką (torrenty, strony z filmami, serialami z nielegalnych źródeł). Rozprzestrzenianie reklamy niestosownych treści karane jest banem na 2 godziny oraz usunięciem wszystkich wiadomości Użytkownika oraz warnem na forum o wartości 1, który można odpracować.

9. Nakazuje się uszanowanie administracji, treści oraz ogółu for, które są oficjalnymi sojusznikami PokemonCrystal.pl. Działanie na ich niekorzyść karane jest banem na czat na 2 godziny oraz usunięciem wiadomości.

10. Wszystkie kłótnie między Użytkownikami czatu przy których nie został złamany żaden powyższy punkt regulaminu, a psują sielankową atmosferę karane są ostrzeżeniem słownym dla wszystkich uczestników. Jeżeli temat sporny zostanie poruszony ponownie mimo ostrzeżeń moderatora, uczestnicy kłótni karani są banem na czat na 1 godzinę.

11. Kolor, krój i rozmiar czcionki nie może utrudniać pozostałym odczytania wypowiedzi (w tym nicku gracza). Za utrudnianie odczytania wiadomości udzielane jest ostrzeżenie wraz z prośbą o zastosowanie zmian mających na celu poprawienie widoczności wypowiedzi. Niezastosowanie się do próśb moderatorów i notoryczne utrudnianie w odczytywaniu wiadomości karane jest banem na czat na 1 godzinę.
Uwaga! Dotyczy to zarówno tła czatu na forum jak i na witrynie pbfcrystal.chatango.com.

12. Moderator czatu ma obowiązek egzekwowania regulaminu czatu i karania osób, które złamią jakikolwiek jego punkt. Każdy zanotowany brak reakcji ze strony moderatora na łamanie regulaminu jest równoznaczne z nałożeniem na niego Żółtej Kartki. Moderator, który zbierze 3 Żółte Kartki usuwany jest ze swojego stanowiska.
Uwaga! Moderatorzy czatu mogą stosować prewencyjne/uspokajające bany na czat na 10 minut w razie, gdy użytkownik czatu "bryka i szaleje".
Uwaga! Użytkownik nie może czepiać się moda za wykonywanie swojej pracy. Jeśli twierdzi, że został osądzony niesprawiedliwie, powinien poinformować o tym na PW adminów wraz z dołączonym do wiadomości dowodem (zrzut ekranu).
Uwaga! Bezprawne banowanie i usuwanie wiadomości karane jest usunięciem moderatorowi czatu funkcji, a także otrzymaniem na forum warna o wartości 1 oraz banem na 48 godzin.


*

m o d e r a t o r z y - c z a t u

Daisy7 - Daisiak
Gwen Brown - GwenBrown
Xioteru - xioteru
Kyuubi - Kyuubez
Keisiak - Keisiak
Did - dodpromagognia
Mhrok - Mhrok


*


Regulamin jest własnością strony Pokemon Crystal. Kopiowanie go jest surowo zabronione!
c o p y r i g h t s * b y * x i o t e r u
_________________
xander hale - boxbanktrofea
erelnistra yril'lysoara - boxbanktrofea


Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2018-10-24, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.