Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kyuubi
2019-06-23, 00:18
Komunikacja
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-07-09, 18:04   

6

Atari 

Wysłany: 2019-07-09, 20:50   

Chłopak złapał się za głowe, w pośpiechu zapomniał udzielić pełnej odpowiedzi.
kurcze, przepraszam! Atari wyraźnie nie był sobą i bardzo było mu z tym źle
Tm, jeśli mozna yyyy. Nie był tylko pewny jaki ruch wybrać Tm 35 Flamethrower Decyzja zapadła po nie małych obliczeniach i kalkulacjach co też może być ognistym Tm.
Następnie przyszła pora na zagadkę. Całe szczęście że chłopak wychował się w Katno to też znał odpowiedź na to pytanie
Ninetales, dotyk jego ogona może sprowadzić na kogoś klątwę! wypalił dumny z tego że udało mu się tak szybko odpowiedzieć .
poproszę kolejny z kolei numerek

DC1 
dece

Discord: DC1
Wysłany: 2019-07-10, 00:19   

- Dzięki, mam takiego od urodzenia. - odpowiedziałem. - Wimpod, Wooper, Buizel, Lotad, Seandra, Skrelp, Ducklett. To wszystkie pokemony z tej listy. Następnym numerem niech będzie dwójka!

Sosik 
7 RINGS

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2019-07-10, 02:06   

- Wydaje mi się, że tak - odpowiedziałem wymijająco, zastanawiając się nad wykonaniem kolejnego zadania. Sprawę ułatwiał fakt, że najpewniej wszystkie są typu trującego, ale czy znam je wszystkie? Musze spróbować... - Mareanie, Trubbish, Ariados, Drapion, Dragalagaa.... Dragalage.... Dragalge, Gloom iiiii... Seviper! - wydukałem, starając się dopasować cienie do tych stworków. Gen na pewno poszłoby z tym lepiej. - Niech będzie pierwszy z brzegu.

Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

Kyuubi 
Your worst nightmare

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Zanate#3757
Wysłany: 2019-07-11, 22:34   

UWAGA! Czas na wykonanie zadań macie do końca dnia 14.07.2019r. Przy oddawaniu rozwiązania wybierzcie od razu kolejny numer ;) I przepraszam za obsuwę, ostatnio przez ciśnienie notorycznie męczył mnie ból głowy ;~;

Wulkan

- Dokładnie tak! Powiada się, że to tysiącletnia klątwa. Niektórzy podobno doświadczali przez nią uwięzienia w ciele pokemona. - człowiek w nagrodę wręczył Ci wybrany przez Ciebie TM ognisty oraz voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu ognistego. - Jako, że wcześniej się jednak zagapiłeś, tym razem będziesz miał nieco utrudnione zadanie, bo czekają Cię aż dwa wyzwania jednocześnie. Musisz tu powrócić, nie gubiąc się wśród skał... A jednocześnie zrobić zdjęcie przedmiotu, który kojarzy Ci się z ogniem.
https://i.imgur.com/BlvopiD.png
Mini-scavenger: zdjęcie przedmiotu z kartką z nickiem
1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, wybrany TM typu ognistego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu ognistego

Miasto przy pustyni

- Oczywiście, jak najbardziej - dziewczyna ucieszyła się, podając Ci do rąk aparat fotograficzny oraz flaszkę shiny proszku. - Teraz musisz tylko zademonstrować nam, co kojarzy Ci się z ziemią.
1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Soft Sand, wybrany TM typu ziemnego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu ziemnego, Shiny Proszek

Miasto na wodzie

- Tak jest! - chłopak wyszczerzył się, wręczając Ci Shiny Proszek i kiwając głową z uznaniem. - Oto Twoje przedostatnie zadanie. Jesteś gotów?
Czy byłeś przygotowany, czy nie, Floatzel machnął swoimi ogonami i... wyteleportował Cię do środka miasta. Zapewne musiałeś wrócić na drewniany, chwiejny mostek.
https://i.imgur.com/i8F2PNX.png
1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Mystic Water, wybrany TM typu wodnego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu wodnego, Shiny Proszek

Miasto na moczarach

- Patrz, jaki jesteś zdolny - dziewczynka uśmiechnęła się, wręczając Ci w nagrodę Shiny Proszek, który zapewne do czegoś będzie Ci potrzebny. No w końcu nie dostawałeś tu śmieci, nie? - Teraz jeszcze zadanie podobne do tego, które przed chwilą wykonałeś... Musisz nie tylko rozpoznać ukryte stworzenia, ale najpierw ułożyć je tak, jak być powinny!
https://www.jigsawplanet....id=2823ae7615fa
1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Poison Barb, wybrany TM typu trującego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu trującego, Shiny Proszek

Miasto u podnóży gór

Joey pokazał zdjęcie Mędrcowi, na co ten niemal dostał jakiejś apopleksji, czy czegoś. No ale czego się spodziewać? Każda normalna mysz dostaje zawału na widok kota, nie? Dzieciak jednak zdawał się być zachwycony, cichaczem wciskając Ci Amulet Coin (szepcząc przy tym "fajny kot!") i właściwą nagrodę za zadanie, Shiny Proszek, którego przeznaczenie poznasz zapewne już niedługo. - Już bliżej końca niż początku... Oczywiście znajdziesz tu wszystkie pokemony, prawda?

1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Pink Bow, wybrany TM typu normalnego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu normalnego, Amulet Coin, Shiny Proszek

Miasto na wzgórzu

- Oczywiście - staruszka przyznała Ci rację, podsuwając Ci planszę z kolejnym zadaniem do rozwiązania, wraz z fiolką Shiny Proszku. - Tu już nie musisz niczego układać, ale za to wciąż musisz rozpoznać, co się tu ukryło...

1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Sharp Beak, wybrany TM typu latającego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu latającego, Shiny Proszek

Miasto przy lodowej górze

- Tak jest, nie inaczej - Eskimos przyznał Ci rację, wręczając Ci voucher na wymianę dowolnego stworka na pokemona typu lodowego. - Jako, że jednak strasznie długo wracałeś z labiryntu, musisz wykonać dwa zadania, jeśli chcesz nadrobić stracony czas. Jednym z nich jest wykonanie odpowiedniego zdjęcia, czegoś, co kojarzy Ci się z lodem. Drugie to zagadka. Zapewne wiesz, o jakiego pokemona chodzi?
Stwór ten poluje zamrażając swoich przeciwników, a następnie połykając ich w całości. Najbardziej smakują mu Vanillite.
1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Never-Melt Ice, wybrany TM typu lodowego, voucher na wymianę dowolnego stworka na pokemona typu lodowego

Miasto w lesie duchów

- OOO jaki zarąbisty Phantump! - chłopak uśmiechnął się, zupełnie ignorując przytyk, że przecież on przez ściany nie przełazi. Zaczął sobie powolutku szukać nagród, najpierw wręczając Ci buteleczkę Shiny Proszku... Wcale nie wyglądając, jakby mu się spieszyło. W końcu to Twoje zmartwienie, żeby uratować ten świat, nie?
Zdobyte: 3 Rare Candy, Spell Tag, wybrany TM typu duchowego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu duchowego, Shiny Proszek

Górskie jeziorko

- Dam Ci 6 i jeszcze jedno, bo mogę, jestem tu nibyMędrcem! - wróżka ucieszyła się, obdarowując Cię nagrodami w postaci jakiejś różowej deseczki, różowej płytki do komputera i różowego bileciku. Wszystko malutkie i różowe, bardziej przypominające śmieci, niż nagrody, no ale to wróżka, wie, co robi. Chyba. Nie? - Teraz musisz popisać się, ile zapamiętałaś z notatek! Co to za pokemony?
https://www.jigsawplanet....id=0b569645529e
https://i.imgur.com/0AFlpf3.png
1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Pixie Plate, wybrany TM typu wróżkowego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu wróżkowego [url]https://i.imgur.com/fsrvDKc.png]xD[/url]

Jaskinia na szczycie

- Podoba mi się ten głaz. To naprrrawdę ładny głaz. - Mężczyzna zachwycił się kamulkiem, który dostarczyłaś mu jako przedmiot kojarzący się z kamieniami. Nawet kształt miał taki całkiem ciekawy! Gdyby nie to, że znajdowaliście się w innym wymiarze, to pewnie mógłby przypominać kształt jakiegoś państwa. Dostałaś za to całą fiolkę Shiny Proszku. - Wiesz co jeszcze jest fajne? Pokemon głaz. Wiesz jaki?
Ten kamienny robak fermentuje owocki trzymając je pod swoją skorupką.
1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Hard Stone, wybrany TM typu kamiennego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu kamiennego, Shiny Proszek

Miasteczko kopalniane

- Jak najbardziej. Jest to bezsprzecznie stalowy nóż. - Mężczyzna przyznał, spoglądając w swoją rozpiskę i wręczając Ci Shiny Proszek. - Odnajdziesz tu siedem pokemonów, prawda?

1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Metal Coat, wybrany TM typu stalowego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu stalowego, Shiny Proszek

Miasteczko w środku lasu

- Niesamowicie mnie to cieszy! - Akira uśmiechnęła się, wręczając Ci w nagrodę fiolkę Shiny Proszku. - Od uzyskania uznania Mędrca dzielą Cię już tylko dwa zadania, to bardzo blisko! A oto przedostatnie z nich. Musisz odnaleźć siedem ukrytych stworków...

1 2 3 4 5 6

Zdobyte: 3 Rare Candy, Miracle Seed, wybrany TM typu trawiastego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu trawiastego, Shiny Proszek

Miasto ukryte w chmurach

Krzesło, nie krzesło, ale smocze! Zresztą biorąc pod uwagę, że mamy też smoka ślimaka, a niedługo dojdzie smok gniazdko elektryczne... No to cóż. Może ma po prostu smoczą duszę, i dlatego na pierwszy rzut oka nie widać?
Starzec zachwycił się tempem rozwiązywania przez Ciebie zadań, wręczając Ci od razu 3 Rare Candy, Dragon Fang, wybrany TM typu smoczego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu smoczego oraz Shiny Proszek.
- Twoja chęć pomocy jest godna podziwu - przyznał, podając Ci elementy rozsypanki. - Czy wiesz, jaki pokemon się tu kryje?
https://www.jigsawplanet....id=0f98298d43ff
1 2

Zdobyte: 3 Rare Candy, Dragon Fang, wybrany TM typu smoczego, voucher na wymianę dowolnego pokemona na stworka typu smoczego, Shiny Proszek

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Discord: GwenBrown
Wysłany: 2019-07-11, 22:41   

- No, ba! Chodzi o Shuckle'a oczywiście- odparłam, czekając na 6 zadanie.
~~~
W sumie dopiero teraz ogarnęłam, że tam jest "wybrany" TM typu kamiennego xD To jak coś, wezmę Sandstorm

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-07-12, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  

Mirajane

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-12, 10:42   

- Łatwe. Już mówię. Widzę Noivern, Doduo, Mothim, Unfezant, Pelipper, który trzyma w dziobie chyba sewaddle oraz jest Toucannon. I chyba została mi tylko 6 Czekam na to co jeszcze powie staruszka

KP, BOX

Xioteru 
ten zły i niedobry

Limit dodatkowych KP: 1
Discord: xionże
Wysłany: 2019-07-12, 11:04   

Wykonawszy zadanie, przekazuję pokreśloną kartkę kobiecie, oczekując na ostatnie zadanie. - Tak blisko, tak blisko... - nucę sobie, stojąc krzywo. - I ostatni numer nam został. Ciekawe co się pod nim kryje.
Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2019-07-12, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  

Did
#Jaleb #Cava

Discord: Dod
Wysłany: 2019-07-12, 20:32   

- Uuu! Poproszę już ostanie zadanie czyli 4! - powiedziałam do Celebi, wykonując
wcześniej zadania.

Bo rozpychało forum ;-;

i dwa

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank

Mhrok 
the son of Sun God.

Discord: Mhrok
Wysłany: 2019-07-12, 20:54   

Po odnalezieniu wszystkich siedmiu pokemonów, przekazuję kartkę i oczekuję na ostatnie, szóste zadanie.

Feel the mercy of the King of Gods, you will be destroyed with this one strike... Watch, Indra!
I will burn it all! Vasavi Shakti!

♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Nani 
Hungry hydra

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-07-12, 21:00   

poproszę TM Dragon Claw
- Oh maj borze uwielbiam tego pokemona... Rayquaza jest najlepszym smokiem ever
https://i.imgur.com/XXmF2RF.png

no i zadanko nr 2 bo innego nie ma x]

Foks 
foxtrot

Discord: GrumpyFoks
Wysłany: 2019-07-13, 00:07   

Cóż, Suzume nie chciał wywołać palpitacji serca u Ratatty, więc miał nadzieję, że gdy szczur tylko zobaczył zrobione przez chłopaka zdjęcie, nie zejdzie na zawał. Było blisko, jednak fioletowy stworek wciąz się trzymał.
Uff!
W międzyczasie Joey cichaczem wepchnął jakiś item w ręce błękitnookiego, a oficjalnie wręczył mu Shiny Proszek. Suzume przyjrzał się otrzymanym przedmiotom, jednak nie zdążył nawet wydusić sylaby z nimi związanych, gdyż młodziak dał mu kolejne zadnie. Suzume szybko podjął się jego realizacji z nieskrywanym uśmiechem.

A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad
A niebios Pan nieskończony patrzy w MOJĄ stronę

C H O Ć...N A...G Ł O W I E...C A Ł Y...Ś W I A T..

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-07-14, 13:03   

- Najbardziej kojarzy mi się stara wanna, w której mama przechowuje ziemię, którą używa później przy sadzeniu kwiatów do doniczek, chociaż teraz trochę jest jej mało, ponieważ podczas lata większość takich robót w ogrodzie ma zrobionych. I poproszę o ostatnie zadanie.[/i]

Dante Aligieri 

Discord: Nirv#0802
Wysłany: 2019-07-14, 20:31   

Glalie

Atari 

Wysłany: 2019-07-14, 21:59   

Mina chłopaka musiała być komiczna. NIe bardzo wiedział skąd miał wytrzasnąć w tym labiryncie takie zdjęcie...chyba musiał zdjąć sandały i cyknąć fotkę jak dymią mu się stopy.
No ale słowo się rzekło. Jest tutaj a więc ...no jazda! Oby bez poparzeń.
Wyprawa okazała się dosyć wymagająca jednak udało się jakoś przez to przebrnąć

Trasa wyglądała tak. Atari nie raz się zgubił. Zdjęcie za to wykonał takie

Udało się! i nawet nie poparzyłem się...nooo przynajmniej niezbyt boleśnie

Odpowiedz do tematu