Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gier
Autor Wiadomość
DJSzopxX 
Wanna Splash?

Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Wysłany: 2019-05-30, 09:04   

Cytat:

//Ja tam mogę mieć nawet jednego gracza x] //

Ciekawe kto byłby tym szczęściażem <3

Nani/Viv

Oczywiście, że jestem na tak. Viv jest najlepszym mg u którego grałem (i głównym powodem dla którego jestem jeszcze na tym forum). Pomijajax dawne czasy, formularz dobrze wypełniony, nie widzę żadnych błędów, a część praktyczna jest, jak można było się spodziewać, bardzo dobra.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra

Sosik 
7 RINGS

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2019-06-01, 02:15   

Masz mój głos, Nani.
Cóż mogę rzec, poprzednim razem Viv vel Mazu aka Marsipula von Nani siedziała na tym stanowisku dosyć długo i miała wyraźne powody, żeby się z nim pożegnać. W moim mniemaniu wydaje się osobą kompetentną i rzetelną, więc jeśli czuje się na siłach, aby wrócić na stanowisko, nie widzę w tym najmniejszych przeszkód. Warsztat pisarski ma całkiem dobry i zdaje mi się, że podciągnęła się w pisaniu, gdyż kiedyś jej opisy dawały mi wrażenie chaotycznych, niepoukładanych. Skany robi estetyczne i bardzo ładne, więc jej przyszli gracze na pewno będą z nich zadowoleni. ^^

Oliver Potter || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||
Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

jKDx 
Toja

Discord: Kamil #7993
Wysłany: 2019-06-01, 08:21   

Cytat:

Pytania ogólne:

Czy spełniasz wymogi na MG?: YES
    Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłem, ale się zmyłem. Moja historia większości forum jest raczej znana, czasem znikałem, ostatnio odeszłem bo wszystko mnie przytłoczyło, ale już mam więcej czasu.
    Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Zawsze na czas. Może nawet 2/3 razy w tygodniu.
    Zastępca: Trebonth
    Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 2
    Kilkuosobowe przygody?: Yes
    Poke-przygody?: Nope
    Fakemony?: Unique, onyl
    Opisz w kilku słowach siebie i swój sposób prowadzenia gier: Dymy, dymy jeszcze raz dymy. Wszystko jest strasznie chaotyczne i chore psychicznie, ale ma to swój wspaniały uroczek, którego nie można mi odebrać.

Test:
część teoretyczna

Czy zamrożenie w przygodzie może zostać wykorzystane podczas nieobecności MG, czy dotyczy tylko gracza?: MG może korzystać z zamrożenia za pozwoleniem gracza.
    Na jakiej wersji ataków bazujemy?: Ultra Sun/Ultra Moon
    Czy gracz musi pokonywać w przygodzie liderów według kolejności z gier (np. najpierw Brock, potem Misty itd.)?: nie
    Jaki poziom mają Pokemony wskrzeszone ze skamielin?: Skamieliny wracają do życia na losowym poziomie z przedziału 1-5 (chyba, że właściciel jest Hodowcą, wtedy zawsze mają poziom 5).
    Czy MG musi mieć w tytule bądź podtytule wątku z zapisami informację odnośnie ilości zajętych bądź wolnych miejsc?: Tak

część praktyczna
Napisz poniższe zadania z perspektywy Mistrza Gry, który przedstawia daną sytuację graczowi.

Wciel się w rolę przewodnika i oprowadź gracza po odwiedzanym przez niego Muzeum Pokemonów?:

Twoje zwiedzanie muzeum właśnie się rozpoczęło, twoim przewodnikiem był młody facet. Dobrze mu z oczu patrzyło, a co najważniejsze miał bardzo przyjemny do słuchania, delikatny głos. Zwiedzanie zaczeliście od głównego korytarza, w którym to znajdowało się mnóstwo obrazów pokemonów, których dziś praktycznie nie da się spotkać w środowisku naturalnym. -Obrazy te to dzieła sztuki, które powstały już ponad czterysta lat temu. Dziś wyceniane są na setki milionów dolarów, a przedstawiają gatunki pokemonów, które w dzisiejszym naturalnym środkowisku występują w znikomych ilościach. Dobrze macie państwo parę minut na pooglądanie z bliska obrazów, a za chwilę przeniesiemy, się do sali zabytkowych przedmiotów. - Masz teraz chwilę dla siebie i możesz spróbować pozwiedzać coś na własną rękę lub poczekać na resztę wycieczki, cały wybór należy do ciebie.

Lily zaczęła się topić, jednak została uratowana. Opisz, jak do tego doszło, oraz kto lub co ocalił życie młodej trenerki:

Podczas twojego spaceru brzegiem jeziora, coś poruszyło się w wodzie i bardzo przyciągnęło twoją uwagę, więc postanowiłaś przyjrzeć się bliżej. Jednak w momencie, gdy podeszłaś do brzegu, wszystko się uspokoiło. Problem był taki, że gdy chciałaś odejść, spod twojej nogi osunęła się ziemia, a ty wpadłaś do wody. Nie było zbyt głęboko, ale zanurzyłaś się całkowicie. W momencie jak chciałaś wypłynąć na wierzch, zauważyłaś, że twoja noga zaplątała się w rośliny rosnące na dnie jeziora. Próbowałaś się wydostać, jednak nie udawało ci się, a tlenu powoli zaczynało braknąć. Po chwili poczułaś, jak tracisz przytomność i raczej zwątpiłaś już w cokolwiek. Na szczęście po upływie, w sumie sama nie wiesz jakiej ilości czasu, ocknęłaś się, a koło Ciebie stał wielki Sammurot. Zapewne to on uratował twoje życie.

Skan:
    Przygotuj skan dowolnego Pokemona posiadającego jakieś kwieciste elementy.

Roselia
Imię: Flowery

Poziom: 22

Budew (Friendship) -> Roselia (Shiny Stone) -> Roserade
Zadowolenie: 100/100
Ataki: Absorb, Growth, Poison Sting, Stun Spore, Mega Drain, Leech Seed, Magical Leaf, Grass Whistle
Charakter i historia: Roselia jest bardzo miłym pokemonem, który bardzo troszczy się o innych. Swojemu trenerowi została podarowana jako prezent od mamy, na start jego przygody z pokemonami. Roselia ma magiczny dar, który sprawia, że potrafi dogadać się i uspokoić nawet najbardziej rozwścieczonego pokemona. Jest bardzo szybka i zwinna oraz ma duże doświadczenie w walce, co czasami pokazuje w pojedynkach, w których radzi sobie nawet, gdy jej przeciwnik ma przewagę typu.
Umiejętność: Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: TRENER JAKIŚTAM(KP JAKIEŚFAJNE)

✖✖✖
Quentin Richards
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖

DJSzopxX 
Wanna Splash?

Discord: Legenda głosi, że mam tam konto
Wysłany: 2019-06-01, 16:41   

Kamilek jaki jest, chyba już każdy wie. Jednak nie odbiera mu to umiejętności. W części pisarskiej zresztą widać sporą poprawę od poprzedniego razu. Więc skoro tak się poprawił w takim czasie, to pytanie, jak wielkie postępy zrobi tym razem.
Posty nie są już takie chaotyczne i już nie ciągnie nie potrzebnie wszystkie zdania tygodniami, a ni też nie powtarza każdego słowa, co słowo.
Jestem na tak, Kamil jest doskonałym przykładem dlaczego trzeba dawać ludziom szansę i pozwalać im się rozwijać.

Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra

SayuriSagi 
Glitchtrap

Wysłany: 2019-06-01, 16:54   

Od razu dam opinię dla obydwu ludków - jestem na tak.
Każde z nich miało swoje powody, aby zrezygnować ze stanowiska i według mnie nie są one z „dupy wyjęte", więc zasługują na możliwość ponownego stania się MG. Obydwa formularze są zrobione porządnie, błędów nie ma, część praktyczna u każdego ciekawie zrobiona, umiejętności mają, więc dlaczego im zabronić?

Daisy7 
CzeDar

Discord: Daisy7
Wysłany: 2019-06-07, 11:49   

Podsumowanie:
NANI
- 3 głosy "za"
- 0 głosów "przeciw"
jKDx
- 2 głosy "za"
- 0 głosów "przeciw"

Werdykt:
Nani i jKDx zostają nowymu MG na Crystalu! ♥

Przypominam o konieczności założenia swojego wątku w Klinice Nowego Życia oraz postu w Spisie Mistrzów Gier.

Wybaczcie, że sama nie zagłosowałam, ale jakoś tak w sesję się wstrzeliliście, do tego inne sprawy i wgl ten czas tak za... zasuwa :') W każdym razie gratuluję i życzę wytrwałości!

Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.

Odpowiedz do tematu