FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin i zgłoszenia
Autor Wiadomość
Mhrok 
the dawn has arrived

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-10-14, 09:09   Regulamin i zgłoszenia

*
R e g u l a m i n - i - z g ł o s z e n i a

*

1. Użytkownik może adoptować w danym cyklu jednego Pokemona jedynie na jedną z granych przez siebie postaci.
2. Pierwszy cykl trwa od 1 do 15 dnia miesiąca, drugi zaś od 16 do końca miesiąca. Przy czym lista adoptowanych Pokemonów pozostaje niezmienna przez cały miesiąc.
3. Każde stworzenie kosztuje. Moderator wyznacza mu cenę według kryteriów takich jak poziom, rzadkości, czy ilości ataków dodatkowych (TM/MT/HM/Egg Move). System cen znajdziesz tutaj.
4. Moderator odpowiada na zlecenia po 5 dniach od daty ich nadesłania. Jeżeli w tym czasie na jednego stworka zgłosi się kilka osób, wtedy kierujący wybiera najlepsze według niego podanie. Kierujący adopcjami ma czas na uwzględnienie waszych podań, toteż proszę go nie popędzać przed tym czasem, gdyż zakończy się to zakazem adoptowania danego pokemona w tymże miesiącu.
5. Nie możesz zaadoptować Pokemona, który ma co najmniej 5 lvl więcej od twojego najsilniejszego pod względem poziomu pokemona w drużynie. Czyli, przykładowo: posiadając w swojej drużynie Bulbasaura na 5 poziomie, możesz adoptować Pokemona na maksymalnie 9,5 poziomie.
6. Do adopcji trafiają pokemony graczy nieaktywnych (wymarłych). Moderator równo z dwoma tygodniami (8 tygodni w przypadku zawieszonej przygody) nieaktywności zaznacza gracza na liście, a jego podopieczni trafiają na listę pokemonów, które mogą pojawić się w przyszłych adopcjach.
7. Nowe adopcje następują 1 dnia danego miesiąca, a Pokemony ze starych adopcji przepadają bez możliwości ich powtórnego uzyskania.

Cytat:
Formularz
Numer podania:
Link do KP:
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?:
Sposób trenowania (i inne):

*

Regulamin jest własnością strony Pokemon Crystal. Kopiowanie go jest surowo zabronione!
c o p y r i g h t s - b y - p a n d a - & - d a i s y 7 , - e d y c j a - b y - m h r o k

I know of your
hellish masters, Xioteru.
But not even they
can stop me.
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci

Sosik 

Limit dodatkowych KP: 2
Wysłany: 2018-10-16, 12:55   

Formularz
Numer podania: 1
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/178.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Silvally
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: cóż, co prawda nie jest to typ pokemona, którego chciałaby mieć w swojej drużynie Huntress, ale czyżby na pewno? Dzięki swoim zdolnościom Silvally może posiadać typ mroczny, które zbiera łowczyni, więc widziałbym tego stworka w jej strasznej drużynie głównie z tego faktu. Poza tym, jest silny, zna dużo ataków, a Huntress na pewno zdoła nad nim zapanować. Zna na to bardzo wiele sposobów.
Sposób trenowania (i inne): sam w sobie jest już silny, ale to nie znaczy wcale, że na tym powinien poprzestać. Na pewno pojawią się tutaj jakieś RC, Enimgy i płytki, coby jeszcze wzmocnić jego arsenał bitewny. W przygodzie raczej nie będzie okazji do treningów, ale może jakieś walki? Ciężko mi rozwinąć tą szczególną kwestię, ale zdaje mi się, że z Huntress nie będzie miał źle.

#spideypool #team

|| [Bank] [Box] [Karta Postaci] || Oliver Potter

Caleb Allen || [Karta Postaci] [Box] [Bank] ||

Gwen Brown 
Uszanowanko!

Chatango: GwenBrown
Wysłany: 2018-10-25, 20:12   

Numer podania: 2
Link do KP: KLIK
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Larvesta
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo wygląda twarzowo, bo ma zacny charakter (w końcu sama pisałam xD), bo można ją sensownie wytrenować, bo po ewolucji wygląda kozacko, bo nie mam co zrobić z forumową kasą, BO TAK xD
Sposób trenowania (i inne): Pewnie tak jak każdego innego pokemona- może zafunduję jej wizytę w DC, może podpasę ją kilkoma jagódkami, zafunduję płytkę z atakiem. Jak się uda to i w przygodzie potrenujemy. Innymi słowy będzie jej u mnie dobrze :)

Ariana - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea

Lukas 
Lukas

Discord: niemamnietu
Wysłany: 2018-11-01, 14:40   

Formularz
Numer podania: 3
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/628.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Chubchoo
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Bo myśle, że Vladislav i Teo się dogadają. Vladislav to dobry chłopak jest i na pewno chciałby pomóc takiemu małemu misiaczkowi i zabrać go ze sobą, pokazać świat, zabrać na pokaz. Myśle, że Teo nie będzie się nudził z Vladislavem. :D
Sposób trenowania (i inne): O ile trening nie za bardzo naszego młodego trenera to bardzo chciałby się rozwinąć w dziedzinie pokazów. A Chubchoo jest w jego oczach takim uroczym stworkiem! Nie będzie surowy względem Teo, ale na pewno będzie pilnował, żeby pokemon się rozwijał, a może i nawet kiedyś ewoluuje. To by było coś!

Vladislav - KP http://pokemoncrystal.pl/topics17/628.htm box - http://pokemoncrystal.pl/topics18/624.htm bank - http://pokemoncrystal.pl/topics19/626.htm trofea - http://pokemoncrystal.pl/topics20/627.htm

DropboxKenshiro 

Discord: DropboxKenshiro
Wysłany: 2018-11-02, 13:13   

Numer podania: 4
Link do KP: Tutaj
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Espurr
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Sarah znała Espurra z jednego z romansów, które czytała. Od kiedy zobaczyła ilustrację z jego udziałem, chciała mieć takiego Pokemona. Ten dziwny, ale słodki wzrok! Kiedy dowiedziała się, że może takiego adoptować, zrobiła to od razu. No i charaktery są dość podobne. Dodatkowo, Espurr był dość tani, 2 tysiące dolarów to nie aż tak dużo.
Sposób trenowania (i inne): Sarah nie skupia się na walkach z innymi Pokemonami, chyba, że trzeba go ewoulować lub jest to konieczne. Ale Espurra chce wykorzystywać bardziej, jako że Chespy był prezentem.

SayuriSagi 
Ho Ho Hope

Limit dodatkowych KP: 2+1
Wysłany: 2018-11-03, 13:58   

Formularz
Numer podania: 5
Link do KP: tu
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Yamask
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Z tego, co wyczytałam z jego historii, pamięta przynajmniej parę ostatnich chwil swojego dawnego życia jako człowiek, co według mnie jest bardzo interesujące (chociaż dla niego jest to mało przyjemne), ponieważ jeszcze nie spotkałam się z czymś takim i z chęcią przyjrzałabym się temu bliżej. Poza tym sam charakter jest ciekawy, co dla mnie stanowi duży plus, a dodając do tego jego wygląd po ewolucji ... naprawdę chciałabym, aby ten pokemon dołączył do mojej drużyny.
Sposób trenowania (i inne): To co zawsze - ataki z płytek, jagody, cukierki, walki, może Day Care ... oprócz tego po wprowadzeniu do przygody będzie miał liczne towarzystwo, wraz z którym będzie mógł spędzać czas, więc nuda mu nie grozi. A, i jeszcze postaram się go ewoluować w Cofagrigusa.

Ayumi 

Chatango: Amathiss
Discord: Amathis#3797
Wysłany: 2018-11-03, 16:55   

Numer podania: 6
Link do KP: Tutaj
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Porzucenie przez stado to zdecydowanie trudne przeżycie. Vulpix ukradziono, oboje mają więc pewne przeżycia za sobą, dzięki czemu może ten psiak odzyska spokój i nie będzie się więcej bał samotności. No i kto wie, może również on pomoże Ayumi nie bać się innych.
Sposób trenowania (i inne): Tak, jak będzie jemu pasowało, nic bowiem na siłę. Pewnie będzie trenował z Yuki, może dostanie cukierka, z pewnością wypiekane przez Ayumi smakołyki na zachętę. Może nawet kiedyś dostanie jakiś specjalny atak. Zdecydowanie będzie starała się by rósł i stawał się coraz silniejszy.

Sosik 

Wysłany: 2018-11-04, 12:50   

Numer podania: 7
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajko Sableye
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: bo w przyszłości wykluje się z tego jajka duszek, który będzie miał dodatkowo typ mroczny. Stworek uzupełni moją kolekcję, która coraz bliżej ma się ku zamknięciu. Poza tym, ma możliwość mega ewolucji, a coś czuję, że Huntress niedługo bardziej zainteresuje się tym tematem. Sableye będzie idealnym podmiotem "badań".
Sposób trenowania (i inne): chyba standardzik? EC/Enigmy, jakieś płytki, możliwe że na samym początku w ogóle pójdzie do DC żeby troszkę potrenować. Myślę, że dobrym pomysłem będzie mu wręczenie Mega Stone, żeby przetestować jego możliwości. Kto wie, może kiedyś uda mu się go nawet wchłonąć?

#spideypool #team

Sosik 

Wysłany: 2018-11-16, 13:52   

Numer podania: 8
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: jajko Espurra
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: jako jedyny zainteresował mnie z tego, co zostało na polance. Z jajeczka dosyć niedługo wykluje się fajny kotek, którego warto mieć w swojej gromadzie. W dodatku, nie muszę już chyba powtarzać, że Huntress zbiera cały Pokedex, więc Espurr niewątpliwie jej się przyda?
Sposób trenowania (i inne): nic nowego. Będzie spokojnie czekał w swojej kolejce na jakieś RC/Enimgy, co będzie wiązało się z rychłą ewolucją. Dostanie pewnie też w swoim czasie jakieś bonusowe ataki itp.

#spideypool #team

Madu 
Obiekt testowy

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: MaduInChina
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-11-19, 20:57   

Numer podania: #9
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/654.htm#2632
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Absol
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Absol to wspaniały pokemon, który przyda się początkującej trenerce jaką jest Adelle. Podoba mi się jeog charakter a jako, że Adelle potrafi rozmawiać z pokemonami to na pewno się jakoś dogadają.
Sposób trenowania (i inne): RC, głównie to treningi w przygodzie, wszelkiej maści TM/MT, jagody i ogółem wsio co się da.

Kesty

Chatango: Kestyy
Discord: Kesty#2955
Wysłany: 2018-11-23, 16:06   

Formularz
Numer podania: 10 (albo 10? trochę liczby się tu pokiełbasiły wyżej :I
Tak, 10, już poprawiłem ;* ~Mhrok)

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/708.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Froakie
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Potrzebuję wodnego pokemona do jeziorka, a żaba z zezem spełnia te kryteria <3 Wrzucę go do wody, żeby mógł mi niewolnikować towarzyszyć w szukaniu skarbów \o/
Sposób trenowania (i inne): Napcham enigmami i uczynię go szczęśliwym grubasem.

Ayumi 

Chatango: Amathiss
Discord: Amathis#3797
Wysłany: 2018-12-04, 08:00   

Numer podania: 11? (Albo 1 w grudniu xD)
Link do KP: Klik
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shinx
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Jest to pokemon który ma nieco pod górkę, obawia się igieł, dlatego też pasuje do Ayu która obawia się nieco ludzi. Ta trenerka obrała sobie za cel pomaganie pokemonom takim jak Shinx przezwyciężyć swoje lęki, licząc na to że w końcu i jej się to uda. Poza tym to słodki pokemon który ma w sobie dużo potencjału. Na dodatek Ayu ma w teamie Houndura, co prawda nie czarnego a Alfę ale możliwe że również zostaną przyjaciółmi. Alfie brakuje takiego towarzysza, zdecydowanie pomogłoby to w jego terapii.
Sposób trenowania (i inne): Byłby to trening połączony z pracą nad jego głównym strachem, choć nic na siłę, Ayu sama doskonale wiedziała że z fobiami trzeba krok po kroku aż się uda, dlatego też głównie walczyłby z jej innymi pokemonami, może z Alfą jeśli się dogadają. Mimo wszystko zależy jej by pokemony w drużynie stawały się coraz silniejsze o ile one tego również chcą, dlatego też nie ominą go walki o odznakę gdy będą już gotowi.

Kesty

Chatango: Kestyy
Discord: Kesty#2955
Wysłany: 2018-12-07, 19:45   

Formularz
Numer podania: 12
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics17/708.htm
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Czarnego Houndour
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: Ponieważ! Kto przygarnie tego czworonoga, jak nie ja. Doggo są osom, a ten jeszcze ma dodatkowo pseudo-szkieleto-zbroję na sobie. Nie wspominając, że futrzak jest ogarnięty życiowo oraz survivalowo. To nie jest jakiś tam sobie słodki szczeniaczek, a porządny, angery doggo, co nie da sobie w kaszę dmuchać i wydyma ciebie, zanim ty zdążysz wydymać jego, a takie cechy zawsze są warte uwagi, o.
Sposób trenowania (i inne): Podobnie jak we wcześniejszym przypadku, jego też zamierzam napchać wieloma jagodami i cukierkami, o ile jakieś dostanę.

Sosik 

Wysłany: 2018-12-12, 13:00   

Numer podania: 13
Którego Pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Joltika
Dlaczego chcesz adoptować tego Pokemona?: hm, niczym nowym i odkrywczym cię już chyba nie zaskoczę. Pajączek co prawda nie ma typu mrocznego, ale idealnie się nada jako okaz do skompletowania dexu. Zawsze będzie mu lepiej u mnie, niż w niebycie, co? Zwłaszcza, że moja wesoła gromadka na polance jest już dosyć spora, więc na pewno nie będzie narzekał na towarzystwo.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno kiedyś będę się starał doprowadzić do jego ewolucji. Kiedy przyjdzie jego kolej oczywiście. Wtedy przyjdzie czas na jakieś RC albo Enigmy. Co więcej? Może zrobię mu jakieś dzieci, dam jakieś płytki z atakami, wystawię do jakiejś walki. Możliwości jest bardzo dużo.

#spideypool #team

Odpowiedz do tematu