FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
chaotic idiot lawful romantic
Autor Wiadomość
Kesty
mere creature

Limit dodatkowych KP: 2
Chatango: Kestyy
Discord: Kesty#2955
Wysłany: 2019-03-12, 23:56   chaotic idiot lawful romantic

_____Początek lutego, godzina 1807. Unova, Striaton City 6°C
_____I stało się. Wygląda na to, że obie strony nie wytrzymały i postanowiły rozwiązać sprawy w sposób mało pacyfistyczny, przedstawiając swoje argumenty nie tylko w nieprzyjemnym tonie, ale nieprzyjemnej atmosferze. Nikt nie chciał odpuścić, ani zmienić zdania i na samym końcu ów "konwersacji" zgodzili się na niezgodę oraz ekstremalne rozwiązanie.
_____Jiro oficjalnie został bezdomnym - wykopańcem czy ucieknięcem, nazywajcie sobie go jak chcecie, jednak tak długo, jak nie postanowi zmienić swojego zachowania, nie posiadał dachu nad głową. Ale nie było się czym martwić! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, a protagonista już utkał w głowie misterny plan, ażeby pozbyć się jednego ze swoich problemów: wskoczyć w krzaki. Objawienie czystego geniuszu, zanurkowanie główką w pierwszej kolejności, żeby złapać jakiegoś pokemona i zostać trenerem.
_____Zarobił sobie tym, po pierwsze: piękną ranę na policzku jeszcze przy samym spadaniu, co może nie było w żadnym stopniu groźne, ale będzie piec oraz swędzieć jak skurwysyn przy gojeniu się, a po drugie: niezbyt przyjemne spotkanie twarzą z... workiem śmieci? Jego rodzice nigdy nie byli specjalnymi wandalami, na pewno nie zostawiliby odpadów w takim miejscu. Może ktoś to podrzucił?
_____Oh, nie, chwila... to się ruszało. Nie tylko przez to, że ktoś to poruszył, ale samo z siebie i to dość żywo. Kreatura dała na powitanie Jiro śmierdzące spoliczkowanie i wypełzła czym prędzej spod wykrzywionego ryja (któremu teraz udzielił się zapaszek). Mimo pierwszego, dość agresywnego ruchu, pokemon wyglądał w sposób, jakby chciał spierzchnąć, więc może warto łapać swojego wybranka, zanim popełznie dalej.

N o w . s h u t . y o u r . d i r t y . m ou t h . I f . I . c o u l d . b u r n . t h i s . t o w n
I . w o u l d n t . h e s i t a t e . t o . s m i l e . w h i l e . y o u . s u f f o c a t e . a n d . d i e

「 MEFY 」 「 BANK 」 「 BOX 」 「 CD 」 「 OGRÓD 」

A n d . t h a t . w o u l d . b e . j u s t . f i n e . a n d . w h a t . a . l o v e l y . t i m e
T h a t . i t . w o u l d . s u r e l y . b e . S o . b i t e . y o u r . t o n g u e
A n d . c h o k e . y o u r s e l f . t o . s l e e p

Kyuubi 
Your worst nightmare

Limit dodatkowych KP: 2+1
Chatango: Kyuubez
Discord: Zanate#3757
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-03-13, 18:38   

Oż! Ledwo wyszedłem z domu, a już dorobiłem się zarąbistej szramy! Jeśli już na początku idzie mi tak dobrze, to potem może być tylko lepiej, zdecydowanie. Wpadłem wprawdzie gębą w coś śmierdzącego, ale na moje szczęście (a jakże, yay!) okazało się, że to pokemon. Zignorowałem niezbyt przyjaznego liścia (albo raczej śmiotka, biorąc pod uwagę, CZYM oberwałem w pysk) i capnąłem go za dwa wystające uszka na głowie, po czym podniosłem go do góry, zanim gdzieś mi spieprzy.
- Ty, jesteś zajebisty. Będziesz moim pokemonem, to nie podlega dyskusji. Pakuj się do kulki. - podsunąłem mu pod nos pokeball i czekałem na... cud? Nie wiem w końcu, jak mam ten wór śmieci upchnąć w takiej małej, gównianej kulce, ale podobno jakoś to działa.

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.

Kesty
mere creature

Wysłany: 2019-03-13, 21:02   

_____Kulkę mógł sobie trzymać do woli, jeśli mu się podobało, ale za wiele to nie zdziała. Niestety, pokeballe wymagały kontaktu fizycznego, a łapanie stworków na odległość za pomocą lasera lub innych czarów, brzmiało zbyt OP, żeby było prawdziwe. Dlatego Jiro sobie mógł czekać na coś, co się samodzielnie nie stanie albo ruszyć głową oraz samemu spróbować czegoś innego niż liczenie na cud.
_____Trubbish nie zmienił swojego podejścia względem trenera w żadnym stopniu - wciąż był dość zdezorientowany sytuacją po nagłym ataku headbutt ze strony człowieka. Unosząc się nad ziemią, ruszał żwawo nóżkami, choć niewiele to dawało, poza tym, że trochę się bujał (ale nie na tyle, by pacnąć pułapkę). Chcąc się wydostać, zaczął się jeszcze bardziej wiercić, a na sam koniec... pierdnął? Wyglądało trochę jak pierdnięcie. Niewielka, toksyczna chmurka wydostała się niespodziewane ze stworka, choć niewycelowana - ot, otoczyła go, ale przez jej wielkość, równie szybko rozpłynęła się w powietrzu.

N o w . s h u t . y o u r . d i r t y . m ou t h . I f . I . c o u l d . b u r n . t h i s . t o w n
I . w o u l d n t . h e s i t a t e . t o . s m i l e . w h i l e . y o u . s u f f o c a t e . a n d . d i e

A n d . t h a t . w o u l d . b e . j u s t . f i n e . a n d . w h a t . a . l o v e l y . t i m e
T h a t . i t . w o u l d . s u r e l y . b e . S o . b i t e . y o u r . t o n g u e

Kyuubi 
Your worst nightmare

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-03-13, 23:16   

Gdybym miał dwie wolne ręce, to bym z entuzjazmem przyklasnął. Ale cóż, nie miałem, a klaskanie z zajętymi rękoma mogłoby się źle skończyć.
https://www.youtube.com/watch?v=TCIVgQqwR7w
Tak czy inaczej wydałem z siebie bliżej nieartykułowalny dźwięk zachwytu.
- No proszę, jak się rwiesz do walki! Trafiłem na idealnego towarzysza! - wyszczerzyłem się, nadal nie do końca wiedząc, jak działają te całe kulki. Może trzeba na siłę? Tak więc po prostu wepchnąłem kulkę w wiszącego pokemona. Śmieszne miał te nóżki, podoba mi się. No i ta groźna mina. Nie szkodzi, że trochę śmierdzi, mi też się zdarza, jak ze dwa dni nie pójdę pod prysznic. No ale laski lecą na feromony, tak? Cwana bestia, nie ma wyglądu, to leci w zapachy! Niejeden leszcz mógłby się od niego uczyć sztuki podrywu.

Kesty
mere creature

Wysłany: 2019-03-14, 01:24   

_____Trubbish nie miał wyjścia - bo co taki worek na śmieci mógł począć? Z przyciśniętym do siebie pokeballem, pokemon wkrótce zamienił się w czerwoną wiązkę lasera i został wessany do środka swojego więzienia. Gratulacje! Jiro właśnie złapał swojego startera, powinien być z siebie dumny! Teraz jednak pytanie... jak dokładnie planuje go stamtąd wyciągnąć?
_____I co ważniejsze - gdzie planuje iść? Świat stał przed nim otworem, szczególnie teraz. Mógł się pokręcić w pobliskich ruinach na wschód od Striaton City; mało uczęszczane, dawniej robiło za placówkę badawczą, ale zostały po nim gruzy oraz legendy miejskie. Ponoć to miejsce odbierało zmysły zarówno ludziom, jak trenerom, co znaleźli się w pobliżu - przynajmniej według historyjek między znajomymi, którzy zakładali się między sobą, kto odważy się wejść do środka. Jednak dla takiego badassa, jak Jiro, to nie powinien być problem, racja? Takich co chwila można znaleźć w podejrzanych miejscach!
_____Mógł szukać dalej, stwierdzić: "jebać" i zamiast pozostawać w okolicy, wyjechać. Wielkie miasto stało przed nim otworem w samym centrum Unovy. Inne miasta też, jak chociażby Nacrene zaraz obok lub Humilau City (o którym praktycznie nic nie wiedział, poza opowiastką zasłyszaną od znajomego, który mówił "jacy popierdoleni, mieszkają na wodzie i zamiast chodników mają mosty"). Dla bardziej niezdecydowanych istniały pociągi. Ot, wsiąść w pierwszy lepszy oraz wyruszyć w długą drogę; to samo ze statkami lub samolotami, chociaż te umożliwiały nie tylko ucieczkę z obecnego miasta, ale całego regionu.
_____A jeśli niespieszno mu było do podróży... zawsze istniały sklepy, pobliskie atrakcje, małe dzieci z pokemonami, na których można było się wyżyć oraz wypróbować swojego nowego startera, jeśli się go już wyciągnie z pokeballa. Albo trenerzy w gym'ach, o! Ci sobie zasłużyli na porządny wpierdol!

Trubbish
Imie:
Poziom: 5
Typ:
Ewolucje: Trubbish (36) -> Garbodor
Ataki: Pound, Poison Gas, Recycle,

Charakter i historia:
Pokemon znaleziony w Striaton City, w krzakach niedaleko domu Jiro. Został niespodziewanie zaatakowany przez swojego trenera za pomocą headbutt, a po nieudanej ucieczce, musiał się pogodzić z losem przymusowego ochotnika i jednoczesnego startera. Został nazwany wojownikiem oraz wciśnięty do kulki, jednak trudno powiedzieć, na ile to zdezorientowane stworzenie spełnia ambitne wyobrażenie Masanori'ego. Ciekawe, kiedy chłopak zauważy, że to samiczka...

Umiejętności: Aftermath - Kiedy Pokemon zostaje pokonany za pomocą ataku podczas którego miał miejsce kontakt fizyczny, jego przeciwnik traci 1/4 maksymalnego HP.
Trzyma:
Historia właścicieli: Kyubułka (Jiro)

Kod:
[img]https://i.imgur.com/GvezErv.png[/img]

[b]Trubbish[/b] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imie: [/b]
[b]Poziom: [/b]5
[b]Typ: [/b][img]https://www.serebii.net/pokedex-bw/type/poison.gif[/img]
[b]Ewolucje: [/b][u]Trubbish[/u] (36) -> Garbodor
[b]Ataki: [/b]Pound, Poison Gas, Recycle,

[b]Charakter i historia:[/b]
Pokemon znaleziony w Striaton City, w krzakach niedaleko domu Jiro. Został niespodziewanie zaatakowany przez swojego trenera za pomocą headbutt, a po nieudanej ucieczce, musiał się pogodzić z losem przymusowego ochotnika i jednoczesnego startera. Został nazwany wojownikiem oraz wciśnięty do kulki, jednak trudno powiedzieć, na ile to zdezorientowane stworzenie spełnia ambitne wyobrażenie Masanori'ego. Ciekawe, kiedy chłopak zauważy, że to samiczka...

[b]Umiejętności: [/b] Aftermath - Kiedy Pokemon zostaje pokonany za pomocą ataku podczas którego miał miejsce kontakt fizyczny, jego przeciwnik traci 1/4 maksymalnego HP.
[b]Trzyma: [/b]
[b]Historia właścicieli:[/b] Kyubułka (Jiro)

Kyuubi 
Your worst nightmare

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-03-14, 15:31   

Nie no, widziałem, jak się wyciąga pokemony w telewizji, więc po prostu rzuciłem kulką ze swoim stworkiem o ziemię i czekałem na kolejny cud. Kto by pomyślał, że się tam zmieści?
- Pewnie Ci niewygodnie w takiej małej kulce, eh? - zapytałem stworka. - W ogóle biedny jesteś, trzeba Cię chyba wykąpać. Albo potraktować jakimś odświeżaczem, bo dajesz niemiłosiernie. Ale spoko, jesteś mój, więc się tym zajmiemy! - stwierdziłem entuzjastycznie, znów podnosząc stworka za uszy i patrząc mu w oczy. Ale miał krzaczaste brwi. - Będziesz nazywał się Paprosznik. Co Ty w ogóle jesz, co? Jakieś naleśniki, czy może śmieci? - zapytałem, rozważając, gdzie się udać. W pierwszej kolejności obrałem za cel lokalny market. Zależnie od odpowiedzi Paprosznika, albo wejdziemy kupić jakieś żarcie, albo pobuszujemy im w śmietnikach za sklepem. Większe plany postanowiłem odłożyć na moment, w którym mój pokemon będzie czysty i najedzony.

Kesty
mere creature

Wysłany: 2019-03-14, 21:01   

_____Pokemon znów się zahuśtał, podniesiony za uszy. Sięgając "śmiotkami" do ręki trenera, spróbował sprawić, by człowiek go puścił. Nie powiedział za dużo - wydawał swoje pokemonowe dźwięki, które trudno było rozszyfrować, jednak prawdopodobnie dotyczyły one bardziej chęci zejścia na ziemię, aniżeli jakichkolwiek dalszych instrukcji odnośnie jedzenia. Ostatecznie jednak, jego łapki opadły dość smętnie, gdy Trubbish uznał próby wydostania się za niemożliwe. Jego oczy wlepiły się w budynek, który miał przed sobą.
_____Ot, typowy market, który posiadał w sobie dużo rzeczy dla ludzi i niby znajdowała się tam jakaś sekcja dla pokemonów, ale wybór był niewielki, podobnie jak jej jakość niska. Lepiej z karmami byłoby w jakimś sklepie poświęconym kieszonkowym kreaturom, ale kto wie, ile zedrą wtedy pieniędzy. Teoretycznie Jiro pozostawał nieświadomy na większość pokemonowego świata, jednak powinien zauważyć olbrzymiego pokeballa na szyldzie, jeśli trochę poszuka po mieście lub w jakiejś galerii handlowej.
_____Trubbish podniósł wzrok na trenera, wzruszając ramionami. Wygląda na to, że wybór należał do Masanori. Czy przejdzie się ze swoim pokemonem do sklepu - i przy okazji kupi mu jakieś mydło, czy cokolwiek sobie zażyczy - czy pójdzie po linii najmniejszego oporu oraz sprawdzi, jakie skarby czaiły się w śmietniku? Wspólne nurkowanie w śmieciach zacieśni ich więzi, racja?

Kyuubi 
Your worst nightmare

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-03-18, 10:33   

Super, wszystko mu jedno, więc możemy przegrzebać śmietnik! Co za ekonomiczny pokemon. W przypływie geniuszu uznałem jednak, że najpierw wejdziemy do sklepu, bo potem, na śmierdząco, mogliby nas do niego nie wpuścić.
- Ty, a mydło też jesz, czy tylko do użytku zewnętrznego? - zapytałem. W sumie co jeszcze mógłby jeść worek śmieci? Czy z odpadków wybiera jakieś co lepsze kąski? Z takim pytaniem krążącym mi po głowie zarzuciłem sobie worek na plecy i wszedłem do sklepu w poszukiwaniu mydła. No, może jakąś karmę też ogarnę, skoro Paprosznik je śmieci, to nawet to gówniane żarcie z marketu pewnie będzie dla niego luksusem.

Kesty
mere creature

Wysłany: Wczoraj 20:12   

_____Paprosznik spojrzał na Jiro spojrzeniem pt. "co to jest mydło?" i trudno powiedzieć, czy nigdy takiego nie widział, czy nie znał samej terminologii. Trubbish nie należał do najpopularniejszych pokemonów, prędzej goniony z podwórka niż brany pod opiekę, więc nic dziwnego, że ma przed sobą jeszcze wiele do nauczenia, jeśli chodzi o współżycie i pozytywne relacje z ludźmi... oraz co to jest mydło.
_____W sklepie nie znajdowało się wielu ludzi, choć z tych irytujących rzeczy: pozmieniało się ułożenie na szafkach, co wymuszało dodatkowe chodzenie oraz szukanie, by wypatrzeć, gdzie się znajduje przedmiot, który leżał tu jeszcze dwa tygodnie temu, a teraz zamienił się miejscem z marmite.
_____Pokemon wydał z siebie niezadowolony pomruk, gdy został potraktowany niczym worek ziemniaków. Westchnął zrezygnowany, dając się nieść w ten sposób, lecz nie pozostawał spokojny. Otoczony zapachami i widząc oddalające się towary, Trubbish postanowił zrobić coś samodzielnie i cupnął paczkę chrupek śniadaniowych (zwalając na podłogę tę, co znajdowała się zaraz obok) z regału, który akurat mijali. Zrobił przy trochę hałasu, ale nic w sumie nie zniszczył. Wystarczyło podnieść zwaloną rzecz, o ile ciemnowłosy zainteresuje się, co Paprosznik wyprawia tuż za jego plecami.

Odpowiedz do tematu