Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Xioteru
2019-03-19, 21:25
Pokazy Standard [Beauty] - etap III
Autor Wiadomość
Xioteru 
ten zły i niedobry

Limit dodatkowych KP: 1
Chatango: xioteru
Discord: x i o
Wysłany: 2019-03-24, 21:47   

_
w y n i k i - p o k a z ó w

*

Cytat:
    JC
    Punkty Sędziowskie: 7 / 6 / 8 ~ 6,3

Cytat:
    Zaskoczyło mnie, że wybrałeś temat girlsbandów, będąc facetem xD Za to wzorowanie się na Spice Girls kompletnie mnie nie zdziwiło. Podziwiam za sklecenie własnego tekstu piosenki. Mogłeś opisać nieco więcej wkładu Seviper w ten występ i użyć większej ilości ataków. Wydajesz się być dobrym showmanem.

Cytat:
    No to JC, fajny pomysł ze Spice Girls, aczkolwiek...brakowało mi trochę tego Sevipera w tym wszystkim, bo jednak to są pokazy pokemon, a jedyne co on zrobił to Double Team i w sumie...chyba tyle tego było. Nie mniej sam pomysł na Double Team ok, wykonanie też, ale no właśnie...ok

Cytat:
    I właśnie o takie pokazy nic nie robiłem! Bardzo dobra realizacja tematu, wszystko fajnie i przyjemnie. Za Spice Girls duży plus.

Uzyskane punkty: 6,6

Cytat:
    Dante
    Punkty Sędziowskie: 5 / 5 / 5 ~ 5

Cytat:
    Sam zamysł był ciekawy, jednak mam kilka "ale". Po pierwsze -niezbyt dobrze mi się to czytało ze względu na kulejącą interpunkcję, powtórzenia czy walnięty gdzieś w środku zdania wyraz z dużej litery (chociaż to nie była nazwa własna). Trochę jak taka niestetyczna praca domowa, która tematycznie jest ok, ale autor średnio się do niej przyłożył. Po drugie - musiałeś kopiować tekst z internetu? XD Okey, rozumiem, że prawdopodobnie nie interesujesz się modą, ale nawet jeżeli wolałeś ten temat niż powrót girlsbandów, mogłeś chociaż napisać to, co przeczytałeś na internecie, własnymi słowami. Ach, plus za dobry dobór zdjęć.

Cytat:
    U Dante...to takie meh powiem szczerze. W sensie no tak czytałem czytałem ten pokaz i szczerze to mi tak dupy nie porwało. Dużo chaosu i w ogóle. Miłe wykorzystanie Mewtwo i jego mocy, aczkolwiek...czy ten pokaz to po prostu nie był jakaś prezentacja o modzie w akompaniamencie ataków? Nie wiem czy bardziej bym tego nie kupił gdyby...ten Mewtwo wykorzystywał swoje moce i otoczkę mgiełki to jakiegoś zaprezentowania tych strojów, nie mniej szanuje za wykorzystanie charakterów pokemona i jego prowadzącego w scence fabularnej. Mały aspekt, a cieszy me oko

Cytat:
    Jest w porządku, chociaż mam problem z tekstem kopiowanym z internetu. Realizacja tematu w porządku, byłem ciekawy twojego występu, ale mam trochę mieszane uczucia co do całości. Daję plusika za "użycie" Miry.

Uzyskane punkty: 5

Cytat:
    Sayuri Sagi
    Punkty Sędziowskie 10 / 8 / 9 ~ 9

Cytat:
    Noo... takiego girlsbandu to się nie spodziewałam. Słysząc to słowo, mam przed oczami ubrane w kolorowe fatałaszki laski, które ciągle skaczą i chichoczą. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona Twoim spokojnym, stonowanym, delikatnym występem. Co więcej, bardzo dobrze mi się go czytało. Nie nudził. Ciekawa fabuła. Zarówno twoja postać jak i Delphox miały odpowiedni (i dobrze opisany) wkład w przedstawienie. Ach, no i wielki plus za połączenie trzech piosenek w jednym filmiku. Niby nic nadzwyczajnego, ale trochę czasu musiałaś na to poświęcić.

Cytat:
    Sayuri piękny pokaz, zostało to opisane w taki sposób że przez moment widziałem dokładnie opisujące sceny oczami. Jak to są pokazy Pokemon tak teraz odczułem, że rzecyzwiście były to pokazy pokemon. W pewnym momencie wydawało mi się, że jednak zapanował lekki zamęt, aczkolwiek nadal dobrze odwalona robota i jak dla mnie to bym dał

Cytat:
    W pokazie zostało umieszczone wszystko, czego można się po Tobie spodziewać. Jest dobrze napisane, ładnie ubrane w obrazki i zawarte w jednym klimacie. Za montaż należy się duży plus!

Uzyskane punkty: 9

*
    p o d s u m o w a n i e

SayuriSagi - Cleome - 100/100 | 30,6 + 9 + 5 = 44,6
    Dante - Dante - 0/100 | 29,9 + 5 = 34,9
    JC - Jayce - 0/100 | 23,9 + 7 = 30,9

Gratuluję za dotarcie do ostatniego etapu i kawał dobrej roboty. Śmiało możecie przypisać swoim podopiecznym 20 Zadowolenia! Czas na listę zwycięzców.

m i e j s c e 1
SayuriSagi

ponętna wstążka
3000$
2x Heart Scale
15CD

Cytat:

#548 Shiny Petlil, samica. [20.00]%

Ewolucja:
Petlil (+ Sun Stone) -> Lilligant
Ruchy:
Absorb, Growth, Leech Seed, Sleep Powder, Mega Drain, Synthesis, Magical Leaf, CharmEM
Charakter i historia:
Nagroda za pierwsze miejsce w marcowych pokazach 2019.
Petlil to stworzenie, której wydaje się, że wszystko się kręci wokół niej. To księżniczka, czasem kapryśna, czasem tak urocza, że każda wina jest jej wybaczona. Księżniczką nie jest jedynie z zachowania, ale również wymaga od innych, by tak ją postrzegano. Prawdopodobnie ma to też związek z jej nietypowym kolorem, ponieważ zdecydowanie wyróżnia się bledszą, bardziej porcelanową skórą, która od zawsze kojarzyła się z wyższymi sferami. Skrycie nie może doczekać się ewolucji, ponieważ dopiero wtedy zdobędzie ona prawdziwą koronę czyli symbol władzy.
Historia właścicieli:
SayuriSagi (Cleome)
Umiejętność:
Own Tempo - Pokemon nie może zostać zdezorientowany.
Trzyma:
-

Kod:
[quote][img]https://serebii.net/Shiny/SM/548.png[/img]
#548 [b][i]Shiny[/i] Petlil[/b], samica. [20.00]%
[img]https://serebii.net/pokedex-bw/type/grass.gif[/img]
[b]Ewolucja[/b]:
[u]Petlil[/u] (+ Sun Stone) -> Lilligant
[b]Ruchy[/b]:
Absorb, Growth, Leech Seed, Sleep Powder, Mega Drain, Synthesis, Magical Leaf, Charm[sup]EM[/sup]
[b]Charakter i historia[/b]:
[size=10]Nagroda za pierwsze miejsce w marcowych pokazach 2019.[/size]
Petlil to stworzenie, której wydaje się, że wszystko się kręci wokół niej. To księżniczka, czasem kapryśna, czasem tak urocza, że każda wina jest jej wybaczona. Księżniczką nie jest jedynie z zachowania, ale również wymaga od innych, by tak ją postrzegano. Prawdopodobnie ma to też związek z jej nietypowym kolorem, ponieważ zdecydowanie wyróżnia się bledszą, bardziej porcelanową skórą, która od zawsze kojarzyła się z wyższymi sferami. Skrycie nie może doczekać się ewolucji, ponieważ dopiero wtedy zdobędzie ona prawdziwą koronę czyli symbol władzy.
[b]Historia właścicieli[/b]:
[u]SayuriSagi (Cleome)[/u]
[b]Umiejętność[/b]:
[u]Own Tempo[/u] - Pokemon nie może zostać zdezorientowany.
[b]Trzyma[/b]:
-[/quote]

m i e j s c e 2
Dante
1500$
Heart Scale
15CD

Cytat:

#669 Flabébé, samica. [10.00]%

Ewolucja:
Flabébé (+ 19lvl) -> Floette (+ Shiny Stone) -> Florges
Ruchy:
Tackle, Vine Whip, Fairy Wind, Lucky Chant, CaptivateEM
Charakter i historia:
Nagroda za drugie miejsce w marcowych pokazach 2019.
Na pierwszy rzut oka można w niej zobaczyć jedynie polną wróżkę, która uczepiła się białej stokrotki. Nic bardziej mylnego; Flabébé to mały chochlik, który uwielbia uprzykrzać ludziom życie. Uwielbia psocić, śmiać się z czyjegoś nieszczęścia i niezbyt można ją skojarzyć z typem, który jest przypisany do jej gatunku. Jej ulubionym zajęciem jest robienie pranków przechodniom. Co z niej wyrośnie, nie wiadomo.
Historia właścicieli:
Dante (Dante)
Umiejętność:
Flower Veil - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
Trzyma:
-

Kod:
[quote][img]https://www.serebii.net/sunmoon/pokemon/669-w.png[/img]
#669 [b]Flabébé[/b], samica. [10.00]%
[img]https://serebii.net/pokedex-bw/type/fairy.gif[/img]
[b]Ewolucja[/b]:
[u]Flabébé[/u] (+ 19lvl) -> Floette (+ Shiny Stone) -> Florges
[b]Ruchy[/b]:
Tackle, Vine Whip, Fairy Wind, Lucky Chant, Captivate[sup]EM[/sup]
[b]Charakter i historia[/b]:
[size=10]Nagroda za drugie miejsce w marcowych pokazach 2019.[/size]
Na pierwszy rzut oka można w niej zobaczyć jedynie polną wróżkę, która uczepiła się białej stokrotki. Nic bardziej mylnego; Flabébé to mały chochlik, który uwielbia uprzykrzać ludziom życie. Uwielbia psocić, śmiać się z czyjegoś nieszczęścia i niezbyt można ją skojarzyć z typem, który jest przypisany do jej gatunku. Jej ulubionym zajęciem jest robienie pranków przechodniom. Co z niej wyrośnie, nie wiadomo.
[b]Historia właścicieli[/b]:
[u]Dante (Dante)[/u]
[b]Umiejętność[/b]:
[u]Flower Veil[/u] - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
[b]Trzyma[/b]:
-[/quote]

m i e j s c e 3
JC
750$
Heart Scale
15CD
Jajo Combee.

*

Dziękuję wam za udział w marcowych pokazach! Mam nadzieje, że nowa forma wam się podobała, a ocenianie stało się bardziej sprawiedliwe. Widzimy się już niedługo w kolejnych teatralnych wyzwaniach!

SayuriSagi 
Vincent

Limit dodatkowych KP: 2+1

Wysłany: 2019-03-25, 14:43   

Nie sądziłam, że to coś dostanę aż tak dobrą ocenę :mrgreen: Mam nadzieję, że następne Pokazy będą jeszcze lepsze.

JC 
The Mastermind

Chatango: JayceCalliere
Discord: JCMT
Wysłany: 2019-03-25, 15:02   

Bardzo dziękuję za Pokazy. Następnym razem wygram!

Odpowiedz do tematu