FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kazuyuki Miaya - Immortal
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-07, 22:52   Kazuyuki Miaya - Immortal

Cytat:
Multiversum, teoria mówiąca o alternatywnym świecie. Nasza ziemia według tej teorii może posiadać setki innych, odmiennych wersji. Na jednej z nich Hitler nigdy się nie urodził, na kolejnej Świat pozostał w wiecznym Steampunku. Na kolejnej wszystko może wyglądać tak samo jak u nas ale niektórzy ludzie mogą posiadać zdolności meta ludzi. Reasumując, jeśli twoje ja na Earth - 30 jest malarzem, to przykładowo na Earth - 50 może nawet nie istnieć. Jedno jest pewne... Na każdej z tych ziem są podobne zasady życia... Mogą odmieniać się grupy krwi, istoty jakie żyją ale założenia nauk, wzory czy nawet takie coś jak wzór na wódkę jest stały... A i Zawsze Wygrywa batman!

Stałeś nieopodal miasta Violet City. Twój Dratini właśnie kończył pałaszować jakieś jagody, i spojrzał na ciebie. W oddali latały jakieś pokemony. Dodatkowo nad wieżą widać ogromną burze z piorunami. Odczuwałeś jej efekty nawet tutaj, wyładowania elektryczne były tak wielkie że szok iż nadal jeszcze stoi a nie jest spalona na wióry.

Powoli zbliżał się wieczór, wiec pora by raczej zdecydować co dalej. Fakt, sytuacja finansowa raczej nie była zbyt obiecująca dla ciebie, ale zawsze coś. Musisz się gdzieś zatrzymać i przemyśleć dalszy plan

jKDx 
Toja

Chatango: tujestemkamild
Discord: !jKDx #7993
Wysłany: 2019-03-07, 23:06   

Gdy tylko mój smoczek skończył smakować w jakichś tam jagódkach schowałem go do balla. Mimo, że nie potrzebowałem schronienia, ani nie potrzebowałem robić nic z faktem, że burza się zbliża, to zdecydowałem się na znalezienie jakiegoś schronienia. Oczywiście nie mam w planach budować szałasu, ani nie wiem szukać jakiegoś ubogiego hoteliku, po prostu wproszę się do czyjegoś domu. W ostateczności będę musiał go delikatnie ogłuszyć, ale liczę, że nie obrazi się na mnie. Po tym przejdę się do jakiegoś baru, czy gdzie to ludzie się spotykają, aby znaleźć jakieś zadanie, które pozwoli mi trochę zarobić tak, aby móc w końcu opuścić ten Slums.

✦✧✦✧✦

Kazuyuki Miaya
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✦✧✦✧✦

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-10, 15:00   

Znalazłeś jakiś dom do którego wtargnąłeś, ba na pierwszy rzut oka nie wydawało się że jest tam jakiś mieszkaniec. Rozsiadłeś się gdy nagle usłyszałeś przekręcanie się zamka od drzwi. Do środka wszedł starszy mężczyzna. Nie wydawał ci się zbyt dużym zagrożeniem, dlatego bez problemowo chciałeś go ogłuszyć, jednak gdy zacząłeś to wykonywać coś sprawiło że się zatrzymałeś - To był błąd - Odparł i nagle zostałeś "przytulony" do ściany. Z balla wyskoczył twój Dratini który zaczął warczeć, gdy nagle za nim pojawił się chyba Gengar owego kolesia - Każ się swojemu smoczkowi wycofać, może i jestem stary ale dalej jary - Skwitował, nie dałeś rady ruszyć ani ręką, ani nogą. NIczym, jedynie ustami. Koleś jest jakiś jebnięty!

jKDx 
Toja

Wysłany: 2019-03-10, 15:36   

Niesamowite było, że facet tak się trzymał. -Dratini wróć do balla. - Facet miał masę krzepy, ale nie mogę zapomnieć o tym, że nie jestem jak każdy i właściwie mogłem być tak wtulony w ścianę ile się dało. Dziadzio mi trochę zaimponował swoją odwagą, ale też głupotą, bo chyba jeszcze nie wie z kim ma do czynienia. Właściwie może na razie niech nie wie. Tutejsza patologia nie zadzwoni po policję, bo to będzie strzał w kolano. Poza tym z takimi ludźmi często da się dogadać, może i tak będzie w tym wypadku. Na razie przemilczę sytuację i zobaczę co facet ma ciekawego jeszcze do powiedzenia. Chyba nie liczył też na to, że napotka na istotę, która nie przestraszy się go, a bardziej liczył na jakiegoś pijaczynę, który nie miałby siły się mu stawić.

✦✧✦✧✦

Kazuyuki Miaya
✦✧✦✧✦

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-10, 16:46   

- Cyborgi... Jak ja ich nienawidzę - Odparł i skierował swoją dłoń ku ziemi a ty wówczas po chwili odpadłeś od ściany - Masz w sobie wystarczająco metalu by być podatnym na moje zdolności... - Odparł, ty spojrzałeś na niego niepewny - Zdziwiony? Myślisz że jestes jedyną istota na tym świecie mającą ponadludzkie zdolności? Nie rozśmieszaj mnie... Ponad pięćdziesiąt lat temu pojawił się tutaj koleś mówiący o sobie "Oracle". Ofiarował całej ziemi super moce ale tylko dla wybranych. Efekt jest jak widzisz... Ty też jesteś pewnie tworem od Oracla, ale chuj go tam wie... I radze nie zaczynaj... Nie jestem niedołężny, ale tutaj nikt mnie nie szuka... Na takich jak ja czy ty się poluje... Nie wiem co ci ktoś poopowiadał ale bez zabezpieczenia w koncu cię znajda i złapią - Chwila, skąd on to wie? I lepsze pytanie czy to czym cię trzymał przy ścianie samemu będąc daleko to jego moc? - Gengar, idź sobie obejrzyj jakiś program... Zaraz będzie twój uluobiony Taniec z Gwiazdami - Dodał do swojego pokemona a on wychodząc znowu z cienia usiadł przed starym TV i zaczał oglądać wcześniej wspomniany program

jKDx 
Toja

Wysłany: 2019-03-10, 17:08   

Mimo, że nie przepadam za rozmawianiem, to ten facet mógł być dość ciekawym źródłem informacji. Chociaż właściwie, czy naprawdę chce wiedzieć skąd i kim jestem? -Też już nie darzę Cię sympatią, człowieku. Poza tym nie czuje się jak wyjątek, a jak odrzutek... - szepnąłem pod nosem licząc, że facet nie usłyszy mnie. Właściwie facet był jak ja, więc czułem, że raczej nie będzie wyrządzał mi krzywdy. I chyba nie obrazi się na mnie jeśli zostanę tu na chwilę. -Ja tu... zostanę na chwilę. Też szukam tu ukrycia. - Powiedziałem po czym usiadłem, w którym kącie i po krótkiej chwili spojrzałem na faceta oraz zapytałem. -Zabezpieczenia? - Ciekawe o co chodziło facetowi, gdy mówił o zabezpieczeniu.

✦✧✦✧✦

Kazuyuki Miaya
✦✧✦✧✦

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-10, 19:27   

- Możesz tu siedzieć ale nie dotykaj moich rzeczy puszko - Skwitował i zostawił swoje zakupy w kuchni - Zabezpieczenie? Skąd się urwałeś? Z Aloli że jesteś aż tak głupi i niedoinformowany jak ci wyspiarscy dziwacy? Ehhh Zabezpieczenie to nowa osobowość, a do tego specjalna opaska na rękę tłumiąca zdolności. W twoim wypadku to pewnie jakiś sygnał czy coś... Nie wiem kto cię stworzył ale widać zjebał robotę... Kiedyś byłem naukowcem, w momencie jak dostałem swoje zdolności wszystko było okej... Aż nagle komuś coś od jebało i kazał wszystkich dziwaków jak ja zabić. Ja uciekłem ale wielu moich nie. Ogólnie... Jestem nie tyle co naukowcem co technikiem robotyki... I znam się na takich jak wy... Nawet kilku tobie podobnych stworzyłem... Ale zostali zabrani przez Zespół R ponad piętnaście lat temu... - Jego słowa wydawały się prawdziwe, zespół R? Podobni jak ty?

jKDx 
Toja

Wysłany: 2019-03-10, 22:16   

Najwidoczniej nie byłem jedyny i to dosłownie, mnie było setki, albo i miliony. No cóż nie chciałbym spotkać żadnego siebie, ale jeśli facet pozwolił mi tu zostać to chętnie posiedzę. -Zabawa w kotka i myszkę może być ciekawa. - odrzekłem, gdy mężczyzna zaczął mówić coś o zabezpieczeniu. Jeśli ktoś będzie chciał mnie gonić, to ja będę chciał przed nim uciekać. -Jak uciec z tego zadupia? Tak żeby... poradzić sobie. - Spojrzałem po raz kolejny w stronę faceta i rzuciłem pytaniem, przy czym ciągle siedziałem przy ścianie. Zapewne przeżył już dużo i będzie wiedział to i owo. Oczywiście nawet krótka rozmowa z nim będzie dobrym sposobem na zabicie kolejnej bezsennej nocy. Rano chciałbym przejść się do pubu, gdzie poszukam jakiegoś ciekawego zlecenia, aby trochę dorobić.

✦✧✦✧✦

Kazuyuki Miaya
✦✧✦✧✦

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-11, 22:18   

- Z Jotho? Normalnie, przez wodę do Kanto albo statkiem do innego regionu. A jeśli myślisz o mieście gdzieś na kontynencie w Europie to samolotem? - Odparł i usiadł z piwem na kanapie - Ogólnie masz wiele sposobów, ale raczej nie będzie łatwo. To że tam gdzie cie stworzyli, zabrali wspomnienia oraz zrobili cię praktycznie niezniszczalnym jak tobie podobnie nie oznacza iż nie ma sposobu na pacyfikację. Jeden z nich pokazałem ci na wstępie. Tak czy siak, potrzebujesz też Alibi - Odparł i rzucił ci Ballem. Złapałeś go - Ten pokemon, znalazłem ją na jesień. Była wystraszona i głodna. Mi się nie przyda, ja nigdzie nie idę. Ale tobie... Kto wie? Może uda ci się namówić ją na walkę ale wątpię. Ta Eevee jest inna niż reszta jej gatunku... Przy okazji jak cię zwali? I nie, nie chce usłyszeć numeru seryjnego. Twoje prawdziwe imię jeśli je pamiętasz, albo te które ktoś ci nadał - Rzekł spokojnie pijąc swoje piwo, Eevee ta? Może sie przydać...

jKDx 
Toja

Wysłany: 2019-03-11, 22:48   

Chyba facetowi faktycznie można było zaufać? -Alibi? Jestem dobrze wysportowanym trenerem, który zwiedza świat w poszukiwaniu przygód... - Gdy otrzymałem kulkę przyznam, że byłem trochę zaskoczony, nie spodziewałem się, że tutaj ktokolwiek może być miły w jakikolwiek sposób. -Dzięki. - Odparłem po czym wypuściłem pokemona z kulki, a gdy już stał przede mną pogłaskałem ją delikatnie po grzywie i powiedziałem. -Cześć, jestem twoim trenerem, od... teraz. Mam nadzieję, że to będzie owocna współpraca. - rzekłem do pokemona, czekając na jakikolwiek jej odzew. Oczywiście w międzyczasie rzuciłem jeszcze do faceta. -Kazuyuki, a ty? - równie spokojnie odrzekłem, pokazując w tym momencie, że mimo wszystko trochę lepiej rozmawia mi się z pokemonami.

✦✧✦✧✦

Kazuyuki Miaya
✦✧✦✧✦

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-12, 21:27   

Pokemon spojrzał na ciebie nie ufnie, podszedł powolutku i powąchał twoją dłoń. Po chwili cofnął się i obserwował cię przez dłuższa chwilę. Gdy skończył dostrzegłeś jak lekko merda ogonkiem, ale tak by mało kto zauważył. Jest wielka szansa że wyczuł w tobie coś groźnego ale jednocześnie cię polubił. Taki lekki problem, ale raczej nie jest to coś czego nie da się przeskoczyć. Facet spojrzał na ciebie - Nadal ci to imię czy to twoje? Zresztą mało ważne... Moje imię to Eric... I żeby było jasne nie pochodzę z tych okolic a z innego kraju. Tutaj jak na razie od ponad pięciu lat nikt mnie nie szukał... A co do ciebie, jeśli chcesz trochę dorobić to słyszałem że w mieście chcą odbudować starą spaloną wieżę pokemonów. Może się im tam przydasz... Zawsze też zarobisz trochę. Tylko dobra rada, nie pokazuj swoich zdolności aż nadto. Ludzie tutaj nie są przyzwyczajeni do takich cudaków jak ty czy ja... Taka dobra rada - Po czym wrócił do swojej poprzedniej czynności, czyli oglądanie TV ze swoim Gengarem.
Wybiła godzina 22:00... Późny wieczór... Poza budynkiem słyszałeś co jakiś czas jakiś radiowóz albo karetkę... W sumie, trochę ich było ale to najmniejszy z twoich problemów.

jKDx 
Toja

Wysłany: 2019-03-13, 19:31   

-Eric - Szepnąłem pod nosem. -Podobno moje... czy to ważne? - Teraz byłem już prawie pewien, że ten człowiek nie chciał dla mnie źle. Przynajmniej mój szósty zmysł mnie o tym nie poinformował. Eric był bardzo pomocny, od razu widać było, że jest nietutejszy. Propozycja pracy, o której wspomniał nie brzmiała zbyt kusząco, no ale cóż. Żadna praca nie hańbi, czy jakoś tak. Chyba będę musiał trochę poudawać normalnego. Wykonam kilka zadań i powinno mi starczyć na początek, potem zobaczymy jak to będzie. -O której zaczynają prace? - Zapytałem się oglądającego telewizję faceta.

✦✧✦✧✦

Kazuyuki Miaya
✦✧✦✧✦

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-17, 13:58   

Eric spojrzał na ciebie, pociągnął łyk piwa z puszki a następnie spojrzał na ciebie. - Nie wiem, nie interesowałem się tym. Pewnie cały czas bo chcą odbudować wieże przed festiwalem Ho-Oh'a, więc pewnie prace trwają 24/7. Możesz iść ich zapytać z rana jak będzie jakiś kierownik czy coś. A teraz albo będziesz stał do rana w oknie, albo udasz się do pozostałej części miasta i poszukasz jakiegoś zajęcia. Weź też moja opaskę. Policja nie powinna wówczas cię zidentyfikować jako cyborga, super człowieka czy coś takiego. - odparł wręczając ci swoją opaskę. Samo ponownie wziął łyk swojego piwa i dalej oglądał coś w tv z Gengarem.

Teraz pozostało ci tylko się zastanowić co dalej, czy idziesz popatrzeć na nocne życie miasta czy może jednak przeczekasz do rana znajdując sobie tutaj jakieś zajęcie. Eric jakoś nie wydawał się zbytnio przejęty twoja obecnością.

jKDx 
Toja

Wysłany: 2019-03-18, 11:22   

Założyłem opaskę na nogę tak, aby była ona niewidoczna. To co robił dla mnie Eric było naprawdę niesamowite i w życiu nie spodziewałbym się, że tutaj znajdę kogoś takiego. -Jeszcze raz wielkie dzięki. - powiedziałem facetowi, po czym przeniosłem się do innego pokoju, o ile w ogóle tutaj taki był, a nie wiem tego, ponieważ nie miałem okazji się rozejrzeć. Jeśli go nie było udałem się do, któregoś z kątów i tam wypuściłem moje obydwa pokemony. Teraz użyłem swojej umiejętności rozmowy z pokemonami. -Witajcie maluchy. Jak się macie moi drodzy? Chciałbym, żebyście się zapoznali, ponieważ od dziś będziecie partnerami z drużyny. Mam nadzieję, że złapiecie wspólny język. Hej Eevee, słyszałem od Erica, że nie lubisz walczyć, czy jest jakakolwiek szansa moja droga, abyś się ośmieliła? Oczywiście nic na siłę, ale wiesz nieraz będzie sytuacja, gdzie będziesz musiała uciec się do przemocy. A więc może powiesz mi jakie jest podłoże tego wszystkiego, że nie lubisz uciekać się do przemocy? - Spytałem się pokemona, po czym obydwa delikatnie pogłaskałem po główkach.

✦✧✦✧✦

Kazuyuki Miaya
✦✧✦✧✦

Dante Aligieri 

Wysłany: 2019-03-18, 22:09   

Udało ci się znaleźć jakąś małą klitkę. Trochę zajeżdża składzikiem na miotły albo komórką pod schodami. Pokemony po chwili wyszły z balli i spojrzały się na siebie. Eevee od razu się zjeżyła i wróciła do Balla. Najwyraźniej jeśli biega o współpracę z nią może ona być nieco ciężka niż zakładałeś. Dratini spojrzała się lekko zdziwiona jakby nie miała pojęcia o chuja chodzi tej małej. Zwłaszcza że ledwo co się pojawiła juz się ukrywa przed każdym. Wydaje ci się że mogą z nią być problemy. Rozmyślając tak usłyszałeś Erica - Te! Blaszak! Chodź tu! - Zabrzmiał jego głos, gdy udałeś się tam zobaczyłeś coś czego się nie spodziewałeś widzieć. Cały teren miejsca gdzie cię "stworzono", biura, laboratoria i inne tego typu bajery są doszczętnie zniszczone.
- Tu wasza reporterka Jessica Black, według naszych informacji cały obiekt w ułamku sekundy nagle eksplodował. Według wstępnych ustaleń służb wybuch, epicentrum wybuchu znajdowało się w podziemnych pomieszczeniach jak i korytarzach całego obiektu. Na chwile obecną nie wiadomo co było główną przyczyną eksplozji. Nie wykluczone że mógł to być atak terrorystyczny albo jeden z Mutantów. Obecnie rzecznik policji milczy w tej sprawie. Świadkowie mówią o tajemniczej smudze która pojawiła się tuż przed wybuchem
Eric spojrzał na ciebie - To twoje miejsce "narodzin?

Odpowiedz do tematu