FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ja kontra reszta świata!
Autor Wiadomość
Mhrok 
the fallen angel.

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-08, 21:15   Ja kontra reszta świata!

- Miło Cię poznać, Ayumi. - dziewczyna uśmiechnęła się, wyciągając w Twoją stronę dłoń. - Szkoda, że nasza znajomość musiała zacząć się w taki sposób. - dodała, głaskając swojego Vulpixa. - Dziękuję, chociaż bywa naprawdę niesforny. Tyle razy, ile zdołał mi już nawiać i musiałam go szukać... Przy dziesiątym razie przestałam liczyć. - zaśmiała się. - Można powiedzieć, że to taki mój Pokemonowy odpowiednik, mnie też zawsze ciągnęło w nieznane. - westchnęła, czym potwierdziła Twoje przemyślenia na temat podobieństwa ze swoimi podopiecznymi. - Jak to? Będziesz podróżowała wyłączenie po Aloli? Nie chcesz zwiedzić innych regionów, poznać wiele ciekawych okazów Pokemonów, zobaczyć wiele ciekawych miejsc? - zapytała zdziwiona, jakby nie dowierzając, że trener nie chce zwiedzić więcej, niżeli zakamarków wyłącznie swojego regionu. - Nie sądzę, mój brat nie podróżował sam. Myślę, że to po prostu kwestia przewrażliwienia moich rodziców po stracie ukochanego syna. Jasne, że w grupie nieco bezpieczniej, a do tego raźniej, ale niczego by to nie zmieniło. Pewnie do usranej śmierci będą mi truli, żeby wróciła do domu. - przewróciła oczami, a następnie ponownie się zaśmiała.
Powoli robiło się coraz bardziej niezręcznie, bo rozmowa nie przebiegała tak sprawnie, jakby mogło się wydawać. Mimo, iż nowa znajoma nie należała do szczególnie powściągliwych to nie miała już nic do dodania. Siedziała, głaskając swojego ognistego towarzysza, a co jakiś czas łapałaś ją na tym, że wygląda na nieco rozkojarzoną. Siedziała jednak obok Ciebie, a Ty wiedziałaś, że ma wyrzuty sumienia przez to, co zrobiła oraz że woli upewnić się, iż wszystko z Tobą w porządku.
- Pani Aliyo. - rzuciła w stronę dziewczyny siostra Joy, wyrywając ją z zamyślenia. - PokeBall z Pani Pokemonem jest już do odbioru. - zatem Alyia nie posiada jedynie Vulpixa, a w tym Centrum nie znalazła się przypadkowo. Dziewczyna odebrała czerwono-białą kulę, a po chwili ponownie znalazła się przy Tobie.
- Właściwie to powinnam ruszać w dalszą drogę, więc jeśli już dobrze się czujesz... - przeciągnęła, wyraźnie zrobiło jej się niezręcznie, bo najpierw nieźle Ci przywaliła, a teraz chciała zostawić.

With each step
I forge my fate
In the fires of pain!

♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:

Ayumi 

Chatango: Amathiss
Discord: Amathis#3797
Wysłany: 2019-02-13, 10:58   

Cóż, Yuki była mi równie podobna, nie uciekała raczej z domu wręcz przeciwnie, zawsze siedziała przy mnie, czasem zachęcając do czegoś, bowiem miała nieco więcej odwagi. Obie za to byłyśmy niebywale spokojne a z początku nieco wycofane, do teraz zarówno ona jak i ja podchodzimy do nowych osób z dystansem... no dobra, ja z o wiele większym ale ciężko jest od tak przestać się bać. A jak widać miałam powód, wszędzie jakieś niebezpieczeństwa. -Chcę, ale wolę zacząć od swojego kraju, jestem jeszcze młoda, na inne też przyjdzie czas.- uśmiechnęłam się delikatnie, rozmyślając o możliwych wyprawach. Oczywiście że chciałam poznać inne pokemony, których tutaj mogłam nie napotkać, ale skoro z trudem idzie mi ta wyprawa to co dopiero podróżowanie poza ocean, to stanowczo za daleko, przynajmniej na ten moment. A może po prostu chciałam mieć łatwy powrót do domu, otwartą furtkę gdyby coś mi się nie udało?
Niestety, rozmowy ze mną nie należały do łatwych, najczęściej albo mruknęłam w odpowiedzi albo siedziałam cicho, kuląc się w środku, rodzina i znajomi już do tego przywykli lecz dla nowo poznanej osoby mogło być to zdecydowanie niezręczne, dlatego tak trudno było mi znaleźć towarzysza który nie byłby pokemonem. Gdy okazało się że ta zamierzała już pójść poczułam dziwne ukłucie, z jednej strony w końcu trochę spokoju, będę mogła znowu się nieco rozluźnić, z drugiej zaś nie chciałam żeby tak szybko uciekła. -Tak, już mi lepiej...- westchnęłam po czym wstałam, w końcu też powinnam pójść, nie będę przecież całą moją przygodę siedzieć w pokecentrum. Podeszłam więc po plecak, w którym miałam już wszystko od siostry i uśmiechnęłam się lekko do Yuki, ona chyba myślała o tym samym. -A w którą stronę idziesz?- zapytałam nieśmiało dziewczyny przy wyjściu.

Mhrok 
the fallen angel.

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-15, 01:41   

- Póki co planowałam udać się na północ, Drogą 6 w kierunku Panioli. - odpowiedziała tobie Yuki. - Jest tam ogromne ranczo, na którym co jakiś czas organizują tam zawody w wyścigach na pokemonach. Do wygrania są tam jaja pokemonów, które trenerzy zapomnieli zapomnieć. Najbliższe wyścigi odbywają się pojutrze, zatem krótkodystansowo to właśnie tam chcę się udać. A potem? W sumie któż to wie. Najpewniej będę chciała wyzwać do walk liderów, chociaż nie wiem, czy będę na tyle silna, żeby móc się z nimi mierzyć. - na wspomnienie o liderach dziewczyna wyraźnie zmarkotniała, po czym spojrzała na ciebie i się zaśmiała. - Och, wybacz mi. Jak zwykle się rozgadałam. A ty chcesz robić coś więcej oprócz samego podróżowania po Aloli? - zapytała ciebie Yuki.

With each step
I forge my fate
In the fires of pain!

♪ ♫
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Ayumi 

Wysłany: 2019-02-26, 20:09   

Wyścigi na pokemonach, musiałabym skłamać mówiąc że nie jest to coś interesującego, jednakże czy to był dobry pomysł by iść tam w tym samym momencie co ona, wspólna podróż? Nadal czułam się niezręcznie w jej obecności, szczególnie że czułam jakby robił mi się siniec na czole, oby tak nie było, bowiem będę wyglądać śmiesznie, albo strasznie, zależy jak wielki będzie. Jeszcze pomyślą że nie radzi sobie w pierwszy dzień wyprawy. -Oh, to ciekawe wydarzenie się zapowiada...- odpowiedziałam, zerkając na swoją lisiczkę. W sumie to nawet nie miałam na kim jechać, bo chyba o to w tym chodziło, więź między trenerem a pokemonem zdecydowanie pomagała w takich zabawach. -A masz pokemona do tego zadania?- zapytałam nieśmiało, po czym pokręciłam głową przecząco. -Póki co skupiam się na odkrywaniu nowych pokemonów oraz ciekawych miejsc w Aloli. Może też bym wybrała się do tego miasta, pokibicować. - najpierw odpowiedziałam a później mruknęłam bardziej do siebie niż do niej, głośno się zastanawiając nad tym pomysłem.

Mhrok 
the fallen angel.

Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-02-28, 23:33   

- No właśnie tak niezbyt mam kogoś, na kim mogłabym wziąć udział. - odpowiedziała ci Yuki, widziałaś, jak nagle uszła z niej pozytywna energia. - Oprócz Vulpix mam jeszcze Eevee, a żadna z nich nie nadaje się do udziału w wyścigach. Tutaj lepszy byłby Rapidash, Mudsdale czy nawet Gogoat, a nie moje małe lisiczki. Ale wiesz co? - dziewczyna podeszła kilka kroków na przód, po czym się do ciebie obróciła, zaś na jej twarzy ponownie zagościł uśmiech. - Masz rację, nawet kibicowanie może wydać się niesamowicie ekscytujące. A potem mogłybyśmy się wybrać nad Brooklet Hill. Podobno te ułożone niczym miski wodospady wyglądają niesamowicie!

With each step
I forge my fate
In the fires of pain!

♪ ♫
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Ayumi 

Wysłany: 2019-03-13, 22:41   

(Yuki to imię poka Ayu xD, nie dziewczyny xD)

Ciężko pewnie było spotkać tak wielkiego pokemona, do tego niezwykle zwinnego by móc nie tylko brać udział w takich wyścigach ale i by myśleć o wygranej. Sama kiedyś spotkała jedynie Ponytę oraz Rhyhorna, choć ten drugi raczej do najszybszych nie należał, mimo to doszły ją słuchy że ludzie na tych pokemonach również się przemieszczali. -Mhmm...- mruknęła jedynie, zamyślając się przez chwilę, chętnie spotkałaby te koniowate pokemony, póki co najlepszym pomysłem by to uczynić było właśnie odwiedzenie tych zawodów i kibicowanie. A i wodospady brzmiały ciekawie, nawet zimą. -To co, idziemy razem?- wolała się upewnić, bo może chodziło jej że spotkają się na miejscu.

Odpowiedz do tematu