FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Fate/Exitus
Autor Wiadomość
Mhrok 
shadow of the king.

Chatango: Mhrok
Discord: Mhrok
Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-01-31, 15:04   Fate/Exitus

- I tak to się pokrótce przedstawia. - podsumował cały swój wywód twój towarzysz.
Oboje siedzieliście na skraju jaskini, gdzie to schowaliście się przed deszczem. Patrzyłaś na szarawe niebo i znajdujące się niżej drzewa, które kołysały się na niespokojnym wietrze. Wszystkie dotychczasowe dźwięki lasu zniknęły, zastąpione przez synchroniczny dźwięk deszczu.
- Tak jak mówiłem, musimy odnaleźć inne kryształy Sług. Mój już masz, także do zdobycia pozostało ci jedynie sześć. Wydaje się to być łatwe, jednak skoro powiedziałaś, że nie masz żadnego kontaktu z Chaldeą, będzie to utrudnione zadanie. - kontynuował mężczyzna.
Obróciłaś się bokiem do zewnątrz, a przodem do twojego towarzysza, po czym zlustrowałaś go od stóp do głów. Miał on na sobie to, co zazwyczaj - czarne spodnie i ciasno opięty pancerz na klatce piersiowej, do tego czerwony płaszcz, no i jego cecha szczególna, rozczochrane, biało-popielate włosy.
- Coś się stało Hanako? - spytał ciebie Emiya.

This is the howl of
a soul filled with hatred!

La Grondement Du Haine!
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:

Panda 
Here I go-!

Chatango: SadistPanda
Discord: Panda
Wysłany: 2019-01-31, 15:28   

- T-to... nie jest jak typowa nasza misja... nic nie wiemy o tym świecie, a te istoty... - Mówiąc to spojrzałam ku wyjściu z jaskini. To co nas czeka, gdy z niej wyjdziemy przerażało mnie. Czy będziemy musieli nieustannie walczyć z tymi potworami? Co z ludźmi? Jacy oni tutaj są? To nie jest starożytność czy średniowiecze. To całkowicie inna rzeczywistość. Czy się w niej odnajdziemy? Niby nie mamy wyboru, ale... Ugh! Koniec tego użalania się nad zaistniałą sytuacją. Trzeba działać! Z nagła podniosłam się z ziemi. Obiema dłońmi klepnęłam sobie solidnie w policzki, jakby próbując się dobudzić bądź ogarnąć. - Ruszajmy, Emiya-san! By zdobyć te kryształy, musimy najpierw dokładnie zbadać otoczenie. Znajdźmy jakieś miasto, osadę czy nawet chatkę w środku lasu. Ludzie nam wszystko wyjaśnią! - Rzekłam już bardziej odważnie decydując się, by opuścić jaskinie.

KP Hanako / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

and joy leads to happiness~

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]

Mhrok 
shadow of the king.

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-02-02, 19:11   

- Naprawdę sądzisz, że wejdziesz do pierwszego lepszego domu i uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie zadasz? - Emiya ochłodził twój gorący zapał wiadrem zimnej wody. - Poza tym bardziej ciekawi mnie inna rzecz. Skoro oprócz ciebie pojawiłem się tutaj ja, oznacza to, że musi tutaj też być gdzieś Graal. A jak już dobrze wiesz, z rzadka przynosi to dobre wieści. W najgorszym wypadku może się powtórzyć tutaj sytuacja z Fuyuki, gdzie doszło do wojny i wręcz anihilacji innych żywych istot. Musisz dobrze przemyśleć swój następny krok. Jednak przyznam ci rację w jedynym, bez sensu jest siedzieć tak w tej jaskini.

Szliście pomiędzy drzewami, dalej dobiegały was wyłącznie dźwięki spadającego z niebios deszczu. Po jakiś kilkunastu minutach marszu dojrzeliście wydreptaną w trawie ścieżkę, zaś po wkroczeniu na nią ujrzeliście drewniany budynek, z komina którego unosił się dym.

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Panda 
Here I go-!

Wysłany: 2019-02-07, 21:57   

Emiya ma racje. Działam zbyt pochopnie. Pojawienie się Graala oznacza kolejne krwawe boje, gdzie najczęściej cierpią ci najbardziej niewinni oraz servanci, którzy stoją po mojej stronie. Za każdym razem, gdy walczymy nie mogę znieść tego widoku, gdy obrywają, a ja stoję bezczynnie wydając jedynie co jakiś czas rozkazy jako Mistrz. Gdybym tylko sama była silniejsza... Idąc przez las rozglądałam się i nasłuchiwałam czy nie ma czasem obok znowu jakichś dzikich potworów, które lada moment mogą się na nas rzucić. Ucieszyłam się, gdy dostrzegłam chatkę, jednak nie byłam pewna czy podejście i zapukanie jest dobrym pomysłem. Osoba w środku może nie należeć do najmilszych osobników... ba, może być naszym wrogiem. Spojrzałam na Emiye.
- M-może... zajrzyjmy najpierw przez okna, by zorientować się kto jest w środku i co robi? - Zaproponowałam wpatrując się w towarzysza.

KP Hanako / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

[mru]

Mhrok 
shadow of the king.

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-02-08, 21:24   

- Nie wydaje mi się to złym pomysłem. - odpowiedział ci Emiya.
Zbliżyliście się do drewnianego budynku, a dokładnie do jego prawego boku. Zajrzeliście przez okno do środka, gdzie ujrzeliście długi blat i stojącą za nim pielęgniarkę z różowymi włosami zaplątanymi w długi kłos. Przed nią stały dwie osoby, które z nią rozmawiały. Przy nodze jednego z nich stał czarny psowato wyglądający stwór, który nagle obrócił się w waszą stronę i powoli zaczął się do was zbliżać.

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Panda 
Here I go-!

Wysłany: 2019-02-08, 21:48   

Ci ludzie nie wyglądali na jakichś szczególnie niebezpiecznych. Jednak, gdy dostrzegłam tego zwierza i przypomniała mi się scena sprzed paru godzin... odskoczyłam do tyłu. Ba, schowałam się za ścianą byleby mnie ten stwór nie widział. Ci ludzie są w z tymi potworami w sojuszu. Nie jest dobrze. Jest ich trójka, a nas dwoje, z czego tylko Emiya umie walczyć. Co robić? Liczyć na to, że jednak nie są naszym wrogiem i wejść tam próbując pozyskać konkretne informacje dotyczące tego świata? Czy mamy coś do stracenia? Niby nasze życia, ale... Wzdychając ruszyłam w kierunku drzwi. Najwyżej urządzę szybką ewakuacje.

KP Hanako / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

[mru]

Mhrok 
shadow of the king.

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-02-11, 18:26   

Emiya, jako że sama podjęłaś decyzję, ruszył za tobą bez jakiegokolwiek komentarza, co jak na niego było dużą niezwykłością. Weszliście przez automatyczne drzwi do środka budynku i od razu waszych uszu dobiegła przyjemna, uspokajająca melodia. Dwójka, którą wcześniej widzieliście przy recepcji, teraz siedziała na boku i rozmawiała pomiędzy sobą. Samo miejsce nie wyglądało jakoś niezwykle, przypominało nieco pomieszczenia medyczne w Chaldei, tutaj też było bardzo czysto i sterylnie.
- Witaj, jestem siostra Joy. Mogę wam w czymś pomóc? - usłyszałaś kobiecy głos.
Odwróciłaś się w bok i zobaczyłaś młodą, maksymalnie trzydziestoletnią, kobietę ubraną w strój pielęgniarki z naszytym nań imieniem, którym się właśnie przedstawiła. Jedyną niecodzienną rzeczą był kolor jej włosów - intensywny róż w odcieniu kwiatu wiśni.

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Panda 
Here I go-!

Wysłany: 2019-02-11, 22:03   

Na tę chwilę nikt nas nie atakuje... to chyba dobrze. Ta dwójka nawet nie spojrzała w naszą stronę, gdy weszliśmy... może omawiają plan jak tu zgładzić dwóch randomów z innego świata? Niby nie wyglądają na groźnych, ani też nie mają przy sobie żadnej broni, ale nigdy nic nie wiadomo. Jeszcze dochodzi tu też obecność tego zwierzęcia. Mogą go wykorzystać w swym niecnym planie... Wyrwana z zamyśleń przez głos kobiety podskoczyłam z przerażenia. Mówi do nas! Co jej odpowiedzieć? Czy powinnam z nią rozmawiać? Kazać Emiyi ją przygwoździć, póki jeszcze mamy na to szansę i zrobić z niej tym samym kartę przetargową? Czekaj... Możemy zrobić z niej informatora naszego. O tak!
- P-prze-przepraszam! Z-zgubiliśmy się i właściwie nie wiem g-gdzie jesteśmy. Czy mogłaby pani n-nam wskazać drogę do najbliższego miasteczka? - Liczyłam na to, że poda nam jakąś mapę. Wtedy dowiemy się co nieco o tym świecie.

KP Hanako / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

[mru]

Mhrok 
shadow of the king.

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2019-02-15, 01:32   

- Zgubiliście się? - w pierwszy momencie kobieta wyglądała na bardzo zdziwioną twoimi wyjaśnieniami, po chwili jednak na jej twarzy zagościł spokojny i wyrozumiały uśmiech. - Rozumiem, nie jesteście pierwsi. Będę musiała powiadomić zarządcę tej drogi, żeby ją lepiej oznakował. Jesteśmy teraz na południowej stronie Drogi 46, najbliższe miasto to Cherrygrove. Jest ono niezbyt wielkie, większą metropolią jest położone na zachód stąd Violet. Dokładniej możecie zapoznać się z okolicą z tamtejszej mapy. - pielęgniarka wskazała wam na sporych rozmiarów mapę powieszoną na ścianie na prawo od recepji. - Jeśli będziecie potrzebować pomocy przy wyleczeniu waszych pokemonów, przyjdźcie, a postaram się wam pomóc w ramach moich możliwości.

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Panda 
Here I go-!

Wysłany: Wczoraj 16:33   

Już chciałam siać wewnętrzną panikę względem zdziwienia kobiety wobec mojego wytłumaczenia, ale na szczęście uwierzyła mi. Chyba musimy poprawić swój wizerunek. Jeśli będziemy wyglądać jak para mało rozgarniętych turystów, to ludzie może i będą traktować nas jak idiotów, ale przynajmniej będą przekonani, że chcemy jedynie pozwiedzać oraz zapoznać się z daną okolicą. Wysłuchałam dalszych słów różowowłosej. Pok...Pokemony? Czym one są? Chodzi jej o te dziwaczne zwierzęta jak tamten wilczur, co go przed chwilą widziałam? Wolałam o to nie pytać. Za bardzo byłoby to podejrzane, skoro dla tych tutaj Pokemony są rzeczą całkiem naturalną.
- D-dziękuje bardzo z-za pomoc! - Odparłam z lekkim uśmiechem, po czym poczłapałam w stronę wskazanej przez kobietę mapy. Czy dowiem się z niej czegoś konkretnego o tym świecie?

KP Hanako / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

[mru]

Mhrok 
shadow of the king.

Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: Dzisiaj 14:30   

Pielęgniarka odprowadziła was wzrokiem do mapy, po czym wróciła za kontuar i zaczęła zajmować się kolejnym petentem. Emiya, po tym jak podeszliście we wskazane przez kobietę miejsce, przyjął zamyśloną minę, trzymając się lewą ręką za podbródek, prawą zaś podpierając tą pierwszą. Sługa przyglądał się znajdującej przed wami mapie. Tobie to miejsce wyglądało całkowicie obco, nie mogłaś doszukać się tutaj jakichkolwiek zależności do znanego ci dotąd świata.
- To dziwne... - odparł Emiya, po czym wskazał palcem na duże miasto znajdujące się mniej więcej na środku mapy. - Jeśliby przyjąć, że jest to region Kansai, tutaj leżałaby Osaka, zaś tutaj - Sługa przesunął palec w prawo, do nieco mniejszego miasta. - To byłaby Nara. To miejsce przypomina środkową Japonię na zachód od regionu Kanto. Podczas wypraw do Osobliwości, zmieniały się wydarzenia, ale miejsca w większości były podobne. Zatem mamy potwierdzenie, że ten świat różni się od tych, który zwiedziliśmy przy pomocy Rayshift.

This is the howl of

La Grondement Du Haine!
MHarumi Hasashi:

Leticia Forvedge:

Odpowiedz do tematu