Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2019-06-18, 22:30
Zaginiona Arka
Autor Wiadomość
Daisy7 
CzeDar


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1176
Wysłany: 2019-05-24, 01:40   Zaginiona Arka


Od niepamiętnych czasów wpajano młodym Pokemonom, że swoje istnienie, jak i istnienie całego świata, zawdzięczają niezwyciężonemu Arceusowi. Według legend była to istota silniejsza niż Machamp, mądrzejsza niż Lapras i potężniejsza niż Steelix. Na co dzień jego temat był pomijany, jednak gdy ktoś potrzebował pomocy, zawsze prosił o nią wszechmocnego Stwórce. Tak było i tym razem. W końcu... jak trwoga to do Arceusa.

Podobno wiele setek, a może nawet tysięcy lat temu świat był miejscem przyjaznym. Niestety z upływem czasu zaczęły rządzić nim negatywne wartości - egoizm, nienawiść, zdrada. Liczba kolejnych tragedii rosła odwrotnie proporcjonalnie do ilości przejmujących się nimi. Znieczulica każdego dnia łapała w swe ciemne macki nowe Pokemony.

Wielka Rada, bo tak nazywało się zgrupowanie Poke-mędrców zebranych ze wszystkich regionów, od dawna próbowała znaleźć rozwiązanie na przywrócenie światu harmonii, jednak nie było to wcale takie proste. Wreszcie z pomocą "przybyła" stara księga, według której Arceus zawarł przymierze z pierwszym plemieniem Pokemonów. W księdze nie było opisanych warunków paktu, jednak znalazła się w niej informacja o Arce Przymierza - złotym kufrze wewnątrz którego schowane zostały sekretne tablice, na które sam Stwórca naniósł treść Świętych Reguł. Podobno ów zasady opisywały, jak żyć, by na świecie panował wieczny dostatek, miłość oraz tolerancja. Chociaż Wielka Rada dawniej uznałaby taką historię za wyssaną z palca, tym razem chwytali się każdej iskierki nadziei.

Do zadania polegającego na odszukaniu Arki Przymierza wybrano grupę składającą się z ochotników, wśród których znajdowali się sami najlepsi w swych dziedzinach. Czy poradzili sobie z ciężkim brzemieniem, które spoczęło na ich barkach?


Realia:
Uczestnicy eventu są Pokemonami i żyją w realiach PMD (Pokémon Mystery Dungeon), a więc pozbywamy się ludzi, muahaha. Egzystują w świecie bez nowoczesnych technologii (np. sprzętu elektronicznego, internetu), aczkolwiek mają trochę więcej ludzkich zachowań/odruchów, aniżeli stworki w anime (np. mogą nosić ubrania, ogarniają podstawy takich terminów jak społeczeństwo).

Zasady:
1. Udział może wziąć każdy użytkownik forum, posiadający rangę gracza, który wklei poniżej wypełniony formularz. Czas na zapisywanie się macie do 31 maja, godz: 18:00.
2. Obowiązkiem uczestnika jest odpisywanie na każdy etap w ciągu 72 h od daty pojawienia się postu prowadzącego (czyli mojego .-.). Post uczestnika musi być na temat i zawierać min. 200 znaków (ok, będę zaliczała od 180, ale to tak na styk; licznik znaków), a nie że ktoś wysłał sobie odpowiedź "tak" i jest szczęśliwy.
3. Za niespełnienie powyżej zasady uczestnik zostaje zdyskwalifikowany z eventu. I to w sumie jedyna kara. Nie ma warnów, hoho! Btw, event skończy się przed lipcem.
4. Do końca może dotrzeć kilka osób, aczkolwiek nie oznacza to, że odpisanie w etapie = promocja do kolejnego. Żeby przejść dalej, trzeba się wysilić przy odpisie, bo autorzy tych najmniej kreatywnych zostaną po prostu zabici [*] Wpływ na to mają również inni uczestnicy, bo jeżeli 10 stworków zmówi się, aby oddać X w ofierze podczas jakiegoś zadania, to istnieje bardzo mała szansa, by X uszedł z życiem.
5. Nagrody zostaną podane dopiero na zakończenie eventu. Każdy, kto nie zostanie zdyskwalifikowany, coś dostanie w zależności od tego, jak daleko udało mu się zajść.

Formularz:

Kod:
[b]Gatunek:[/b]
[b]Imię:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Ataki:[/b]
[b]Zarys postaci (opcjonalnie):[/b]


Krótka instrukcja "jak się nie ośmieszyć i wypełnić formularz prawidłowo":
1. Gatunek - tylko oficjalne Pokemony, stadium dowolne, dozwolone są formy shiny i odmiany alolańskie, zakazane są: Pokemony unikalne, legendarne, ultra bestie, mega, Poke-ryby (i inne wodne, które dedną bez wody), Ditto, Smeargle + wszystkie te, które już ktoś wybrał (żeby nie było powtórek).
2. Płeć - samiczka, samczyk, Pokemon bezpłciowy.
3. Ataki - bazując na wersji USUM, wybierz 5 ataków, które Twój stworek może poznać w dowolny sposób (np. przez poziom, jako TM).
4. Zarys postaci - rubryczka opcjonalna. Jeśli ktoś ma ochotę wejść w event bardziej fabularnie (a jest to mile widziane), może POKRÓTCE opisać charakter i historię swojego stworka.

Jak zauważyliście, w formularzu nie ma rubryki "umiejętność". I to nie błąd, bowiem postanowiłam zrezygnować z abilitek. Jednak przed rozpoczęciem eventu rozlosuję Wam specjalności. Cóż to takiego? Dowiecie się. Na razie żyjcie w niepewności >:3

Hmm... Chyba tyle z mojej strony. Zapraszam do zapisów!Info dla mnie:
Odpadli:
- jKDx (po 1 etapie)

Zostali zdyskwalifikowani:
- Tori
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2019-06-18, 22:30, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Dante Aligieri 


Discord: Nirv#0802
Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 581
Wysłany: 2019-05-24, 02:06   

Gatunek: shiny Charizard
Imię: Bolt
Płeć: Male
Ataki: Flamethrower, Earthquake, Dragon Pulse, Shadow Claw, Smokescreen
Zarys postaci : Stary Charizard mający swoje dobre lata już dawno za sobą. Obecnie więcej czasu śpi niż robi coś pożytecznego. Prawdopodobnie jest jednym z najstarszych pokemonów w wiosce. Pojawił się dobrych parę lat temu, w trakcie srogiej zimy. Przez jego lewe oko przechodzi blizna, która jednocześnie odebrała mu zdolność wzroku na owe oko. By nie straszyć małych pokemonów nosi na nim opaskę. Ponoć stracił oko na Wojnie, ale mówi że nie chce o tym rozmawiać.
W przerwie miedzy spaniem robi za strażnika okolicy. Przeważnie w nocy, gdy każdy oddaje się w objęcia morfeusza smoczysko patroluje okolice w celu zabezpieczenia, dbania o porządek oraz z tego iż nikt poza nim nie miał by ochoty tego robić.
W wolnej chwili w ciągu dnia jeśli nie śpi prowokuje czasem z czystej nudy potomków wielce szlachetnie urodzonych by ci przestali się tak z tym odnosić, a poza tym przesiaduje z młodymi robiąc dla nich za zjeżdżalnie. Odpręża go to jak nic. Warto dodać że w przeciwieństwie do zwykłych przedstawicieli swojego gatunku jest znacznie większy, co małe pokemony tratują jako dobrą zabawę skacząc po nim.
Oszustka
_________________
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: GwenBrown
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1936
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-05-24, 09:14   

Gatunek: Noibat
Imię: Ariana
Płeć: Samiczka
Ataki: Supersonic, Aerial Ace, Shadow Ball, Protect, Dragon Pulse
Zarys postaci (opcjonalnie): Znacznie mniejsza niż ustawy przewidują, ale nadrabia to wielkością skrzydeł i hartem ducha. Z charakteru zaś to cicha i lubiąca trzymać się poza jakimiś większymi tłumami przedstawicielka swego gatunku. Dobra obserwatorka, która podchodzi do życia z taką rzeczową prostotą i względnie logicznym pomyślunkiem. Z reguły nie ma nic do pozostałych- w zasadzie owi "pozostali" są jej dość obojętni. W gruncie rzeczy średnio interesuje ją zdanie innych na jej temat- wyznaje zasadę "gadaj se gadaj, ale wali mnie to". Jakoś przypadkiem zawsze kręci się tam, gdzie coś się dzieje. Ponoć przewodziła wyprawie do wymiaru Pór Roku, ale kto by tam wierzył takiemu kurduplowi...
_________________
Gwen Brown - KP | Box | Bank | Trofea | CD | Ogródek | Park | Stragan | Zacisze | Dojo | Nieobecności

Ariana - Poke-KP

Lily - Poke-KP

Astrid - KP | Box | Bank | Trofea
XXX
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2019-05-25, 18:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Did
#Jaleb #Cava


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Dod
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 415
Wysłany: 2019-05-24, 09:46   

Gatunek: Morelull
Imię: Mandarynka
Płeć: Samiec
Ataki: Spore, Dream Eater, Giga Drain, Flash, Moonblast
Zarys postaci (opcjonalnie): Lubię usypiać inne pokemony, żeby zjadać ich sny, a także świecę się, bo używam ciągle Flash :>
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

May Ludenberg | Box | Bank
Genevieve Allen | Box | Bank
 
     
SayuriSagi 
Kameleon bez twarzy


Limit dodatkowych KP: 2+1
Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1052
Wysłany: 2019-05-24, 11:05   

Gatunek: Dusknoir
Imię: Thanatos Erebus El Nyx (w skrócie Nyx)
Płeć: samica
Ataki: Shadow Punch, Confuse Ray, Ice Beam, Rest, Sleep Talk
Zarys postaci (opcjonalnie): Dość spokojna Dusknoir, która woli załatwiać spory w pacyfistyczny sposób, jednak w razie konieczności gotowa jest stanąć do walki. Pochodzi z dość starego rodu, dlatego też często zwraca uwagę na etykietę, jednak akceptuje te bardziej „nowoczesne" podejście do świata u innych Pokemonów. Od dzieciństwa uwielbia czytać książki, dzięki czemu posiada całkiem sporą wiedzę na temat różnych rzeczy. Nie znosi osób, które zachowują się tak jakby były pępkiem świata i ogólnie takich „zimnych dupków".
_________________


 
     
Nani 
I'm not here


Limit dodatkowych KP: 2+1
Dołączyła: 14 Paź 2018
Posty: 500
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-24, 13:43   

Gatunek: Noivern
Imię: Nani
Płeć: samica
Ataki: Protect, Supersonic, Gust, Boomburst, Secret Power
Zarys postaci (opcjonalnie): Lubi towarzystwo, praca w dużej grupie idzie jej średnio i nie lubi być liderem, bywa dość wybuchowa i nienawidzi chamskich i nieuprzeyjmych do bólu pokemonów. Uwielbia słodycze, książki, jaskinie i... ogólnie ma dużo zainteresowań, dużą wiedzę ale ma problemy z kontaktami towarzyskimi.
_________________
  
 
     
Mirajane


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 576
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2019-05-24, 14:39   

Gatunek:Swampert
Imię:Mira
Płeć:Samica
Ataki: Earthquake, Rock Slide, Protect, Muddy Water, Ice Beam
Zarys postaci (opcjonalnie): Jest to pokemon zazwyczaj cichy i spokojny. Trzyma się z boku. uwielbia ciszę i jak tylko ktoś zacznie hałasować to jest gotów zabić. Jak już do walki dojdzie to uderza bez litośnie oraz nie poddawał się bez walki. Mimo iż była samicą to umiała przywalić jak mało kto. Trenowała bardzo dużo jeszcze w poprzednich formach. Najbardziej jednak uwielbiała pomagać i często nawet zwracano się do niej w ciężkich sprawach. Nie miała zamiar dać się oszukać tylko przez jej chęć do pomocy. Więc jak tylko ktoś chce jej pomocy to najpierw poznaje sprawę.
_________________


KP, BOX
 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 397
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-05-24, 16:55   

Gatunek: Greninja
Imię: Tatsuo
Płeć: Samiec
Ataki:Mat Block, Water Shuriken, Shadow Sneak, Acrobatics, Power-Up Punch
Zarys postaci (opcjonalnie): Dawny członek grupy samozwańczych bohaterów, którzy zabijali największe szychy z półświatka mafijnego. Obecnie skrytobójca na zlecenie. Niespecjalnie lubi zadawać się z kimkolwiek, ale szczerze nienawidzi każdego, w kim drzemie zło. Jest raczej cichy i skryty, jednak potrafi się zasymilować z towarzystwem. Jest inteligentny i spostrzegawczy, a zarazem potrafi zgrywać głupszego niż realnie jest. Uwielbia zew przygody i zwalczać różne niebezpieczeństwa. Jest również bardzo dobrym psychologiem, co pozwala mu zrozumieć swoje ofiary.
_________________
[ Javier Deauxnim | Szkatułka Pandory [BOX] | Skrytka #2264788361988841 [BANK]|Izba Pamięci [POKÓJ TROFEÓW] ]
Nieobecności
 
 
     
Kamil 
Toja


Discord: Kamil #7993
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 721
Wysłany: 2019-05-24, 22:26   

Gatunek: Sewaddle
Imię: Maciej
Płeć: Samiec
Ataki: Razor Leaf, String Shot, Energy Ball, Camouflage, Air Slash
Zarys postaci (opcjonalnie): JUST MACIEJ.
_________________

✖✖✖

Kenshin Iwao Itō
[Karta Postaci | Box | Bank | Trofea | Crystal's Dollars]
✖✖✖
[Park Krajobrazowy | Stragan | Nieobecności]
✖✖✖
 
     
Kesty
bittersweet end


Limit dodatkowych KP: 2
Discord: Kesty#2955
Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 357
Skąd: MG od 20.07.2018
Wysłany: 2019-05-25, 02:08   

Gatunek: Omastar
Imię: Grandpa, Pa, Staruszek
Płeć: Samiec
Ataki: He P R O T E C C, he (shell) SMASH, he tickles and scalds AND most importantly, he's GOT THE (ancient) POWER
Zarys postaci (opcjonalnie):
Dziadek posiadający zacnego, szarego wąsa. Dobra dusza, która wiele lat przeżyła i choć czasami się czuję, jakby dopiero go ożywili z jakiejś skamieliny, wciąż potrafi być żwawy. Co prawda potrzebuje okularów do czytania bardzo małych literek i czasami narzeka na problemy z kręgosłupem (nawet, jeśli go nie posiada), ale jego dusza jest młoda niczym niedawno wykluta latorośl!... Przynajmniej on tak uparcie twierdzi.
_________________

N o w . s h u t . y o u r . d i r t y . m ou t h . I f . I . c o u l d . b u r n . t h i s . t o w n
I . w o u l d n t . h e s i t a t e . t o . s m i l e . w h i l e . y o u . s u f f o c a t e . a n d . d i e


「 MEFY 」 「 BANK 」 「 BOX 」 「 CD 」 「 ABSENCJA 」

A n d . t h a t . w o u l d . b e . j u s t . f i n e . a n d . w h a t . a . l o v e l y . t i m e
T h a t . i t . w o u l d . s u r e l y . b e . S o . b i t e . y o u r . t o n g u e
A n d . c h o k e . y o u r s e l f . t o . s l e e p


  
 
     
BardPlays


Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 103
Wysłany: 2019-05-25, 16:10   

Gatunek: Metagross
Imię: R3IGN
Płeć: Bezpuciowy
Ataki: Psychic, Laser Focus, Hammer Arm, Thunder Arm. Hyper Beam
Zarys postaci (opcjonalnie):
Pokemon maszyna, chodzący komputer. Jest zimny dosłownie i emocjonalnie. Posiada dużą wiedzę i chce zdobyć jeszcze więcej. Chodzi po świecie skanując wszystko co może i zapamiętując to. Oczywiście każdy może sobie pomyśleć że nie ma żadnych słabości, jednak nie jest to prawdziwe. On sam nie wie czy jest pokemonem czy tylko tworem technologii. Nie wie czy jest żywą istotą. Jego imię dostał od placówki, która go wypuściła. Używają go do postępu technologicznego. Im więcej zeskanuje tym łatwiej im będzie pracować. Odporność tego pokemona na ciepło, zimno lub emocje jest bardzo ważna na jego misji.Edit: Usunąłem wzmiankę o ludziach bo jestem ślepy i nie umiem czytać :)
_________________
KP
Box
Bank
Trofea
  
 
     
Coeur 


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 185
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-26, 13:04   

Gatunek: Aerodactyl
Imię: Sebastian
Płeć: facet
Ataki: Stone Edge, Brutal Swing, Toxic, Agility, Dragon Pulse
Zarys postaci (opcjonalnie): Taki typowy dres z osiedla
_________________
KP | Box | Bank | Trofea
 
     
Xioteru 
ten zły i niedobryLimit dodatkowych KP: 1
Discord: czarnoxio
Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 754
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-05-26, 13:37   

Gatunek: Magnezone
Imię: Ren
Płeć: Bezpłciowy.
Ataki: Discharge, Magnet Rise, Iron Defense, Ally Switch, Flash Cannon.
Zarys postaci (opcjonalnie): Wycofany, odizolowany, dziki, specyficzny. Zupełnie nie ingeruje w socjalne życie, świadomie wybierając odosobnienie. Nie utrzymuje prawie żadnego kontaktu z mieszkańcami swojej osady. Nikt nie spodziewał się że wspomoże on ekspedycję; on sam nie potrafi wyjaśnić tej decyzji skąd udział w misji.
_________________
 
     
Foks 
foxtrotDiscord: GrumpyFoks
Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 246
Wysłany: 2019-05-28, 18:57   

Gatunek: Zoroark
Imię: Masha
Płeć: Samica
Ataki: Thief (XD), Shadow Ball, Night Daze, Focus Blast, Double Team
Zarys postaci (opcjonalnie): Masha to klasyczna trickster'ka - przewrotna i czarująca prowokantka. Jest wyjątkowo inteligentna, chytra i przebiegła. Ta lisica ma nieprzeciętny talent do komplikowania życia sobie i wszystkim, którzy ją spotykają. I do przysparzania sobie wrogów - w sumie lubi mieć wrogów, bo uważa, że życie jest wtedy ciekawsze. Łatwo ją sprowokować, często bardzo szybko się irytuje. Jest niezrównanym fachowcem w sztuce przetrwania. Jedną z jej podstawowych cech jest wyjątkowo zdrowy instynkt samozachowawczy, a także prawdziwie pirackie podejście do pojęcia lojalności – dochowuje jej przede wszystkim sobie. Nie interesuje się zbytnio rzeczami, które jej nie dotyczą ( ale każdą informację chłonie jak gąbka wodę ). Przy bliższym poznaniu Masha okazuje się składać ze sprzeczności; równie zdeklarowana oszustka i egoistka, potrafi w ostatniej chwili poświęcić swój wywalczony cel dla przyjaźni, czym zaskakuje najwyraźniej nawet siebie, a w obronie marzeń zdobyć się na szaleńczą, wręcz głupią odwagę. Ta osobniczka zawsze postawi na swoim, robi co chce i kiedy chce, jest złośliwą i kąśliwą mendą, która bywa pyskata, opryskliwa i egocentryczna. Ze względu na wrodzoną bojowość to niesłychana awanturnica. Oprócz ogromnej wojowniczości, jest przebiegła, ma zdolności strategiczne, życiową chytrość i nieustępliwość. W swoim odwecie nie zna pobłażliwości, tak jak nie ma litości dla nieudaczników.
Wprawny kieszonkowiec i treasure hunter.


_________________A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice............................................................................
miotając gromy, odbiera życie..............................ten mój Bóg sam się we mnie zatraca
.................................................................................bo gdy mnie widzi, oczy odwraca

Mój anioł stróż tuż nade mną.................................bym nieba sięgnął, daje milion rad
A niebios Pan nieskończony patrzy w MOJĄ stronę

C H O Ć...N A...G Ł O W I E...C A Ł Y...Ś W I A T..
 
     
Tori Discord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 436
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2019-05-30, 16:54   Gatunek: Purrloin
Imię: Jackeline "Jacky" Katzwell
Płeć: Samiec
Ataki: Night Slash, Shadow Ball, Fake Tears, Attract, Sand Attack.
Zarys postaci (opcjonalnie):
- Nosi nieustannie strój pokojówki.
- Mimo bycia samcem zachowuje się jak typowa samica.
- Lubi chłopców.
- Szczególnie kręcą go szkaradne Pokemony. Był kiedyś w związku z Grimerem, Trubbishem i Ditto. Tego ostatniego najmilej wspomina.
- Marzy o otwarciu BL Motelu.
_________________

KP Nao / Box / Bank

Gray Rave,

Crave Deprave,

Grave me,

Grave for you.

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.