Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mhrok
2019-09-01, 13:15
Yuuji Aikawa
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst nightmare


Discord: Zanate#3757
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1014
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2018-10-14, 21:10   Yuuji Aikawa


Yuu jest dość wysokim, szczupłym chłopakiem o jasnoniebieskich oczach i czarnych włosach średniej długości. Zanim wyruszył w podróż ubierał się raczej elegancko - nosił białą koszulę, krawat, przyzwoite buty i ciemne spodnie prasowane w kant. Po ucieczce porzucił sztywny, niewygodny styl - przerzucił się na sportowe ubrania w ciemnych kolorach (bo mniej widać, jak się ubrudzą). Często ma opatrunki na różnych częściach ciała ze względu na bycie nieprzyzwyczajonym do wędrówki (tu się potknie, tam skaleczy, tam przewróci). W końcu do tej pory poruszał się głównie samochodem, a jeśli nie, to przynajmniej po prostym, miejskim chodniku.


Mogłoby się zdawać, że chłopaczek z bogatej rodziny będzie snobistycznym smarkiem, jednak nic bardziej mylnego. Yuu to nieco wycofany, sympatyczny chłopak, który niezbyt lubi znajdować się w centrum zainteresowania. Raczej nie zaczyna konwersacji jako pierwszy, chyba, że zmusi go do tego sytuacja. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie dziwnego odludka, jednak zyskuje przy bliższym poznaniu. Irytuje go niesprawiedliwość i znęcanie się nad słabszymi.


Rodzina Yuujiego raczej nie wyróżniała się niczym szczególnym na tle innych rodzin będących właścicielami ogromnych firm. Surowy ojciec-szef, matka doglądająca księgowości i jedynak, któremu towarzystwa dotrzymywała wyłącznie gosposia, która zresztą i tak niezbyt za nim przepadała. Z takiego a nie innego powodu nauczył się zajmować sam sobą, nie jest mu specjalnie potrzebne towarzystwo. Stał się typem samotnika, którego natręctwo wręcz drażni. Od małego czytywał książki, słuchał muzyki i grał w to, co wpadło mu akurat ręce, wypełniając sobie wolny czas. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, w którym przez matkę firma wpadła w kłopoty. Jako osoba odpowiedzialna za księgowość miała sporo możliwości namieszania w sprawach finansowych korporacji - i tak się właśnie stało. Przy okazji wydało się także, że od wielu lat miała romans z wiceprezesem. Razem uknuli intrygę, której celem miało być pozbawienie męża pozycji w firmie. Yuu uznał czyn matki za haniebny, jednak kiedy sprawa ujrzała światło dzienne, ojciec wcale nie zachował się lepiej. Matka pobita trafiła na oddział intensywnej terapii, z kolei Yuu złapał tylko najpotrzebniejsze rzeczy, odrobinę pieniędzy (nie, bogacze nie trzymają gotówki w materacach wbrew panującemu przekonaniu) i uciekł z domu. W międzyczasie postanowił ruszyć w samotną podróż z racji tego, że zwyczajnie nie miał się gdzie zatrzymać, a trenerzy Pokemonów mieli zapewnione noclegi i wyżywienie w Centrach. Potrzebował jedynie własnego stworka, jednak bez wiedzy, jak takowego złapać, pozostała mu tylko hodowla. W ten sposób trafił do hodowli Rockruffów. Niestety, cena za pieska, jaką usłyszał, była daleko poza jego obecnym zasięgiem finansowym, a nie chciał korzystać z kart kredytowych rodziców. Chcąc, nie chcąc, złapał Rockruffa pod pachę i zwyczajnie zwiał, obiecując sobie, że kiedyś te pieniądze im zwróci. Póki co postanowił zagłuszyć wyrzuty sumienia i udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku - w końcu nie mógł zaczynać nowego życia będąc przygnębionym.


Yuu nie chce pamiętać o swoich rodzicach. Matka dopuściła się poważnego oszustwa finansowego, co z kolei doprowadziło do rękoczynów od strony ojca. Jego rodzina jest bogata, jednak odmawia przyjęcia jakiejkolwiek pomocy z ich strony.

Lycanroc

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Rockruff (25) -> Lycanroc
Ataki: Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl, Thunder Fang, Fire Fang, Crush Claw, Sucker Punch, Thrash, Rock Throw, Odor Sleuth, Rock Tomb, Accelerock, Counter, Roar, Stealth Rock, Rock Slide, Scary Face, Crunch, Rock Climb, Stone Edge
Charakter i historia: Rockruff jest pociesznym, ciekawskim i dość niezdarnym stworkiem. Kompletnie nie zdaje sobie sprawy, że trafił do swojego trenera nie do końca legalnie - jest więc tak samo lojalny i przywiązany do niego, jak każdy inny pies. Lubi błoto i wodę (pod warunkiem, że nie ma w niej mydła). Po ewolucji, która miała miejsce podczas walki z Delcatty jakiejś dziewczyny, pokemon poczuł jeszcze większą lojalność i przywiązanie względem swojego trenera. W związku również z atakiem Snorlaxa, które miało miejsce praktycznie zaraz potem, i jego biernym w nim udziale, postawił sobie za cel stanie się tak silnym, aby już wcześniej móc zażegnywać takie sytuacje. Polubił również pieszczoty, zwłaszcza po zewnętrznym białym grzbiecie.
Historia właścicieli: Yuuji Aikawa (Kyuubi)
Umiejętność: Tough Claws - Podnosi siłę ataków fizycznych o 33%.
Trzyma: -


Mightyena

Poziom: 20
Typ:
Ewolucja: Poochyena (18) -> Mightyena
Ataki: Tackle, Howl, Sand Attack, Bite, Fire Fang, Odor Sleuth, Roar, Counter, Super Fang, Ice Fang, Thunder Fang, Snarl, Poison Fang, Yawn, Play Rough, Covet, Sucker Punch, Dig
Charakter i historia: Poochyena na pierwszy rzut oka wydaje się być agresywnym i bardzo oschłym pokemonem. Dochodzi do tego duża samodzielność i chęć robienia wszystkiego samemu. Daje to obraz pokemona bardzo skrytego, wręcz typowego samotnika. Tak naprawdę jednak pokemon jest bardzo czuły, miły i przyjacielski. Jego "pierwszy" wygląda spowodowany jest jego przeszłością. Zanim psiak znalazł się w Pinwheel Forest był własnością młodej dziedziczki fortuny z Castelii. Dziewczynka kochała stworka, bawiła się z nim, opiekowała. Pokemon jednak nie podobał się jej matce, która przy pierwszej możliwej okazji wywiozła go, zaś córce wmówiła, że ten uciekł. Poochyena liczył na to, że kiedyś jego właścicielka po niego wróci, to jednak się nie wydarzyło. Wtedy stał się agresywny i nieufny względem ludzi. Zmieniło się to jednak kiedy pokemon poznał Yuujiego. Postanowił mu zaufać, aby na nowo odbudować ufność względem ludzi. Pokemon szybko okazał swoje odczucia względem nowego trenera. Podczas treningowej walki z Honedgem, należącym do Yukine, ewoluował. Uznał on wtedy, że chce on chronić Yuujiego, który postanowił go przygarnąć, że teraz chce się odwdzięczyć i stać się jego obrońcą. Względem swojego trenera zachowuje się niczym mały psiak, którym kiedyś był, wobec nieznanych mu osób jest zdystansowany, jednak nigdy nie ocenia książki po okładce i nie atakuje, jeśli nie ma ku temu jasnych powodów.
Historia właścicieli: Yuuji Aikawa (Kyuubi)
Umiejętność: Moxie - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
Trzyma:


Horsea

Poziom: 18,5
Typ:
Ewolucja: Horsea (32) -> Seadra (Dragon Scale) -> Kingdra
Ataki: Bubble, Smokescreen, Aurora Beam (EM), Leer, Water Gun, Scald (TM), Twister
Charakter i historia: Horsea jest pokemonem bardzo walecznym, co jednocześnie jest jej zaletą jak i wadą. Jej wielka determinacja w dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu pozwala jej osiągnąć dużo, czy nie poddawać się, kiedy sytuacja wydaje się być beznadziejna. Niestety przez to często przekracza ona również limity swojej wytrzymałości, co często doprowadza ją do bardzo podbramkowych sytuacji. Co miało miejsce podczas pierwszego spotkania z Yuujim i jego Poochyeną. Walczyła ona z psiakiem, który był od niej o wiele silniejszy, i w konsekwencji dała się złapać. Horsea nie odczuwa tego jednak jako porażki, a możliwość szkolenia się na coraz to lepszego wojownika.
Historia właścicieli: Yuuji Aikawa (Kyuubi)
Umiejętność: Sniper - Moc krytycznych uderzeń użytkownika wzrasta do 200% (zazwyczaj jest to 150%)
Trzyma: -

Deerling

Poziom: 18
Typ:
Ewolucja: Deerling (34) -> Sawsbuck
Ataki: Tackle, Camouflage, Growl, Sand Attack, Double Kick, Leech Seed, Feint Attack
Charakter i historia: Yuuji po raz spotkał Deerlinga w Nacrene, kiedy to jelonek był goniony przez Snorlaxa biorącego pokemona za bardzo smaczną i pożywną przekąskę. Z pomocą chłopaka i Yukine kryzys obiadowy został zażegnany, a przy okazji młody włóczykij złapał nowego stworka. Deerling jest pokemonem dosyć strachliwym, nie na tyle żeby obawiać się własnego cienia czy każdego najmniejszego hałasu, jednak resztą rzeczy jest łatwo sprawić mu pietra. Z dosyć oczywistego powodu boi się większych od siebie pokemonów jak i ma pewną niechęć do zieleni paryskiej, z raczej oczywistego względu. Uwielbia za to bawić się w berka czy innego gry wymagające od niego aktywności ruchowej. Przepada bardzo za słodkimi jagodami, nie lubi zaś tych ostrych.
Historia właścicieli: Yuuji Aikawa (Kyuubi)
Umiejętność: Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma:
- pieniądze
- pokedex
- Xtransceiver
- 5x pokeball
- 5x CasuBall
- 1x ShinyBall
- 0x Great Ball
- Ultra Ball
- Okulary do nurkowania
- Wędka
- Aparat
- Max Revieve
- Choice Specs
- Moon Stone
- 4 Heart Scale
- 4 Rare Candy
- 57 Lum Berry
- 49 Sitrus Berry
- 2 Enigma Berry
- Dragon Scale
- Dowolny TM
- Dowolny TM typu normal
- White Herb
- Stick
- Quick Claw
- Metal Coat
- Protective Pads
- Kanapka
- jajo Alolan Vulpixa (10% shiny)


2017:
czerwiec: Thunder Fang dla Rockruffa, poziom dla Rockruffa
lipiec: Fire Fang dla Rockruffa, poziom dla Rockruffa
sierpień: Crush Claw dla Rockruffa, poziom dla Rockruffa
wrzesień: Sucker Punch dla Rockruffa, poziom dla Rockruffa
październik: Thrash dla Rockruffa, poziom dla Rockruffa
listopad: Counter dla Poochyeny, poziom dla Rockruffa
2018:
marzec: Super Fang dla Poochyeny, poziom dla Rockruffa
kwiecień: Ice Fang dla Poochyeny, poziom dla Rockruffa
maj: Thunder Fang dla Poochyeny, poziom dla Rockruffa
czerwiec: Poison Fang dla Mightyeny, poziom dla Rockruffa
lipiec: Play Rough dla Mightyeny, poziom dla Mightyeny
sierpień: Yawn dla Mightyeny, poziom dla Mightyeny
wrzesień: Covet dla Mightyeny, poziom dla Horsea
październik: Sucker Punch dla Mightyeny, poziom dla Horsea
listopad: Dig dla Mightyeny, poziom dla Horsea
_________________
[Joyce | Box | Bank] | [Chiyuri | Box | Bank] | [Jiro | Box | Bank] | [Rayne | Box | Bank] | [Hazel]

Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]
Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok
Ostatnio zmieniony przez Kyuubi 2019-03-25, 11:56, w całości zmieniany 12 razy  
 
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-14, 22:43   

_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.