Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2019-02-03, 23:41
Strażnik Legendy
Autor Wiadomość
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 758
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:42   Strażnik Legendy

Yukine Hikui
19 lat ~ 2 lutego 1997 ~ trener ~ ewolucjonista ~MG Xioteru
Character Theme~Character Theme (Ver. 2)~Battle Theme~Game Theme

historia
"Przed wieloma stuleciami, kiedy świat dzisiaj nam znany formował się z pyłu i kosmicznej energii, niedługo po stworzeniu czasu i przestrzeni, została utkana Ziemia – miejsce zamieszkiwane przez miliardy osób. Zanim jednak nasza planeta była zdatna do powołania na sobie życia, dwa potężne stworzenia: Groudon oraz Kyogre zostali wyznaczeni do umieszczenia na skorupie ziemskiej oceany i stałe lądy. Jednakże w tym planie zabrakło harmonii, która utrzyma ład i pokój między konfliktem tych dwóch legendarnych stworów. Wtedy właśnie Rayquaza została powołana do życia – jako Strażniczka Harmonii między lądem, a oceanem oraz architekt atmosfery, bez której nie bylibyśmy w stanie żyć. Każda z legend znalazła sobie wśród prostego ludu wyznawców, którzy czcili je niczym bóstwa odpowiedzialne za uformowanie globu. Z czasem te same kulty przerodziły się w coś więcej, czego resztki możemy doświadczać do dziś. Oczywiście każda sekta ma swoje tajemnice, które nie są dostępne dla zwykłych śmiertelników, a ich wyjawienie mogłoby kosztować wiele ludzkich żyć. "

"Świat żyje w harmonii, jednak co za nią odpowiada? Większość ludzi tak właściwie nigdy się nad tym nie zastanawiała. Inni wiedzą, że odpowiedzialną są za nie legendarne pokemony i... ich wiedza najczęściej się tutaj kończy." Tak z reguły nas uczono, że wiedzę o dokładnym wyglądzie porządku świata lepiej zachować dla siebie. Nikt nigdy nie pytał dlaczego tak jest lub czy to jest słuszne, po prostu dalej trzymano w tajemnicy niektóre rzeczy prze ogółem. Jedną z tych osób byłem ja, Yukine Hikui, należący do Straży Rayquazy, osób chroniących tego legendarnego smoka. On wraz z Groudonem oraz Kyogre odpowiadali za teren regionu Hoenn, jednak wiadomo nam było, że w innych regionach znajdują się inne klany, których zadaniem jest pilnowanie innych legend. Taka niepisana nigdzie organizacja sprawiała, że szarzy ludzie mogli spać spokojnie, gdyż wszystkim zajmowali się Strażnicy. Oczywiście nie wszyscy się cieszyli z tego powodu, chodzi dokładnie o "tych złych", obojętnie od ich pobudek. Póki co Hoenn cieszyło się spokojem, jednak pewnego dnia się to zmieniło.
- Jak to Rayquaza zachorowała? - spytałem zdziwiony jednego z należących do starszyzny Straży. - Co.. co to w ogóle znaczy?
- Jedynie część mocy Rayquazy znajduje się w jej ciele, reszta przechowywana jest w smoczych kulach rozsianych w przeróżnych kapliczkach i świątyniach. Ich miejsca znamy jedynie my, jednak cztery dni temu zniknął jeden z nich, a rano drugi. Jeśli tak dalej pójdzie, Rayquaza będzie narażona na atak i śmierć. A to może zakończyć wygląd świata, jaki teraz znamy.
Wiedziałem, że nie mogę pozwolić, żeby coś się stało. Nie chodziło nawet o moje należenie do Straży Rayquaza, ale o chęć udziału w ochronie znanego mi świata. Odpowiedziałem, że wykonam wszystkie powierzone mi zadania, ażeby móc wesprzeć innych w poznaniu źródła choroby Lady Rayquazy. Jednak byłem bardzo zdziwiony, kiedy to mi przekazano misję bezpośrednio powiązaną z ochroną smoczej legendy.

No i ogólnie chodzi o to, że jest sobie moja postać i należy ona do klanu "strażników" czy tak "opiekunów" jakieś legendy. No i tak sobie żyją, żyją i nagle bum! Legenda zachorowuje, a starszyzna orzeka, że to może zachwiać równowagą świata. No i że choroba legendy oznacza, że jej "źródła mocy" są w jakiś sposób zagrożone. Z nimi chodzi o to, że jest to swego rodzaju zabezpieczenie, coś a la horkruksy Voldemorta. Zaś jakikolwiek kontakt z tamtymi miejscami został utracony. I tutaj pojawia się nasz bohater. Musi się tam udać, sprawdzić co się dzieje i zapobiec śmierci legend

aparycja
Yukine jest chłopakiem dosyć wysokim i ponad przeciętnie chudym. Każda osoba, która go widzi, dziwi się, że tak naprawdę chłopak nie ma problemów z anoreksją, mimo że wygląda jak chodzący szkielet. Jego sytuacji nie polepsza również blada cera, gdyż nie przepada on za zbytnim opalaniem się, woli raczej chłodniejsze klimaty. Kolor skóry kontrastuje z jego ciemnymi niczym pióra Murkowa włosami oraz niebieskimi oczami. Chłopak chodzi najczęściej w nieco za dużych na niego rzeczach, co wydaje się być wręcz absurdem przy jego wzroście.
charakter
Yukine należy do osób niezwykle spokojnych i opanowanych. Nie oznacza to jednak, że działa zupełnie bez emocji, po prostu trzyma je na wodzy. Wyznaje zasadę, że własne przekonania nie powinny zaburzać obiektywnego osądu. Taka postawa pomaga mu w pełnieniu funkcji Strażnika. Na pierwszy rzut oka wydaje się być osobą trzymającą ludzi na dystans, jednak jest to jedynie powierzchowny osąd. Po prostu nie odczuwa on potrzeby posiadania chmary przyjaciół, wystarczy mu jedynie garstka najwierniejszych współtowarzyszy. Najbardziej ceni on w innych ludziach prawdomówność oraz lojalność wobec przyjaciół. Wydaje się być on osobą nie w pełni siebie doceniającą i wierzącą we własne siły. Powiązane to jest jednak z jego chłodną kalkulacją - chłopak ma świadomość tego, że w niektórych aspektach jest on za mało doświadczony i zwyczajnie najrozsądniej byłoby do jakiegoś zadania wybrać kogoś innego.

druzyna
cele
odnaleźć rodziców
dowiedzieć się więcej o Wojnie
• wyruszyć do Aloli i znaleźć Ireneusza
• złapać trójkę Eevee'ch
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2018-10-14, 21:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 758
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:44   

Pokemony

#147 Dratini ♀ "Iona"
Pokémon Smok

Wzrost: 1.8m
Waga: 3.3kg
Typ:

Poziom: 25 [00%]
Ewolucja: Dratini --(30lv)--> Dragonair --(55lv)--> Dragonite
Ataki: Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage, Slam, Agility, {31}
TM: Flamethrower, Ice Beam, Thunderbolt, Thunder, Rain Dance
HM: ---
EM: Dragon Pulse
MT: Bubble Beam, Captivate, Whirlpool
Umiejętność: Marvel Scale Cudne Łuski - Kiedy status Pokemona w jakikolwiek sposób odbiega od normy, jego obrona wzrasta (x1.5).
Trzyma: Dragon Fang - Podnosi moc ataków typu smok o 20%.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Yukine)

Charakter i historia: Dratini jest pokemonem bardzo żywiołowym i niezwykle wesołym. Jej pozytywne podejście do życia wręcz udziela się wszystkim żywym istotom wokół niej. Pokemon wie jednak, że nie zawsze jest czas na zabawę i w odpowiednich momentach umie zachować pełną powagę. Yukine otrzymał Dratini od swoich rodziców kilka dni przed informacją o chorobie Rayquazy. Według tego co mówili, pochodził on z Johto, a dokładnie z Dragon's Den. O miejscu Yuki nie wie za dużo, jedynie to, że powiązane jest jakoś ze smokami jak i rodziną ze strony matki. Chłopak miał już do czynienia wcześniej z tym pokemonem, więc są już ze sobą jako tako zaprzyjaźnieni, ale nadal czuje nieco presji, czy uda mu się poradzić z odpowiednim wytrenowaniem swojej małej podopiecznej. Presja jest tym bardziej większa ze względu na powiązania matki Yukine z legendarnymi osobistościami świata pokemon - Clair oraz Lancem, którzy są jej kuzynami. Dratini wyczuwa te emocje i stara się wspierać chłopaka poprzez ciągły uśmiech na swojej wężowatej twarzyczce. Nie wiedzieć czemu uwielbia ona wszystko co związane jest z zimnem, w szczególności tarzać się w śniegu.

#038 Shiny Alolanska Ninetales ♀ "Piruluk"
Pokémon Lis

Wzrost: 1.1.m
Waga: 19.9kg
Typ:

Poziom: 50 [00%]
Ewolucja: Vulpix --(Ice Stone)--> Ninetales
Ataki: Powder Snow, Tail Whip, Roar, Baby-Doll Eyes, Ice Shard, Confuse Ray, Icy Wind, Payback, Mist, Feint Attack, Hex, Aurora Beam, Extrasensory, Safeguard, Imprison, Blizzard, Grudge, Captivate, Sheer Cold, Dazzling Gleam, Nasty Plot
TM: Psyshock, Calm Mind, Toxic, Hail, Ice Beam, Blizzard, Protect, Rain Dance, Double Team, Attract, Payback, Aurora Veil, Frost Breath, Substitute, Dark Pulse, Frustration
HM: ---
EM: Freeze-Dry, Moonblast, Charm
MT: Aqua Tail, Iron Tail, Zen Headbutt, Icy Wind
Umiejętność: Snow Warning Alarm Śnieżycowy - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, zaczyna padać grad. Efekt ten zanika dopiero po pięciu turach.
Trzyma: Light Clay - Przedłuża efekty wywołane przez Light Screen, Reflect oraz Aurora Veil z 5 do 8 tur.
Historia właścicieli: Mhrok (KP Yukine)

Charakter i historia: Została schwytana wraz ze swoimi dwiema siostrami na lodowym szczycie w Aloli podczas kilkudniowej eskapadzie przez Yuuki ze Smoczego Rodu pochodzącą z Blackthorn City w Johto w ramach Próby Lodu, by ukazać wyższość smoczego typu nad lodowym. Została przekazana wraz z jedną z jej sióstr Midori jako prezent podczas pierwszej misji, a następnie przekazana Yukine przez Midori również w postaci prezentu przed pierwszą misją. Każda z trzech sióstr strzeże jednej generacji Smoczego Rodu.
Jako wcześniejsza forma nie przepadała za chłopakiem ze względu na jego płeć, ponieważ jej dwie poprzednie opiekunki były kobietami i podobnie jak ona, działały w podobny sposób. Samiec był dla niej wyzwaniem, na które nie chciała się zgodzić, jednak jako zdobycz nie miała za dużo do powiedzenia. Obiecała sobie i Midori dbać o jej syna i chronić, gdy zbliżać się będzie zagrożenie. Niestety, zawiodła w ochronie jego życia podczas zabójczej pułapki w siedzibie Zakonu, gdyż jej umiejętności nie były na tyle dobre by przerwać działanie nacierających na Yukine ścian. Od tamtego czasu rosła w niej frustracja, pragnienie ewolucji. Postanowiła przezwyciężyć swoją niechęć i sprawić, że jej opiekun będzie trwał z nią w zdrowiu i powodzeniu do końca swych dni.
Jej ewolucja przebiegła dzięki starożytnemu artefaktowi, który ją do siebie wezwał. Artefakt ten należał do Yuuki - tej samej smoczej trenerki, która złapała trzy śnieżne Vulpixy w ramach swojej próby śniegu. Berło Śniegu, ponieważ tak nazywała się krótka różdżka zakończona oszlifowanym Lodowym Kamieniem, przelało swoją ukrytą moc na Vulpix, pozwalając dostąpić jej ewolucji.
Jej charakter również uległ zmianie. Nadal filigranowa, pełna finezji i gracji, jednak bardziej otwarta i podchodząca z mniejszą ignorancją do swojego opiekuna. Swoją rolę strażnika bierze bardzo poważnie. Mówi się, że alolańskie Ninetalesy potrafią przemawiać do osób z nimi związanych.

#131 Lapras ♂ "Spasatel"
Transportowy Pokémon

Wzrost: 2.5m
Waga: 220.0kg
Typ:

Poziom: 27 [00%]
Ewolucja: Lapras
Ataki: Sing, Growl, Water Gun, Mist, Confuse Ray, Ice Shard, Water Pulse, Body Slam, Rain Dance, Perish Song, {32}
TM: ---
HM: ---
EM: Dragon Dance, Freeze-Dry
MT: ---
Special: Safeguard (fabularnie to ruch sygnaturowy dla Spasatela)
Umiejętność: Shell Armor Muszlowy Pancerz - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Yukine)

Charakter i historia: Spasatel, gdyż tak Hanzo nazwał swojego podopiecznego Laprasa, to urodzony ratownik. Nigdy nie wyrządził krzywdy człowiekowi bądź innemu Pokemonowi. Brzydzi się walk, a gdy jest zmuszony brać udział w jakiejkolwiek potyczce ucieka się do defensywy i zapewnieniu swoim sojusznikom należytej ochrony. Spasatel przywiązuje dużą uwagę do swoich obowiązków i zleconych mu poleceń, dając z siebie wszystko. W relacjach z ludźmi bywa neutralny. W relacjach z Pokemonami próbuje tatusiować i broni, szczególnie Pokemony mniejsze od siebie, od potencjalnego zagrożenia. Lapras zna Yukine od urodzenia, jednak między nimi nie zaszła żadna szczególna więź.

#722 Shiny Rowlet ♂ "Emiya"
Pokémon Trawiaste Pióro

Wzrost: 0.3m
Waga: 1.5kg
Typ:

Poziom: 4 [00%]
Ewolucja: Rowlet --(17lv)--> Dartrix --(34lv)--> Decidueye
Ataki: Tackle, Leafage, Growl, {8}
TM: Roost, Steel Wing, Energy Ball, Shadow Claw
HM: ---
EM: Ominous Wind
MT: ---
Umiejętność: Overgrow Przerost - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: Mhrok (KP Yukine)

Charakter i historia: Rowlet jest świeżo wyklutym Pokemonem, który nie poznał jeszcze smaku życia. Wydaje się, że do całej swojej egzystencji oraz życia jest zdystansowany i uprzedzony. Przyszedł na świat sam, jednak nie zrobiło mu to większej różnicy. Rowlet wydaje się dobrym słuchaczem. Pierwszym człowiekiem, z którym miał kontakt to była Hiyori, jednak dziewczyna wyjaśniła pokrótce co się stało i że jego opiekunem jest Yukine, który jest dla niego neutralny.

#334 Shiny Altaria ♀ "Tyltalis"
Nucący Pokémon

Wzrost: 1.1m
Waga: 20.6kg
Typ:

Poziom: 9 [50%]
Ewolucja: Swablu --(35lv)--> Altaria <--(Mega Stone)--> Mega Altaria
Ataki: Dragon Breath, Sky Attack, Pluck, Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack, Safeguard, {11}
TM: ---
HM: ---
EM: ---
MT: ---
Umiejętność: Cloud Nine Siódme Niebo - Zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają.
Trzyma: ---

Charakter i historia: Czy miałeś kiedyś takie wrażenie, że twój rozmówca wydaje się niedojrzały lub dziecinny? Taka właśnie jest Altaria. W przeszłości w niewyjaśnionych okolicznościach przedwcześnie ewoluowała, jednak pod względem emocjonalnym nadal pozostaje w swojej podstawowej formie. Altaria buja w obłokach i jest ekstramalnym lekkoduchem, który nie uważa na siebie i nie potrafi przewidzieć konsekwencji swoich czynów. Podczas jednej ze swoich podróży w nieznane, została strącona z nieba przez Hanę True Form, a następnie bez świadomości przeleżała kilka godzin pod gołym niebem na dachu jednego z domów w Sootopolis.
Została złapana przez Yukine i wyłowiona z laprasowego grzbietu przez Rowleta po tym, jak próbując wzlecieć ku przestworzom, straciła wszystkie swoje siły i zanurkowała do wody, nieumiejąc pływać.
Altaria jest bardzo dziecinna, łagodna i ekscentryczna, z ogromnym pokładem ciekawości do świata, zupełnie jak ludzkie dziecko. Uwielbia słodkie jagody i różowy kolor.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2018-11-14, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 758
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:45   

Ekwipunek

Plecak

Itemki: Water Stone x2 | Ice Stone | Yellow Nectar | Electirizer | Heat Rock | Electric Seed | Pal Pad | Dawn Stone | Sun Stone | Heart Scale x6 | Ice Rock (Glaceon) | Femimascu | Mega Stone x2
Medykamenty: Rare Candy x37 | Revive x1
Pokeballe: Pokeball x12 | MasterBall | GreatBall
Do trzymania: Eviolite | Sharp Beak | Mystic Water | Leftovers
Jagody: Enigma x227 | Ipapa x3 | Kaban x2
Kluczowe: Portfel | PokeDex | PokeNav | Super Wędka | Aparat | Sprzęt górniczy | Wędka | Kombinezon | Okularki do nurkowania | Okrycie wierzchnie
Jajka: Bagon (EM Hydro Pump) | Shiny Pichu (EM Wish) | Gligar | Spinarak (EM Megahorn, TM X-Scissor)
Na sprzedaż: Protective Pads (2750$)
TM Case
• TM 95 Snarl | TM typu Psychic | Dowolny TM | Dowolny MT | Dowolny TM

HM01 CUT | HM02 FLY | HM03 SURF | HM04 STRENGTH | HM05 WATERFALL | HM06 ROCK SMASH | HM07 DIVE

Dream TeamBonusy
  • Ominous Wind dla Rowleta "Emiya" [Luty '18]
  • +1lv dla Rowleta "Emiya" [Luty '18]
  • Agility dla Shiny Alolańskiej Ninetales "Piruluk" [Marzec '18]
  • +1lv dla Rowleta "Emiya" [Marzec '18]
  • Freeze-Dry dla Laprasa "Spasatel" [Kwiecień '18]
  • +1lv dla Rowleta "Emiya" [Kwiecień '18]

Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2018-10-14, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 758
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-10-14, 21:45   

Relacje

★ Hiyori Suguro ★
Przyjaciółka Yukiego od czasów przedszkolnych. Wspólnie dzielą niesamowitą ilość wspomnień, każde zna drugiego od podszewki. Wiele osób mówiło jej, że wraz z Yukine stworzyłaby idealną wręcz parę, wtedy jednak zawsze mówiła, że ich dotychczasowa relacj w zupełności jej wystarczy. Tak naprawdę skrycie podkochuje się w Yukim, jednak boi się wyznać swoich uczuć. Stoi to nieco w sprzeczności z jej normalnym zachowaniem, gdyż Hiyori jest osobą przebojową, którą wszędzie pełno. Jest bardzo uczuciowa i emocjonalna, jednak potrafi w odpowiednich momentach zachować zimną krew. Podziwia ogniste pokemony wszelkich gatunków, kiedyś chce się w nich w pełni wyspecjalizować i zostać członkinią Elitarnej Czwórki regionu Hoenn albo przynajmniej liderką.

☏ Kontakt telefoniczny ☏

Pokemony:


★ Hanako "Hana" Tsukino ★
"Powszechnie uznawana za dziwaczkę używającą swoich specyficznych metod do osiągania wyznaczonych celów. Bywa agresywna, choć na taką nie wygląda. Przeważnie bojowo nastawiona do życia, nie jednej osobie wyrządziła krzywdę i napsuła krwi. Jedni się nie boją, drudzy ignorują."
Yukine słyszał o niej różne zdanie, sam Hanzo ostrzegał swojego syna przed tą dziewczyną, chłopak jednak póki co nie ma żadnego zdanie o jej osobie. Tak, na pewno jest dosyć specyficzną osobą, jednak nie zbudował on własnego jej obrazu. Yukine wie, że warto mieć na uwadze zdanie innych, jednak stara się mimo wszystko nie szufladkować jej jako "tej złej".
Po spotkaniu z Kazumą, podczas wydarzeń w siedzibie Zakonu, okazało się, że jest ona homunkulusem stworzonym do bycia Sługą - orężem swojego Mistrza - podczas wojny o Kamień Stworzenia. Została jej przyporządkowana klasa Jeźdźca, co umożliwia jej usidlenie pokemona.

☏ Kontakt telefoniczny ☏

Pokemony:


Hanzo oraz Midori Hikui
Rodzice Yukine oraz Kazumy, kiedyś byli Strażnikami Rayquazy, tak samo jak ich młodszy syn.
Na co dzień mężczyzna piastuje stanowisko statku S.S. Shimizu, który kursuje na trasie od Sootpolis przez wyspę Mossdeep do Lilycove. Hanzo jest osobą odważną, nie bojącą się w podejmowaniu jakiegokolwiek ryzyka, jeśli chodzi o bezpieczeństwo jego rodziny, która jest dla niego wszystkim. Czasami reaguje na niektóre sytuacje nazbyt uczuciowo. Pasjonuje się wodnymi pokemonami, kiedyś miał nawet objąć stanowisko lidera w Sootpolis, został jednak przyjęty do Straży Rayquazy.
Midori praktycznie od zawsze była związana z pokemonami smokami, gdyż spokrewniona ona jest z Lancem oraz Clair - ich matki były siostrami. Do Hoenn przyjechała, żeby dołączyć do Straży, co ona i jej rodzina uznała za ogromne wyróżnienie. W obcym dla niej regionie poznała swojego przyszłego męża. Kobieta jest spokojna i opanowana, często też jest głosem rozsądku swojego męża.

Kontakt telefoniczny

Pokemony (Hanzo):

Pokemony (Midori):


Kazuma Hikui
Starszy o dwa lat brat Yukine. Kazuma jest osobą nad wyraz inteligentną i poukładaną. Jego chłodne kalkulacje i umiejętność psychicznego poradzenia sobie w każdej sytuacji sprawiły, że był on wspaniałym trenerem, szczególnie wyspecjalizowanym w typie lodowym. Nie chciał jednak kroczyć tą ścieżką, postanowił kształcić się. Studiuje on historię i geologię, do czego zainspirował go Steven Stone. Kazuma ma nadzieje na odnalezienie czegoś wartościowego pod względem historycznym. Yukine wpatrywał się w swojego "idealnego" starszego brata niczym w relikwię. To głównie za sprawą Kazumy, jego "mały braciszek" jest taki, jaki jest.
Podczas wydarzeń w siedzibie Zakonu okazało się, że Kazuma nie jest taki idealny, jak do tej pory postrzegał go Yukine. Najpewniej jest on jakoś powiązany z wojną magów o Kamień Stworzenia - artefakt, pozostawiony na Ziemii przez Arceusa, zdolny do spełnienia najskrytszego marzenia osoby, która go zdobędzie.

Kontakt telefoniczny

Pokemony:
_________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Tobias Bornholm:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2018-10-15, 09:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-14, 22:44   

_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Daisy7 
CzeDar


Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1383
Wysłany: 2019-02-03, 23:40   

_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.