Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Le Grand Voyage
Autor Wiadomość
Mhrok 
the son of Sun God.Discord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 485
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2019-06-06, 21:25   Le Grand Voyageponiedziałek, 27 czerwca 2016 r.

Na niebie przeleciało właśnie stado Pidove'ów, które przyniosły wraz ze sobą podmuch ciepłego wiatru. Stojące w oddali farmy wiatrowe przyspieszyły, okoliczne drzewa mocniej zaszumiały. Dwójka młodzieńców stała na tarasie widokowym i patrzyła się na panoramę miasta, w którym spędzili kilka ostatnich lat. W ich myślach pojawiała się nostalgia, ale również ekscytacja, chcieli wyruszyć poza "mury" tego miejsca i ujrzeć resztę tego jakże fascynującego i ciekawego świata. Ich ciche rozmyślanie przerwał równomierny stukot butów. Młodzieńcy odwrócili się w stronę prowadzących na taras widokowy schodów. Ich oczom pojawił się ubrany nieco odświętnie młodzieniec, najpewniej nieco od nich starszy, o blond włosach.
- Wy musicie być Lou i Javier, prawda?
To właśnie pytanie było początkiem waszej przygody jako strażników. Tak jak pragnęliście od kilku lat, w końcu będziecie mogli być razem, bez względu na wszystko.
_________________


Feel the mercy of the King of Gods, you will be destroyed with this one strike... Watch, Indra!
I will burn it all! Vasavi Shakti!


♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


  
 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-06-14, 13:18   

Spoglądałem na panoramę Aspertii. Piękna jak zwykle. Mogłem poczuć wreszcie ten powiew wiatru, który napawał optymizmem i chęcią do życia. Spojrzałem na Lou, na którą przyszło mi czekać. Skończyła szkołę i wreszcie mogliśmy wyruszyć w podróż. Nova Rangers było dobrze prosperującą firmą dla młodych strażników, a także idealnym pretekstem, by wojażować po świecie. W pewnym momencie nawiedziła nas niecodzienna postać. Blondyn ubrany w sposób elegancki wywarł na mnie odwrotne wrażenie, niż prawdopodobnie zamierzał. Miałem ogromny uraz z przeszłości. Elegancki, najpewniej wysoko usytuowany człowiek przypomniał mi rodziców, których tak naprawdę nie miałem. Moja podejrzliwość wzrosła do maksimum, jednak jego słowa nieco mnie uspokoiły. Zapewne był to przedstawiciel Nova Rangers. Nie zmieniało to mojego stanowiska wobec niego, jednak otworzyło pewną furtkę na rozpatrzenie, kim ów człowiek jest.
-Javier Deauxnim.- powiedziałem krótko acz pewnie. Spojrzałem w kierunku Lou niepewnym wzrokiem. Jednym spojrzeniem starałem się wyrazić swoje emocje, co nie było zbyt proste, jednak nikt mnie tak nie rozumiał, jak ten karzełek. W każdym razie pozostawiłem Lou okazję do samodzielnego przedstawienia się. Liczyłem też cichutko, że to ona przejmie inicjatywę rozmowy z elegancikiem, gdyż nie chciałem przypadkiem rzucić o jednego słowa za dużo.
_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
  
 
 
     
Daisy7 
CzeDar


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1050
Wysłany: 2019-06-14, 14:22   

Elegancko ubrany mężczyzna, który do nas zagadał, wzbudził we mnie lekki niepokój. Najpierw pomyślałam, że być może należy do Nova Rangers, ale nigdy nie widziałam go jeszcze na oczy. W sumie mniejsza o mnie, bo dopiero wstąpiłam do tej organizacji, ale Jav należał do niej już od dobrych dwóch lat, a on również zdawał się nie znać faceta, który nawet nawet nam się nie przedstawił. Za to chciał poświadczenia naszych danych osobowych. Nie ma tak łatwo.
- Może tak, może nie - odparłam, zakładając ręce na piersi. - To zależy z kim mamy przyjemność i z jakiego powodu - dodałam, czekając, aż jegomość zdradzi swoje imię i nazwisko, a także cel zaczepienia nas.
Jeśli koleś nie będzie robił z tym problemów i nie będzie zachowywał się jakoś podejrzanie, potwierdzam swoje personalia.
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Mhrok 
the son of Sun God.Discord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 485
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2019-06-27, 22:43   

- Nazywam się Arthur. - przedstawił wam się chłopak, obdarzając waszą dwójkę promienistym uśmiechem. - Jestem wysłannikiem z Nova Rangers i od dzisiaj jestem kimś na wzór waszego opiekuna, chociaż to stwierdzenie jest nieco na wyrost. Jestem kimś na wzór koordynatora, który jest pośrednikiem pomiędzy wami, czyli adeptami, a resztą komórek Nova Rangers. Możecie równie dobrze traktować mnie jak starszego brata, przychodzić z problemami czy czymś takim.
Niedaleko was, na balustradzie, usiadł Pidove i zaczął wam się przyglądać, patrzył to na Arthura, z którym rozmawialiście, to na was będących nieco bardziej słuchaczami aniżeli aktywnymi uczestnikami rozmowy.
- Co powiecie na jakiś obiad, podczas którego będziecie mogli zadawać jakieś pytania? Bo na pewno jakieś macie. - zaproponował wam Arthur.

~ wygląd Arthura
_________________


Feel the mercy of the King of Gods, you will be destroyed with this one strike... Watch, Indra!
I will burn it all! Vasavi Shakti!


♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


 
     
Daisy7 
CzeDar


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1050
Wysłany: 2019-07-01, 22:52   

A więc jednak koleś rzeczywiście jest z Nova Rangers. Przynajmniej tak mówi, więc postaram się mu zaufać. Zwłaszcza, że oferuje pomoc w szerokim zakresie. Przyda nam się taki, jak sam się określił, "starszy brat".
- Może wymienimy się numerami? - zaproponowałam. - Zakładam, że nie będziesz z nami stale podróżował, a jakiś kontakt chyba powinniśmy mieć, skoro mamy zgłaszać się do ciebie z problemami i nie tylko - wyjaśniłam.
Potem usłyszałam słowo "obiad", na co mój brzuch zaburczał cicho, a ślinianki zaczęły pracować na zwiększonych obrotach.
- Jestem za! - odparłam, nie kryjąc entuzjazmu.
Co do Pidove - nie zwracam na niego szczególnej uwagi. Ot, zwykły ptaszek. Jak dla mnie nic specjalnego.
Kiedy dotrzemy już na miejsce i coś zamówimy (przy wybieraniu dania zdam się na Javiera i jego ponadprzeciętną znajomość sztuki kulinarnej), wykorzystam okazję do rozmowy z Arthurem i zadam mu dość ważne pytanie, a mianowicie, czym powinniśmy się teraz zająć. No okay, walką z "tymi złymi", wiadomka. Ale coś więcej? Jakieś poszlaki? Wskazówki? Kierunek, w którym powinniśmy ruszyć?
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-07-01, 23:32   

Javier nadal nieufnie, jednak bardziej otwarcie rzucił.
-Miło poznać. Czy ten Pidove należy do Ciebie? Mam wrażenie, że nas obserwuje- tu lekko paranoicznie, a może zapobiegawczo powiedział w kierunku "starszego brata" po czym spojrzeniem przeszył gołębia. Javier bowiem był bardzo ostrożny i chciał chronić swoich najbliższych za wszelką cenę - w tym przypadku była to Lou. Gdy tylko Lou wyskoczyła przodem - stwierdził, iż nie ma sensu być ponurakiem i podał dłoń Arthurowi. Pomysł z telefonem również nie brzmiał głupio, w końcu to pewien znak zaufania.
-A może przy okazji byś opowiedział nam o tym, czemu akurat Ciebie wysłano do nas? Bez urazy, po prostu ciekawi mnie, czy była to inwencja z góry, czy Twój autorski wybór- zadał problematyczne pytanie i oczekiwał odpowiedzi. Następnie spojrzał na Lou i uśmiechnął się delikatnie.
-Jedzenie to Twoje hasło na wszystko prawda, karzełku?- po czym poczochrał delikatnie jej włoski. Trochę uwłaczało mu, że to nie on miał przyrządzić posiłek, ale skoro ktoś nas zaprasza na obiad, wypadałoby kulturalnie przystać na propozycję.
-Znasz jakąś dobrą restaurację w okolicy? Podniebienie Lou jest wymagające, dlatego zwykle szamie to, co ja upichcę- zaśmiał się delikatnie i spojrzał na Lou. Nie było drugiej takiej rzeczy, którą kochał tak bardzo jak droczenie się ze swoją współtowarzyszką. Wypuścił Pomme z balla i chwycił w ręce.
-Pomme, czas na jedzonko!- powiedział i uśmiechnął się do stworzenia. Igglybuff zawsze pomagał mu w kuchni, toteż na pewno będzie chciał coś dobrego wziąć na ruszt.
_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
 
 
     
Mhrok 
the son of Sun God.Discord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 485
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2019-07-08, 22:02   

- Widzę, że mamy w szeregach kolejną trzeźwo myślącą dziewczynę. - odpowiedział, pół-żartem, pół-serio, Arthur na twoją propozycję wymiany numerów. - Tutaj jest mój identyfikator, z tyłu jest kod QR, który po zeskanowaniu wprowadzi do waszych PokeDexów mój numer jak i da wam dostęp do specjalnej, szyfrowanej częstotliwości. Według góry ma to być w jakiś sposób przydatne podczas naszych zadań, chociaż jak dla mnie to nieco utrudnianie życia. O właśnie, mam też wasze identyfikatory. Postarajcie się ich nie zgubić. - chłopak pokazał wam odwrót swojego identyfikatora, po czym przekazał wam wasze. - Zaś jeśli chodzi o twoje pytanie, - Arthur zwrócił się w tym momencie do Javiera. - nie była to moja inicjatywa. Zostałem do was przyporządkowany przez górę. A jeśli chodzi o knajpę, to znam dobrą naleśnikarnię.

Po udaniu się do wskazanej przez waszego "mentora" restauracji usadowiliście się w znajdującym się obok niej ogródku. Kelnerka przywitała was, przekazała wam karty (sugerujcie się menu tej knajpy), po czym spytała, czy chcecie coś do picia.
- Poprosimy trzy lemoniady. - Arthur zamówił za was, po czym kelnerka wróciła do budynku. - Zatem jeśli chodzi o mnie. Nazywam się Arthur Pendragon, jestem członkiem Nova Rangers od pięciu lat. Odpowiedni stopień, ażeby móc zarządzać swoją własną grupą podopiecznych uzyskałem jakiś rok temu. Oprócz was w grupie będzie jedna osoba, ją poznacie jednak na miejscu waszego pierwszego zadania.

_________________________________
* Gdybyś mógł JC, staraj się nie środkować swoich postów. Niezbyt przyjemnie się to czyta :c
_________________


Feel the mercy of the King of Gods, you will be destroyed with this one strike... Watch, Indra!
I will burn it all! Vasavi Shakti!


♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


  
 
     
Daisy7 
CzeDar


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1050
Wysłany: 2019-07-09, 18:06   

pst, jak wyglądają te identyfikatory? kawałek kartki na smyczce albo taki przypięty, czy to jakaś nowsza technologia?
----------------------------
Nie mógł nam od razu pokazać tego identyfikatora? Co za matołek. No ale przynajmniej teraz mam już prawie stuprocentową pewność, że koleś nie robi nas w bambuko i zdecydowanie pewniej będzie mi przebywać w jego towarzystwie.
Kiedy doszliśmy do naleśnikarni, sięgnęłam po jedną z kart dań i zaczęłam ją przeglądać. Zdjęcia oferowanych potraw tak bardzo mnie pochłonęły, że prawie w ogóle nie słuchałam, o czym gada nasz opiekun.
- Mmm... Naleśnik nutella - mruknęłam pod nosem.
Moje zamiłowanie do słodyczy nalegało, by wybór padł na tą przepyszną bombę kaloryczną, jednak zdrowy rozsądek podpowiadał, że lepiej wybrać coś bardziej sutego. Pewnie w trakcie podróży nie nadarzy się wiele okazji do porządnych posiłków, więc lepiej korzystać póki można.
- Niech będą te rukola - odparłam pewnie.
Chwila, co? Jeszcze jedna osoba w grupie?
- Ale jaka osoba? Będzie z nami podróżowała? Wiesz o niej cokolwiek? A to pierwsze zadanie na czym będzie polegało i kiedy oraz gdzie je rozpoczniemy? - zalałam Arthura falą pytań, licząc na jak najwięcej odpowiedzi.
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-07-12, 23:12   

Rozglądając się po karcie mogłem ujrzeć wiele opcji, jednak bardzo zaintrygowała mnie wariacja naleśnikowa bazowana na pizzy hawajskiej.
-Poproszę naleśnika Ananas.- powiedziałem dyskretnie i dołączyłem do dywagacji.
-Mnie również wydaje się, że jesteś nam winien chociaż minimalne objaśnienia. Nie poinformowano nas o trzeciej osobie. Podróż z kimś wymaga zaufania, a przynajmniej podstawowych informacji.- tu przerwał i spojrzał na Lou. Jej zagwozdka nad naleśnikami była typowa. Karzełek kocha jeść prawdopodobnie bardziej niż cokolwiek. Powróciłem jednak szybko -Przy okazji jakie jest nasze zadanie Arthurze?- to powiedziawszy zerknąłem na identyfikatory, które otrzymaliśmy, w celu przyjrzenia się ich strukturze. Lubię zwracać uwagę na szczegóły. Tymczasem po głowie chodziła mi jeszcze jedna myśl. Co zamówić dla Pommci! Szybko zwróciłem uwagę kelnerki i poprosiłem o Naleśnik Szarlotka. Nie ma nic, co Pomme kocha bardziej niż jabłka.
_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
  
 
 
     
Mhrok 
the son of Sun God.Discord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 485
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2019-07-19, 22:37   

Kelnerka po złożeniu przez was zamówień odeszła, uprzedziwszy, że czas oczekiwania na wasze posiłki to maksymalnie trzydzieści minut.
- Zaś jeśli chodzi o twoje pytanie, ja również jestem zaskoczony. - Arthur zwrócił się do Jayce'a. - Osobiście jestem zwolennikiem tworzenia duetów, nie tylko że łatwiej jest koordynować pracą dwóch osób, ale też jeśli chodzi o zaufanie pomiędzy nimi. W większych grupach zawsze dochodzi do niepotrzebnych spięć, co może mieć podczas zadań katastrofalne skutki. Zostałem poinformowany o tym wczoraj. Wiem, że jest to nieco od was starszy chłopak. Był on trenerem w regionie Galar, jednak przyłączył się do Nova Rangers. Próbowałem się dowiedzieć czegoś więcej, ale jako że zaczyna, nie miał on żadnych osiągnięć, więc będziecie musieli go "obczaić" sami. - podsumował wasz zwierzchnik, po czym wyjął z wewnętrznej kieszeni marynarki mapę, jak się okazało regionu Unova, i wskazał na jego południowo-zachodnią część. - Znajdujemy się w Aspertii. Naszym pierwsze zadanie znajduje się niedaleko Rancza Floccesy. Mieszkający tam ludzie uskarżają się na dziwne odgłosy dochodzące z jaskini znajdującej się niedaleko farmy. - Arthur objaśnił wam wasze pierwsze zadanie. - Wiem, że może to zadanie nie wydaje wam się nie wiadomo jak ciekawe, jednak i takimi rzeczami musi się ktoś zajmować.
_________________


Feel the mercy of the King of Gods, you will be destroyed with this one strike... Watch, Indra!
I will burn it all! Vasavi Shakti!


♪ ♫
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


  
 
     
Daisy7 
CzeDar


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1050
Wysłany: 2019-07-21, 13:47   

- Starszy od nas? Od Jay'a też? Kurde, to jakiś staruszek - parsknęłam, nie mogąc przepuścić sobie okazji do dogryzienia mojemu towarzyszowi.
Zauważyłam, że chłopak pomyśłał nie tylko o posiłku dla siebie, ale i Pomme. Hmm... chyba też powinnam nakarmić swojego podopiecznego. My z Chiotem podzielimy się moim wykwintnym naleśniorem.
- Spoko, obczaimy go - zapewniłam Arthura, nie mogąc się już doczekać poznania nowego członka ekipy.
Ciekawe jaki się on okaże. Oby nie był przemądrzałym bucem...
- Nie brzmi najgorzej. Może spotkajmy jakieś fajne Pokemony w tej jaskini - oznajmiłam, dodając w myślach "które nas nie zjedzą". - To co... Zjadajmy i w drogę.
Wystarczy tego ględzenia i suchych faktów.
_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Wizard's World

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Outland

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.